"LEIDSE LENY WORDT BETER DAN WILMA..." jitey f k Portheine valt kabinet aan Manager over 15-jarig zangeresje: Gezondheidszorg moet gesubsidieerd worden Mens staat centraal Feest voor kerkkoor DINSDAG 27 NOVEMBER ERtf LEIDEN In de bescheiden huis kamer aan de Leiderdorpse Pink sterbloem ontmoeten we Leny Harm- se 15 jaar Jong, stilletjes in een gro te stoel gezeten en wat spelend met twee hondjes, Mona en Sandra. Zij gaat de grote ster worden van Mar- tien v. d. Heyden, manager van Show- en Artiestenbureau Marianne in Tilburg. Zojuist heeft hij een con tract afgesloten met de ouders van Leidse Leny dat hen voor drie Jaar aan elkaar bindt. Zij gaat als zan geresje optreden in zijn shows die de welgedaan uitziende Brabander, die 140 sigaretten per dag rookt!, al regelmatig voor volle zalen <"14 a 15.00 toeschouwers) in Zuidelijk Ne derland organiseert. Hij is o.a. ook manager van Diane, het meisje met de gouden stem, De Lachbrekers, Geraldinie uit Katwijk, en beschikt ook regelmatig over de medewerking van de Zangeres Zon der Naam, Jan Boezeroen en De Twee Pinten. Hij heeft een eigen dans- en amusementsorkest "The High Fives" en o.a. met dat orkest gaat Leny haar talenten samenbun delen om het grote publiek te verma ken. Want talent heeft ze, zeggen haar vader en moeder en vooral ook manager Martien v. d. Heyden. Op talentenjacht in den lande gooi de ze vaak hoge ogen waarbij zelfs eens een beroemd man als Louis Geels Bromsnor haar toevertrouwde "Je zult het nog ver brengen". In de kamer hangt een foto waar zij op staat samen met Corry van de Re kels. Ook wordt trots een foto ge toond waarop Gert Timmermans, staat te lachen met op 'n meter af stand, jawel, Leny Harmse uit Lei derdorp. Sinds drie maanden heeft ze de stad Leiden verlaten. Het zin gen zit in de familie want haar moe der heeft enige tijd terug nog de tweede prijs gewonnen bij Ted de Braak door een meesterlijke imita tie te geven van Mary Bey, oftewel de Zangeres Zonder Naam. U weet nu ongeveer ook welk gen re het repertoire van Leny Harmse omvat. Maar, zegt de trotse mana ger, door de liedjes in een wat vlot ter tempo te zingen zijn het geen smartlappen meer en is het erg leuk om het te horen. Wanneer alles goed gaat wordt er binnen een half jaar een plaatje gemaakt en zal Le ny ook tijdens een grootse show geïntroduceerd worden bij 't Leid se publiek. In het zuiden is ze al aardig bekend tijdens de 5 maanden proeftijd, die ze in diverse shows gemaakt heeft. Het repertoire wordt aan het pu bliek aangepast en wanneer de zaal vol met bejaarden zit, zingt Leidse Leny Harmse vol overgave "Fleur- tje" en neemt dan het poedeltje San dra op de arm. Zij gaat niet onge schoold de microfoon te lijf. Vanaf haar tiende Jaar heeft ze bij de Leid se Sleuteltjes gezongen. En al 2Vi Jaar heeft ze zang en bewegings- les van de bekende Beb Ogterop. Maar daar moet ze, op advies van haar manager Van der Heyden van daan, want: "Het spijt me voor Beb Ogterop, maar Leny wordt daar niet wijzer!" Martien v. d. Heyden, wil ook geen vergelijking trekken, tussen Leny's stem en die van Wil- ma. maar zegt hij: "Leny wordt be ter dan Wilma. RONALD VEERElN Burgemeester Van Eysinga van Oegstgeest heeft gister avond het nieuwe clubhuis van de Oegstgeestse IJsclub offi