Leidse regio in Hamburgs corso a9^nd Vreedzame discussie over het leger Leiclsche Wol hoopt op omslaan zomerweer In „Canard a FOtange" Tentoonstelling van Indiase kunstenaars: een hele belevenis C J J Zaterdag LEIDEN De Leidse regio is goed vertegenwoordigd in het Hamburgse bloemencorso, dat zaterdag 15 september ter gelegenheid van de Hollandse Dag van de Internationale Gar- tenbau Ausstellung door het centrum van deze Duitse hanze- stad zal rijden. Het belooft een grandioos gebeuren te worden voor Hamburg. Nog nooit heeft men daar een bloemenstoet kunnen aanschouwen eneen goede propaganda voor de Nederlandse agrarische produkten met een zwaar accent op de bloemen en de toeristische industrie. Het corso, dat in Ham burg te zien zal zijn, is eigenlijk het Rijnsburgse en mag daar om met recht de naam "Sterrenbeelden en Bloemen" dragen. Door Cees Combee Foto Jan Holvast Er is heel wat voorbereiding aan vooraf gegaan om deze zaak rond te krijgen. Om precies te zijn is het twee jaar geleden begonnen. Toen werd Niek Hemmes, secretaris van de Stichting „Rijnsburg's Bloemen corso", door de Hamburgse autori teiten, onder wie senator Wilhelm Eckström, in Keulen benaderd of men in door 1973 tijdens die inter - nationale tuinbouwtentoonstelling ook niet zo'n corso als toen de Dom stad binnen zijn „poorten" had, zou kunnen tonen. Deze eerste kennis making mondde uit in een reeks gesprekken en uiteindelijk werd in overleg met de Nederlandse rege ringscommissaris, mr. P. P. A. Teu- nissen, besloten dat de Rijnsburg se corsostoet als presentatie van de' gehele agrarische sector de Holland se Dag zou opfleuren Joop Visser Leidenaar Joop Visser, de ontwer per en bouwer van het Rijnsburgse corso, had er met de opbouw van de praalwagens al rekening mee ge- LEIDEN Als het weer omslaat zal het zeker weer beter gaan. De afgelopen maanden is de ontwikke ling niet rooskleurig geweest, hoe wel de omzetten na eind maart van dit jaar, het begin van het boekjaar 1973-'74, slechts weinig lager waren dan in de eerste maanden van het vorige boekjaar. Dat heeft president A. A. Verhoef van de raad van be heer van de Leidsche Wolspinnery NV (Neveda) gisteren op de jaar vergadering gezegd. Het aan/houdende zomerweer en de nog steeds hoge wolprijzen heb ben nog weinig verandering gebracht in de grote terughoudendheid bij de afnemers. Belangrijke omzetbijdra- gen zullen in de komende drie maan den moeten komen. De Leidsch Wol ondervindt meer en meer de concurrentie van impor ten uit met name Noord-Afrika, waar de grondstoffen tegen lage lonen worden veredeld. Dergelijke produkten krijgen steeds meer af zet in de EEG-landen, aldus de heer Verhoef. De voorraadpcsitie van het bedrijf is „nog steeds zwaar, maar we heb ben nog geen bank nodig", zo zei hij nog. Het bedrijf denkt dit boekjaar tussen de f 1 en 1,5 min te investe ren tegen ruim f600.000 in 1972-73. Door het hoog blijvende peil van de wolprijzen heeft ook Leidsche Wol zich meer moeten toeleggen op ge bruikmaking van synthetische stof fen. „Dat is niet zo leuk, ook hier stijgen de prijzen, maar bovendien betekent het een verpaupering voor Je bedrijf. Wol moet er weer in", al dus de heer Verhoef. houden. Ze konden heel gemakke lijk uilt elkaar worden genomen en eenvoudig via de weg worden ver voerd. Op het terrein van de Ver enigde Touwfabrieken in Leiderdorp is men gistermiddag begonnen met het opladen van tien wagens op trucks met oplegger, waarvan er twee „dubbeldeks" waren. De beel den en alle andere versieringen gin gen met reclamemateriaal vele duizenden folders van de V.V.V. „Katwijk" en het Nationaal Bu reau voor Toerisme en vouwfietsen van de V.V.V. „Arnhem" in