Vroom Dreesmann biedt de grote maten een grote keuze in verrassend grote mode. En weet de prijzen dan ook nog allerplezierigst klein te houden. 160.- 80.- VROOM DREESMANN Kniebedckkende velours dames mantel met stikselgarnering, 2-rij- sluiting en rugceintuur. In o.m. rood, bruin en zwart. Maten 40 t/m 46 Uni brossé damesmantel met brede kraag en revers, zakgarnering, z rij- sluiting en rugceintuur, op de knie- bedekkende lengte. In lever, groen of blauw. Maten 44 t/m 50 Velours damesmantel met fraaie sier- stiksels en rugceintuur in een slank afkledend en kniebedekkend model. In o.m. camel, blauw en groen. Maten 46 t/m 54 Damesmantel in een mooie tweed ruit, met z rij-knoopsluiting en rug ceintuur. In de nieuwe, 'kniebedek- kende lengte. In o.m. blauw, grijs en bruin. Maten 4Z t/m 48 Japon in moderne chemisier stijl met korte mouw en inzetstukjes, plooirok en bindceintuur. Geheel gevoerd. In o.a. rood, groen en lila. Maten 40 t/m 4 6 Japon met lavaillière, lange plissé mouw en plissé rokje, met een fraai bloemetjes dessin in drie verschillende kleuren op zwart fond. Maten 40 t/m 46 z-Delige chemisier bestaande uit jasje met lange mouw en banenrok, beide ook afzonderlijk te dragen in andere kombinaties. In twee verschillend ge kleurde bloemetjesdessins op zwart fond. Maten 40 t/m 46 Helanca damespantalon met iets uit lopende pijp. Maten 44 t/m 46 met voorsluiting, maten 48-50-52. met zij sluiting. In o.m. zwart, bruin, bor deaux, groen, marine en lever, hiaten 44 t/m 51 Sportieve damescoat in. velours ruit met bindceintuur, in 3 fraaie ruit- stellingen. Maten 40 t/m 48

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 12