Doorbraak jeugd op badmintontoernooi FEEST IN DE BINNENSTAD .aesaar Feestelijke muziek in de Dorpskerk Geen spreekuur Boert*"! PAGINA 2 STAD EN RAND DINSDAG 4 SEPTEMI VOORSCHOTEN De badmintonclub „Vlietwijk" uit Voorschoten heeft afgelo pen weekeinde een badmintontoernooi voor A2, B- en C-spelers gehouden waarbij 226 partijen afgewerkt werden. Wedstrijdleiders Keemink en Schoenmakers en hoofdscheids- rechter Kopp kunnen terugzien op een geslaagd toernooi in de sporthal „De Vliet- horst". De finaleparty heren C was voor al voor het organiserend "Vlietwyk" een openbaring. Spelertje Pim Koe mans, 15 jaar jong en van "eigen VOORSCHOTEN Addie de Jong door, dat dit lied lied z'n karakter ls jong en voelt zich Jong .Misschien niet van nature in de koraaltrand zelfs geneest hij nooit van zijn Jeugd, bezit, maar in de oorspronkelijke „Gelukkig is het Land" was zijn eer- springdans. Zijn variaties zijn knap ste beiaardstuk na de orgelvoor- en moeilijk, gaan ook de bluffende dracht in de Dorpskerk probleem- kant uit. Aan vindingskracht geen loos fantaseren, leren in het moment, tekort. De minnenvariatie is niets de zorgen voor morgen. Zo moet hem anders dan maar een andere vorm Christian Priedrich Ruppe hebben van speelsheid. Variatie 3 kon van aangetrokken, een Duitser die Duits- Liszt zijn, 4 van Jan Klaassen. Hier land vaarwel zei en in 1790 in Lei den een kapelmeesterspost buit maak is Addie de Jong op volle virtuosen- temperatuur gekomen. Feestelijk te en daar tien jaar later een van Maar het betere feest bezorgde een de eerste amateurskoren van het vierde Nederlander: Joan Pieters land samenstelde. Thijse en Cor Backers, die boeken over resp. 7 en Swelingh, Phoenix der Musijcke. Goddelijke galm in aller Englen eeuwen Nederlandse muziek schre- oor. volgens Vondel. Variaties op Est ven, zijn hem niet op het spoor ge komen, Addie wel. Aan Ruppe's 18 Pieces pour l'Or- gue is niets orgeleigens te bespeuren. ce Mars muziek van superieure klas- Addie de Jong, kapitaal beiaar dier. had nog een Wagenaar, liet het Alleen een hoop muzikale vrijzinnig- kwezelken dansen (bew. Chris Bos) held Deel I imiteert de hem 35 jaar overlevende tijdgenoot, Mozart. Deel II Doleroso is niet droeviger dan ie mand is, die vooruitziet dat de winter Hemony's zijn oud vaderlandse klok- eti eerde Leen 't Hart met een Mars. En zowaar kwam Albert de Klerk uit de slof met een Hemony Suite (de kouder is dan de zomer. Deel III heeft een Marche maestroso. Wat voor een ding is dat? Treurmars niet. eerder, voor een bruidspaar, waarvan Je voorspellen kunt dat het op misère uitlopen zal. In een Fi nale echter kan Ruppe ervan over tuigen, dat hy componeren kan vol gens de beste wetten van de muziek. Er op volgende „Oudnederlandse In strumentale stukken bewerkt voor orgel van Johan Wagenaar, eens di rigent van het Leids Toonkunstkoor. zitten ook zo'n beetje op de golflengte van Ruppe. In deel IV was 't goed kermis, in VII leek het 't afdraaien van een bedelaarsbuikorgeltje. In de tweede helft van de reeks beslist wel aan de onderhoudende kant. Zorgen voor morgen is ook een motto voor Cor Kees Variaties op Merck toch hoe sterck. Hij heeft Driedubbel kengieters)Nu begrijpen we Klerk pas: hij is organist op de bei aard en beiaardier op het orgel. KEES VERHOEF. bacht. Setstanden 15—6, 12—15 en 159. Het is een veelbelovend talent zodat de "talentscout" van de Neder landse badmintonwereldLeo Fortu- naiti, hem reeds onder z'n hoede heeft. De finale heren enkel A2 le verde de ook als nummer 1 geplaat ste J. van Roissum van