De Parker 45 serie Vulpennen, met twee vulsystemen. De gemakkelijke inktpatroon óf de oude vertrouwde inktpot. Vanaf f 17,95. Een zwaar verzilverde Parker ballpoint uit de elegante Place Vendóme serie. Een Frans ontwerp, f67,50. Iedere Parker kunt u completeren tot een set. Hier een International Classic Flighter set. Uiterst slank. In mat edelstaal. Ballpointvulpotlood voor f59,-. Een chique ballpoint in Sterling zilver. Heel slank. Herbergt niettemin de fameuze vijf-maal-langer schrijvende Parker vulling. Een Parker International Classic Sterling ballpoint kost f85,-. De Parker ballpoint die het 'meest intensieve dagelijkse gebruik met een blijvend gelijkmatig schrift doorstaat. De uiterst solide Jotter De Luxe. f 12,75. De jeugdige Parker ballpoint. De Jotter Special, In alle kleuren van de regenboog. Kost f 7,50. Een heel luxueuze set uit de Place Vendóme serie. Pen en ballpoint in doublé. Franse elegantie, ook in zwaar verzilverde uitvoering verkrijgbaar. De doublé set kost f 298,50. Een zwaar verzilverde Parker ballpoint uit de Place Vendóme serie. Een exclusief reliëf. f67,50. Parker bewijst dat volwaardig schrijven ook met een ballpoint wel degelijk mogelijk is. Dit is de T-ball Flighter inlustraloy (een roestvrij edelstaal).fl6,50. De Parker 51 Custom vulpen. veteraan onder de Parkers. De eerste met een beschermde, Eigenlijk nooit doublé dop f118,- Met schrijfgerei wordt in ons land heel wat afgemodderd. Helaas, de krakemikkige ballpoint viert hoogtij. Alsof we vergeten zijn dat 't anders kan. En 't kan anders. Want Parker kennen we allemaal. En Parker maakt nog steeds perfekte vulpennen. Uitstekende ballpoints. Juweeltjes van vulpotloden. Als je een Parker geeft, geef je oprecht, funktioneel schrijfgerei. Doordacht van vormVoImaakt van balans. Daarenboven is iedere Parker gelijk een sieraad. Al naar de smaak in kunststof, edelstaal, zilver of goud. Als je een Parker geeft, dan ;oeds. Welke Parker geeft U? t PARKER Jj PARKER SERVICE B.V.. BEURS DAMRAK. AMSTERDAM.TELEFOON 020*222121.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 20