Voorschotense brandweer mag niet in een paleis CONCERTHAPPENING MET IJSJE NA Tk heb een prachtig leven gehad in de vakbeweging' A agenda W FIJN CONCERT IN MAREKERK Leidse eerstejaars gaan kennismaken LEIDEN Het was dolle vrij dag in de Boshuizer Sporthal. Happening vanwege de Kommis sie voor Kreatieve en Kunstzin nige Vorming van de Schooljeugd. Dubbele voorstelling voor twee maal 750 a.s. bezoekers van con certen met klassieke muziek. Men weet, dat waarvoor Theo Olof een heledagzender voor hebben wil. Hier dan klassieke muziek door het Residentie Orkest voor 1500 toekomstige abonnees. Natuurlijk jokken we, want het zou ongelooflijk zijn. Maar in die richting is het bedoeld. We wandelden de kantine in, spraken de eerste de beste aan. Verhoef". „Ha, mijn heer Reyns". Meneer Reyns woont in Voorschoten, speelt En gelse, hoorn in het orkest en geeft hoboiessen. Meneer Reyns bleek echt de eerste de beste, want hij had het eerste muzikale optreden, zielig alleen eerst voor heel die troep muziekmannen. Zielige mu ziek ook: de waan van Tvonela van de Fin Sibelius. Indroevig. Reyns boog onder het verdriet. Huilde. Moest huilen, by die zwaan die sterft. Maar hij werd opgekikkerd door meneer Piccolo. Piccolo, met z'n cementen snoet. Piccolo regisseerde het evenement metselde jeugd en orkest aan el kaar. Een leuke opzet. Trouwens behalve dat zielepoterige met Reyns, was alles leuk. Als dat cement het nou maar langer houdt dan dat ene uur. Piccolo is Herman Frank en zit in het meedoende Kindertheater PSSSTT. Het theatertje laten we verder het theatertje. Om nog wel het aanrijden te vermelden van een gedrapeerde stellage. Daarboven op, naar het leek, een gipsen standbeeld. Bleek bij ontsluiering een harp en de gipse indruk kwam van de vooroverleunende Piccolo, die een echte harpiste (Stefica Michiels) bedekt hield, die hij wakker maakte met een roetsj door alle snaren. Toen kon Stefica in hoogheid gezeten echt „aantreden" in de Bloemenwals van Tsjaikofski. Nu kon Piccolo zijn kinder schaar wel op een bepaalde ma aier bespelen. Disciplinair gewel dig: fuitgesis van 750 stoom- tramlokomotieven tegelijk voor een onbewaakte overweg in 1905. Maar PSSSTT was te moeilijk. Niet praten was er dus niet bij. Met Wilhelm Tell van' Rossini zakte dat gepraat wel even in, maar door de inzet van de trom petten. Die wekken ontzag. Een trompet kan zeggen: hou jij nou je toeter. De Bloemenwals en de Piet Hein Rapsodie van Van An- rooy gingen als luisterobject de mist in. Kent de jeugd die deun nog wel, of is die te vaderlands? Neen, dan In Holland staat een Huis. Van koek gesneden. En Zeg ken jij de ijscoman? Die kwam aanrijden, voorlopig symbolisch. Slot van het draaiboek: een ijsje bij de uitgang voor elk schoolkind. Happening, feest. Dat werd het. Genoeglijk. Model georganiseerd. Lijken op concertbezoek deed het niet. Dat moet in de concertzaal. Met garderobe, toegangsbewijs, programma kopen. Al kost het allemaal maar een stuiver. Ook plaatsbespreken (dus zitten waar je wil) maakt het echter. De ritus van de volwassenen. En de weldaad van de concertakoestiek En daarna het bestehopen. KEES VERHOEF SATERDAG 1 SEPTEMBER 1873 VOORSCHOTEN De Voorschotense gemeenteraad wil de vrijwillige brandweer wel een betere accommodatie geven, maar het mag geen paleis worden zoals de "praatprent" het laat zien. De gemeenteraad besloot een voorbereidingskrediet van f 36.000,- beschikbaar te stellen nadat de burgemeester toe gezegd had dat de architect in de commissie voor openbare werken de wensen en de eisen zal komen aanhoren. De p.c.g.