Wassenaar se woonboten naar het Havenkanaal Bewoners geven voorkeur aan vestiging van AH Buurtvereniging Kerkehout viert 40-jarig bestaan Zoeterwoude krijgt eigen afdeling VVD Air-conditioning en geluidsinstallatie in W armondse raadzaal Wedstrijd tegen Radio Noordzee 1 STAD EN RAND Raad stelt beslissing over parkeerplaats uit WASSENAAR De bewoners van de woonboten in Wassenaar weten eindelijk waar ze aan toe zijn. Gister avond nam de Wassenaarse gemeenteraad de beslissing dat de woonschepen die nu nog in de Princehaven liggen zul len worden verplaatst naar de zuidzijde van het Havenka naal, dat geschikt zal worden gemaakt als aanlegplaats voor acht schepen. De raad voteerde hiervoor een krediet van f 100.000,— In het oorspronkelijke verstel, van B. en W. zijn wel enige wijzigin gen aangebracht. De afschrijvingster mijn voor de investeringen in het Havenkanaal zijn van tien op vijf tien Jaar gebracht, waardoor de maandelijkse ligplaats vergoeding, niet f 58.- maar f 47.50 zal bedragen. B. en W. hadden oorspronkelijk de conditie gesteld dat cc huidige bewo ners hun schip met ligplaats een maal moch.'en verkoper, maar dat bij een volgende verkoop het recht op een Hgpaats zou vervallen. Verscheidene sprekers meenden dat daardoor de waarde van de schepen al bijvoorbaat zou dalen. Na een korte schorsing voor onderling beraad be sloot de raad deze bepaling te schrap pen. Uitgesteld De beslissing over een tweede par keerplaats in de duinen by het strand is uitgesteld. Het voorstel van B. en W. was om nu met de aanleg te be ginnen omdat de kosten aanzienlijk konden worden gedrukt door gebruik te maken van het puin dat vrijkomt door afbraak van de voormalige tramremise. In enkele commissies had men zich tegen een tweede parkeerplaats uit gesproken omdat men vreesde dat de aanleg hiervan de moeilijkheden by aan en afvoer van het verkeer naar het strand alleen maar zou vergroten. Wethouder mr. N. W. A. Brink (CCP) deelde mee dat er een redelyke kans is dat de provincie de aanleg van de noordelyke randweg belangryk voor betere afvoer van het strandver- keer in 1974 en 1975 zal kunnen fi nancieren. De raad besloot hierop eerst nadere berichten over de noor delyke randweg af te wachten. ZOETERWOUDE Het is zo goed als zeker dat er in Zoeterwoude een "eigen" afdeling van de WD zal worden opgericht. Tydens een ver gadering in Ons Huis werd gisteravond door de betrokkenen unaniem besloten dat de noodzaak tot het oprichten van zo'n afdeling aanwezig is en dat volgend jaar ze ker aan de gemeenteraadsverkiezin gen in Zoeterwoude zal worden deel genomen. Een actie-comité van zes man, geformeerd uit de 22 leden die er tot nu toe zyn, zal op korte ter- myn een plaatselyke actie starten om het aantal leden voor de nieuwe af deling te vermeerderen. Op een nog nader te bepalen da tum maar in ieder geval in de tweede helft van november zal in verenigingsgebouw Ons Huis een voorlichtingsbyeenkomst worden ge organiseerd. Daarop zal worden ge sproken door één van de WD-ka- merieden, die nog gevraagd zal wor den en daarop zal ook de officiële installatie van de WD, afdeling Zoeterwoude plaatsvinden. Er is in Zoeterwoude wel eens eerder gepro beerd zo'n WD-afdeling op te rich ten, maar destyds kwam het er niet van: de Zoeterwoudse WD-ers ble- Ontspannings- middag van "Zonnebloem" WARMOND In 't Trefpunt vordt vrijdag 20.00 uur een ont spanningsmiddag gehouden voor ilejaarden en gehandicapten, geor ganiseerd door de Zonnebloem in samenwerking met het UW en de bejaardensoos. Medewerking zal worden verleend door het bejaar denkoor, terwijl ook mej. Roomen ei kele liederen ten gehore zal bren gen. Diegenen die vervoer van en naar 