T arieven voor gas water en licht omhoog aaend R en W. willen een man erbij IN WASSENAAR Bert Enkelaar danig nauw In Rijnlands Lyceum Aktie Joker draait weer op vrijdag SCHOOL EN MILIEU Prins Claus op kasteel 'Oud-W assenaar' PAGINA 2 STAD EN RAND WOENSDAG 7 NOVEI WARMOND In de laatst gehou den gemeenteraadsvergadering bleek er een ernstig meningsverschil te be staan tussen 't college van B. en W. en de raad over de plantsoenen dienst. In het kort kwam dit ver schil hierop neer, dat B. en W. de plantsoenendienst in eigen beheer wilden houden door uitbreiding van het personeel, terwijl de raad de hieraan verbonden werkzaamheden wilde uitbesteden aan derden. In een rapport van de financiële commissie wordt gezegd dat uit het voorstel van B. en W. blijkt dat het afstoten van de plantsoenendienst een kosten besparing oplevert van f. 42.936,- per Jaar. Gezien dit be langrijke kostenverschil en omdat men vindt dat de door B en W voor het behoud van de eigen plantsoenen dienst aangedragen argumenten niet overtuigend zijn adviseert de com missie de raad met klem de plant soenwerkzaamheden aan derden op te dragen. Het college kreeg toen de opdracht met een nieuw praeadvies te komen. Deze zaak komt nu dag opnieuw aan de orde. In hun nieuw praeadvies geven B. en W. eerst een opsomming van de huidige bezetting van de buitendienst van openbare werken, die nu bestaat uit negen man. Ook geven zij een uit voerig overzicht van alle werkzaam heden die door gemeentewerken moeten worden gedaan, waarbij de plantsoenendienst buiten beschou wing wordt gelaten. B. en W. zeggen in hun praeadvies het volgende„Bij openbare werken is momenteel 1 va cature wegens pensionering'terwijl één ambtenaar al geruime tijd ziek is. Gevreesd moet worden dat deze ziekte van langdurige aard zal zijn. Het personeel van de buitendienst is niet voor het verrichten van spe ciale taken aangesteld, zodat ieder een in algemene dienst is. Bij de werkopdrachten wordt zoveel moge lijk met de geschiktheid en bekwaam heid van de individuele werknemer rekening gehouden. Dit maakt een flexibele werkwijze mogelijk omdat het personeel onder toezicht van de opzichter voor alle voorkomende werken kan worden ingezet. WASSENAAR De raadscommissie voor gemeentebedrijven gaat zich dezer dagen o.m. bezighouden met nieuwe elektrici teitstarieven, die burgemeester en wethouders per 1 januari willen invoeren. Een voorstel hiertoe zal in de raadsvergade ring van 19 november aan de orde komen. Woensdag Donderdag Academiegebouw. Rapenburg nam. lezing van P. Ransyn over cedente meditatie. Gespreksa vonden Fred. Hendrikplantsoen 25. Leid] Vogelasiel Kinderopvang Sociale raadsvrouw Spreekuur sociale raadsvrouw di. 10.30—11.30 uur vo nieuwe regeling zal dat worden van 23 tot 7 uur en 11.30 tot 14.30 uur, maar dan het gehele jaar door. Het gevolg is, dat de verbruiker er in de wintermaajn den november, december en januari aantal tarieven zal van 5 tot 4 wor den teruggebracht. Een belangrijk element in de tariefsherzieningen is de beperking van het aantal u!ren, waarin elektriciteit itegen een ver laagd tarief het z.g. nachtstroom- tarief kan worden betrokken. De uren bij krijgt per dag, maar dat hij Nderlandse Vereniging Voor weduwen en weduwnaars huidige regeling is zo, dat 't nacht- LEIDERDORP De schaakver eniging "Leiderdorp" vierde gister avond in het Dorpshuis het eeuw feest van de KNSB slaagde simultaanséance, Demmendal maakte een loper tegen 64 velden. Hij speelde toen nog met stroomtarief het gehele jaar door kwijt raakt. i de overige maanden 8 per dag 'J pion buit. hetgeen voldoende uw- was om Enklaar zijn vierde neder- ge- laag voor te schotelen. Het vijfde de verliespunt had Enklaar geheel aan