De Kleine Snelfilterautomaat voor 2 tot 4 kopjes lekkere koffie. 500apparaten gratis! Nieuw vanDouweEgberts: VROOM DREESMANN De eerlijke eethoek nu voor de eerlijke prijs FILIALEN DOOR HEEL NEDERLAND Introduktieprijsvraag: Douwe Egberts koffie lekkere koffie. Geldig t/m 22 september De Finnen hebben een grote reputatie verworven op het gebied van vormgeving. Of ze nou serviezen maken of leefhoeken, duidelijk naar voren. Voor liefhebbers van deze stijl liet Vroom DreeSmann in Finland een speciale eetset ontwikkelen. Bestaande uit een extra grote tafel en twee eetbanken. (140 x 80) en de uitvoering extra simpel: banken en tafel zijn makkelijk zelf te monteren. De kleur; naturel grenen. UW VOORDEEL 45r (2500DE-punten+f36.-) DEELNAME FORMULIER Zo doet u mee; IKnip uit de voorzijde van een D.E^koffieverpakking (bonen of gemalen koffie) het bekende koffie- schenkende D.E.-vrouwtje. In totaal hebt u 2 D.E.-vrouwtjes nodig. 2 Bedenk bij onderstaande regel een zo origineel mogelijk rijmende zitu Met een Kleine Snelfilterautomaat van D.E. Naast het XXE. koffiezet apparaat (2 zetmethoden) eo de grote D.E. Snelfilter automaat, beide voor 8 koppen koffie,heeft Douwe Egberts nu ook een Kleine Snelfilter automaat. Speciaal voor de wat kleinere gezinnen. Met deze Kleine Snelfilter- automaatzetuin'npaar minuten twee tot vier kopjes heerlijke koffie.Zonder dat u er iets aan hoeft te doen regelt de Kleine Snelfilterautomaat de juiste zettemperatuur en de filtertijdperfekt. Ideaal om snel en handig verse koffie te zetten. In de filterhouder gebruikt u natuurlijk D.E.-filtèrzakjes, formaat nr. 2. Wanneer u de nieuwe Kleine Snelfilterautomaat wilt bestellen, stuur dan per aangetekende brief (met uw naam, adres en vermelding „Kleine Snelfilter automaat, bestelnummer 419") 2500 waardepunten naar Douwe Egberts, Postbus 2076, Utrecht. Tegelijkertijd maakt u f36,- over op giro 79.900. Dan heeft u binnen enkele weken de nieuwe snelfilterautomaat in uw bezit. U kunt het apparaat ook afhalen tegen inlevering van de waardepunten en bijbetaling bij onze geschenkencentra te Amsterdam, Amsteldijk 13 Arnhem, Stationsplein 25 Den Haag.Theresiastraat 32 Rotterdam, Meent 85 Heerlen, Apollolaan 32(1-10-73) Utrecht, Keulsekade 143 Joure, Slachtedijk 16. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Ter introduktie stelt Douwe Egberts gedurendj 5 weken elke week 100 Kleine Snelfilterautomat beschikbaar voor de origineelste oplossingen van nevenstaande prijsvraag. Daarnaast zijn er elke week maar liefst 1000 troostprijzen van 250 D.E.-waardepunten elk. Doe mee, zo vaak u maar wilt, door middel van nevenstaand deelnameformulier of vraag om de speciale introduktieprijsvraag- folder bij uw winkelier. Een deskundige jury beoor deelt per wedstrijdronde de inzendingen; voor't eerst op 21 september a.s. en daarna elke vrijdag t/m 19 oktober a.s. Over de wedstrijd en de beslissingen van de jury kan niet worden gekorrespondeerd. Stuur dit deelnameformulier geheel ingevuld met 2 D.E.-vrouwtjes in een gesloten en als brief ifrankeerde envelop aan: •ouwe Egberts prijsvraag, bstbus 8281, Amsterdanr-WII. Uiterste inzenddatum: 17 oktober 1973. Naai Medewerkers van Douwe Egberts en het reklame- bureau zijn uitgesloten van deelname, evenals familieleden en naaste verwanten van deze medewerkers. Alle prijswinnaars ontvangen persoonlijk bericht. De inzendingen blijven eigendom van Douwe Egberts. Uiterste inzenddatum: 17 oktober a.s. Vermeid bieronder naam en adres van uw winkelier. Woonplaats:- Prov.t

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 20