't Trefpunt nodig hebben kun nen zich opgeven op een van de volgende adressen: Mevr. van Diest, Jan Steenlaan 19, tel. 3475, Mevr. Baas, v. Leydenstraat 3, tel. 2701, Mevr. v.d. Zalm, Herenweg 62, tel. 2bl2. ven toen behoren tot de afdeling Lei den. Op initiatief van de heer A. Zwaans, die uit Den Haag naar Zoe- terwoud ekwam, worden in Juli van dit jaar opnieuw plannen gemaakt om tot een eigen afdeling te komen. Zwaans ,de woordvoerder van het actie-comité en de waarschyniyke voorzitter van de op te richten afde ling: "In de laatste twee weken heb ben die plannen hun beslag gekregen. We willen het weer proberen omdat het waarschynlyk is dat een van de mensen van de Vrije Lyst (die op houdt te bestaan) zich links zal op stellen. De WD zal als tegenpool kunnen fungeren." LEIDERDORP De wethouder van middenstandszaken Drenth kan een duidelyk advies uitbrengen aan het college van B. en W. in Leider dorp. Gisteravond spraken de afge vaardigden van de bewoners van de Engelendaalflats en de nieuwbouw- wyk „Binnenhof" met deze wethou der over de te kiezen winkels in het plan „Winkelhof". Noodvoorzienin gen, die tijdeiyk het hiaat in de le vensmiddelenbranche in Leiderdorp moet opvullen tot het definitieve Winkelcentrum van de grond komt. Wethouder Drenth vertelde de bewo ners dat het eigenlyke winkelcen trum op z'n vroegst in 1975 gereali seerd zou kunnen worden. „Dan moet alles wel vreselyk meevallen!" Door advertenties en publicaties in de pers was de bewoners gevraagd te vermel den wie zij als leverancier in de noodvoorziening wilden hebben. De opkomst van de bewoners was erg groot, opvallend was dat er veel meer heren dan dimes aanwezig wa ren om de wethouder te vertellen wie zy prefereerden. Tevens zouden zy him stem moeten uitbrengen wie in de noodvoorzieningen de kroketten en ballen gehakt middels een snack bar zou mogen leveren. De meerderheid van de aanwezigen -r-, sprak z'5n voorkeur uit voor één zaak JLXpOSltlG in de levensmiddelensector en dan liefst Albert Heyn die, in de indi viduele reacties, de meeste stemmen kreeg. De plaatselyke kruidenier Beereboom kreeg de tweede plaats en hij wil gesteund door het VeGé-con- cern gaarne de noodwinkel bezetten. Albert Heijn vond een tweejarige termyn onvoldoende om rendabel te zyn maar stelde zich later toch weer kandidaat. Er was een hele lyst van kruideniers die aanboden de ruimte in Winkelhof tijdelijk te willen bezet ten. 'n Goede vraag van Binnenhof bewoner Beck was: Zijn de voor waarden bekend aan de kandidaten dat een plaats in de noodwinkel géén plaats garandeert in het eigenlyk te vestigen „Winkelhof"? Wanneer dat zo is zal' de lyst van kandidaten echt wel kleiner worden. Wethouder Drenth antwoordde dat by schrifte- lyke aanvragers dat niet medege deeld was. De tendens voor de snack bar was om te kiezen voor K. Brit- tyn uit concurrentiemogelykheden met de reeds aanwezige snackhou der Stassen. Deze welbespraakte middenstander was by de vergade ring aanwezig en kreeg volop de ge legenheid zyn standpunt naar voren te brengen. Zeer waarschynlyk zal Stassen naar voren geschoven wor den als kandidaat voor het verzorgen van de „hartige hap" in het Winkel centrum. Afgevaardigde Beek dankte de wet houder en de gemeente Leiderdorp voor de manier van handelen dat de bewoners in staat stelde hun mening in deze toch belangryke zaken te geven. Wethouder Drenth besloot de vergadering met de mededeling: dat nog niets zeker was: „Wij hebben een dwarse raad in Leiderdorp". Op 20 oktober gaat deze „dwarse raad" tijdens 'n openbare raadsvergadering 'n beslissing nemen. Op de foto Jan Holvast de bewo ners van de Engelendaalflats en Binnenhof in gesprek over de „nood- kruidenier". Geen goed keuring ont eigening in plan Westeindseweg ZOETERWOUDE De kroon heeft het raadsbesluit tot onteige ning van percelen die in het be stemmingsplan Westeindeweg liggen x.