Velo (Wate ringen) terecht de beker op. Nadat deze Van Rossum in een boeiende en zeer aantrekkelijk halve finale Jan Slingerland van "BC Leiden" had verslagen was zijn laatste hin dernis De Rooy van Veglo uit Lei den. Het is voor de tegenstanders van Van Rossum zeer ontmoedigend om tegen hem te spelen. Hij blijft gaan en pakt de bijna onmogelijkste "ballen". De Rooy, die een goede looptechniek demonstreerde en zeer goed partij gaf. moest in twee sets het onderspit delven: 1512 en 154. De finale dames dubbel C tussen de dames Slijkhuis-Smith (BC Lei den) en de dames Bisschop moest jammer genoeg in de tweede set op gegeven worden vanwege kramp van mej. Smith. Haar partner Sylvia Slijkhuis had een zwaar weekeinde achter de rug: zij kwam in maar liefst 3 finaleparty en uit. De prij zen werden na afloop uitgereikt door wedstrijdleider Jasper Schoenmakers, die o.a. vertelde dat eindelijk de lang verwachte doorbraak van de jeugd heeft plaatsgevonden. Alle prijzen werden door de jeugdige nieuwko mers in de wacht gesleept. feest LEIDEN Ze hebben het reeds ge vierd: hun gouden bruiloft. De heer en mevrouw G. de Does de Tombe uit de Sumatrastraat 58 vierden 25 augustus, op hun ondertrouwdagin familiekring het grote feest. „Het was een reuze gezellige dag", weet de bruid te vertellen. „We hebben twee dochters en twee kleinkinde ren". De heer De Does is 81 en zyn vrouw is 75 Jaar. Toen we aankwamen, zat de kamer gezellig vol met drie nichtjes van mevrouw. Ze komen iedere veertien dagen by elkaar om bij te praten. De heer De Does heeft tot zijn 72ste Jaar gewerkt in een melkfabriek, waarvan de laatste 16 Jaar in die van „meneer Menken". „Kijk wat we van hem hebben gekregen". Er staat een mooie koperen melkkan met bloemen op tafel. Ze zyn er erg trots op. Vroeger viste de bruidegom vaak, maar de laatste Jaren gaat dat moei lijker, omdat hij veel last heeft van zijn ogen. Mevrouw heeft niet zo veel hobby's. Ze doet het huishou den, kijkt graag naar de tv en wan neer ze boodschappen gaat doen, maakt ze graag met iedereen een praatje. Morgen is het dubbel feest. Dan is de officiële trouwdag, dan is een kleindochter in Katwijk Jarig en ook nog het feest van de koningin. De dag wordt in Katwijk doorgebracht. „Ik wil vitaal blijven, want anders is er geen pretje meer aan", zegt mevrouw. WARMOND De voorzitter en se cretaris van de Woonruimte Advies-- commissie in Warmond houden van avond geen spreekuur. Dat is. ver schoven naar 11 september van half acht tot half negen 's avonds. LOI huldigt jubilarissen LEIDEN Gisteren besteedden de J5eidse Onderwijsinstellingen - die dit Jaar vijftig Jaar bestaan - bijzondere aandacht aan een feestelijk gebeu- ,'ren: de huldiging van een viertal LOI-functionarissen, die 12Vt Jaar bij de LOI werkzaam zijn. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in het LOI-gebouw werden de jubila rissen, mejuffrouw L. Klap en de he ren J. Helversteyn, J. Smlttenaar en H. Verburg toegesproken door di rectieleden en enkele collega's. De huldiging werd besloten met een ge animeerde receptie. ROELOF ARENDSVEEN Nadat vorige week het zesde poesje in nauwelijks een half jaar tijd voor hun woningen in De Baan werd dood gereden door een auto, hébhen Caroline Bakker (lijiks) en Ingrid Spruit een bord aan de weg geplaatst met het duidelijke verzoek aan automobilisten het ivat kalmer aan te doen en op hun nog twee overgebleven poezen te willen letten. Wij zouden zeggen: duidelijker kan het al niet- (Foto Will Dijkman) LEIDEN In de burgerzaal van het stadhuis is een bloe