cieel geopend. Vrolijke gezichten waren volop te zien. Jan Holvast legde die van de burgervader en van de voorzitter vast. NOORDWIJKERHOUT Het menwerkingsorgaan Bollenstreek, waarin de gemeentebesturen van de Bollensteekgemeenten met elkaar contact onderhouden, zal een aanbe veling aan de gemeenteraden doen, om de pas opgerichte Vereniging Ge zondheidszorg Bollenstreek (VGB) een subsidie te geven. De vereniging is opgericht vanuit de plaatselijke kruisverenigingen voor niet-plaatse- lijk kruiswerk. In een bijgaand schrijven stellen voorzitter en secretaris van het sa menwerkingsorgaan Bollenstreek duidelijk, dat subsidieverlening geen druk tot fusies van de plaatselijke verenigingen inhoudt. De VGB is opgericht vanuit de plaatselijke kruisverenigingen, uitgezonderd Noordwijk, en is bedoeld om 't niet- plaatselyk kruiswerk te coördineren. Voordeel van dit samenwerkingsver band is. dat de dienstverlening en andere taken verbeterd kan worden. Door het opzetten van een centrale administratie, worden de besturen en verpleegkundigen van deze romp slomp verlost, wat meer tijd vrij maakt om de eigenlijke taken te ver zorgen en nieuwe aan te pakken. Het bestuur van de VGA beseft, dat de gemeentebesturen, wat betreft subsidie, voor een voldongen feit wordt geplaatst, maar de organisa tie kan volgens de kruisverenigin gen in dit stadium niet verdwijnen. Verdere uitbouw van de VGA wordt niet wenselijk geacht. INBRAAK BIJ AUGUSTINUS LEIDEN In de nacht van zon dag op maandag is ingebroken In het gebouw van Augustinus aan het Ra penburg. Er werd een brandkast geforceerd en een bedrag van f 185 ontvreemd. Van de daders ontbreekt nog elk spoor, eletype 6 Kinderen zetten hun schoentje WASSENAAR De winkeliers in de Langstraat en op het Plein hebben een aardige Sint Nicolaasactie be dacht: kinderen tot 10 Jaar mogen er tot en met zaterdag 1 decembe'r hun schoentje zetten. De winkeliers die aan deze actie meedoen geven bij elke aankoop van f 10,- een zegel. Vijf van deze zegels kunnen op een speciale label worden geplakt. Deze label - waarop naam en adres en leeftijd van het kind moeten worden ingevuld - wordt aan het kinder schoentje bevestigd en dit schoentje kan dan worden ingeleverd bij alle deelnemende winkeliers. Op dinsdag 4 en woensdag 5 december kunnen de schoentjes worden teruggehaald in de zaal van het Wapen van Wasse naar aan het Plein. De winkeliers zullen zorgen dat Sint Nicolaas een cadeautje in de schoen doet. VVD Zoeterwoude opgericht Dienst I Prijzen De gemeentelijke archiefdienst van de gemeente Leiden heeft on langs haar jaarrapport aan ons toe gezonden. Welaan, laten we er eens iets uit vertellen. „De kapstok in de garderobe van de tentoonstellingszaal vertoonde roestplekjes en werd opnieuw ver chroomd op kosten van de leveran- „Na diefstal van het koord van de vlaggemast werd de constructie van deze mast zodanig gewijzigd, dat het moo'rd met de vlag kan worden bin nengehaald" „Door de hevige storm van 1 no vember waaide de houten schutting in de tuin van de conciërgewoning om" Kijk, vooral het laatste bericht baart ons grote zorgen. Ligt die hou ten schutting nog steeds tussen de •tulpen en rozenperken, of is de scha de door een andere gemeentelijke in stelling weer hersteld? Dat moeten we dan