-.et goedgekeurd. De kroon is ge bleken dat dit bestemmingsplan uit een oogpunt van exploitatie niet meer uitvoerbaar moet worden ge- £cht. In een nieuwe opzet van het plan zal aan belangrijke delen van het betreffende gebied een gewij zigde bestemming worden gegeven. Melkhandelaar zet politie op spoor van jeugdbende WARMOND/OEGSTGEEST Zes jongelui, die met explosieven hadden getracht graven open te bre ken op de begraafplaats van de hervormde gemeente in Warmond en in deze gemeente ook brievenbus sen van de PTT vernielden zijn dit weekeinde aangehouden. De zaak kwam aan het rollen toen een van de jongens, waarvan de leef tijd tussen de zestien en achttien jaar ligt, by een Oegstgeester melk handelaar een krat bier probeerde te stellen. De melkhandelaar alar meerde de politie en zette deze zo op het spoor van de jeugdbende. Naast de inbraak bij de melkhandelaar had den de jongelui ook nog mobilofoons, boormachines, vuurwerk enkele steekwapens en vrij duur speelgoed gestolen. Drie van de jongelui zijn na het verhoor van de politie weer vrijgela ten, de drie anderen bevinden zich nog in arrest. Dinsdag Gerecht 10, Spreekuur s vrouw 4.306 uur nam. Doopsgezinde kerk. Leiden komst Ned. Ver. van huisvrou» nieuwe structuur, 10 uur Rijksherbarium Leiden. Wetselaar over^B^ Kon. Mij de. spr. planten", 8 meisjesclub en jeugdcafé vTa," Leids Volkshuis. Bijeenkomst wenverenigingen op Dag van b D. J. van Kooten over Hoi» 2.15 uur nam. Pieterskerkhof 22. Leiden, gadering D'66, 8 uur nam. Apotheken De avond en nachtdienst van J theken in de regio Leiden waargenomen door Tot Hul; Mensheid, tel. 21060 Hooigracj leiden., en Apotheek Beker. 4, Gegstgeest. Koord Studio (telefoon 44000). Geopend i KWJ-Leiden Havenplein 3, tel. 21139 i formatiecentrum donderdagavo: Vogelasiel i uitgeputte vogels Wetswinkeltje do., vrij.: 10—1 i Zevensprong vit "telefoon 25260 Doremi In de galerie-bibiotheek aan de Lui- felbaan in Wassenaar wordt komen de zaterdag om 3 uur de tentoonstel ling van de schilder Bart de Graaf geopend. Vooral krijttekeningen en enkele olieverfschiideryen zullen er te zien zyn, in een sterk ex pressieve styl met een uitgesproken kleurgebruik in portretten en stille- Paul Citroen zal de expositie openen die overigens tot 10 november vrij toegankelijk is. Trouwens het dienstencentrumkoor uit de Driftstraat zal op donderdag aanstaande een uitvoering geven in het verzorgingshuis De Lorentzhof. Iedere zanger en zangeres wordt verzocht er om 3 uur te wezen. En vrijdagmiddag om twee uur zal me neer De Haas een dia-middag hou den. Beelden van het uitstapje i an 11 september zijn er dan te bekij- Hart "De natuurlijke voorkeur van de meeste moeders hun pasgeborene in de arm tegen hun linker borsthelft te houden wijst op een geruststellende werking die van de moederlijke hartslag op het kind uitgaat". Dit stelt meneer Schdemaker die in Am sterdam is gepromoveerd. Deken WASSENAAR De Buurtvereni ging „Kerkehout en omgeving" be staat 40 Jaar. In het najaar van 1933 namen enkele buurtbewoners het initiatief tot het oprichten van een vereniging, die de belangen van de bewoners van deze buurtschap zou gaan behartigen. De gedachte sprak blykbaar direct al aan, want op de oprichtingsavond meldden zich 52 ge zinshoofden van de 277 die toen in Kerkehout woonden, als lid aan. Een van de eerste resultaten van het werk van de buurtvereniging was de opening van een postagent schap in een winkel in de buurt in september 1934. In de