mententoonstelling ingericht rondom de originele tafel schikking van het inhuldi gingsdiner van koningin Ju liana in 1948. De tentoonstel ling is geopend morgen en donderdag van 10 tot 10, vrij dag en zaterdag van 10 tot 6 en zondag van 10 tot 5 uur. (Foto Jan Holvast) Burgerlijke stand van Leiden RONALD VEEREN LEIDEN Geboren: Richard z.v. P. A. Klinkenberg en K. E. Susan, Anne ke M. d.v P. J. M. Stijn en H. J. C. Schoorl, Maria J. H. d.v. N. C. Groene- weg en M. C. H. Vink, Ludovlcus P. z.v. P. P. d Boer en C. A. Sloos. Leon z.v. J. v. d. Plas en W Ouwehand. Ren6- ke K. d.v. J. Krijgsman en A. H. B. Kop, Bianca d.v. A. G. Prins en A. J. Hoogervorst, Angelina P. d.v. A. W. den Heijer en J. A. ten Donkelaar. Ruben z.v. P. Plazier en M. P. Doorn, Hen drik P. z.v. M. Benkemper en A. Scha- pelhouman, Venora Paikem d.v. R. P. v. d. Leij en W. J. Bavius, Sven J. K. Draaijer en J. M. Koenen, Simon A. z. v. S. J. Eigenraam en M. v. d. Kooij, Hester d.v. W. v. Leeuwen en M. de Vogel, Andy A. G. z.v. A. J. v. d. Heij den en A. Siera, Helena d.v. J. A. Parlevliet en L. v. Duljn, Folkert F. z.v. A. P. v. d. Broek en R. Spiessens, Willem A. z.v. W. F. Vijlbrief en G. W. H. Roos, Paul Ed. z.v. A. L. V. Giezen en J. F. Jongbloed, Sandra P. d.v. A. L. v. Giezen en J. F. Jongbloed, Ro bert z.v. A. Menks en L. J. Rothert, Sandra d.v. M. Oexman en S. P. Ui terdijk. Ondertrouwd: E. J. J. M. ten Berge en J. M. F. Fritschy, A. W. Blaauw en C. Schild, P. H. Ciere en J. C. C. de Wit, R. Dol en J. Heemskerk, H. J. Drost en J. Pet, G. van Duivenbode en M. J. Zuurdeeg, A. H. Ferrier en G. T. Nurmohamed, T, T. Gan en H. Cheng, T. J. Goedhart en M. H. B. Wallaart, A. Houweling en W. G. A. Poel, N. J. A. Huijbers en J. M. J. Vinkesteln, J. A. de Jongh en M. Godefroy, J. P. M. van Kempen en Y. Meijere, H. G. M. Klenjet en M. Stanisic, J. M. de Kok en D. C. B. M. Scheerder, G. J. Koren hof en S. Jongeleen, A. C. Kriek en F. Eradus, J. Kroesemeijer en J. Regeer. H. S. G. van der Linden en J. M. Waals, A. T. van der List en J. W. Janssen. P. A. Lourens en M. C. Schoop, R. Manoliu en A. G. Dabija, C. Menzel en L. S. Caminada. J. F. I. van der Reijden en C. van Kempen, P. Reijken en J. K. de Graaf, C. N. W. Rietkerken en A. M. Berkhout. A. de Ruiter en I. Vijlbrief. A. Rusman en S. Kromhout. H. Rijnberg en E. A. Vink. H. J. Salman en M. P. Verhoe ven, A. E. Stavleu en T. M. G. de Klerk J. Tijssen en M. M. Wassink, W. Wes- selink en S. M.van Rooijen, C. Zwa- neburg en M. van As. Gehuwd A. C. Klinkenberg en M. P. Bolhaar, G. Steensma en G. Bronsgeest, F. H. Koenegracht en G. A. L. Bosscher, W. M. v. d. Mast en L. v. Lakerveld, Q. O. M. A. P. Quandt en S. R. W. Hadisuwiknjo, C. L. Bu- zlau en C. K. R06ier, J. M. Bontje en C. H. J. v. Vuuren, N. R. V. D. Pot en J. G. v. Arkel, P. C. W. v. d. Neut en I. M. Heuperman. Overleden N. Goulooze 77 Jr., J. v. Duyvenbode 74 Jr. e.v. p. de Jong, W. A. v. d. Plas 0 Jr., W. Orlemans, A. Disseveld 46 Jr., L. J. de Koning 52 Jr. P. J. de Visser 72 jr. Programma van de Leidse viering van het zilveren regeringsjubileum van koning-in Juliana op woensdag 5 september in het de gehele dag voor het autoverkeer afgesloten gebied begrensd door en inbegrepen de Br eestraat, de Haarlemmerstraatpromenade en het daartussen gelegen gebied: 8.309.30 bespeling stadhuiscarillon 9 0018.00 feestelyke warenmarkt op de Nieuwe Ryn en Botermarkt 9.30 poppenkastvoorstelling in de Breestraat by Maarsmansteeg 10.0022.00 bloemententoonstelling in de Burgerzaal van het Stadhuis 10.1510.45 podium Stadhuisplein: