-nU heftruck chauffeurs rooscn optiek bedrijfsvloeiwijvns de koning universitair medisch centrum leider voor grote oppervlakken. Zeer krachtige machines voor snel weer schoon glanzende vloeren. Desge wenst demonstratie in uw bedrijf. Ook bedrijfsstof- zuigers. SCHOOIMDERGANG voor horeca en bedrijven MARKIEZEN - ROLSCHERMEN LUXAFLEX horizontale en vertikale jaloezieën Raamhorren - Rolgordijnen - Vouwwanden Opnieuw overtrekken, markiezen en schermen. Tevens verkoop losse onderdelen voor zelfbouw. Zie onze toonkamer. MOLENSTEEG 12 (Doezastraat) LEIDEN TELEFOON 21375 Meesters op de vierkante meter dat zijn de mannen die in ons bedrijf met de heftrucks werken. Zij manoevreren, draaien en keren en brengen behoedzaam de materialen en produkten waar ze nodig zijn. tn dat team is nog plaats voor enige die verschillende afdelingen, zoals gieterij en landbouw- werktuigenfabriek gaan "bedienen". Voelt u iets voor die bewegelijke baan en bent u tussen de 25 en 45 jaar? Neem kontakt met ons op. Ervaring of speciale opleiding is niet noodzakelijk. Als u de feeling hebt, zorgen wij voor de rest. Wij bieden een prettige werksfeer, goed salaris en uitstekende voorzieningen. Richt uw sollicitatie aan afd. Personeelszaken. Tot het Vicon concern behoort een groep fabrieken die landbouwwerktuigen, nodulair gietijzer en glasvezelgewapende, warmgeperste polyester produkten fabriceren. Het hoofdkantoor is gevestigd te Nieuw Vennep (Haarlemmermeer). Export vindt plaats naar ca .70 landen via eigen verkoop maatschappijen en importeurs. ir randstad uitzendbureau Wij zoeken slimme en ervaren (steno)typistes ned. en m die onze cliënten uit de nood willen helpen leiden n. rijn 44 01710-44841 8.30—ij alphen liszthof 18 01720-91873 14.00—1/ katwijk parsstraat 19 01718-71215 1400— u NIEUW Dames aarzel niet langer In Rotterdam is geopend Nederlands grootste bontmagazijn: Het Bontpaleis. Als openingsreklame op alle Bontmantels en Bonthoeden 20% korting. Schriftelijke garantie. Ook kredletservlce mogelijk. Reiskosten voor 2 personen binnen Nederland worden Dij aankoop vergoed. Het Bontpaleis „Onder de Laurenstoren", Hoogstraat 153, Rotterdam-C.. teL 010—14.33.37. Vrijdag koopavond. LEIDEN Kort Galgewater 1. Emmen Hilversum Ter Apel UITZENDBUREAU Telef. 01710-31710 Korevaarstraat ,33 Leiden jidABu NEDERLAND-BELGIË NS staat zondag voor U klaar met een honderdtc. versterkte extra treinen naar AMSTERDAM. De vertrektijden van Uw extra treinen zijn: heen vertrek DELFT DEN HAAG H.S. DEN HAAG H.S. LEIDEN terug vertrek AMSTERDAM AMSTERDAM AMSTERDAM AMSTERDAM Teem met Uw medereisgenoten tijdig lieist daags kaart". Voor vijf personen Voor vier personen Voor drie personen Voor 2 personen 17.49 uur 17.22 u 17.49 uur 17.22 m f 40,- f 35,- In Amsterdam op het voorplein van het Centraal-station staat het gemeente lijk-vervoersbedrijf met Uw „Twee-rittenkaart" klaar. Voor 'n piek komt U daarmee naar en van het stadion. SCHOONMAAKBEDRIJF W. J. VAN ROOIJEN Narcissenlaan Telefoon 01710—50516 Oegstgeest Het Universitair Medisch Centrum Leiden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, vraagt voor de hierna volgende afdelingen: 1. enkele verpleegkundig docenten vac. nr. 73.1217-AZ Taak: het opleiden van leerling ziekenverzorgenden of leerling verpleegkundigen door het geven van theorie- en praktijk lessen in het opleidings centrum Nieuweroord. Om te komen tot een goede integratie van de lesstof in de praktijk is het belangrijk dat de verpleegkundig docent(e) regel matig een periode op een verpleegafdeling werkzaam is. Voltooide docentenopleiding is gewenst en enige jaren ervaring als verpleegkundige. Inl.: mej. zr. L. v. d. Slik, tel. 01710-47222 ts. 5217. 2. verpleeg kundigen voor de opleiding „omgekeerde Isolatie" vac. nr. 73.1225-AZ Aanvang opleiding: 1 februari 1974; duur: 3 maanden. Na een studieperiode van 2 weken zullen de cursisten werkzaam zijn op de kinder kliniek en het isolatiepaviljoen, om ervaring te krijgen in laminar flow verpleging. Verpleegkundigen, die bereid zijn in een multidisciplinair team samen te werken en een eigen bijdrage willen leveren aan een nieuwe methode van verplegen, kunnen inlichtingen verkrijgen bij: mevr. zr. T. Bruinsma- Boersma, tel. 01710-47222 ts. 5224 (dinsdag t/m vrijdag tussen 09.00 en 13.00 uur). Salaris max. f1541 bruto per maand. 