na-oonlogse jaren heeft de buurtvereniging van zich doen spre ken door vaak grootscheepse acties voor meer veiligheid voor de Kerke- houtbewoners. Die acties hebben succes gehad. De voetgangerstunnel die vele jaren geleden min of meer van Rijkswaterstaat werd „afge dwongen" na een zeer ernstig onge val is onlangs verbeterd door het aanbrengen van hellingbanen, en er zijn permanent werkende verkeers lichten geplaatst, die het moge lijk maken zonder gevaar de buurt schap 'te bereiken of te verlaten. Er is een gevarieerd programma R1oP*TT1 opgesteld voor de viering van het 40- lDlvJcrllI jarig bestaan. Op zaterdag 20 okto ber is er 's morgens 10 uur voor kin deren van 3 tot 7 jaar in het club gebouw van de S.V. Wassenaar een voorstelling door het poppentheater Ronzebons. Die avond is er, even eens in het clubgebouw een tie ner-avond. Maandagavond 22 okto- Afgelopen zaterdag is 'n landelyke dekenactie van start gegaan voor het inzamelen van dekens. Wie zitten er tegenwoordig nog verlegen om een deken, zult u vragen. Simpel: de mensen in Angola, Mozambique en Guinee-Bissau, die erom hebben ge vraagd. In Voorschoten duurt de inzame lingsactie tot en met 26 oktober. Iedereen die een deken, of meer, kwijt kan en wil kan naar de we reldwinkel komende vrijdag en de 26ste. De wereldwinkel staat in de Voorstraat tegenover het postkan toor. Telefonisch is een van do we- reld'winkeliers te bereiken onder nr. 65198. filmavond voor de jeugd van 8 tot 15 jaar, woensdag 24 oktober is er een gezellige middag voor de bejaarden. Vrijdag 2 no vember recipieert het bestuur in het clubgebouw van 17.30 tot 19 uur én is er 's avonds een feestavond met medewerking van het Trio Eddie Thoen. Vandaag, volgende week dinsdag en de dinsdag daarop kunnen belangstel lenden bloemschikken in het dien stencentrum Koolwijk aan de Drift straat 49a. Wel moet men zelf een basisbakje en een mesje of schaar tje meenemen. Heel gauw opgeven, en het cursusgeld van 3 gulden voor drie lessen (gratis dus) vooruit be talen. Bij grote deelname zal in twee groepen worden gewerkt. Ongelukken I De gebroken pols, die Hans van der Starp van Lugdunum vorige week tijdens het toernooi van LDWS in de Groenoordhal opliep heeft de vraag weer actueel gemaakt of zaalvoetbal voor selectiespelers moet worden toe gestaan. In dat licht bezien is het interessant enkele cyfers te lichten uit een rapport van de EHBO, die in de Groenoordhal in de periode 25 september 1972 t/m 16 mei 1973 met 880 gewonde sportmensen werd geconfronteerd. Opvallend is het dat in competitieverband niet de voet ballers, maar de handballers (sters) met 172 geblesseerden de dubieuze topscorer werden, gevolgd door de korfballers (120) en de voetballers (118). De meeste ongevallen vallen onder categorie I (lichte verwondin gen). In categorie 2 (ernstige kneu zingen, derde graads-brandwonden, oogletsel etc.) nemen de handballers, duidelijk de eerste plaats in met 31 gewonden tegen zaalvoetbal 16 en korfbal 8. In categorie 3 (hersenlet sel, shock, botbreuken, slagaderlijke bloedingen en ernstig oogletsel) vie len zeven handballers en drie zaal voetballers. Ongelukken II In de recreatieve sfeer valt op dat maar liefst 132 scholieren in de Groenoordhal gewond raakten in 41% uur, terwijl dat aantal bij de com petitievoetballers in 95% uur 118 be droeg. Secretaris Dijkstra van de E. H.B.O.