De Amro Bank heeft vanaf 9 nov. a.s. haar kantoor Hoornesplein 57 verplaatst naar: Hoorneslaan 329, Katwijk. Hij houdt het kort in jas en prijs J LEIDEh 'tMEUBELHUIS |0 PSTAL b.v. De zoak waor u als vanouds op kunt vertrouwen Geldzaken? De Amro Bank is ervoor. HAARLEMMERSTRAAT 1(5-TEL. 34906 ONZE RUIMTE BENEDEN IS KLEIN KiS E" 2e 650 M2 TOONZALEN ('s maandags geilolen Haal méér uit uw camera MUURRINGVENTILATOREN iLOFFiezetrnachines 190.- 160.- (t.o. de Gruyter) Pak 'n foto- llfcjgj] van Focus of filmboek [EgpJ Elsevier n. Het "dokaboek "door pumartptaina|^gf. Günter Spitzing dokaboek All-round hand- I boek voor allen die I zelf ontwikkelen en - I vergroten inzwart- fcr "Dm wit en kleuren, of dat willen gaan doen. Met talrijke nauwkeurige aanwijzingen en prak- tijktips, ook voor speciale dokatrucs. Vele recepten, tabellen, tekst illustraties en meer dan 150 zwartwit-en kleurenfoto's. Om steeds bij de hand te hebben! 264 blz., 29,50 Bij uw fotohandelaar: B.V. Technisch Handelsbureau v.h. VAN DUUREN volautomatische, elektrische koffiezet- I M machines, vanaf 10 tot 300 koppen heerlijke koffie. Al vanaf f 137,20 excl. b-—j BTW. Ook voor kop en schotels, lepel- tjes, plastic bekers, roerstaafjes e.d.: SCHOONDERGANG U bent van harte welkom bij dit kantobr. Want evenals de ruim zevenhonderd andere Amro kantoren in ons land, biedt ook dit kantoor u een attente en vooral vertrouwelijke service bij de behartiging van al uw financiële zaken. Als cliënt van de Amsterdam-Rotterdam Bank kunt u van alle Amro diensten profiteren. Om er een aantal te noemen: de Amro Bank heeft verschillende spaarmogelijkheden (4V2 t/m 8'/.% rente). De Amro Bank heeft voor u ook de bekende Amro Lening met gemakkelijke aflossings- voorwaarden. De Amro Bank heeft een Privérekening voor u. Voordelen: 1. u krijgt rente, 2. u kunt uw regelmatig terugkerende betalingen (zoals huur, abonnementen, contributies e.d.) gratis automatisch laten overboeken. 3. u bent verzekerd van een vlotte giroservice, 4. u krijgt - op uw verzoek - de beschikking over de Groene Betaalcheques. (U kunt er bijna overal mee betalen zonder contant geld op zak.) En: de Amro Bank bemiddelt voor u bij alle verzekeringen, geeft advies bij beleggingen, levert u reisdeviezen, verstrekt woning hypotheken, helpt u bij internationaal betalings verkeer en kredieten. En niet te vergeten: de safeloketten. Kortom, de Amro Bank kan u steeds van dienst zijn. Waarom zou u daar niet gebruik van maken. Dit Amro kantoor is maandags t/m vrijdags geopend van 9.00 uur tot 16.00 uur. Bovendien op vrijdagavond van 18.30 uur tot 20.00 uur. Telefoonnummer: 01718 - 73844. U weet toch dat de Amro Bank ook gevestigd is: Princestraat 1. Attentie: f 5,- spaarpremie. Wanneer u vóór 15 december 1973 Amro spaarder wordt met een eerste inleg van tenminste f 10,- op een 4'/2% Spaarboekje of Spaarrekening, resp. 100,- op de andere Spaarrekeningen, zullen wij als premie 5,- bijstorten. Bont Coat. Imitatie suède, bont gevoerd en met leer afgebiesd. Camel Coat. Merk: Golden Crown. 100Wol. Met Schotse plaidvoering. Caban. Merk: Career Club. Engelse melton, zuiver scheerwol. In zwart en marine. opmerkelijke mannenmode - opmerkelijke prijzen Visgraat Coat. Merk: Golden Crown. Zuiver scheerwol. In zwart/wit. Blauw/wit. Bruin/beige. Suèdskln Coat. Met warme bontvoering en kraag. In de echte suède kleuren. HIJ-Mannenmode: Leiden - Haarlemmerstraat 137. Leidsendam - Winkelcentrum Leidsenhage, Rozemarijn 4. Den Haag - Spuistraat 6, Djerenselaan 114. Rijswijk - in de Bogaard.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 10