4.95 29.50 5.95 5.95 6.95 14.90 295 3.95 4.95 7*^ 6.95 ,11.95 5.95 6.95 295 Spotkoopje!! Alle pianosonates van Beethoven op 13 lp's in een luxe cassette. Uw lievelingssonates zoals Mondschein - Pathétique - Appassionata - Waldstein enz. worden vertolkt door Claudio Arrau. Nu van 98.- voor slechts B (i3 ip's) Uör Partij klassieke lp's 20.000 stuks, met pianoconcerten - symfonieën - vioolconcerten - sonates etc. van beroemde komponisten. Perfekte stereo- opnamen. Keuze uit 21 titels o.m. Beethoven - vioolconcert, Mozart - klarinetconcert, Bizet Carmensuites. Nu per stuk slechts Gouden avonden in het Bolshoi Theater Deze luxe cassette met 6 lp's bevat een geweldige verzameling ballet, opera, ouvertures, koren, orgelwerken, Slavische dansen etc. van beroemde Russische komponisten, vertolkt door het wereldberoemde Bolshoi Theaterkoor en -orkest. Normale waarde 99.- t- Nu v r slechts (6 lp's) "BOLSHOI THEATRE Mozart: Prager Symfonie Pianoconcert nr. 23 KV 488 Niemand minder dan Daniël Barenboim vertolkt samen met het Engels Kamerorkest deze Mozart- hoogtepunten. Nu van 10.- slechts De wereld van Beethoven Het Concertgebouworkest o.l.v. Eugen Jochem en Bernard Haitink vertolkt met als solisten Arthur Grumiaux, Svjatoslav Richter, M. Rostropovitch en Claudio Arrau, verrukkelijke werken van Beethoven. Van 10.- voor slechts Andrés Segovia - Bach Recital Op ongelooflijk muzikale wijze vertolkt deze wereldberoemde gitarist klassieke composities van J. S. Bach, o.m. Partita 2 en 3, Prelude in C. Een must voor een ieder die deze gitarist kent of nog moet leren kennen. Nu slechts Isle of Wight/Atlanta Pop Festival Een grandioos driedubbelalbum van de beste popfestivals met artisten van wereldnaam, o.a. Johnny Winter, Poco, Leonard Cohen, Jimi Hendrix, Procol Harum, Ten Years After, Miles Davis e.a. Een must voor elke popfan. Nu geen 3JL50, slechts (3 lp's) (cassettes iet grote nam Bespeelde musicassettes Bekende merken met grote namen, o.a. Philips. Nu van 22.-en en van 12.80 17.50 voor slechts Vfln voor slechts Super Pop Special!! Veelgevraagde hit-lp van o.a. the Shuffles (Cha-la-la, I need you), Bojoura (I don't know how to love him), the Buffoons (Secret of you and I), de Maskers (La Comparsa). Nu geen 8.90 maar slechts Shocking Blue Assortiment van 5 van hun beste lp's met keiharde toppers van deze supergroep! Luister naar: Venus, Hello Darkness, Send me a postcard, Inkpot, Never marry a railroad man etc. Nu per stuk van 17.90 voor de „Shocking prijs van pVffepv Edwin Hawkins Singers Assortiment van 4 lp's van deze beroemde groep, bekend van radio tv. Met hits zoals, Lord, Blowin' in the Wind, I believe, Trouble the world is in, Praise him, e.v.a. Voor deze geweldige lp's betaalt u nu per stuk geen 17.50 maar slechts Johnny Cash Herinnert u zich nog de geweldige Grand-Gala-presentatie van Johnny Cash, de King van de Country Western? Nu betaalt u voor deze 2 geweldige lp's met Johnny Cash Carl Perkins per stuk geen 21.- slechts 3 Dubbelalbums met internationale tophits Vertolkt door toptalent als: Vicky Leandros, Dusty Springfield, Nana Mouskouri, Gerhard Wendland, Black Sabbath, The New Seekers, Esther Abi Ofarim. Elk album bevat maar liefst 25 titels. Normale prijs 25.- per album (2 platen). Nu per album slechts (2 lp's). Gran Fiësta Een spectaculair vuurwerk van Zuidamerikaanse toppers, vertolkt door de allergrootste groepen zoals: Los Indios, Los Paraguayos, Los Incas, Dino Garcia, Juan Serrano. Een plaat die iedere liefhebber van Zuidamerikaanse muziek beslist wil hebben. Nu slechts Fabeltjeskrant-expres Breng uw kinderen met deze Fabeltjeskrant-expres een uurtje naar het Dierenbos van Mijnheer De Uil, Zoef de Haas, Juffrouw Mier, Bor de Wolf en alle andere Fabeltjeskrantvriendjes. Deze kinder-tophit, kost normaal 14.50. Nu echter voc „Fabel"prijs t 4 Bespeelde 8-track-cassettes Fijne achtergrondmuziek op de bekende merken. Ideaal voer in de auto! Nu van 17.90 voor slechts auniwnnns mmimm m De opruiming begint donderdag 19 juli. VROOM DREESMANN MORGENOCHTEND 9 UUR beginnen wjj met onze HALFJAARLIJKSE OPRUIMING. WU bieden onze hele voorraad aan tegen WERKELIJKE OPRUIMINGSPRIJZEN. Maak uw keus uit honderden bankstellen, eethoeken, bergmeubelen, salonkasten. Alles uit voorraad leverbaar en gratis thuisbezorgd. Stap gerust een van de Leski-zaken binnen zonder enige koopverplichting. 100,- voordeel Deze geheel eiken eethoek wordt geleverd met en vier heerlijk zittende eiken stoelen,

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 8