-fractie had bezwaren tegen de veel te grote opzet, de voorgeno men plaats en de uitvoering. De heer De Klerk Wolters hield een pleidooi voor bouw naar aanleiding van te keningen die door de gemeente dienst gemaakt zouden moeten wor den. De WD wees de burgemeester op zijn vergissing te veronderstellen dat de "praatprent" te verwaarlozen LEIDEN De Marekerk was aar dig bezet. Twee uitvoerende speel mannen Arie Keijzer, organist, en Frans Vreugdenhil, trompettist, beide Rotterdammer hebben hun namen eer aangedaan. Zij goten kei zerlijke vreugde in de afwikkeling van hun programma. Nu ja Karei II was maar koning, maar hy voelde zich verheven en Purchell, organist van zyn Royal Chapel, had met hem rekening te houden. De trompetpar tij in zijn driedelige Sonate zal wel origineel zijn en destijds gespeeld door Ibis Majesty's Sergeant Trum peter. De orgelpartij kan van strij kers en continuo stammen. Deel I is zoiets wat in Frankrijk „fanfare de roi" heet. Deel II geeft wel de echte Purchell weer, die wortelt in de Engelse virginalisten voor hem. Te lang mocht dat niet duren, deel III zat weer vol Italiaanse zonnig heid. Karei was daar nu eenmaal gek op. De twee concertgevers hebben niet te zwaar getild aan hun program ma. Ze hebben bijna aldoor de zon laten schijnen, met Italiaanse stra ling. Vreugdenhil blaast majesteite lijk, even geëgaliseerd en welspre kend in alle registers. De allerhoog ste tonen leken iets om te slaan, maar dat was misschien toe te schrijven aan de centrale bouw van de kerk. Zo'n ruime toon wil een langere uitloop en dan nivelleert de ruimte de boventonen. De trompet tist verklankte nog een Sonate van Viviani, waarin men horen kon, waar allerlei componerende Abra hams een deel van hun mosterd haalden: Italië. Tenslotte drie vor stelijke stukken (Majesté. Grace, Vaillance) van de verleidelijke, altijd onderhoudende alleskunstenaar zon der diepten Georg Philip Telemann. Keyzer, organist van de Doelen, had maar een paar maten nodig om te laten vaststellen dat hij een fantastisch gave vertolker is. Hy hield zich bij Bach. Na de Fantasia een Aria in f en een Fuga in c, hel der als een Italiaans meer. Na de koffie Praeludium et Fuga in g. Fijn concert! KEES VERHOEF was, omdat de voorlopige schets van de architect veel meer een "schrijf- prent" is. De Pv.d.A vond een vrij willige brandweer een heilig goed, maar miste volledig een program ma van eisen, dezelfde bezwaren hadden D'66 en KVP. Burgemeester Van der Haar die het voorstel verde digde, deed dit volgens de prot. Christ, fractie '"diepgaand", maar volgens de PvdA. "breedgaand". In zijn ver dediging benadrukte de burgemees ter de geringe kosten voor Voorscho ten aan personeelslasten door de vrijwilligehied van de brandweer mensen. Zij doen het allemaal voor niets, hebben recht op een behoorlij ke kazerne. Uitvoering in eigen be heer meende de burgemeester in strijd met de gangbare normen. Het voorstel tot het verlenen tot ont heffingen van inrichtingseisen voor het slijtersbedrljf Albert Heyn en De Gouden Leeuw werd kritisch beke ken. Mr. Begeer (VVD) vatte de zaak samen door te constateren dat Voorschoten wel een verordening heeft, die een keer werd aangeno men. maar dat deze verordening eigemljk een flop is, want zodra een bedrijf niet aan de eisen voldoet (moet ontheffing verleend warden. Hij verzocht om een spoedige aanpas sing van de verordening aan de reali teit. De voorzitter van de Voorschotense gemeenteraad sprak aan het slot van de raadsvergadering woorden van dank tot dr. P. S. Pels, die twintig Jaar geleden raadslid