Met gooi-en kijkwerk tissinf/ Europa Meubel. Omdat u niet elke dag meubelen koopt. Show bij Tissing Tissing smijt er een fors cadeau tegenaan. Hebt u een lot gekregen of gepakt dat de notaris zaterdagmiddag als winnaar trekt? Dan ontvangt u een prijs om dolgelukkig mee te zijn. Een fraaie lekker-zitten-stoel bekleedt met echt rundleder. Typisch een fauteuil die ieder graag tot z'n vaste zitplaats maakt. Kost eigenlijk 975,-. Voor zo'n prijs komt u toch wel even uw lot Ie zien? Dolle kret ook voor uw Kinderen. De kleintjes zijn ook welkom bij de Tissing U kijkt er rustig rond, terwijl de kinderen! vermaken in onze kinderkresj. Ze kunnen pluizeballen op blikken gooien. De trefzek worp van uw peuter belonen we met een li ophang poster. Cadeau voor de wand Tissing showt: leven in een kuil. In z'n nieuwgebouwde afdeling maakt Tissing nu een geweldige show van het laatste nieuws op woongebied: De Leefkuil. Dat geeft een nieuw idee van wooncomfort in uw huis. Met eindeloze mogelijkheden voor zitten, liggen en gezellig bij elkaar zijn. Wat is een Leefkuil eigenlijk? En hoe realiseert u het thuis? Dat kunnen we hier wel uitleggen, maar het is veel leerzamer als u zelf de show komt bekijken. Dan kunt u deze nieuwe stijl van wonen zelf uitproberen. Welkom! Donderdag begint 't. Dat wordt me een dolle boel daar bij Tissing. Een gezellig feest van donderdag tot en met zaterdag. Met stunts in de hele bollenstreek. Met geluk dat uit de lucht komt vallen. Met 'n verrassende show iri Tissing's Meubelcentrum. Vanwaar al dit jolijt? Wel, Tissing is een stukje groter geworden. Een aardige uitbreiding waardoor Tissing u nog meer moois in meubelmode kan tonen (uit de riante kollekties van Europa Meubel) Tissing was tussen Amsterdam, Haarlem en Den Haag al het meest complete adviescentrum voor plezierig wonen. Maar nu is het helemaal een imponerend woondomein. En dat gaan we vieren. Geluk uit de lucht en op de straat. Donderdag zwermt er een groep aardige i Lisse uit en de omgeving in. Ze spreken u i straat. Met uiterst eerzame bedoelingen: ze geven u een lot uit de loterij. Later op de dag komen de vliegtuigei eraan; die werpen ook geluksdragende bil; naar beneden. Grabbel ze uit de lucht. Raap ze op (die loten!)En hol ermee naai Tissing's Meubelcentrum. U maakt grote 1 een prij s van maar liefst bij na duizend gul Da's niet mis. Even opzienbarend is de stunt die zal middag uit de lucht komt vallen. Dan sprii Europa Meubel parateam uit vliegtuigene landt aan parachutes achter Tissing. Meti bommen en knaleffekten. En met loten natuurlijk. Lisse: Heereweg 148-152,tel.02521-19005* EUROPA MEUBEL

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 24