geimaikkelijke aivonii geldt i - pas tot internationaal meester ge- zichzelf te wijten. De door Los i promoveerde Bert Enklaar de hoofdrol speelde. Na afloop ver klaarde Enklaar dat hij zeer ver baasd was over de geboden tegen- maar dat pakte geheel anders uit: Pas tegen half één legde de laatste vijandelijke koning het loodje. Toen gestelde remise sloeg hij resoluut af. waarna hij enige zetten later een toren cadeau gaf. Ook de jeugd nam aan dit schaak- Peter Bongers bouwde zo- ten wd-nststellintg op. Peter Bongers kwam klaar de koningen deelnemers, onder huiisschakers, gevangen genomen te hebben. Verder moest hij, ook al om dat de tijd begon te dringen, zelfs a de 42 einde aan zijn partij maakte, dit achttal tot grote opluchting van Enklaar. De langste partij, gespeeld door Zwetsloot, vergde 48 zetten. Door ige onnauwkeurige zett'en elf maal de vrede tekenen, terwijl slotfase liet Zwetsloot 1 schoof Enklaar de Enklaar de thuisreis. zekere OEGSTGEEST Het woord bied wat te ontplooien. De "Aktie "multi-functioneel" is bij de opening Joker" (de naam is een overblijfsel van de nieuwbouw van het Rijnlands van een eerdere poging op dit ge- Lyceum veel gebruikt. Dit woord bied door K en O) gaat proberen hoeft niet alleen te slaan op de mo- hier iets aan te doen en maakt een gelijkheden die d's ruimte binnen de dankbaar gebi'uik van de vele aan- school tijdens het lesprogramma trekkelijke lokalen en zalen die de zijn eerste pion naar voren het gevecht begonnen. Reeds gen zetten maakte Enklaar de De resultaten van Enklaar zijn: 42 tegenstanders, 26 winstpartijen, elf remises tegen Bogerd, Van ste monarch buit. Daarna kwamen Velden, Prevoo, Rijnsburger, Cijs, Bij de tot nog toe gevoerde discus sies is het accent vrij sterk op de plantsoenwerkzaamheden komen te liggen. Dit houdt het gevaar in daft het functioneren van de dienst open bare werken als geheel wat op de achtergrond raakt. Aan dit aspect echter kan, nu het eventueel afsto ten van één onderdeel van deze dienst aan de orde is, naar onze mening evenmin worden voorbij gegaan". Op praktische gronden zijn B. en tot de conclusie gekomen dat, gelet op de aard en de omvang van de door openbare werken te vervullen taken, deze dienst een bezetting moet hebben die met de huidige overeen komt. Wanneer de huidige bezetting door het afstoten van de plantsoenwerk zaamheden zou worden ingekrompen zou die met name voor de gemeente reiniging, het sneeuwruimen en de gladheid bestrijding onaanvaardbare gevolgen hebben. De gevolgen van ziekte zullen in dat geval sterker worden gevoeld, waardoor, zoals het afgelopen Jaar reeds is gebleken, hulpkrachten moeten worden aange steld, die belangrijke kosten veroor zaken. Daarbij is het verzorgingspeil van de gemeente direct in het ge ding. Na een en ander nog uitvoerig te hebben toegelicht zeggen B. en W.: Uitgaande van de huidige bezet ting van de dienst openbare werken van 9 man en een uitbreiding van 1 man. verstrekken zij van de budget taire consequenties het volgende overzicht: De huidige sterkte blijft gehand haafd en het plantsoenenwerk wordt uitbesteed; netto stijging uitgaven: f 45.294,-. De huidige organieke sterkte, wordt door het niet vervullen van 1 vacatures met 1 man ingekrompen: netto stijging uitgaven f 74.064.