maar in een ander Jaarverslag lezen, nemen we En verder zijn we geheel en al ge rustgesteld nu het touw van de vlaggemast veilig opgeborgen is. We dachten al dat zoiets was besloten. U moet er eens langs rijden: het valt •meteen op. Het inflatiemonster speelt ook de NS parten. Naast de zo langzamer hand traditionele treiinitariefverho- gingen, zullen nu ook de bewaarlonen worden verhoogd. Een fiets stallen, gaat per 1 december 40 cent kosten; invalidenwagens, bromtuig en kin derwagens gaan 65 cent doen en alle andere vreemdvormige voorwerpen, 40 centen. De prijsverhogingen zijn niet mis. Voorheen lagen de bewaarlonen op resp. 35, 55 en 35 cent. Hogewoerd Tijdens de Sinterklaas en Kerst koopdagen en koopavonden zal er erg gezellige muziek op de Ho gewoerd klinken. Vanaf komende donderdag tot en met 31 december bestaat ook de kans om een prijs te winnen, (fiets, cassetterecorder, koffiezetmachine, boormachine, noem maar op, zeg het maar). Een prijs in een door de winkeliers georganiseerde etalage wedstrijd. Deelnameformulieren zijn te ver krijgen (Ja, natuurlijk gratis) bij de winkeliers die daarvoor een raamaf- fiche hebben opgehangen. Nou Ja, we kunnen nog van alles en nog wat vertellen. Dat Sinterklaas perrrr- zzzoonlijk zal komen cadeautjes ge ven en dat overal vrolijke vlaggen hangen. Ga maar eens kijken. U staat er versteld van. Re dak tie Paul Wolfswinkel men hoe primitief men vroeger dacht: een meisje van 19 jaar, dat zwanger was, mocht over deze om standigheden zelfs niet meepraten. Verstandig noemde betreffende da me het dat men vroeger als stelre gel had op vergaderingen: "om tien uur naar de vrouw". Nou ja, zoiets werk je toch in de hand. Of zijn het productieve uren? ZOETERWOUDE Tijdens de op richtingsvergadering van een VVD- afdeling te Zoeterwoude heeft het tweede kamerlid mr. Portheine een scherpe aanval op het kabinet Den Uyl gelanceerd. Onder het motto, dat gemeentepo litiek moeilijk te scheiden is van de landspolitiek, hield de parlementa riër een rede, waaruit duidelijk de angst sprak, die er bij de WD heerst over de toekomst van Nederland, zo lang deze regering aan het bewind blijft. Portheine startte bij de troon rede en zei: „Vroeger was het majesteitsschen nis om kritiek te uiten op een troon rede. Dit maal heb ik zelf geconsta teerd, dat de koningin met moeite deze rede uitsprak en wat het kabi net daarin gezet heeft, grenst aan het moreel aanvaardbare. Het kabi net bestaat officieel uit de PvdA en officieus uit de KVP en ARP; deze twee confessionele partijen fungeren als randversiering. Wat dit kabinet b.v. onderscheidt van het Duitse is het dogmatisch so cialisme. Daarnaast ontbreekt het aan ter zake kundige figuren. Zo is onze minister van Buitenlandse Za ken een minister van Binnenlandse Zaken voor de andere landen. Deze regering verkondigt overal dat het in ieder deel van de wereld volkomen mis gaat of wordt. Thans krijgt deze regering de Burgerlijke stand klappen thuis en ziet geen kans om een werkelijk evenwichtig beleid te gaan voeren. Er is thans een ernstige situatie, waarvoor alleen een goed geleid kabinet een oplossing kan geven. Iedere dag dait de/ze regering langer aan de macht blijft, wordt de rampsituatie groter". Voorts was Portheine van mening dat het kabinet