kinderkoor De Leidse Sleuteltjes 11.00 poppenkastvoorstelling in de Breestraat bij Maarsmansteeg 11.0012.00 demonstratie Leidse brandweer vanaf het Waaghoofd 11.3012.30 podium Stadhuisplein: Bakerstreet-jazzband 12.0012.45 Japans dagvuurwerk vanuit de Ryn bij het Waaghoofd 12.0015.00 openluchtmaaltyd voor iedereen op de Hooglandse Kerk- gracht, met muzikale omlijsting 13.0014.00 podium Stadhuis plein: The Lord Folks-singers 13.0018.00 programma in het Rex-theater Haarlemmerstraat (doorlopend toegankelijk) 13.30 poppenkastvoorstelling in de Breestraat by Maarsmansteeg 14.0018.00 disco-drive inn in de grote zaal van De Burcht. Entree f 1,- 14.30 poppenkastvoorstelling in de Breestraat bij Maarsmansteeg 14.3015.45 podium StadhuispleinDe Randstadspelers en het Lowland Trio 14.0017.00 folkloristisch dansfestival op het Waaghoofd 14.3017.00 concours van standwerkers in de Breestraat, tussen Gan getje en Stadhuis 15.0017.00 activiteiten waterverkenners in Ryn bij Hoogstraat 15.3017.15 show van muziekkorpsen op de Kaasmarkt 16.0017.30 podium Stadhuisplein: Frits Landesbergens' big band 17.00 podium Stadhuisplein: prysuitreiking standwerkerscon- Voorts de gehele dag door: 0 openbaar vervoer te water met de Leidse rondvaartboten tussen Beestenmarkt en Stadhuisplein (f 0,25 p.p., kinderen gratis) tal van kinderattracties (kinderspelen en straattekenen op de Bree straat tussen sociëteit Minerva en Stadhuis, kinder-draaimolen, be- hendigheidswedstryd voor oudere jeugd etc. uniek luistergebeuren in dubbel stereo voor jong en oud op de Burchtheuvel (luisterkuil) 0 groot buitenterras by het amusementspodium op Stadhuisplein bier uit de tap en een lekkere hap overal in feestgebied 0 verspreid optreden van fanfare-, jazz-, hoempa- en zuidamerikaanse orkesten 0 bijzondere etalage-aankleding van de winkels aangesloten bij het Leids City Centrum en het grootwinkelbedrijf. 20.00 uur Stadsgehoorzaal: Sempre Avanti-show. Entree f2,-. 20.2024.00 uur: Grote zaal van De Burcht: bingo-dansant met 2 orkes ten. Entree f 1,50. Voorts feeërieke illuminatie in de Rijn naby Hoogstraat en op en rondom de Burchtheuvel In verband met de feestelijkheden zullen de stedelijke musea De La kenhal en De Valk te Leiden gesloten zijn. SINTJANSFANFARE 70 ZOETERWOUDE De viering van het 70-jarig jubileum (op 19 okto ber a.s.) zal door de Zoeterwoudse Sint Jansfanfare worden aangegre pen om de vereniging een financiële injectie te geven. Het ongeveer 30 leden tellende muziekkorps onder leiding van dirigent Jan Meij komt uit in de ere-afdeling, de op één na hoogste afdeling op dit gebied. Op het ogenblik wordt een dertiental jeugdleden opgeleid, wat veel kosten (uniformen en instrumentarium) met zich brengt. Met medewerking van Paul Wolfswinkel Onder redaktie van RONNY VINK telefoon 25260 Terug Terug van weggeweest. Ja damk u, prettige vakantie gehad. De mou wen opgestroopt en fluks weer aan het werk. De collega's worden har telijk bedankt voor het in stand houden vati deze rubriek en het volladen van het speciale Allegaar- bureaubakje. Mocht u iets hebben ingestuurd dat steeds maar niet in de krant kwam, dan moet u zich niet onge rust maken. Het bakje is echt heel vol en ook uw epistel zal zich er ongetwijfeld tussen bevinden. Het komt wel aan de beurt, we hebben geen haast en morgen kom er weer een krant uit. (Nou Ja, toevallig morgen niet, maar daarna weer ruimschoots, hoor). Boycot I Behalve door de Boycot Outspan Aotie, die het op de sinaasappelver koop van Albert Heijn heeft ge munt, zal AH nu binnenkort ook