een gesloten vrachtauto met aanhanger. Het gehele transport gaat in de nacht van zondag op maandag naar Hamburg ,waar men tegen de avond hoopt aan te komen. Daar zijn dan al weer medewer kers van Joop Visser aanwezig om de tien praalwagens voor de der de keer op te bouwen en opnieuw van een verfje te voorzien. Men moet daarmee in drie dagen klaar zijn, want vrijdagmorgen zullen der tien binders onder leiding van Willem Buurman uit Oegstgeest de praalwagens gaan tooien met een immense pracht van bloemen. Men denkt er zo'n honderdduizend te ver werken in toeven en andere grote stukken. Daarbij komen dan nog de planten en het groen. Onder die bloder bevinden zich ook velen uit de Leidse regio: Herman v. d. Berg (Wassenaar), Cor de Koning (Rijnsburg), Niek en Charles van der Voort (Leiden) en Cor v. d. Berg- Smit (Noordwijkerhout). Tot de zes muziekkorpsen, die in Hamburg present zullen zijn beho ren Kunst en Genoegen uit Leiden, Wilhelmina uit Rijnsburg, St. Fran- siscus uit Leiden en Trouw Moet Blij eken uit Lisse. Zij gaan met de figuranten vrijdagavond met bussen in totaal een vierhonderd perso nen naar Hamburg en brengen de nacht ergens bij de grens door om tijdig aanwezig tee kunnen zijn, want het corso begint om elf uur te rijden. V.V.V. „Katwijk" De elf wagens zijn allemaal ge- sponserd door instellingen als de Vereniging "De Nederlandse Bloe misterij", de Bloembollenraad, het Nederlands Zuivelbureau, het Cen traal Bureau van Tuinbouwveilin gen, de Koninklijke Algemene Ver eniging voor Bloemencul tuur, Plant Propaganda Holland en het Ministerie van Landbouw en Visserij. Ook de V.V.V. "Katwijk" zal in de bloemenstoet aanwezig zijn. Dat was mede mogelijk door de goede samenwerking met en die on- De praalwagens voor het Hamburgse corso zijn gistermiddag op het terrein van de Verenigde Touw fabrieken in Leiderdorp op de vrachtauto's geladen, waarmee ze maandag in alle vroegte naar Hamburg zullen worden overgebracht. Ontwerper en bouwer van "Sterrenbeelden en bloemen" Joop Visser uit Leiden (op de voorgrond links) helpt ijverig mee bij het opladen. dervonden steun van de bloemenvei ling "Flora" en de Stichting "Rijns burg's Bloemencorso". Begrijpelijk zullen de praalwa gens volop getooid worden met bloe men, maar daarnaast wordt even eens grote aandacht geschonken aan de agrarische produkten, die ons land voortbrengt. Zo zal de Katwijkse wa gen, die als sterrenbeeld de vissen draagt, aandacht vragen voor de ha ring in allerlei vormen. Informaties van de V.V.V. zullen op deze wagen tronen als figuranten in smetteloos witte jurkjes. Er kan rijkelijk met bloemen wor den gestrooid bij de opbouw van de praalwagens. Rijnsburger Wim Zwaan heeft de inkoop voor zijn re kening genomen. Hij profiteert daar bij van de omstandigheid, dat die bloemen momenteel door het war me weer en door de grote aanvoer niet duur zijn. Deze bloemen wor den woensdag met koelauto's naar Hamburg gebracht en daar door Zwaam van "Sierafor" donderdag- op water gezet, zodat de binders ze vrijdag zo kunnen verwerken. Een groot deel van de organisato rische en technische verzorging van het Hamburgse corso kwam te druk ken op de schouders van Flora's vertegenwoordiger van het algemeen bestuur Niek Hemmes uit Leiden. Er viel gisteravond een pak van zijn hart toen de vijf vrachtauto's, met de praalwagens en de opbouw het terrein van de Verenigde Touw- fabrieken konden verlaten. Ze gaan maandagmorgen in alle vroegte naar de Duitse Hanzestad. MAANDAG Oude Herengracht, Ververstraat, Zijlstraat, Oost- en West Haven straat, Dwars Havenstraat, Ververs plein, Haven, Havenkade, Kalver markt, Kijf gracht, Minnebroers