fout handelde, om ondanks de distributie van benzine de autoloze zondag te handhaven. Hij riep dan ook iedereen op, om op de VVD te stemmen en zodoende de macht van deze regering te breken. De WD-afdeling Zoeterwoude zal met een eigen lijst deelnemen aan de raadsverkwiezingen, temeer omdat zowel de progressieven als de confes sionelen zich gaan samenbundelen. Het bestuur van de VVD Zoeter woude bestaat uilt: A. J. Swaans, voorzitter, drs. Mulder, secretaris en W. Maas als penningmeester. Ook de heer Van Diemen, thans raadslid voor de Vrije Lijst, zat achter de be stuurstafel. Eerste CD A-vergadering Op de foto De Zoeterwoudse Jeugd, tot zeven Jaar, kan woensdag met de goede sint en zijn knecht gratis op de foto. Sint Nicolaas komt 's middags om kwart over twee op Het Watertje aan. Na een korte wandeling zal hij de speelgoedwinkel van Ben van Leeuwen binnenstappen om daar tot een uur of vier audiëntie te hou den. Vanaf half drie kunnen de kin deren zich daar dan melden voor 'n foto met Sint en Piet. Om vier uur vertrekt de Sint naar de Sparwinkel van Theo Roeleven, waar dan tot zes uur een fotograaf klaar staat voor het schieten van plaatjes. S. M. Haasnoot. H. Demoet lekker. B. D. de Mooij J. Arnoïdus. W. GeiJte- i J Haasnoot. T. Schaap e 'Voorhof' Rijn en~L. van Duijn. A. J M Timmermans en H C. van Duijn. L. de Best en C. M. A. de Knikker. J. Glas Dienst II Tegelijkertijd ontvingen we het jaarverslag van de gemeentelijke ac countantsdienst. En wat lazen we daar? Het aantal improductieve uren van de dienst bedroeg vorig jaar 4199 uur tegenover een aantal productieve uren van 22.628. Wat zijn improductieve uren? Uren die besteed worden aan va kantie, ziekte, bijzonder verlof (stu dieverlof, extra-verlof i.vm. familie omstandigheden, bijwonen van ver gaderingen elders). Zie je wel, vergaderen is erg im productief. En ook dat hadden we reeds gedacht. Jeugdhuis Morgenmiddag vanai half drie komt Sinterklaas in het jeugdhuis op de Breestraat (jonge, jonge, wat heeft de man het druk». Het kost 50 cent. Voor een hele mid dag. Ouders mogen gerust meeko men, dan kunnen ze een kopje kof fie drinken in de ontmoetingsruim te. Wat gebeurt er allemaal Volksdan sen, handenarbeid, toneelspelen. Veel dus. Veel plezier. Morgen is er een vergadering, voor de leden van de woningbouw vereniging "Leiderdorp" in de Kapel zaal van de Scheppingskerk. Voor belangstellenden ligt de financiële Jaarrekening op 't kantoor, Iepen schans 2. Er is een bestuursverkie zing en er worden weer bouwplannen besproken. Belangrijk is ook agen dapunt 7 dat luidt: Machtiging van de leden aan 't bestuur voor 't reali seren van nieuwbouwplannen in "Voorhof". Dus flatbewoners, mits lid van de vereniging, dit wordt in teressant. Men probeert, met mede werking van de architect, te vertellen hoe de nieuw te bouwen woningwet woningen er ongeveer gaan uitzien. i H. C. F. Keijzer irleden: Maartje der Does, 84 Jaar. Pleter 'Schakel' Schande Bazar Ten beihoeve van het clubhuis en die speeltuin Noorderkwartier, Anne van Saksenstraat, is er op vrijdag 30 no vember a.s. om half acht en zater dag 1 december van twee tot elf uur een gezellige ouderwetse bazar. Er zijn diverse kraampjes en een antiekstand. Zaterdagmiddag zijn er extra attracties voor de