werd en sinds drie jaar tevens wethouder is. Dr. Van der Haar betrok in zijn huldiging het proefschrift van de doctor in de chemie en meende dat er dertig jaar geleden nog geen aan leiding bestond te veronderstellen dat de heer Pels de politiek in zou gaan. Wethouder Pels zei in zijn dank woord dat hij naast twintig jaar raadslid tevens 40 Jaar lid is van de socialistische beweging. Grote veran deringen zijn er echter geweest de laatste twintig Jaar. Vijf gemeente raden heeft de heer Pels meege maakt. In 1953 was er voor een raadslid naast het bijwonen van de raadsvergadering en voeling houden in diverse commissies. Het bestuur is anders geworden, de gemeentera den staan landelijk op de tocht. Het raadslidmaatschap pleegt een aan- slap op het gezinsleven door de vele vergaderavnonden en daarom kan een man alleen maar raadslid zijn indien zijn echtgenote mee wil wer ken. Mevrouw Pels werd in de hulde betrokken. Nadat de klok twaalf uur had geslagen en de 1ste september begonnen was, kreeg mevrouw Pels de bloemen, die de gehele avond al lage te wachten. De heer J. van der Reyden, voorman-spinner bij de Leidse dekenfabriek, is veertig jaar aan dit bedrijf verbonden. Het jubileum leverde hem een koninklijke onderscheiding op: de bronzen medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Het ere-metaal werd hem gistermiddag in het gebouw aan de Kanaalweg door wethouder J. Lijten opgespeld. (Foto Jan Holvast) LEIDEN Studentensociëteit „Mi nerva" heeft sinds de fusie van „Koor" en „VVSL" nogal wat nieu we ontwikkelingen doorgemaakt. Met de eerstejaars die dit jaar lid worden van de vereniging, wil men meer dan vroeger naar buiten tre den. De leden van de kennisma kingscommissie 1973 zyn het daar allemaal over eens. „Je moet je als student niet afslui ten voor wat er in de rest van je omgeving gebeurt. Wy willen dat de eerstejaars niet alleen in contact komen met de vereniging „Minerva" iets weten van de stad Leiden en en de universiteit. Ze moeten ook iets weten van de stad Leiden en haar bewoners". En zo zullen maandag en de daar opvolgende dagen, groepjes „koorle den" de Leidse binnenstad bevolken. Om wat van Leiden te zien en tege lijk kennis te maken met de bevol king, worden er een aantal hofjes bezocht. Bloemstukjes, die de jaars zelf gaan maken, worden aan geboden aan bewoners en het is de bedoeling dat op die manier zowel zowel hofjesbewoners als studenten met elkaar kennismaken. „Ze moeten ook andere levensom standigheden leren kennen", aldus Marileen, lid van de kennismakings commissie. „Het is gewoon uit de tijd om je als student terug te trek ken met je vriendjes in de soos". Ook zullen de eerstejaars een be zoekje brengen aan enkele afdelin gen van het academisch ziekenhuis. Langdurige zieken krijgen weer een bloemetje, en de commissie hoopt dat gesprekken zullen ontstaan, waar beide partyen iets van kunnen leren. Een andere activiteit omvat het op knappen van verwaarloosde tuinen van bejaarden. Adressen daarvan worden verstrekt door het diensten centrum, dat meteen de eerstejaars voorlicht over de mogelijkheden van het centrum. Een volgende groep legt een bezoek af aan enkele kinderkantines van clubhuizen, waar kinderen door om standigheden tussen de middag hun lunch nuttigen. Enkele speeltuinen in het Noorder kwartier zullen worden opgeknapt. Iedere dag een andere groep met studenten, die door dit werk wat zien van de wijk en iets in de prak tijk kunnen doen voor kinderen die deze speeltuin hard nodig hebben. Marileen: „Er wordt ook een be zoek afgelegd aan Endegeest. We willen