-. De huidige organieke sterkte wordt door het niet vervullen van 2 vacatures met 2 man ingekrompen, en het plantsoenenwerk wordt uitbe steed: Netto daling uitgaven f12.246. Uit het voorgaande volgt dat een reële besparing pas bereikt wordt, wanneer de organieke sterkte van de buitendienst openbare werken tot 7 man wordt teruggebracht. Na een verdere toelichting stellen B. en W. voor de dienst openbare werken met 1 man uit te breiden en het hier voor noodzakelijk krediet in de begro ting 1974 op te nemen. de uitslagen met de regelmaat de klok binnen. Twee maal slaagde Enklaar er niet in de Drake-va riant van het Siciliaans te temmen, Van Kampen en Henk van Osna- brugge kwamen afl-s overwinnaars uÉ't deze strijd tevoorschijn, het Marshall-gambiet hield Enklaar kwade herinneringen Van der Leek sr., P. Zwetsloot, Vos kuilen en Peter Bongers, vijf maal verlies tegen Van Kampen, Henk van Osnabrugge, Steffelaar, Demmen dal en Los, totaal score, 31% uit 42, hetgeen overeenkomt met precies 57 procent. Op de foto: Bert Enklaar, zesde Steffe- op de lijst van Nederlands topscha- laar bleef hem daarmee de baas. kers, op zijn eerste ronde langs de biedt maar kan juist ook slaan op de mogelijkheden die het gebouw kan bieden na afloop van de lessen. Zo wordt er al Jarenlang door de gemeente Oegstgeest druk gebruik gemaakt van aula bibliotheek en sporthal. De school zelf gaat nu op 20 vrijdagmiddagen de leerlingen de gelegenheid geven om aan aller lei aktiviteiten deel te nemen waar voor binnen het schoolprogramma (te) weinig of zelfs helemaal geen tijd is. Voor veel leerlingen is er ten dele door de beruchte bezuinigingen van overheidswege, weineg gelegenheid om zich op artistiek of recreatief ge- school heeft. Bij de opzet van de aktie is men uitgegaan van een enquete onder de leerlingen die duidelijk maakte, waar de belangstelling zich op toe spitste. Vooral voor dans (dansex- pressie, volksdans) bleek veel te langstelling te zijn evenals voor verschillende takken van sport (tafel tennis badminton volleybal en bas ketbal). Er zal- verder op verschil lende manieren aan toneel gedaan kunnen worden er kan handvaardig heid bedreven worden en goede te kenaars kunnen zich gaan bekwa- De verhoging van de tarieven, die door burgemeester en wethouders, worden voorgesteld is slechts zeer be scheiden. Het z.g. vastrecht enkelta rief dat voor 98% van de verbrui kers geldt gaat voor de kleinste verbruikers nauwelijks omhoog, voor de grotere verbruikers in ieder geval niet meer dan cent per kWh. Ook voor de andere tariefsvormen bete kent de verhoging niet meer dan maximaal iets meer dan cent per kWh. De vastrechtbedragen zullen worden opgetrokken van f3.50 naar f4.- van f5.50 naar f6.25 en van f 6.50 naar f 7.50 per maand. Bij het vastrecht dubbeltarief is de verho ging van de vastrechtbedragen iets kleiner. Een wijziging in de z.g. vermogens- toeslag voor bedrijfsaansluitingen le vert voor 976 bedrijfsaansluitingen in Wassenaar een gezamenlijk voor deel van f 48.100 per Jaar op, dat is gemiddeld f50.- per aansluiting per jaar. Hierdoor zijn de niet-huishou- deRJke tarieven weer enigszins meer aangepast aan de huishoudelijke ta- rieven, zoals meerdere malen door de gemeenteraad is gevraagd. Burge meester en wethouders delen in hun voorstel mede bij voortduring te zullen blijven streven naar een verdere gelijkstelling tussen deze ta- Er zijn voor voorstellen in voor bereiding voor een aanpassing van de gas- en watertarieven aan de ge- weduwnaars. Telefoon viesbureau: 61112. Koordstudio Centrum voor intermenselijk trekkingen - ontmoetinsruimte 25 tot 60 jarigen. Oude Rijn 88, Tel. 44000. Voor advier Werkdagen van 15 - tinesruimte: Werkdag^.. Zaterdag gesloten, zond 15 tot ca. 18 üur. Tevens ao voor lichamelijk gehandicapten. Apotheken Leiden De avond en dienst van de apotheken in d Leiden wordt deze week waa men door Driesum, Leiden, theek Voorschoten, Van Smallenbrug, Leiderdorp. KWJ-Leiden van werkende loni Havenplein 3, tel. 21139 en 46 werkende Siciu a, te ecentrum Dagelijks en ook woenai donderdagavond geopend. Wetswinkeltje Juridisch adviesbureau voor rechtskundige bijstand. Adres Volkshuis Apothekersdljk 33 Op< tijden di.. wo., do., vril.: 10—1 u 79 uur nam. Dienstencentru gendorpstr. 