-afdeling Leiden: „De mees ten hebben weinig beheersing over hun lichaam. Ook de voetballers moesten de eerste maanden wennen aan de harde vloer. Nu ze daar aar dig aan gewend zijn geraakt komt er onder redactie van Paul Wolfswinkel Ti.m.v. Pieter Rosier, Wi mWirtz, Jan Preenen en P. Bok veel sadisme bij. Een groot aantal verwondingen bij het handbal is het gevolg van de bal, die men van dichtbij hard tegen het hoofd en de neus krijgt". Dat niet alleen de wedstrijdsport ongelukken in de hand werkt blijkt wel uit het feit dat alleen al tijdens trainingsavonden 73 gewonden te no teren vielen, van wie er 5 zelfs naar het ziekenhuis moesten worden ver voerd. „Rectificgtie" Gisteren brachten wij het berient, dat de Massa-Markten Organisatie voor een groot aantal produkten n forse prijsverlaging zal invoeren. Als een van de betrokken zaken noem den wij de Leidse Nettorama. Van ochtend werden wij opgebeld door "Nettorama" met de mededeling dat ons bericht onjuist was, omdat Net torama tot de organisatie van Albert Heyn behoort. De man aan de tele foon wenste een rectificatie, omdat de zaak anders in grote moeilijkhe den zou komen. Nu is het zo, dat wij niet maar al les klakkeloos in de krant zetten wat ons wordt voorgeschoteld. Derhaive belden wij onzerzijds enigszins ver baasd Nettorama op. De bedryfslei- der daar ontkénde, dat wij door zijn bedrijf waren gebeld, en verklaarde dat het bedrijf niet behoort tot het concen van Albert Heyn maar tot de Massa-Markten Organisatie Dienstencentrum Noordelndplem 2b. tel. 40^ mene informatie dagelllks Gemeenschap Zuidwest Hulpverlenlngs- emeenschap Zu 3921 eD 61944 Moeders voor moeders Actie "Moeders^ voor moedeir gaven Hof dij £3652 Humanitas Dienstverlening Humanitas, gracht 84 Spreekuur maandag nam. woensdag 9.3010.30 voc 21458. Voor weduwen en weduwnaars Nderlandse Vereniging voor V en weduwnaars. Telefoon Leló viesbureau: 61112. SOS-dienst SOS-Telefonlsche Hulpd! (017l0)-25202 Voor allen d lijkheden verkeren berelkbau werkdag van acht u uur vjn doorlopend d.wa. van vrijdag a( maandag acht uur v Release Hulpverleningsdienst Release: we Rijn 20a. tel 24555 Schaatsen Op het sportpark Overbos wordt reeds volop getraind door de schaatsliefhebbers voor het komende winterseizoen (z.g. droogtrainen). Ve len buiten Warmond nemen deel aan de training die op maandagavond van zeven tot half negen 's avonds, wordt gehouden. Er is ook nog een mogelijkheid om te trainen op de Jaap Eden kunstijsbaan te Amster dam die wordt gehouden op donder dagavond van half acht tot half tien. Men kan zich hiervoor opgeven bij een van de bestursleden van de Warmondse IJsclub. De deelname is echter beperkt zodat wel de nodi ge spoed moet worden betracht. bovendleD dlnsd. Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging Aanvragen hulp beiaarden durlg zieken an gezinsverzorging 45 tel 49441 (maandag t.e Aanvragen vuui nalve dagen; kerkelijke opleidingsschool vc zinsverzorging RilnsburgerweR 53336 Kinderopvang Informatiebureau werkgemet Kindercentra Leiden Haarli straat 73b (telefoon 30360). di^en vr. 9.30—12 uur v.m.. v Voorschoten restaurateur krijgt uitstel DEN HAAG, VOORSCHOT^ De Voorschotense restaurate? wel vakbekwaam is, maar met het halen van zijn dl» vakbekwaamheid in de hor» tor veel moeite heeft, heeft inl beroep bij de Haagse rechtban ge maanden respijt gekrega rechter had oog voor de inoeil den van de Voorschotenaar, d een uitsmijtertje mag bakken, geen diners mag serveren. Ooi het verzorgen van bruiloft partijen wordt hij direct i gebracht met de drank- e wet. De kantonrechter hadden rateur al eens veroordeeld en kon bij het hoger beroep ma« nig aan veranderd worden, was echter wel bereid hem eW uitstel te geven om als bezit van de diploma's te korae Als het hem echter niet lub het een uitsmijtertje. WARMOND De raadsvergade ringen van Warmond zullen in de toekomst heel wat aantrekkelijker zijn om te bezoeken dan voorheen. Vorig Jaar is men met een verbou wing van het gemeentehuis