3. verpleeg kundigen De opleiding begint op 1 april 1974 en duurt zes maanden, waarvan 1 maand theorie. Na voltooiing wordt een certificaat „coronary care" uitgereikt. Verlangd: diploma Zieken verpleging A en belangstelling voor hartbewaking. Inl.: Zie hiervoor onder 2. Salaris max. f1541 bruto per maand. 4. hoofd van het secretariaat vac. nr. 73.1214-AZ Taak: dagelijkse leiding van het secretariaat en het beheer over de vaktechnische bibliotheek. Verlangd: middelbare opleiding en zeer goede administratieve ervaring, leidinggevende capaciteiten en organisatorisch inzicht en goede contactuele eigenschappen. Leeftijd ca. 30 jaar. Salaris max. f 1541 bruto per maand. b) Bureau Voorlichting: medewerkster voorlichting vac. nr. 73.1127-AZ Het bureau heeft niet alleen tot taak de interne en externe voorlichting t.b.v. het Acade misch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde, maar ook het bevorderen van de zgn. „patiënt relations". Daarnaast is aan het bureau opgedragen het beheer van een documentatiecentrum. Van de nieuwe medewerkster wordt verwacht: het met grote zelfstandigheid kunnen verrichten van algemene werkzaamheden t.b.v. de verschillende activiteiten van het bureau. Aan haar zal ook het redactiesecretariaat van enkele frequent verschijnende uitgaven worden toevertrouwd. Zo nodig zal zij enige assistentie moeten verlenen aan het documentatiecentrum. Verlangd: diploma's Havo en typen. De voorkeur gaat uit naar iemand met journalistieke belangstelling, die snel en accuraat kan werken. Inl.: dhr. N. P. van Schouwen burg, hoofd van het bureau, tel. 01710-47222 ts. 4956. Salaris max. f 1541 bruto per maand. systeemanalist/ programmeur vac. nr. 73.1128-ZIS bij de ontwikkeling van het deelproject informatie verwerking van diagnostische hulpafdelingen. In het AZL is een begin gemaakt met de ontwikkeling van het Ziekenhuis Informatie systeem. Dit project heeft betrekking op de automatisering van medische en administra tieve gegevens in de vorm van een via telestations bereikbare databank. De functie omvat het in team verband analyseren van de te bouwen informatiesystemen en de praktische realisatie hiervan. Goede contactuele eigenschappen zijn hierbij vereist, vanwege de samenwerking met de toekomstige gebruikers. De gedachten gaan uit naar iemand met ervaring in het programmeren in Fortran, en b.v.k. een opleiding op HTS- of vergelijkbaar niveau. Inl.: A. v. d. Brink, tel 01710-47222 ts. 5262 of 5258. Salaris volgens rijksregeling. d) Reanimatiecentrum Hoofd afdeling Inwendige Genees kunde: 1. verpleeg kundigen vac. nr. 73.1212-AZ In het bezit van het certificaat „Intensive Care", inl.: zie onder Z 2. verpleeg kundigen vac. 73.1213-AZ met belangstelling voor Inten sive verpleging. Plaatsing is op korte termijn mogelijk. Inl.: dhr. G. E. de Windt (tel. 01710-47222 ts. 5403 of 2623) of mevr. zr. E. S. P. Pluyter- Wenting (ts. 2782). Salaris max. f 1541 bruto per maand. e) Heelkunde Vrouwen: 1e verpleeg kundige vac. nr. 73.1222-AZ Op deze afdeling worden vnml. vrouwen en kinderen opgenomen. Aantal bedden: 47. Taakaspecten: leiding en begeleiding kunnen geven aan verpleegkundigen, zieken verzorgenden en leerlingen, met als doelstelling te kunnen komen tot een goede patiënten zorg. Verlangd: diploma Zieken verzorging A. Voortgezette opleiding strekt tot aanbeveling. Inl.: zie onder f. Salaris max. f1720 bruto per maand. f) Thorax-Chlrurgie (pre- en postoperatieve afdeling van 18 bedden): enkele verpleeg kundigen Parttime mogelijkheden bijv.: 2x7 nachten per maand/ 2x5 avonden per maand. Na een inwerkperiode verant woordelijke diensten 's avonds en 's nachts, met dien verstande dat er een nachthoofd en een specialist in de kliniek aan wezig zijn. Verlangd: diploma Zieken verpleging A. Inl.: dhr. H. Hielkema, coörd. hfdvpl., tel. 01710-47222 ts. 2337. Salaris max. f1541 bruto per maand. g) Stofwisselingsziekten: 1. verpleeg kundigen (parttime) vac. nr. 73.1208-AZ bijvoorbeeld avonddiensten van 18.00-23.00 uur, 4 avonden per week, 2x1 week nachtdienst per maand. Verlangd: diploma Zieken verpleging A. Inl.: mevr. E. S. P. Pluyter- Wenting, tel. 01710-47222 ts. 2782. 