wel als het maar even kan zo'n „dierentuin-effect" vermijden. Daar zal de leiding van het tehuis dan ook wel voor zorgen denk ik". Eén avond lang zal er gepraat wor den met mensen die op enigerlei wyze actief zijn geweest in een werkgroep of projectgroep met be trekking tot Leiden. De kennisma kingscommissie hoopt dat de eerste jaars door deze kennismaking met het werk dat nu in Leiden aan de gang is, enthousiast worden en zelf aan de slag gaan. Op vrijdag 7 september wordt er bo vendien een grachtentocht gehou den in kleine bootjes, die met fak kels opgeluisterd zullen worden. MAANDAG Hoge Morsweg, Morsweg (van Lage Morsweg tot Hoge Morsweg), Mors- laan, dr. Lelylaan, Granaathof, Dia mantlaan, Onyxhof, Amethisthof, Smaragdlaan, Robijnstraat, Parel- straat, Topaaslaan, Aquamarijn- straat, Bothastraat, H. Costerstraat, Morskade, Rhijnhofweg, Agaath- laan. Saffierstraat. Turkooislaan, Berylstraat, Carneoolstraat. Barn steenpad, Kristalstraat, Opaalstraat, Toermalijnstraat. Lage Morsweg, P. C. Hooftlaan, Vondellaan, van Baerlestraat, Jacob Catslaan, Gerard Brandstraat, Coornhertstraat, C. Huygenslaan, Brederostraat, Spieghelstraat, R. Visscherstraat, Tesselschadestraat, Leeghwaterstraat, St. Buysingh- straat, Calandstraat, Leemanstraat, Conradstraat, Dijkstraat, Stuw- straat, Sluisstraat, Duikerstraat, Damlaan, Haagsestraatweg. DINSDAG Lammenschansweg (beide zijden van Zoeterwoudsesingel tot Station), Kamerlingh Onnesplein, de Sitter- laan, v. d. Waalsstraat, Buys Bal lotstraat, Hugo de Vriesstraat, Kap- teynstraat, v. d. Waalsplein, van Bemmelenstraat, Lorentzkade, Zee manlaan, van 't Hoffstraat, Bakhuis Roozeboomstraat. M. Treublaan, Stieltjesstraat, Fran- chimontlaan, v. d. Hoevenstraat, Kanaalweg (van v. Vollenhovenplein tot spoorlijn), v. d. Sande Bakhuy- zenlaan Beyerincklaan, Temminck- laan, Suringarstraat, Burggravenlaan, Asserstraat, Scholtenstraat, Modder manstraat, Oppeniheimstraat. DONDERDAG Havenplein, Haarlemmerstraat (van Haven tot Mare), Donkersteeg, Kui- persteeg, Dullebakkersteeg, Hoog- landsekerksteeg, Pelikaanstraat, Koestraat, Lege Werfstraat, Bouwe- louwensteeg, Duizenddraadsteeg, van der Werfstraat, Meermanshof, Druckerstraat, Maredorpsedwars- straat, Grevenstraat, Voldersgracht, Noord- en Zuid Rundersteeg, Jan- vossensteeg, Koddesteeg, Clarasteeg, Oude Singel (van Houtmarkt tot Mare), Oude Vest (van Havenplein tot Mare). Lange Zandstraat, Vol molengracht, Oostdwarsgracht, Koolstraat, Emmastraat, Baatstraat. Haarlemmerstraat (van Turfmarkt tot Mare), Stille Rijn, Apothekers- dijk, Schapensteeg, Goegerritsteeg, Prinssessekade, Turfmarkt, Steen straat, Beestenmarkt, Nwe. Beesten markt, Kort Galgewager, Mors- straat, Smidsteeg, Narmstraat, Kruisstraat, le en 2e Binnenvesit- gracht, St. Aagtenstraat, Lammer markt, Marksteeg, Lange Schei straat, Nieuwe Mare, Oude Singel (van Mare tot Turfmarktbrug) Fokkestraat, Oude Vest (van Turf markt tot Mare), Lange Mare, Vrouwenkerkhof, Vrouwenkerkkoor- steeg, Dolhuissteeg, Sionshof, St. Ursulasteeg, Caeciliastraat, Lange en Korte Lijsbetsteeg, Korte en Lange Agnietensttaat, Spijkerboor- steeg, Vestwal, 3e Binnenvestgracht, Reineveststeeg, Langegracht, Vrede hof, Houtmarkt, Noorderetraat, Hen drikstraat. VRIJDAG Van Vollenhovenkade en plein, Snouck Hurgronjestraat, Huizinga- straat, Ulilenbeckkade, Colenbran- derstraat. Meyerskade, Duyvendak- straat, Kanaalweg (van Hoge Rijn dijk tot van Vollenhovenplein), Rijndijkstraat, Kanaalstraat, Dozy- straat, de Goejestraat, Cosijnstraat, Hartmanstraat, Roomburgerlaan, Hoge Rijndijk (van Utr. brug tot