36, vrij. 79 u Dienstencentrum in het etsen. Er zullen twee stegen kosten. Wat de gastarieven be- "telel-oon 25260 onder redactie van Paul Wolfswinkel Foei een fout We hebben van de week kennelijk een foutje gemaakt. Waarvoor onze oprechte verontschuldigingen. Carnavalsvereniging "De Hutspot ten" heeft, zoals bekend, de tiende haar eerste feest. Meldden wt één en ander om elf minuten over tien zou beginnen, nu berichten we dat het om half negen is. De verkiezing van De Prins begint om elf minuten vóór tien. Waarvan acte en alaaf dan maar Politie talenkursussen zijn nl. één voor Russisch en één voor Spaans. Er is een werkgroep roman-analyse geor ganiseerd en een groep meisjes zal zich bezighouden met het naaien van eigen (hoogst modieuze) kleding. Voor sommige kursussen zijn le raren van buitenaf aangetrokken zo als bijvoorbeeld Jacques Luyten uit Den Haag voor dansexpressie de Amerikaanse toneelieMster Nancy Gould en Frits Meyer van de Neder landse Volksdansvereniging. Veel aktiviteiten zullen ook geleid worden door leraren van binnen de school. Het enthousiasme van de kant van De de leerlingen voor dit alles bleek Spreekt u maar Al enkele Jaren geeft de werkgroep Buitenlandse Arbeiders Nederlandse les aan gastarbeiders. De cursus is op zaterdagmiddag van 2 tot 4 uur in de Barbaraschool aan het Levendaal 54. De inhoud van de lessen is afge stemd op de situatie van de buiten landse gastarbeider en de samenhan gende problemen. Door Nederlands te leren kan de gastarbeider zich Weer wat uit het jaarverslag van de Leidse politie. Op 31 december van het vorig jaar hadden de 5 surveil lanceauto's, de ene manschappenau- to de ene ME-auto, de 2 zwarte solo dat motoren, de ene personenauto de 2 >ver ongevallen- cq controleauto's, de ene we met fotoapparatuur uitgeruste auto, de ene speciaal voor ongevallen inge richte auto, de tien witte solomotoren met verbindingsapparatuur en de 3 personenauto's die aan de recherche toebehoren maar liefst 607.799 külo meter gereden. Jawel. zal gebeuren om elf minuten elf tijdens het prinsenbal in Gouden Leeuw". Insiders twisten nog over de vraag of de burgemees ter van Voorschoten een verroeste schaar o, een grote wen.e.e, treft wordt voorgesteld de kubieke meterprijs bij een verbruik tot 30.000 m3 per Jaar te verhogen met 1 cent per m3. Bij een verbruik boven de 30.000 m3 per jaar zal het vast rechtbedrag opgetrokken worden van f 135 tot f 243. Wat de watertarieven betreft her inneren burgemeester en wethouders aan hun streven de Wassenaarse tarieven aan te passen 'aan die van 's Gravenihaige. De gemeente 's- Gravewhaige gaat per 1 januari 1974 de watertarieven verhogen met 11 cent met daarnaast een verhoging van het vastrechttatief zodat het nieuwe kubieke metertarief 15 cent Moeders voor moeders Hofdijck 32 Oegstgeest. tel Humanitas woensdag 6.3010.30 i SOS-dienst groot. Ruim St. Maarten Traditiegetrouw zal de Buurtver eniging Nieuw Wassenaar weer een Sint Maartensviering organiseren, alleen dit jaar niet op 11 november, omdat dat op een zondag valt, maar op zaterdag 10 november. Om 5 uur 's middags verzamelen de Jongens en meisjes bij de Bloemcampschool zich met hun zelfgemaakte lampions, die door een Jury zullen Provinciale Raad zal overhandigen. De verroeste schaar stamt uit de tijd toen Voor schoten dichtgeplakt met kranten papier zat en de ijzeren sleutel uit de jaren dat het dorp 's nachts bin nengehaald werd in de dorpstoren. Het zal zeker niet de sleutel van het gemeentehuis zijn, want daar is al een sleutel van in omloop en reeds enige jaren terug gebruikt bij de in braak in het gemeentehuis. "De Forse Caters" zullen het zaterdag weten. Gezondheidszorg Voor de Wassenaarse afdeling van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen zal op donderdag 15 november a.s. des morgens 10 uur in het gebouw van de NPB aan de Lan ge Kerkdam de arts P. Staverman, directeur van het Bureau van de zich in eerste instantie tie ingeschreven. Zij betalen een re de kursus van hun keuze variërend van f5.