administratief DELA talentvolle verkopers PERSONEEL FYSIOTHERAPEUT(E) ST. BAVO Noordwijkerhout HAAGLEVEN PROPAGANDISTEN/ VERKOPERS Gsamsom -k MEDEWERKSTER ADMINISTRATEUR DONDERDAG 15.30 UUR Psychiatrisch Centrum VAN GEND LOOS N.V. LEIDSTER chef boekhouding jEBEF ENIGE PERSONEN GEDIPLOMEERD BEJAARDENHELPSTER N.V. DE RINGVAART In onze showroom, waar keukens, wand- en vloer bekleding en bouwmaterialen worden verkocht zal ze de klanten te woord staan. Van haar wordt verwacnt dat ze een commerciële instelling heeft en bereid is om ook 's-zaten van 9-14 uur in de showroom haar taak te doen. Een middelbare schoolopleiding wondt verlangd, ter wijl enige kennis van de genoemde artikelen eei aanbeveling kan zijn. Hebt u belangstelling voor deze funktie en bent i tussen de 21 en 27 jaar dan nodigen wij u gaarne uit te solliciteren. Uw sollicitatie kimt u richten aan: N.V. DE RINGVAART Postbus 38 te Hillegom. Telefonische inlichtingen kunnen u worden verstrekt door onze personeelschef, de heer P. Schild. Telefoon 02520-29014. In ons ziekenhuis (330 bedden) komt een vakature voor radiologisch laborant(e) Ervaring strekt tot aanbeveling. Inlichtingen worden graag verstrekt door de hoofdlaborante, telefoon (01710) 5 39 43, toestel 330. Sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, Houtlaan 55, Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN /l iiiiiiiiiiniiiiiiiiiniiffli De Interkerkelijke Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening te Leidschendam (binnenkort samengaand met stichtingen te Voorschoten en Wassenaar) vraagt voor spoedige indiensttreding Taak: leiding van een klein team van medewerksters, ver antwoordelijk voor boekhouding, personeelsadmini stratie, gezinsadministratie en andere administra tieve werkzaamheden. Aanstelling geschiedt in de rang van bureauchef. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring: f 1650.41 f 2042,40 p.m. Uitbouw van de functie wordt voorzien. Vereist: ervaring op administratie# terrein vergelijkbaar met minimaal MBA-diploma. Sollicitaties: binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad aan het bestuur, p/a Graaf Adolflaan 1, Leidschendam. Deze pagina verschijnt iedere zaterdag. Advertentieopgaven voor deze pagina kun nen wij aannemen tot Telefonische opgave van advertenties in deze rubriek worden behandeld door de afdeling telefonische advertentieverkoop (01710 42005 (mevr. de Bruin) en 33012 (mevr. Simmers). Advertenties in deze rubriek kunnen ook worden opgenomen in de Voorschotense Courant Prijs hiervoor bij gelijktijdige opgave f 0,10 per mm. (De Voorschotense Courant verschijnt iedere woens dag huis aan huis in de gemeente Voorschoten). Ons Centrum telt ongeveer 750 merendeels langer ver blijvende bewoners. Uit een onderzoek is een ruime behoefte aan fysiothe rapie gebleken. Wij wensen nu dan ook over te gaan tot het aanstellen van een fulltime met ruime ervaring in de intramurale gezondheids zorg. Wij verwachten dat hij/zij het uitvoerend werk ter hand zal nemen en daarnaast bijdraagt aan de ontwik keling en integratie van de fysiotherapie in ons Cen trum. De capaciteiten dienen van dien aard te zijn, dat het aanvangsalaris zeker kan liggen op het niveau van le fysiotherapeut. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direkteur-geneesheer. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeels zaken van het Tel. 02523-8141 Krematie- en Begrafenisverzekering. Levensverzekering. In verband met uitbreiding van onze buitendienst kunnen op korte termijn geplaatst worden met standplaats: Alphen aan den Rijn. Leeftijd: 26 tot 50 jaar. Opleiding: tenminste Mulo/Mavo niveau. Het betreft hier een zelfstandige werkkring met een behoorlijk salaris alsmede een gunstige provisie- en premieregeling, vergoeding van reis- en verblijfkosten. De opleiding wordt door ons verzorgd. Opname in het pensioenfonds mogelijk voor personen niet ouder dan 44 jaar; voor ouderen geldt een gunstige spaarregeling. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan DELA, afd. Akkwisitie, Oude Stadsgracht 1, Eindhoven. Voor ons kantoor zoeken wij een In bezit van Mulo/Mavo diploma of een gelijkwaardige opleiding. Wij kunnen u een baan met een prettige werkkring bieden vol afwisseling en tevens een salaris dat zonder meer goed is te noemen. Reageer snel en maak een afspraak. Telefoon 01710-3 24 41 toestel 21 of schrijf een kort briefje aan ons adres Haagweg of Postbus 170 te Leiden. Ze zeggen: We zijn gewoon beter aalmarkt <4 LEIDEN tel. 337-43 De Stichting Kinderspeelzalen Oegstgeest, zoekt per 15 november a.s. een voor de speelzaal in de Ju- lianaschool. Werktijden 8.3012.30 uur. De leidster werkt in team verband met een hoofd- en een hulpleidster met een groep van 25 kinderen per ochtend in de leeftijd van 24 jaar. Sollicitaties met vermelding van opleiding en referenties aan: Mevr. W. Vossepoel, Witte de Withlaan 14 te Ons bedrijf, de Hollandsche Constructie werkplaatsen bv te Leiden, is gespecialiseerd in de fabricage van alle soorten staalconstructies zoals kantoor- en fabrieksgebouwen, hallen, parkeergarages, bruggen, tanks, silo's, kraanbanen, masten enz. en uitvoering van montagewerkzaamheden. Door interne promotie komt binnenkort de funktie van chef van de afdeling Boekhouding vakant. Met zijn afdeling is deze funktionaris verantwoordelijk voor de verwerking van de administratieve gegevens. Daarnaast werkt hij mee aan de totstandkoming van o.m. periodieke resultatenoverzichten, budgetten en order overzichten. Hij ressorteert onder het hoofd van de Administratie. Voor deze funktie zoeken wij iemand met een S.P.D.