Wilhelminabrug)Utr. Jaagpad (van Utr. brug tot Wilhelmina brug), Catharinastraat, Rijnstroom- straat. Hoge Rijndijk en (beide van Wilhelminabrug Rhijnvreugd), Rhijnvreugd, Brugge- straat, Besjeslaan, Park „Die Ley- the", Roomburgerweg, Aarstraat, Meerburgerkade en straat, Gouwe straat, Amstelstraat, Leedestraat, Wierickestraat, IJsselkade, Kasteel hof, Vliststraat, Zaanstraat, Maas straat, Merwedestraat, Drechtstraat, Lingestraat, Spaarnestraat, Lek straat, Castellumweg. Zaterdag Burchtplein Antiekmarkt 9 uur vm. -5 uur nam Oegstgeest (Geversstraat 65) Jeugd- ocieteit va... 16 Jaar 8 uur nam.1 u. Breestraat 19 Sociëteit Twentwel, voor kamerbewoners en alleenstaan- len) 9—12 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhaven Soos Mira- cel 8.0011.30 uur i Oegstgeest (Geme eldwinkel 11 uur v De Vink Dansen 9 uur nam.2 uur 's nachts Bij Molen De Ve-lk Postzegelmarkt 2 Schaakzolder (Morsweg 114) Leidse Jeugdschaaksocieteit 2.005.30 uur Doopsgezinde kerk Zevendedags-ad- ventisten, bijbelstudie 10 uur voorm. prediking 11 uur voorm Danscentrum (Hoogl. Kerkgracht 48) Dansen 8 uur nam. Rijnlandslyceum (Oegstgeest) Jeugd kamerorkest Leiden en jeugdorkest coin 8°uuyke County Sch°o1 ult Lin" Zondag Oegstgeest (Geversstraat 65) Socië teit voor kamerbewoners 8.30 uur 1 uur 's nachts. ;re.at 19 Societei (voor kamerbewoners Jeugdhaven, Soos 'oorm. 1.30 uur na- 8-10.30 uur nam. Danscentrum (Hoogl. Kerkgracht 48) Danse.vond 8 uur nam. Ant. Clubhuis, Dansen 8-10 uur nam. Maandag Hogewoerd 57. Leiden. Toneel, film en discussie Troef, 810 uur nam. Stadhuis Leiden. Spreekuur ambte naar Alg. Burgerlijk Pensioenfonds. 2.30 4.30 uur nam. Stadhuis Leiden. Vergadering ver- keerscommissie, 4 uur nam. Stadhuis Leiden. Vergadering Ge meenteraad, 7.30 uur nam. Doktersdiensten Tot zaterdagmorgen tien de elgen fcUlS- lagnacht twaalf spoedgevallen de uuittersteieioon zzzzi (wijkzusters M. C. Burghoorn, Mf.rislaan 7, tel. 20613 3086?' Voclegel' Valdezstraat 5, tel. Leiderdorp dokter F. O. Kemme. Grotiuslaan 12, tel. 44898. Voorschoten Dokter A. Tromp, Ba ron van Ghentlaan 5. tel. 62159 (wijkzuster Parmentier, J. Vermeer- plantsoen 47, tel, raadplege daarna tc uitsluitend - arts, daarna tot zonda] Oegstgeest Dokter Walchren, Oranjelaan 29. tel. (wijkzuster J. J. L. de Bruyne-Fon- tein. Van Effendreef 27, Leiderdorp, te. 31463. b.g.g. 54500). Warmond Van vrijdag 18 uur tol zaterdag 10 uur dokter L. J. H. Lem- pers. Churchilllaan 13 Voorhout, 02522-10140. van zaterdag 10 uu zondag 9 uur dokter A. de Gijzel. landstraat 16, tel. 01711-2866. zondag 9 uur tot maandag 8 dokter F. Walenkamp, Dorpsstraat 45. tel. 01711-2220. Wijkverpleging zuster N. Portengen, Kagerplein 300, Sassenheim, tel. 02522 —11463. Apothekers De avond-, nacht- en zondags dienst Inclusief de dienst op 5 septemL.j wordt waargenomen door de Doe-iem za-apotheek, Doezastraat 31 en apo leien theek Van Breest Smallenburg, Loe iirpkt vestein 6. Leiderdorp en tegens to ,rrT, zaterdag 6 uur nam. Apotheek OegstJwuv iënti geest, Wilhelminapark 8. Release Hulpverleningsdienst Release: Nieu* n; we Rijn 20a, tel. 24565 Ma t/m wijt 8-10 u. nam. bovendien dinsd. t/m zatf"01"1 2-5 uur nam met uitzondering van vrimogel dagmiddag. ^ge Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging LeldenjT.T" Aanvragen hulp bejaarden en lang1(mLr durig zieken en gezinsverzorging Mar l dit 45 tel. 49441 (maandag t.em vrijde ^kia 9—10 uur voorm) V0DJe Aanvragen voor halve dagen; li kerkelijke opleidingsschool voor zinsverzorging. Rijnsburgerweg 86. Humanitas Dienstverlening