gracht, Zuidsingel, Herengracht, Korte en Lange Langestraat, Nwe. Waardstraat, O osterker kstraat Waardkerkplein en steeg, Waard- gracht, Oranjegracht, Kaarsemaker- straat, Looyerstraat, Weverstraat, Vestestraat, Groenestegen, Uterste- gracht, Kerksteeg. Breestraat, Langebrug, Ketelboeter- steeg, Schoolsteeg, Wolsteeg, Gan getje, Botermarkt, Vismarkt, Stad huisplein, Koornburgsteeg, Dwars- koornbrugsteeg, Maarsmansteeg, Mandemakersteeg, Vrouwensteeg, Boommarkt, Aalmarkt, Nieuwe Rijn, den Burcht, Burchtsteeg, nieuw- straat, Hartesteeg, Beschuitsteeg, Moriaansteeg, Hooglandsekerk- gracht, Koppenhinksteeg, Hoog- landskerkkoorsteeg, Middelweg, Oude Rijn, Hoogstraat, Kaasmarkt, hooigracht, St. Pancrassteeg, van Driessenstraat, Middelstegracht. DINSDAG Zoeterwoudsesinge (van Lammen- schansweg tot Hoge Rijndijk), v. d. Brandelerkade, Durieuxstraat, T. Siegenbeekstraat, Hoodenburger- straat, de Mey van Streefkerkstraat, Cobetstraat, de Ridderstraat, Thor- beckestraat, Wasstraat, de Laat de Kanterstraat, Cronesteinkade, P. J. Blokstraat, Fruinlaan, de Gijselaar- straat, Kernstraat, Verdamstraat. Korevaarstraat, Plantsoen, 4e Bin- nevestgracht, Rijnstraat, Kraaier- straat, 2e en 3e Havenstraat, le, 2e en 3e Gortestraat, Geregracht, Le vendaal, Oranjeboomstraat, CathriJ- nenstraat, Barbarasteeg, St. Joris- steeg, Koenesteeg, Nwe Brugsteeg, Wielmakersteeg, Hogewoerd Water- steeg, Plantage, Utr. Veer, Veer- straat. DONDERDAG Zijlsingel, Rijnkade Oosterdwars straat, Munnikenstraat, van Galen- straat, Waardstraat, Hermanstraat, Trompstraat, de Ruyterstraat, Evertsenstraat, Heemskerkstraat, Oosterstraat, van Speykstraat, Ko- renaerstraat, Tasmanstraat, Over- rijn. Galgewater, Noordeinde en plein, Rembrandtstraat, Oude Varken markt, Sliksteeg, Groenhazengracht, Rijn- en Schiekade, Witte Singel, De acteur Lou Geels, beter bekend als de barse veldwachter Bromsnor, is gisteren even in Oegst geest geweest. Hij luisterde daar de opening van het nieuwe reisbureau HollandIerland Tours op. Op de foto van Jan Holvast heeft hij een onderonsje met één van de directeuren van het bedrijf, A. van de Polder. VOORSCHOTEN Hat wenk van jonge, Indiase kunstenaars krijgt men niet iedere dag 'fee zien, vandaai- dat een bezoek aan de expositie van Bha-lu Momdihe en Vasant Chinchwadkai* een he le belevenis is, nog afgezien van de hoge kwaliteit van hum werk. Beiden werden in Inidore dm In dia geboren, Mondhe begon als fotograaf, maai- heit schilderen kreeg steeds meer zijn belangstel ling. Hij trok naar Engeland waar hij aan verschillende kunstacade mies studeerde en meermalen ex poseerde. Nu woont en werkt hij in Düsseldorf. Chinchwadkar kreeg- zijn oplei ding in Bombay, en trok vervol gens naar Engeland, waar hij nu nog woont. Uit het werk van Mondhe spreekt heel duidelijk zijn Ooster se afkomst. Hij gebruikt vaak goud in zijn schilderijen, wat heel gevoelige en rijke kleurnuan ces oplevert. Soms loopt er een "spatwerk" van gouden draden over het doek, een andere keer geeft een vleugje goud de kleur meer leven en diepte. Zijn kleur gebruik is zuiver. Ook al is zijn werk abstract, bepaalde symbolen komen voortdurend terug: de vis, het oog, een hand, waarvan de vingertoppen met gouden tekens gemerkt zijn. En daar over- en doorheen lopen die dunne, schijn baar zoekende lijnen, lijnen die tekens vormen, die ineens een zelfportret van Mondhe zelf vor men, en dan weer verder bewe gen. Zij geven zijn schilderijen iets dromerigs, ongrijpbaars. Origineel is het om van 'n lino leumsnede eens niet de afdruk, maar het met goud ingeinkte stuk linoleum zelf te exposeren. De diepliggende donkerbruine lijnen geven een mooi contrast met het gouden fond, dat