-opleiding. Leeftijd tot ca. 35 jaar. Leidinggevende capaciteiten dienen in ruime mate aanwezig te zijn. Indien noodzakelijk kan bemiddeling worden verleend bij het verkrijgen van een woning in Leiden of omgeving. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding en ervaring kunt u -ichten aan het Hoofd Personeelszaken, Zoeterwoudseweg 1 te Leiden. als dochtermaatschappij van Hollanose Constructie Groep deel uitmakend van HBG HOOGHEEMRAADSCHAP I VAN RIJNLAND ADJUNCT ANALIST(E) gelijkwaardige opleiding heeft Het salaris bedraagt min. 974,en max. 1.319,per maand behoudens toepassing jeugdregeling voor gegadigden beneden 21 jaar. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de ingenieur-directeur van de technische dienst van Rijnland, Breestraat 59, Leiden. Voor het schoonmaken van gebouwen in Leiden vra gen wij Werktijden (keuze uit) A. 17.30-20.00 uur B. 18.00—20.30 uur C. 7.00-11.00 uur D. voor de gehele dag. Inl. of aanmeldingen ma. 1 oktober a.s. tussen 14.00 en 17.00 uur Papengracht 7a, Lelden. Samsom Efficiency bv te Alphen aan den Rijn (een werkmaatschap pij van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie) ontwikkelt en verkoopt systemen en hulpmidde len voor administratief beheer en organisatie van ondernemingen en instellingen. Met het oog op krach tige uitbreiding van de activiteiten van onze verkoop-binnendienst willen wij ons team zo snel mogelijk uitbreiden met enkele talentvolle, ambitieuze verkopers. Taken De medewerkers die wij nodig hebben, krijgen tot taak commer ciële activiteiten te ontplooien van uit de binnendienst Zij zullen met name een actief gebruik maken van de telefoon voor het benaderen van potentiële afnemers. Daarnaast be handelen zij de binnenkomende telefonische informatieaanvragen van cliënten, staan zij persoonlijk relaties in onze toonzaal te woord en begeleiden zij de afwikkeling van gelegde contacten. Functie-eisen Wij verwachten, dat u beschikt over een middelbare of hiermee te vergelijken vooropleiding. Enkele jaren commerciële en/of admini- stratief-organisatorische ervaring kan tot aanbeveling strekken. Wij gaan ervan uit, dat u over uitsteken de contactuele eigenschappen be schikt, dat u eigen initiatieven ont plooit en in teamverband wilt sa menwerken. U kunt rekenen op een grondige inwerkperiode, waarbij wij volop gelegenheid zullen geven tot training in aangepaste verkoop techniek en het opdoen van pro- duktkennis. Leeftijd22 tot 25 jaar. Hebt u interesse voor deze goed gehonoreerde, boeiende werkkring en beschikt u over de gevraagde capaciteiten? Aarzel dan niet snel contact met ons op te nemen, i n een persoonlijk gesprek geven wij u graag meer gedetailleerde informa tie. U kunt uw sollicitatiebrief rich ten aan onze afdeling Personeels zaken, Wilheiminalaan 1, Alphen aan den Rijn. Voorafgaand telefo nisch overleg is desgewenst moge lijk met de heer J.Tissingh (01720) 9 66 33, toestel 304. Protestant Christelijk Bejaardentehuis Avondzon te Rünsburg vraagt voor haar tehuis (69 bewoners) een SoUkaitaties met volledige inlichtingen en referenties te richten aan het secretariaat, p/a mr. J. J. van Dijke, Fre- derlksoordlaan 5, Rijnsburg. de Tombe IMelse co, registeraccountants, hebben 22 kantoren in Nederland. De sfeer op onze kantoren kan als bijzonder prettig worden omschreven. Men is geen nummer in onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt, waar* binnen men een eigen verant woordelijkheid heeft. Devarlatle in te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliënten is groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer up-to-date. Vestigingen te: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 's-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zlerikzee. de Tombe assistent accountant Wij zoeken ter versterking van ons team in Leiden een assistent accountant met enige jaren praktijkervaring en minimaal in het bezit van het praktijkdiploma boekhouden. Wij bieden u - goede honorering - tegemoetkoming in reis- en studiekosten - pensioenvoorziening - gratificatie - opname in één van onze controle- teams - goede toekomstmogelijkheden Sollicitaties schriftelijk en telefonisch gaarne aan ons kantoor Zoeterwoudsesingel 50 te Leiden. Telefoon (01710) 211 45. Melse co accountants n

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 18