begonnen, waarbij de raadzaal duchtig onder handen is genomen. De zaal is nu ge heel voorzien van een geluidsinstal latie, zodat ook de publieke tribune de discussie in de raadsvergadering kan volgen. Verder is er air-conditioning aangebracht. Ook aan het uiterlijk van de hal en de trap is geschaafd zodat Warmond nu een representa tieve ontvangstruimte heeft gekregen. Omdat ook de huwelijken in de raadzaal worden voltrokken zullen vooral de bruidsparen daar erg blij mee zijn, want je komt altijd beter uit tegen een fraaie achtergrond. Op dinsdag 23 oktober zal de eerste vergadering in de nieuwe raadzaal worden gehouden. De afdeling ge meente is in de nieuwe opzet gehuis vest in het „oude raadhuis" waardoor de afdeling financiën en algemene zaken wat ruimer konden worden opgezet. Ook is er nu een ruimte om bezoekers wat comfortabeler te ont- VOORSCHOTEN Het grofvuil wordt 24 oktober in Voorschoten op gehaald in de wijk Boschgeest, aan de Papelaan (tussen Rouboslaan en Veurseweg), John F. Kennedyplant- soen, Oranjekade, Narcisstraat, Tulp straat, Hyacinthstraat, Van Kempen- straat, Bijdorpstraat, Willem de Zwij gerlaan, Burgemeester de Kempe- naerstraat, Pauwenstraat, Crocusstr., Wyngaardenlaan (zuidzyde)Veur seweg, Essenlaan, Rouwkooplaan, Peppellaan, Wilgenlaan, Kniplaan, T.a.m van Duivenvoorde en Haagwijk. WASSENAAR De afdeling za terdagmiddagvoetbal van de SV Wassenaar gaat zaterdag 27 oktober het 25-Jarige bestaan vieren. Aan leiding was het feit, dat er op zater dagmiddagen een veld beschikbaar kwam, dan tot dan toe verhuurd was geweest aan een voetbalteam van de PTT. De toenmalige secretaris van de SV Wassenaar, Henk Remmerswaal zette zijn brede schouders onder het initiatief en in het voorjaar van 1949 was het zo ver, dat een eerste zaterdagelftal de vuurdoop kon on dergaan in een vriendschappelijke wedstrijd tegen employé's van de Amsterdamse Bank. De wedstrijd werd met 31 verloren, maar dat had geen enkele invloed op het ent housiasme van Iers. In 1949 ging men aan de com petitie in de 3e klasse van de HVB deelnemer. Misschien is het wel aar dig, de opstelling van dat eerste elftal aan de vergetelheid te ont rukken. De spelers van het eerste uur waren: P. J. Werner, G. Beek, C. Th. van der Ploeg, W. Burger - an, J. W. van Laar, D. van Veen, C. van Laar, J. Koenen, W. Hüner, J. Eissema en H. G. F. Beek, terwijl als reserves stonden opgesteld P. v. Laar en W. Hakkebroek. M. Veer man was de leider van het team. Wat de voetbalprestaties betreft, het eerste zaterdagelftal bracht het tot de 4e klasse van de KNVB, maar heeft die weelde slechts een Jaar ge kend. Overigens zijn de voetbalpres- Er nemen op het ogenblik 4 elftal len aan de competitie deel. Een feestcommissie onder leiding van Harry Beck heeft een gevarieerd programma voor zaterdag 27 oktober opgesteld, 's Morgens is er een puz- zelrit. Om kwart over één wordt een voetbalwedstrijd gespeeld tus sen twee elftallen, bestaande uit oud-leden, om half 3 treedt een Wassenaar-combinatie aan tegen 'n team van Radio Noordzee. De en treegelden voor deze wedstrijd zijn bestemd voor de jeugdafdeling van de SVW. 's Avonds is er een feest avond na een koud buffet in het clubgebouw. LEIDSCH DAGBUI S Uitgave: Leidsch Dagblad Kd Witte SingeJ l - Leid® Postbus 54 Giro 67055 Telefoon directie en adminis tie 01710-25041 Telefoon redactie 01710-215W Hoofdredacteur Ban MuidB Maandabonnement Kwartaalsabonnement Per Post I Abonnementsgelden by vod betaling te voldoen By au tische overschrijving geeD nlstratle- en incassokosten Nabezorging van 18.00 20 K Zaterdag van 16.00 18.00* Telefoon 01710-30500.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2