door de combinatie Angola-komité- PSP Leiden worden geboycot. Al- bert Hein probeert toch weer An- gola-koffie aan de man te brengen, verstopt in het nieuwe merk Indo nesia. En dat ondanks de planta ge-ellende en wapenhandel die er rechtstreeks mee verbonden is. Heeft u er al van geproefd? Van die koffie die zo'n beetje rood uit vloeit als Je ze in de kopjes 6chenkt? Hoe wordt de boycot-actie aange pakt. Dat is een vraag die donder dagavond om aeht uur bij Anne van de Zande, Nieuwe Rijn 103 in Lei den, tel. 41058 zal worden bespro ken. Het ligt in de bedoeling dat er aanstaande zaterdag zal worden gepost bij Albert Heijn. De stickers, posters en folders zijn al besteld. Wie meer wil weten kan informatie krijgen bij Anne of bij Hilda Pas- schier, 5e Binnenvestgracht 1, Lei den. Royalty Speculaties zo vlak voor een kro ningsfeest zijn natuurlijk nooit van de lucht. Ze komt wel, ze komt niet. Wie, nou, hare majesteit natuurlijk. Gisteren in onze krant het bericht dat ze wél komt. Collega Platteel had het horen fluisteren en 'n op dracht voor een foto voor de staats courant maakte het bericht rond. B. en W. in paniek, opbellen naar het secretariaat, nee hoor, ze komt niet. De foto voor de staatscourant moest gistermiddag worden ge maakt en had als onderwerp: het koninklijke tafelziver in de Bur gerzaal van het Stadhuis (zie ook de foto boven deze rubriek). Géén ko ningin tussen, voor of achter het tafelzilver. En zoveel mensen wil len haar zó graag eens zien. Ze zou eigenlijk een serie dubbelgangsters moeten inschakelen zodat ze overal tegelijk kan wezen en thuis toch lek ker voor de t.v. zitten kijken hoe, het allemaal loopt. Mét pantoffels Dicht De politie laat het volgende aan u weten. In verband met de feeste lijkheden rond het zilveren jubileum van de koningin zijn er verspreid door de hele stad zoveel agenten en agentes nodig, dat het niet mogelijk is de bureaus gevonden voorwerpen en gevonden fietsen op 5 september (dat is morgen) te bemannen. Met andere woorden: morgen kan er niets gevonden of vermist worden. Lindehoeve Zaterdag 15 september zal de Stichting De Lindehoeve het officië le startsein geven voor haar activi teiten. De opening van dit nieuwe Jeugdcentrum zal een officieel tin tje hebben maar ook voor de hele bevolking van Voorschoten lekker feestelijk zijn. Burgemeester Van der Haar en wethouder Esselaar openen de Lindehoeve om twaalf Breestraat 19. Jeugdhaven. siegroep voor tieners 7.159 i Jeugdcafé 7.3010.30 uur nan Troef (Hogewoerd 57): Creat groepen, dansexpressle 810 u Hooigracht 38Spreekuur S hulsvesting werkende Jongere: Diamantplein 27: Gespre Baha'i. 8.15 uur nam. Driftstraat 49Spreekuur raadsvrouw 10.3011.30 uur Hogewoerd 57. Mlks Sociëti homofielen 912 uur nam. Breestraat 19: Sociëteit voor dicapten 25 uur nam. Rijnsburgerweg 163: Spreekt Bureau voor levens- en gezlnsi heden 7.308.30 uur nan Donderdag Oegstgeest (Geversstraat 65) sociëteit v.a. 16 jaar 8-12 uur i Breestraat 19 Jeugdhaven, fé 7.30—10.30 uur nam. Stadhuis Spreekuur sociale vrouw 68 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit v capten 25 uur nam. Stationsweg 28 Leiden Ver Welzijnsraad 8 uur nam. Breestraat 66 Leiden Defensl lichting Kreatief Sentrum nam. Vrijdag Oegstgeest (Geversstr. 