mondelinge avondopleidinger Praktijkexamen boekhouden lesavond: maandag Moderne bedrijfsadministratie bezitvanhetpraktijkdiplomaboekhouden is noodzakelijk lesavond: donderdag Nederlandse bedrijfscorrespondentie (handelscorrespondentie) lesavond: maandag Secretaresse bezit van een Mulo- of Mavo 4-diploma of hieraan gelijkgestelde opleïding/di- ploma is noodzakelijk opleiding inclusief Nederlandse bedrijfs correspondentie lesavond: maandag en donderdag opleiding zonder Nederlandse bedrijfs correspondentie lesavond: donderdag Alle opleidingen voor door het Rijk erkende examens. Aanvang van de lessen: medio september 1973 Conversatielessen Frans, Duits, Engels en Spaans voor beginners, gevorderden en meer gevorderden aanvang van de lessen: begin oktober 1972 wekelijks 1 lesavond van VU uur Inlichtingen: telefonisch: 01710-44451 fs avonds antwoordapparaat) mondeling maandag t/m vrijdag van 9 tot 12 en van 13.30 tot 16.30 uur en verder na telefonische afspraak schriftelijk vraag studiegids MOO aan mi mondeling onderwijs gf centrum van de Leidse Onderwijsinstellingen Leidsedreef, Leiderdorp Het Universitair Medisch Centrum Leiden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, vraagt voor de hierna volgende afdelingen: a) Vrouwenkliniek (Leiding: prof. dr. A. Sikkel en prof. dr. E. V. van Hall): 1. hoofd verpleeg kundige vac. nr. 73.1142-AZ t.b.v. de Operatiekamer. 2. operatie- verpleeg kundige of operatie- assistente) vac. nr. 73.1143-AZ Inl.: zie onder b. Salaris volgens rijksregeling. b) Keel-, Neus- en Oorheelkunde: (Leiding: prof. dr. P. H. Schmidt): 1. hoofd verpleeg kundige vac. nr. 73.1144-AZ t.b.v. de Operatiekamer. 2. operatie- verpleeg kundige of operatie assistente) vac. nr. 73.1145-AZ Inl.: mevr. zr. C. M. Paul, coörd. hoofdverpleegkundige, tel. 01710-47222 ts. 2860. Salaris volgens rijksregeling. c) Operatiekamer Heelkunde: verpleeg kundigen vac. nr. 73.1030-AZ In dit o.k.complex wordt geïnstrumenteerd bij de spe cialismen cardio-chirurgie, algemene chirurgie, vaatchirur- gie, transplantatiechirurgie. urologische chirurgie en plastische chirurgie. Verlangd: diploma Zieken- verpleging-A; ervaring op dit gebied strekt tot aanbeveling. Inl.: dhr. H. Hielkema, coörd. hoofdverpl., tel. 01710-47222 ts. 2337. Salaris max. 1541 bruto per maand. universitair medisch centrum leiden Aanstelling vindt plaats bij het Academisch Ziekenhuis Leiden. Salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Geen inhouding premie AOW/AWW. Vakantie toeslag 7W/o per jaar. Goede studiekostenrege ling. Direct opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Hoofd Afd. Personeelszaken, Rijnsburgerweg 10, Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer, voorafgegaan door de kenlettersif ld

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 20