fasson r, L_ Mannen. wie gaat er mee een dagje vissen met fasson? De mannen van Fasson in Hazerswoude hebben zich verenigd in allerlei clubs voor vrije tijd besteding. Er is een grote voetbalclub waar in twee elftallen wordt gespeeld en waarvan er één uitkomt in de tweede klasse L.V.B. zaterdag competitie. Er is een klaverjasclub. Een biljartclub. En een zeer levendige visclub - berucht van Oude Rijn tot ver op de Noordzee. Fasson groeit stevig. Er is veel werk te doen; méér dan we aankunnen. Daarom maken mannen die van aanpakken weten nu een kans op een goed-betaalde en vaste baan bij Fasson. Plus een dagje makreelvissen op de Noordzee. Wat maakt Fasson in Hazerswoude? Fasson maakt zelfklevend materiaal bij tienduizenden meters tegelijk voor landen in en buiten Europa. Daarvan worden zelfklevende stickers gemaakt, voor reklamedoeleinden bijvoorbeeld, en zelfklevende etiketten. Verder maakt Fasson zelfklevend materiaal voor de industrie, de bouw en de medische wetenschap. Fasson is een van de grootste bedrijven op dit gebied ter wereld. Er wordt met een uiterste precisie gewerkt. Met computerbestuurde apparatuur zo lang als een voetbalveld bre'e"d is - 50 meter dus en dan ook nog twee verdiepingen hoog. Wie gaan het maken bii Fasson? Fasson zoekt vaardige mannen met een kritisch oog voor kwaliteit en de bereidheid om aan te pakken. Mannen tussen de 18 en 45 die - afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding worden aangesteld als eerste, tweede of derde operator en die als ze 't goed doen, snel bevorderd worden tot voorman. Er wordt bij Fasson gewerkt in teams en in vol-continue dienst wat een flinke toeslag op het salaris betekent. Een team bestaat uit machine-operators, materiaal-snijders, wikkelaars en lijm- mengers. Plus hulptroepen voor aan- en afvoer, opslag en administratie. Fasson geeft een en twintig dagen vakantie per jaar, reiskostenvergoeding, 7,6% vakantie geld en voor deze keer een gratis dagje vissen op de Noordzee voor de mannen die bij Fasson gaan werken, samen met hun team genoten. Een kennismaking dus. En wie méér wil weten, méér wil zien, en méér wil horen komt op de 'open dag' die we houden. Datum 21 september, 's morgens van 10 tot 12, 's middags van 2 tot 5 en 's avonds van 8 tot 10 uur, dus kiest u maar wat u 't beste uitkomt. Laat ons met de bon weten wanneer we u inlichtingen vooraf: 01714 - 90 08, afdeling Personeelszaken. mogen verwachten op ons adres Rijndijk 86 in Hazerswoude. Het kaartje wijst u de weg. Telefonische Fasson zoekt mannen Bon Ik kom op de 'open dag' op 21 september om D10 uurQ 2 uur[]8 uur Mijn naam is adres plaats telefoonleeftijd opleiding huidigberoep Bon invullen, uitknippen en in een envelop zonder postzegel sturen aan: Fasson, Antwoordnummer 730, Leiden. Tot 21 september!

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 28