2. verpleeg kundigen vac. nr. 73.1209-AZ 3. zieken verzorgenden vac. nr. 73.1210-AZ in fulltime dienstverband. Na een inwerkperiode zijn promotiekansen aanwezig. Verlangd: diploma Zieken verpleging A, resp. diploma Ziekenverzorging. Inl.: mevr. E. S. P. Pluyter- Wenting, tel. 01710-47222 ts. 2782. h) Laboratorium voor Klinische- en Arbeidsfysiologie (behorende bij de afdeling Long- en Hartziekten): 1. longfunctie analiste vac. nr. 73.1220-AZ Taak: het zelfstandig in team verband verrichten van de werkzaamheden, waarbij de functievervulling in roulerend verband op de verschillende medische subafdelingen plaats vindt. Verlangd: diploma longfunctie analiste en b.v.k. enige ervaring. Salaris max. f1541 bruto per maand. 2. longfunctie- laborante vac. nr. 73.1221-AZ Taak: het in teamverband volgen van een opleiding tot longfunctie-analiste. Opleidingsduur: 3 jaren, waarbij één middag in de week theorieles wordt gegeven. Verlangd: tenminste diploma Mulo-B of Mulo/Mavo met wiskunde, natuur- en schei kunde. Salaris max. f1187 bruto per maand. Promotiemogelijkheid aanwezig. I) Keel-, Neus- en Oorheelkunde: logo- akoupedist(e) vac. nr. 73.1215-AZ Taak: het meewerken aan het gehooronderzoek en de hoor- revalidatie van patiënten op de afdeling audiologie van de kliniek. Verlangd: middelbare school opleiding plus het diploma logo-akoupedist. Ook zij die nog in opleiding zijn kunnen solliciteren, inl.: drs. A. Spoor, tel. 01710- 47222 ts. 2440. j) Bedrijfseconomisch Bureau en de afdeling Organisatie en Efficiency: ervaren secretaresse vac. nr. 73.1211-AZ t.b.v. de hoofden van genoemde afdelingen. Taak: opnemen en uittypen van correspondentie en verslagen; bijhouden agenda en archief; notuleren van vergaderingen. Verlangd: diploma middelbare school, ervaring in steno Nederlands en typen en representatieve kwaliteiten. Salaris max. f1541 bruto per maand. k) Centraal Klinisch Bacterio logisch Laboratorium (Streeklaboratorium) adm. assistente vac. 73.1219-AZ Taak: laboratoriumadministratie; contacten onderhouden met huisartsen en hoofden van verschillende afdelingen; bijhouden en verwerken van gegevens t.b.v. de financiële administratie, waarbij die gegevens afkomstig kunnen zijn van verschillende afdelingen; verstrekken van inlichtingen (schriftelijk, telefonisch, mondeling). Verlangd: diploma's Mulo/ Mavo-4 en typen, goed administratief inzicht en ervaring, alsmede contactuele kwaliteiten. Salaris max. f 1407 bruto per maand. I) Bedrijfsgeneeskundige Dienst: BGD-assistente vac. nr. 73.1224-AZ Taak: het verrichten van medische administratie; het maken van thoraxfoto's; assistentie verlenen bij het cardio care onderzoek t.b.v. personeelsleden; enige laboratoriumwerkzaamheden t.b.v. de dienst. Verlangd: diploma's Mulo/Mavo, doktersassistente, administra tief inzicht en ervaring. Salaris max. f1407 bruto per maand. m) Kindergeneeskunde: archivaresse vac. nr. 73.1218-AZ Taak: beheer en ontwikkeling van het medisch archief van de afdeling; sorteren en verwerken van binnenkomende informatie. Verlangd: middelbare school opleiding en grote accuratesse. De werkzaamheden vinden plaats in teamverband onder verantwoordelijkheid van één lid van de medische staf. Salaris max. f1319 bruto per maand. Aanstelling vindt plaats bij het Academisch Ziekenhuis Leiden. Salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Direct opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Geen inhouding premie AOW/AWW. Vakantietoelage 7'/!% per jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Alg. Hoofd Afd. Personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer, voorafgegaan door de kenletters: o

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 18