Humanitas. HoolCL,:, gracht 84. Spreekuur maandag 2uu 30nilJ nam. woensdag 9.3010.30 voorr 21458. Jaagpad Boottochten N. Lajigezaal bij afscheid: Kort Galgewater: Vertrek bool tocht naar Kagerplassen, 10 en 2. uur, naar Braasem ermeer fauna 10.15 uur. Haven (op zondag SpanjaardsT V brug)Vertrek Molencruise, 2 uu: Niet op zaterdag. Beestenmarkt: Stadsrond vaarten, KWJ-Leiden Beweging van werkende long< Havenplein 3, tel. 21139 en 461: i4Ne' formatiecentrum 'voor"werkende*1ongi er de Dagelijks en ook woensdag- aster limtel donderdagavond geopend. SOS-dienst fwonei SOS-Telefonlsche Hulpdienst tel. (01710)-25202 Voor allen die tan" lijkheden verkeren bereikbaar vrijdag acht tfi eige voor c Persoo LEIDEIN „Ik beu altyd gegrepen geweest door het vakbondswerk. Ik heb een prachtig leven gehad in de vakbeweging". Met deze woorden nam N. Langezaal gisteren afscheid van de afdeling Leiden van de Al gemene Nederlandse Grafische Bond, waarvan hij sinds de bevrij ding voorzitter is geweest, en van de vele anderen met wie hy door zijn werk in aanraking is gekomen. „Eigenlijk maar een onderdeel van een hele reeks afscheidsbijeenkom sten werd gisteravond in In Den Vergulden Turk, waar Langezaal een drukke receptie hield, opge merkt. Daarmee werd gewezen op de talloze functies die de scheidende afdelingsvoorzitter heeft bekleed. Een kleine, zeer onvolledige greep: lid van de Kamer van Koophandel, lid van het bestuur van het Leids Onderling Ziekenfonds en van de Stichting Fotu (Fonds Opsporing tbo), en gedurende vijf jaar lid van de Leidse gemeenteraad voor de Partij van de Arbeid, een functie waarin hy zich eigenlijk niet op zyn plaats voelde: „Ik was blij dat ik na vijf Jaar met het raadswerk kon ophouden. Hert vakbondswerk geeft Je veel meer mogelijkheden om echt iets te doen voor de mensen die Je vertegenwoordigt". Een tekenende uitspraak van deman die door ve len ook door zichzelf als im pulsief wordt omschreven. Lange- maandag acht Vogelasiel Anna Paulownastraat 1B, Leldij I'lV Gewonde- en uitgeputte rogels e.d. 34687 Kinderopvang Informatiebureau werkgemeensch^gste r--jen Haarlemm< rdt n 30360), Geopei 9.3012 uur w nam. do. ook 7—9 s*1"" Een stevige handdruk van bondsbestuurder De Boer voor N. Langezaal (links) bij zijn afscheid. Naast hem zijn echtgenote, achter hem zijn opvolger, de heer De Bruin. (Foto Jan Holvast) zaal is altijd een man van de prak tijk geweest. „Als ik impulsief ge weest ben, dan was dat omdat het belang van „onze" mensen voor mij boven alles ging", zei hij gisteravond zelf. Woorden van waardering aan het Leiden adres van de scheidende afdelings- oud-collega Oudshoorn en de nieu- voorzitter spraken o.m. vice-voorzit- we afdelingsvoorzitter van de ANGB ter De Boer van het hoofdbestuur De Bruin die al sinds juli het roer van de ANGB, de heer Straver van heeft overgenomen van Langezaal. de katholieke grafische bond, de Het ajscheid van Langezaal die heer Koster namens de afdeling op 2 Januari 65 is geworden is LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leldscb Dagblad B.V Witte Singel 1 - LeideD Postbus 54 - Giro 67055 Telefoon redactie 01710-21507 Hoofdredacteur BaD Mulder Maandabonnement t gjuftvloeü Kwartaalsabonnement127,4J Per Post 129 Jib Losse nummers t 0,41 n op 3 Abonnementsgelden Dl) vooruit- J oetaling te voldoen Bi) automa-*" tische overschrijving geen admi oistraüe- en incassokosten Nabezorgiing tot 20.00 uui Zaterdag tot 1800 uur TelefooD 01710-30500 hel wijkc< •tvloei* rnondsa ling oi vlak i zich lew vai rverhoi

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2