Jeugd. Ie dereen is van harte welkom in het éLibhuis. Hierbij trek ik mijn oproep in om sinterklaasgedichtjes van u te mo gen ontvangen. De zes (jawel: zes) inzenders, die hun best hebben ge daan zowel Nicolaas De Goede, als mij te helpen iets leuks te doen, worden ontroerend bedankt. De mensen die niet hebben ingezon den moeten ons voorlopig maar niet lastig vallen. WU zijn diep, diep be droefd. Schande. Groen Op een onlangs gehouden vergade ring van het Groene Kruis in Lisse gaf een mevrouw een historisch over zichtje waarin zij duidelijk liet uitko- De nieuwe R.K. Basis- en kleuter school die in het "Binnenhof" komt gaat "De Schakel" heten. De ouders hebben mogen meedenken over de ze naam. Hoe komen ze er op? Per 1 Januari 1974 krijgt "De Schakel" de beschikking over 1 lokaal voor 't kleuteronderwijs en 2 lokalen voor basisonderwijs. Bijdragen: Bijdragen: Krijn van Rijn, Jan Westerlaken, Ronald Veeren, Paul de Tombe en Ton Maas Jan Kloos, 87 Jaar. Willempje Guijt, wv T. M. van der MeiJ, 55 Jaar. BIBLIOTHEEK OP ZONDAC- GEOPEND WASSENAAR De biblio theek, met ingebouwde disco theek en galerie in Wassenaar, laat weten dat zij bij wijze van experiment op zondagmiddag a. s. tussen twee en vijf uur de deuren wagenwijd open zal gooien. Alle door de autolo ze zondag gedupeerde Wasse- naarders, maar zij niet alleen, kunnen van deze geste genie ten. Natuurlük zijn de kinderen ook welkom, maar het is wel raad zaam hen dik in de winterkleren te steken, omdat de kinderbi bliotheek vanwege de energie besparing die dag onverwarmd zal zijn. Maar zij kunnen met hun boeken ook in de "grote", bibliotheek terecht. De interne mens hoeft echter niet steenkoud te worden want de koffie is bruin, sterk, warm en lekker. En gratis. In Wasse- OEGSTGEEST De eerste C.DA. (Chr. Dem. Appèl)-vergadering werd gisteravond gehouden in het gemeen- teoentrum. Er bestond een behoorlijke belangstelling voor. Na schriftlezing en gebed door mr. Penning deelde A. Koch, die de leiding had. mee dat voornamelijk door de toespraak van prof. Steenkamp in Oegstgeest, de verschillende kiesverenigingen con tact met elkaar hadden gezocht om de samenwerking die er in de raad al jarenlang bestaat tussen AR en CHU uiit te breiden tot de KVP. Dait is gelukt, zodat t.z.t. een gecombineerde lijst zal worden opgesteld. Er waren drie sprekers nl. wethou der Van der Voet, wethouder Van der Thorn en fractieleider Brouwer (P.C.) die zich in hoofdzaak bepaalden tot wat er in de afgelopen drie jaar tot stand was gekomen. En als dit dan door Van der Voet op een rijtje wordt gezet, dan blijkt dat het nog heel wat is. Er is zoveel gebouwd dat er prak tisch geen bouwgrond meer is. Daar om gaat men zich nu richten op "Haaswijk". Er is echter wel de wens van CDA-zijde om daar niet een luxe woonwijk te bouwen maar (aldus raadslid Van Veen) de bouw te laten aansluiten en af te stemmen op de ontwikkeling tot nu toe. Dus er moeten een flink aantal woningwetwoningen komen en be jaardenhuisvesting. Van der Voet vestigde er de aandacht op dat na drie jaar deskundigen-overleg tussen rijk, provincie en ANWB er nu dan toch eindelijk een oplossing is ge vonden voor de verkeersveiligheid bij het viaduct. Hij verwacht dat bü de jaarwisseling alles functioneert. Er zijn geen