De nieuwe Ford Taunus '74 is helemaal anders... Automobielbedrijf 'RIJNLAND' B V. Ford wijst de weg DONDERDAGSAVONDS TOT 9 UUR GEOPEND v. d. Valk Boumanweg 71, Leiderdorp, tel. 44741 lammenschansplein 6, Leiden, Telefoon 42451 Official Ford Dealer Nieuwe wegligging. Taunus heeft 't De verbeterde wielophanging heeft nu stabi I isator stangen vóór en achter. En dat merk je, vooral wanneer je de bocht in moet. Taunus plakt zich vast op de weg. Reageert uiterst nauwkeurig. Kortom, een wagen die meer dan voldoet aan alle maatstaven van comfort, prestaties en veiligheid. Nieuw vermogen. Taunus heeft 't De kracht van de Taunus komt van de uitgebreide serie motoren. De levendige 1.3,1.6 en 2.0 liter tot en met de machtige 2.3 6 cilinder V-motoren. Ook de ruimte die u nodig heeft: 2-en 4-deurs Sedans, 2-deurs Coupés en 5-deurs Stationwagons. Automatische versnelling Bovendien is Taunus leverbaar met een Ford automatische versnellingsbak met het "kick-down" systeem voor extra snelle acceleratie. Nooit meer ontkoppelen, dus veiliger en rustiger rijden. Ga 'ns een proefrit maken en u merkt precies wat we bedoelen. Uw Ford Dealer staat altijd voor u klaar. En...Taunus is uit voorraad leverbaar. Ford Taunus vanaf 10.138,- kontant 2.538,- p/mnd 269,- 'Adviesprijs (incl. BTW) af fabriek Amsterdam. **36 Mnd. termijnen via Ford Nederland N.V., Afd. Ford Motor Credit. Nieuw rijcomfort. Taunus heeft 't Verbeterde wielophanging geeft 'n totaal nieuw rijgedrag. Soepel en geruisloos over het ruigste weg dek. Ook binnenin, want Taunus is beter geïsoleerd dan elke andere wagen in dezelfde prijsklasse. Rustig en ontspannen rijden dus waar of hoe ver dan ook. Nieuwe luxe. Taunus heeft 't Er zit 'n hele nieuwe wagen binnen in de Ford Taunus '74. Dat begint al met een nieuw functioneel dashboard met goed zicht op duidelijke instrumenten. Nieuw Aerof low systeem voor comfortabel rijden in elke temperatuur. Nieuwe bedienings hendels onder vingerbereik op de stuurkolom. Nieuwe vierkante koplampen. En bij deGXL, de extra luxe van hoogpolig tapijt en écht-noten houten dashboard en deurpanelen.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 14