Grandioze opening,daverende show plus. het opvallendste autonieuws van het faarl (maar dat mogen weeigenlijk nog niet verklappen...) U moet beslist langskomen.Dóén! Wij rekenen erop. Het Motorhuis Ditgaaterallemaalgebeuren: Of ficielë opening Open huis Daverende show Wat is er allemaal te zien? Het gratis winterpakket omvat: Enalsklapopdevuurpiil... een complete geschenkenregen voorelkekoper vaneen nieuwe wagen! 1000km gratis rijden Hetgratis veiligheids-pakket omvat: Feestgedruis in het Motorhuis Op 6 september om half drie 's middags wordt ons nieuwe bedrijf aan de Vondellaan officieel geopend door onze burgemeester. Voor ons een hoogtepunt in het bestaan van ons bedrijf. Aansluitend receptie van 4-6 uur. Van 6 tot 9 's avonds op diezelfde dag - donderdag 6 september- houden wij open huis. Iedereen mag komen, iedereen krijgt een drankje aangeboden om in de feest vreugde te delen. Én iedereen mag komen kijken hoe mooi wij erbij zitten. Aansluitend (dus vanaf vrijdagmorgen 7 september) een daverende show van splinternieuwe Opel-modellen, waarbij iets dat ongetwijfeld het beste autonieuws van dit jaar gaat worden! Dus.komt u vooral, want het is de moeite waard. Allereerst dus dat nieuws, dat we nog niet mogen verklappen. Maar er is nog veel meer. Wat zegt u van deTulpenrallye-winnaar van het Ascona Rally Team, een Ascona 19 SR in optimale wedstrijd-uitvoering. Maar ook: een volledig uitgemonsterde politie-Ascona, een paar zeer bijzonder Amerikaanse GM-modellen en nog veel meer. Komt u maar kijken, het belooft allemaal zeer spectaculair te worden! twee vachten op de voorstoelen een bus Ice-Free voorruitontdooier een bus Slot-Free portierslot- ontdooier een anti-condensdoek een volautomatische paraplu Iedereen die in de feestweek een Opel koopt, die krijgt van ons een complete regen van extra's gratis er bij. Dat zijn om te beginnen: (benzine, onderhoud, in één woordalles Bovendien naar keuze een compleet winterpakket of een veiligheids-pakket. een brandblusser een gevarendriehoek een verbandtrommel eenpechlamp een autokaart van Nederland een plattegrond van Leiden Vondellaan 80/hoek Plesmanlaan - Telefoon 01710-69313* Leiden

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 18