klachten binnengekomen over de vermindering van de straat verlichting. Wethouder Thorn zette in zijn be toog de mens centraal en hij toonde ZOETERWOUDE Een feest avond voor de leden van het kerk koor van de Zoeterwoudse St. Jan, is voor vanavond belegd in het Don Boscohuis. (Aanvang 20.00 uur). In hetzelfde verenigingsgebouw wordt morgen de kaaskeurdag voor de zelf- kazers van Zoeterwoude gehouden. Dat gebeurt morgenavond in de grote zaal, in de kleine zaal hebben de leden van het Zoeterwoudse Vrou wengilde een Bingo-avond. Donder dag kaarten de leden van de Hout en Bouw-bond in het Don Boscohuis, vrijdagavond de leden van de inva lide-bond. Dinsdag Stadhuis Leiden Vergadering 1 Rullavond kring Rijnland stï< Geologische Aktlviteiten 8 uur m Steenschuur Leidse ver. van i gelverzamelaars 8 uur nam. Apotheken LEIDEN De apotheekdienst wü de Leidse regio wordt waargenottF door de apotheek in Lelden Zuid-wjG Brahmslaan. tel. 63134 en zat. tot 6a nam. Apotheek Oegstgeest aan derfl weg tel. 53274, Voorschoten: Apofhl Voorschoten. Leidseweg 66, tel. 2525 Vogelasiel Anna Paulownastraat 16, Gewonde- en uitgeputte vogels Kinderopvang ,J els edl Informatiebureau werkgemeense Kindercentra Lelden Haarlem straat 73b (telefoon 30360) GeoS ril on xrr o Qn10 ul Sociale raadsvrouw Spreekuur sociale raadsvrouw dl. 10.30—11.30 uur voorm KWJ-Leiden J]( n f" LISSE Donderdagavond wordt de tweede „Burgeravond" ge houden in de zaal van de Pauluskerk aan de Ruishoornlaan, aanvang 8 uur. Het onderwerp „Ruimtelijke Or dening ter visie" zal worden ingeleid door de volgende heren: B. Vreeling, socioloog Prov. Plan. Dienst, de heer P. J. Risseeuw, medewerker van het adviesbureau Stad en Landschap en de heer D. Drenth, sociaal geograaf te Lisse. Pompbediende gewond bij overval MAASTRICHT (ANP) Drie man nen hebben in de nacht, van maan dag op dinsdag bij een overval op een pompstation aan de Akersteen weg te Maastricht de 50-jarige pomp bediende J. Franken ernstig gewond. Ze sloegen hem met gevulde olie- blikken tegen de grond en gingen er van door met ongeveer f 1500.— uit de kassa. De pompbediende zag na enige tijd kans de politie te alar- Dagelllks en ook woensdag? donderdagavond geoDend Wetswinkeltje Volkshulp Apothekersdllk 13 Onenl» tijden dl. wo. do. vrll 10—1 uur 1 79 uur nam Dienstencentrum jpt Voor weduwen en weduwnaars Nderlandse Vereniging en weduwnaars. Telefoon Lelds viesbureau: 61112 Gemeenschap Zuidwest ïformatiedilll Tel flip Hulpverlenings gemeenschap Zuidwest Moeders voor moeders ft Hofdljck 32 Oegstgeej Humanitas 1, die Frans spraken em in een auto reden met een Belgisch kenteken, zijn waarschijnlijk over de grens verdwenen. De pompbediende is met inwendige kneuzingen en ver wondingen aan zijn gezicht opgeno men in een ziekenhuis. woensdag 9.3010.3 Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging met cijfers en getallen aan dat er in het zg. welvarende Oegstgeest op het gebied van de sociale zorg (bijstands wet ed.) nog heel wat aan de hand is. De mogelijkheden voor sportbe oefening zijn echter ruimschoots voorrradig 13% van de bevolking be oefent een of andere sport. Brouwer nam de financiën voor zijn rekening, alsmede het onderwijs. Er komt steeds minder ruimte in de begroting. Men moet zich tot het