— tot f 35.— voor de hele kursus. De schoolvereniging ROS draagt aan het welslagen van de middag bij door een sociëteit te openen waar men elkaar in de pauze of na af loop kan ontmoeten. De samenstel ling van de groepen maakt dat leer- lingexx uit heel verschillende klassen en van verschillende leeftijdsgroe pen elkaar eens op een totaal ande re manier zullen zien dan bij de da gelijkse gang van zaken. Dit zal de saamhorigheid zeker bevorderen. leerlingen hebben ho|er zal„2iJn dan de Volksge- Een volledige aanpassing van de Wassenaarse tarieven aan de Haag se is echter nu niet mogelijk door de verbodsbepalingen van de prij- zenibeschikkirag. Burgemeester en wethouders willen de raad nu voor stellen de watertarieven met 5 cent per m3 te verhogen met ingang van januari a.s. De Wassenaarse tarie ven zullen dan nog 16 cent per m3 lager zijn dan in Den Haag. In de vastrechtbedragen zal geen wijzi ging komen behalve dat het vast recht van f 36- voor de kleinste ver bruikers (tot 40 m3 per jaar) van f 36 op f 38- zal worden gebracht. SOS-Telefonlsche Hulpdiens (0l710)-25202 Voor allen die 1 het nu geldende, lijkheden verkeren berelkba werkdag van acht uur njn uur vjn doorlopend tn bet wesl d.w.z. van vrijdag acht ui maandag acht uur v.m Release Hulpverleningsdienst Release: we Rijn 20a. tel 24555 Ma t/m - bovendleD dlnsd t i met uitzondering n Architecten Architecten-informatiecentrum Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging V 9—10 t Aanvragen voor halve dagen: kerkelijke opleidingsschool votf zins verzorging Rilnsburgerweg dedigen en opkomen voor zijn rech- worcJen beoordeeld. Er wordt met zondheid ln Zuid-Holland een inlei- kindertuinen te Den Haag was gis- WASSENAAR Prins Claus zal r^meenerUn ten als hil onjuist behandeld wordt, muziek een rondgang door de buurt ding houden over het onder- teravond in het Witte Huis de inlei- op vrijdag 9 november in kasteel P z-uiawesi Burgerlijke stand van Leiden Cynthia, dr. Eek; Robert J.. zn. van A. M. E. Opschoor; Daniël i C. J. M. Knljnenburg; Nina F., dr. van A. A. T. Llnssen en M. H. E. Soute: Jan P., zn. van P. Spiering en H. A. Noppen. OVERLEDEN: Ui. Jl C. Smits (40) vrouw. ten als hij onjuist behandeld wordt. En dat komt nog wel eens voor om het vriendelijk uit te drukken. De lesgever probeert tot een gesprek te komen met zijn leerling en helpt hem met allerlei probleempjes. Om de opzet van de cursus .te rea liseren wil men in kleine groepen werken. Dat is onmogelijk doordat er te weinig vrijwilligers zijn. Er wor den mensen gezocht, die willen hel pen. Belangstellenden kunnen zaterdag middag naar de school gaan of even bellen naar Janny de Hoog, Witte Singel 55, telefoon26983. Weduwenbond In verband met de oprichting van de afdeling Leiden e.o. van de Neder landse Weduwen en Weduwnaars Bond op 8 november werd ons ge vraagd melding te maken van een vergadering die wordt gehouden in 't Parlement", Nieuwe Rijn 52, om 8 uur 's avonds. De avond zal een informatief ka rakter hebben. Er zullen enkele le den van het hoofdbestuur aanwezig zijn om verschillende dingen uiteen te zetten. muziek een rondgang door de buurt ding houden schap gemaakt, waarna de prijsuit reiking zal plaats vinden. Jubileum Proefwoningen een der tot het onderwerp"Taak gelijkheden van de schoolbioloog" tij dens de bijeenkomst die