haast een kope ren plaat lijkt. In sommige tekeningen heeft Mondhe. gaten gebrand, waarach ter hij fel gekleurde stukjes pa pier plakte. Soms combineert hij deze techniek met het opplakken van haren, waarvan hij de kron kelende lijn door een enkel fijn penlijntje nog verder doortrekt. De andere exposant, Vasant Chinchwadkar, is in zijn werk veel meer „westers". Met name een invloed van Picasso is duide lijk merkbaar. Chinchwadkar maakt penteke ningen met vrouwelijke naakten, die met vervloeiende kleuren ge tint zijn. De ledematen zijn vrij fors, de gezichten hebben meestal kubistische trekken. Deze expositie blijft in de week einden van 8 tot en met 30 sep tember in de „Canard l'Oran- ge", Oranjekade 35 in Voorscho ten. Vanavond wordt zij geopend met een sitar-recital door Wou ter de Koningh. Douwe Tiemersma zal discussiëren over yoga en In dische wijsbegeerte. HANNY RENEMAN Burchtplein Antiekmarkt 8 voorm.5 uur nam. Oegstgeest (Geversstraat 65) sociëteit v.a. 16 laar 8 uur na® 's nachts. Breestraat 19 Sociëteit Tï voor kamerbewoners en alleei den) 912 i Breestraat 19 Jeugdhaven Soo keJ 8.00—11.30 uur nam. Oegstgeest Gemeentecentrun reldwlnkel 11 uur voo - De Vink Dansen 9 uur nam.- s nachts. Bij Molen De Valk Postzegeln i 5 uur nam. Schaakzolder (Morsweg 114) .ieugdschaaksocieteit 2,005.3' Doopsgezinde kerk Zevended ventisten bijbelstudie 10 uur prediking 11 uur voorm. Danscentrum (Hoogl. Kerkgi Dansen 8 uur nam, Breestraat 66 Leiden Integi K) eatief Sentrum 92 uur naraj Microtheater, Vestestraat rium met "Bloed om bloed' LEIDEN Als alle tegenstanders op militair gebied met elkaar zouden praten zoals de defensiespecialisten van de tweede kamerfracties van PvdA en VVD, zou het met de we reldvrede wel goed zitten. De heren Dankert (PvdA) en Ploeg (VVD) bleken het gisteravond op een ver gadering van de Jongerenorganisa tie Vrijheid en Democratie (JOVD) en de Liberale Studentenvereniging Nederland op een groot aantal we zenlijke punten helemaal niet zo vreselijk oneens te zijn. Met name Dankert ontpopte zich als een ge nuanceerd denker, die het met het meest radicale deel van zijn achter ban nog wel knap moeilijk zal krij gen. Omdat Ploeg niet tot de meest extremistische figuren uit het libe rale deel van ons volk bleek te be horen, werd het gisteravond geen discussie waar de spaanders luid ruchtig van af vlogen. Wel een zin volle, die verder ging dan "het le ger is een feodale troep die nodig opgeruimd moet worden" enerzijds, en "allemaal mond dicht houden en doen wat Je gezegd wordt" ander zijds. Een discussie bovendien, die vrijwel ontbloot was van partijpoli tiek effectbejag. VVD-er Ploeg dreigde nog even in de partijpolitieke warnetten ver- strikt te raken, toen hij bezwaren uitte tegen de nieuwe (PvdA) mi nister Vredeling: "Het is jammer dat de eerste socialistische minister op deze post een man is die noch in het management, noch in de militai re wereld ervaring heeft. Wat deze minister tot nu toe gedaan heeft, geeft mij overigens meer reden tot zorg. Ik vind het volledig fout dat hij als één van zijn eerste maat regelen de VVMD heeft ontboden. Hij mag daarmee dan aangeven, dat hij een ander beleid wil volgen dan zijn voorgangers, maar het zou toch beter geweest zijn als hij zich eerst door andere deskundigen uit de le- gerwereld zou hebben laten voor lichten. Daarnaast heeft hij nog een aantal "prikacties" op zijn naam ge bracht, zoals het verbieden van de Concorde bij het 60-Jarig jubileum van de luchtmacht". Ploegs opponent Dankert ging op deze uitspraken maar zeer summier in, waardoor de discussie in de eerste plaats gericht bleef op het le ger als zodanig, en niet op politieke