65) voor kamerbewoners 8.30 uur uur 's nachts. Breestraat 19 Sociëteit Twei kamerbewoners en alleenstaa 12 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhaven So kei 811 uur nam. Leiderdorp (Fred. Hend 25) gespreksavond Bahai 1 Nieuwe Rijn 19 Club staanden 8 uur nam. Konlngskerk Leiden Ruilclu Apothekers De avond-, nacht- en zondag dienst inclusief de dienst op 5 wordt waargenomen door I za-apotheek, Doezastraat 31 r theek Van Breest Smallenbuf vestein 6. Leiderdorp en tel zaterdag 6 uur nam. Apotheeï geest, Wllhelminapark 8. L Release Hulpverleningsdienst Releasl we Rijn 20a tel 24555 Ma t/J, 8-10 u nam bovendien dlnsd i 2-5 uur nam met uitzondering dagmiddag Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging Aanvragen hulp bejaarden t durig zieken en gezlnsverzorglj 45 tel. 49441 (maandag t.emt^ 910 uur voorm) zinsverzorging. Rijnsburgerweg^ 53336 li p Humanitas Dienstverlening Humanitas. gracht 84. Spreekuur maandag nam. woensdag 9.3010.30 vod' 21458. )i hi Boottochten h Kort Galgewater: Vertre^ tocht naar Kagerplassen, 10. uur, naar Braasem ermeer f, fauna 10.15 uur. I Haven (op zondag Spaie brug): Vertrek Molencruise,ej Niet op zaterdag. Beestenmarkt: Stadsrondvai KWJ-Leiden f! Beweging van werkende Jonr Havenplein 3, tel. 21139 en formatiecentrum voor werkendt ren. Dagelijks en ook woeni donderdagavond geopend. SOS-dienst lijkheden verkeren bereikba werkdag van acht uur nm uur vjn doorlopend in het w d.w.z. van vrijdag acht uur maandag acht uur vm Vogelasiel Om de zorgen van het bestuur in de tyd van de jubileumviering (met concerten op 13 oktober in het cen trum van Zoeterwoude en op 19 ok tober in de Christus Dienaarkerk) heeft het jubileumcomité een veiling gepland op 28 september. Het comité, dat sinds enkele maanden druk bezig is met de voorbereidingen van het jubileum, zal een grote huis-aan- huisinzameling houden. Degenen die de Sint Jansfanfare willen steunen kunnen daarbij goederen geld of vrye tijd ter beschikking stellen. Kinderopvang Informatiebureau werki Kindercentra Lelden i straat 73b (telefoon 30360) di., wo.. do en vr 9.3012 wo ook 26 uur nam. do oo^ Moeders voor moederso Actie "Moeders voor moedl gaven zuster E. Janssen-KS Hofdljck 32 Oegstgeest. tel. Wetswinkeltje Juridisch adviesbureau rechtskundige bijstand. Ac Volkshuls Apothekersdljk 33 tijden dl 10-11 uur voorm. d< nam. Dienstencentrum Noordelndpleln 2b, tel. 404^ mene Informatie dagelijks uur voorm. Gemeenschap ZuidweT Hulpverlenlngs- en informal, gemeenschap Zuidwest. 33921 en 61944 uur, waarna een receptie zal worden gegeven. De festiviteiten bestaan uit een optreden van de volksdansgroep van E. van Wely (om half twee en half drie) een kunstenaarspresenta tie van D. Kollewijn, P .v. Dijk en N. Augustimus (om hailf twee), een kreatief anderhalf uurtje voor kinderen (tussen twee en half vier) en een prijsuitreiking van de kin- dertefcenwedstrijd (om half viert Zonnebloemen 't Was een heel klein pitje, toen hij de grond in ging Nee, nee, we gaan vandaag nog niet verder. De volgende keer wei den we uit over de hoogste zonne bloemen die deze zomer zo her en der zijn gegroeid. Er is zelfs een ge dicht gegroeid uit een zonnebloem pit, waarvan we hierboven de eerste twee regels geven en waarvan we de volledige versie binnenkort zullen presenteren. Het komt heus wel, maar u moet niet zo ongeduldig zijn. Dat was u bij de groei van de bloem immers ook niet? LEIDSCH DAGBL Uitgave: Leldscb Dagbl Witte Singej 1 Postbus 54 Giro 67055 TeielooD directie en admu tie 01710-25041 TelefooD redactie 01710-2lfh Hoofdredacteur Haü Muife Maandabonnement Kwartaalsabonnement Per Post Losse nummers Abonnementsgelden o(j vtf" betaling te voldoen By au tiscüe overschrijving geeD nlstratie- en incasso kostei Nabezorgimg tot 20.00 urn

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2