de Werk groep Milieubelle er O egstgeest—War mond had belegd. Wals vertelde dat de gemeente Den Haag ver gevor derd was in het aanschouwelijk biolo gisch onderwijs, dankzij zijn dienst. De bedoeling is het kind direct te De heer W. van der Veer, chef van de garage van de Dienst Ge- De vier huurders van woningen aan meen'tewerken Wassenaar viert op de Van Limburg Stirumstraat 19, Van donderdag 8 november a.s. zijn zil- Hogendorpstraat 52, Willem de Zwij- veren jubileum. Nadat hy in zyn gerlaan 193 en Johan Willem Friso- geboorteplaats Leiden als monteur straat 33 in Leiden zetten dinsdag- in een garage werkzaam was ge- avond van 7 tot 8 uur de deur van weest, kwam hij in 1948 als monteur hun gemeentewoning wijd open om in dienst van Wassenaar. Hij maak- iedereen de gelegenheid te geven te te verschillende promoties, laatstelijk ky-ken hoe de renovatie is uitge- ïandschaDstuinen natim^™ vno- op 1 januari 1971 tot oprichter. Op pakt. Na dit "open huis" is er In ZT de dag van zijn jubileum zal h(j s bijeenkomst inDienstenMntrum den bustochten georganiseerd, en nn p a 11 no-or. r.vr»c t-qo ter ondersteuning is aanwezig een Johan Willem^ Friso- confronteren bij de dierenwereld. Daarvoor worden excursies gehou den en lesbrieven samengesteld tot rede houden, steun aan de onderwijzer. Aandacht wordt geschonken, aan "Oud Wassenaar" als eregast jaarlijkse lunch bijwonen van de Brits—Nederlandse kamer van Koophandel waarbij ook de Britse ambassadeur ln Nederland en de Nederlandse ambassadeur in Groot- Brittannië aanwezig zullen zijn. The right honourable George Thomson lid van de commissie van de Europese gemeenschappen in Brussel zal by deze gelegenheid een Hulpverlenlngs- en informaU gemeenschap Zuidwest Tel kleine middags in het raadhuis kring worden gehuldigd, vanaf 17 uur voor collega's en an deren gelegenheid zal zijn hem ge luk te wensen. de Van Hogendorpstraat in het bestuur van de GWS de huur ders die als "proefkonijn" hebben ge fungeerd wil bedanken voor hun medewerking. Sleutel Burgemeester J. van der Haar van Voorschoten is van plan om zaterdag avond de sleutel van de gemeen te Voorschoten op ludieke wijze te overhandigen aan de Prins Hans Melkert van dp Carnavalsverenicine 'De m.m.v. P. Zonneveld Joop Peeters en dirotheek. Men maakt geen ge bruik van opgezette vogels uitslui tend van levende dieren en planten, zodat het kind kan herkennen en be grijpen dat iets leeft en dat het in re latie tot elkaar staat. Later kan het kind dan voor zich zelf vaststellen welke verschijnselen milieu-negatief werken dus wat gedaam moet worden om het milieu te beschermen. He- LEIDEN De Leidse politie heeft in de afgelopen nacht voor de vier de keer een 28-jarige inwoner van deze stad aangehouden die thuis met een klandasfciene zender bezig was. In dezelfde nacht zijn ook vier Leidenaars ln de leeftijd van 20 tot 24 Jaar op heterdaad betrapt toen zij pamfletten aan het plakken wa ren op het Noordeinde en in de Haar lemmerstraat. Van zes scholiei-en zijn gistermid dag uit de kleedkamers van een gymnastieklokaal aan de Marien- is dit biologisch onderwijs nog poelstraat de portemonnaies ont- nlet gesubsidieerd, maar er is wel overleg daaromtrent gaande. LEIDSCH DAGBLAD Uitgave: Leidscb Dagblad B Witte Singe) l - Leiden Postbus 64 Giro 67055 Telefoon directie en adm tuist' tie 01710-25041 TelefooD redactie 01710-2151» Hoofdredacteur Hap Muidei Maandabonnement Kwartaalsabonnement.. Per Post ra Losse aummers f i Abonnementsgelden oy voort betaling te voldoen bh auton tiscne overschrijving geeü adfl nlst.rat.ie- er incassokosten Nabezorging van 18.00 20.0 Zaterdag van 16.00 18.00 u Telefoon 017lo-ai>500

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2