opvattingen over de krijgsmacht. De VVD-er en de PvdA-er bleken het eens te zijn over het feit, dat een de fensie-apparaat nodig is. Dankert: "Het moet inderdaad gezegd worden, dat de Russen veel meer aan hun leger doen dan louter defensieve be doelingen noodzakelijk maken. Ik geloof, dat wij ons defensie-apparaat moeten aanpassen aan de dreiging die er vanuit het oosten wordt ont wikkeld". Een standpunt waarmee Ploeg zich vrij redelijk bleek te kunnen verenigen. Als er een oorlog uitbreekt, bete kent dat de NAVO heeft gefaald, ter wijl ik mij afvraag of de landen van het Warschaupakt het voorko men van oorlog genoeg vinden" zei hij. Ontwapening wilde hij daar om alleen, wanneer die gelijktijdig en evenredig iets anders dan: 1 Rus weg tegen 1 soldaat uit het westerse kamp zou plaatsvinden. Evenals Dankert waarschuwde hij tegen een te groot vertrouwen in de kernwapens van de Verenigde Sta ten. Hij was het eens met Dankert, toen deze opmerkte, dat in de toe komst de conventionele wapenen 'n veel grotere afschrikkende waarde zullen hebben dan de kernwapens. Ploeg lanceerde ook nog enige op merkingen over de VVDM: "Als er goed leiderschap was, zou het ont staan van vakbonden van militairen niet nodig zijn geweest. Ik betreur de polarisatie, die de VVDM en an dere dergelijke organisaties teweeg brengen". De grote angst van PvdA-er Dan kert bleek te zijn, dat men op den duur nog wel zal beschikken over een leger, maar niet meer over vol doende materiaal. De oplossing dis hij daarvoor ziet is: proberen te bezuinigen op de kosten van het be roepsleger en van de administratieve staf. "Functioneren deze onderdelen wei optimaal, kun Je Je afvragen. "Van nog veel groter belang achtte hij een politieke eenwording van Europa, "omdat de Russen het niet zo gauw zullen presteren om een verenigd Europa binnen te vallen ter wijl het veel makkelijker is om in de Duitse Bondsrepubliek alleen een in vasie te doen. Deze politieke eenwor ding is naar mijn idee van veel gro tere invloed dan extra militaire in spanning". Hij was het niet eens met de ge dachte van de VVD-er dat de VVDM ei eigenlijk niet zou moeten zijn: "Het is nodig dat er geprobeerd wordt het defensiebeleid om te bui gen, ook ai zal dat wel enige inciden ten veroorzaken. Mijn ervaring is trouwens, dat met de VVDM best re delijk te overleggen valt". Verkorting van de diensttijd leek beide kamerleden een moeilijke zaak vooral vanwege het feit, dat dat ex tra kosten met zich mee zal bren gen. Ook in hun afwijzing van een be roepsleger waren de heren zeer een drachtig. Dankert: "In de praktijk is dat geen haalbare kaart. In de VS bijvoorbeeld heeft men grote proble men met het beroepsleger. De vraag is, wat voor mensen Je in een be roepsleger krijgt". Ploeg vulde aan: "Kastevorming lijkt mij ongewenst. No we dienstplicht hebben, zijn de burgers veel meer bij het leger be trokken. Bovendien ben Je nu niet afhankelijk van de conjunctuur. In lijden van een zwakke conjunctuur-, Zondag teit 1 uur s nachts Breestraat 19 Sociëteiit Tï (voor kamerbewoners en alleenst den 912 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhaven, Si rakel 11 uur voorm. 