uiterste inspannen om niet te worden ingedeeld by de z.g. art. 12-gemeen- ten (niet sluitende begroting). Hij ging na hoe de overgang moet verlo pen naar de onroerend-goed-belas ting over enkele jaren. Overigens zal de burgerij met zijn vele wensen moe ten beseffen dat daarvoor zal moeten worden betaald. Hij verwachtte dat de raad in '74 het op onderwijsgebied gemakkelijker gaat krijgen omdat er veel is gebeurd t.a.v. de accommodatie. Over de on derwijsvernieuwing tot nu toe was hij slecht te spreken. Na nog een en an der te hebben verteld over de gewest- vorming was er een vragenuurtje waarin ter sprake kwamen: een over dekt zwembad, de bejaardenhuisves ting, de bouw van een tuinbouw school, milieuzaken (bewandelen van een middenweg om geleidelijk aan te komen tot een schoon Oegstgeest, zoals dat vroeger was), uitbreiding van het winkelcentrum Lange Voort en over de betekenis van samenwer kingsscholen. Pluimveeshow WASSENAAR Vrijdagavond 30 november om half 9 zal burgemees ter Staab in het Jeroenhuis de jaar lijkse tentoonstelling openen van de Pluimvee- en Vogelvereniging Wassenaar. De dierenshow zal geo pend zijn, vrijdagavond tot 10 uur, zaterdag van 's morgens 10 tot 's- avonds 10 uur en zondag van 1 uur tot 5 uur 's middags. Er zullen velerlei dieren wordetn geëxposeerd, zoals konijnen, cavia's, sier- en postduiven, kanaries en tro pische vogels. Ook hoenders zullen weer aanwezig zijn, na enige jaren van afwezigheid in verband met de pseudo-vogelpest. De dierenshow van de PVV Was senaar biedt zondag een unieke gele genheid om een wandeling of een fietstocht naar het Jeroenhuis in de Kerkstraat te maken. De organiserende vereniging heeft, zoals ieder jaar, weer veel medewer king onde'rvonden van de Wasse- naarse winkeliers, die met gulle hand prijzen schonken voor de tra ditionele loterij. De trekking zal op Aanvragen voor Oalve dagen; I Kerkelijke opleidingsschool voc zinsverzorging Rltnsburgerweg 63336 Gespreksa vonden Gespreksavonden Baha-l geme schap. Di 8.15 uur nam 27. Leiden, wo. 8 uur nam laan 11, Oegstgeest. vrij. 8.1. Fred. Hendrikplantsoen 25, Lelderd Release Hulpverleningsdienst Release, we Rijn 20a. tel 24655 Ma t/m 8-10 u nam bovendleD dlnsd t/i Architecten Architecten-informatiecentrum land. Op werkdagen telefonisch bi baar onder 26385. Zitting op do dagavond van 7.30 tot 9.30 uur 1: Lelds Volkshuls. Apothekersdllk 33; Koordstudio Centrum voor intermenselijke betil ei tingsruimte: Werkdagen 's avonds 23 uur. Zaterdag gesloten, zondag 15 tot ca. 18 uur Tevens aange voor lichamelijk gehandicapten. Dienstencentrum Noordelndpleln 2b, tel. 40483, mene informatie dagelllks van SOS-dienst SOS-Teiefonlsche Hulpdienst 101710)-25202 Voor allen die In UJkhedeD verkeren bereikbaar werkdag van acht uur n.m tol uur vjn doorlopend ln het weeH! LEIDSCH DAGBLAD Uitgave Leidscb Dagblad BS Witte SlngeJ I - Leiden Postbus 54 Giro 67055 Telefoon directie eD administr»* tie 01710-25041 TelefooD redactie O171O-21507 Hoofdredacteur Han Mulder Maandabonnement 1 Kwartaalsabonnement., Per Post f Jaarabonnement f99'1® Abonnementsgelden oy vooruiv* oetaüng te voldoen öll autom»* Nabezorging van 18.00 20.0 Zaterdag van 16.00 18.00 u Telefoon Q171U-3U50Ü

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2