1.30 u. jeugdcafé 810.30 uur nam. Danscentrum (Hoogl. Kerkgra 48) Dansavond 8 uur nam. Ant. Clubhuis, Dansen 8— Kreatlef Sentrum, Breestraat den Filmfestival Cinéclub Lel* toning Vent d'est 9.15 Groenoordhal Leiden, Leid museumexpositie 15 Groenhovenstraat, Witte Rozen straat, Justus Carelhuis, Jan van Goyenkade, Gerrit Doustraat, Vree- wijkstraat, Hugo de Grootstraat, Bilderdijkstraat. VRIJDAG Kort Rapenburg, Kabel jauwsteeg, Rapenburg, Doelensteeg, Doelen gracht, Nonnensteeg, Kolfmakers- steeg, Molensteeg, Boisotkade, Kam- persteeg, Conciëntiestraat, Vliet, Douzastraat, St. Jacobshof, St. Ja- cobsgracht, Jan van Houtkade, Hoefstraat, Raamsteeg, Garenmarkt, Steenschuur, Nieuwsteeg, Heren- steeg, salomonsteeg, Kloksteeg, Scheepmakersteeg, Houtstraat, Ge recht, Lokhorststraat, Zonneveld- straat, Pieterskerkkoorsteeg, Dief- steeg, Berkendaelstraat, Pieterskerk- gracht en straat, Pieterskerkhof, Papengracht. Doktersdiensten LEIDEN Tot 10 uur raadplege men de huisarts. Daarna tot zondaj 24 uur uitsluitend voor spoei len dokterstelefoon 22222. LEIDERDORP Huisart Kemme (telefoon 22208). W I tersdienst: geen opgave ontvar* OEGSTGEEST Huisart Held, Marelaan 36 (telefoon Wijkzuster L. de Bruyne-Fon Effendreef 27, Leiderdorp (U 51463, b.g.g.' 54500) VOORSCHOTEN Huisai Vrijenhoek, Schimmelpenni 38 (telefoon 6421) en D. Swen f seweg 20 (telefoon 2356). Wijl G. Wiegerink, Curielaan 13 (t 2052). WARMOND Huisarts A Prof. Aalberselaan 2, Voorho lefoon 02522—11393). Wijkzuster R. zen, Hortuslaan 25A Sassenhel 02522-12485). Apothekers De avond- nacht- en zo dienst der apotheken wordt nomen door Haven Apotheel den en Apotheek Voorschoten, zaterdag tot 6 uur nam. Oeg ter Apotheek, Wilhelminapark Release Hulpverleningsdienst Release: we Rijn 20a, tel. 24555 Ma t/tn 8-10 u. nam bovendien dinsd 2-6 uur nam met uitzondering Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging Aanvragen hulp bejaarden i durig zieken en gezinsverzorgli 45 tel. 49441 (maandag t.e.m 910 uur voorm) Aanvragen voor halve dagen;L kerkelijke opleidingsschool vare zinsverzorging. Rijnsburgerweg j Humanitas Dienstverlening Humanitas, gracht 84. Spreekuur maandag nam. woensdag 9.3010.30 vooi 21458. KWJ-Leiden Beweging van werkende long Havenplein 3, tel. 21139 en 461, formatiecentrum voor werkende1 SOS-dienst SOS-Telefonische Hulpdienst.,: (01710)-25202 Voor allen die li I lijkheden verkeren bereibbaate werkdag van acht uur n.m uur v.m doorlopend in het d.w.z. van vrijdag acht uur maandag acht uur v.m Vogelasiel Kinderopvang Informatiebureau werkgemet Kindercentra Leiden Haarli straat 73b (telefoon 30360) G dl., wo.. do en vr 9.3012 u wo. ook 26 uur nam. do ook Moeders voor moeders kun Je veel mensen krijgen die soms uit de zelfkant van de maatschap pij stammen". Het genuanceerde betoog van de kamerleden leidde ertoe, dat er door de overige aanwezigen nauwelijks gediscussieerd werd over problemen als „helemaal afschaffen van het leger". De vragen die vanuit de zaal naar voren kwamen handelen voor namelijk over wat minder princi piële punten als „wat vindt u van een beroepsleger", en „wat is uw oordeel over het zg. generaalscon- flict in de top van onze defensie?" Ook over deze laatste kwestie wa ren de kamerleden het eens: „Be treurenswaardig". Geen spektakel dus. Voorzitter Barning van de JOVD had aan het begin van de avond gezegd, dat zijn organisatie evenals de LSVN vooral informatie over politieke zaken wl) geven. Aannemende dat dat iets an ders is dan het in besloten kring fi losoferen over partijpolitieke ver schillen, mag de avond geslaagd wor den genoemd. BERT VAN DOMMELEN Actie "Moeders voor moede gaven zuster E. Janssen- Hofdljck 32. Oegstgeest tel. 63652. LEIDSCH DAGBL DAGBLAD VOOR LEID EN OMSTREKEN Uitgave: Leldscb Dagblad Witte Stngej 1 - Lelde Postbus 64 - Giro 67055 TelefooD redactie 01710- Hoofdredacteur Hap MuJd! Maandabonnement i Kwartaalsabonnementf P' Per Post Losse emmmere Abonnementsgelden DIJ voojbr betaling te voldoen Bil auu lij tlscüe overschrijving geer bi )k nlstratle- en incassokosten Nabezorgling tot 20.00 uur Zaterdag tot 18.00 uur Telefoon 01710-30500

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2