)efinitieve )eslissing tanschaffing jance nog litgesteld UW DAGBLAD )ur de France kerkgangers et hinderen Kortsnoj, Karpov en Byrne een ronde verder SPORT AGENDA PLOEG VOOR RONDE VAN TOEKOMST Positie v. d. Schaar nog onzeker Let op "schoor steenveger" Tuindersknecht duwde en botste MEE OP VAKANTIE JSDAG 27 JUNI 1973 IN HAAG (ANP) Als de taak- eling- binnen de NAVO het toe- zal Nederland de "Lance-raket" aanschaffen. Het overleg tussen landgenoten over die taakverde - is inmiddels begonnen. Van dat leg hangt de definitieve beslis- over de aanschaffing van de t, Minister Vredeling (Defen- 'acht dat die beslissing mo- december zal vallen, ide dit kabinetsbesluit giste ren persconferentie in Den mee. Daarvoor had hij met rKsrctaris Stemerdink van De- de vaste tweede kamer-com- voor Defensie over dit rege- ibesluit ingelicht. O-partners tot overeenstemming over de taakverdeling. Hij stoelt hoop op de besprekingen, d'ie de adsmaxi de afgelopen maanden de Lance heeft gevoerd onder tijdens de vergadering van de groep van de NAVO in Brussel net zijn Westduitse ambtgenoot r van Defensie De reacties op mogelijk afzien van de aanschaf- van de Lance waren "ingehou- aldius minister Vredeling. vraag van de taakverdeling thuis in de totale studie van hrogroep op basis waarvan on- meer de beslissing na besprekii^- met de gesprekspartners Enge- n Haag Minister De Gaay man (Binnenlandse Zaken) is bang dat de kerkgang zal wor- gehinderd als op zondag 1 Juli in eningen enkele straten zullen !en afgezet ten gunste van de ie France. antwoordt dit op vragen van GPV-tweede kamerlid Jongeling ievreesd was geweest dat deze rwedstrijd vele godsdienstigen hinderen bij hun gang naar de wijst de ïhinister erop dat be togen zijn opgelegd ten aanzien UI het gebruik van geluidsinstalla- iovendien zegt hij dat het over- n van de afgezette wegen niet el onmogelijk zal zijn. Slechts leer de wielrenners passeren is erboden. laind en West-Duitsland en België genomen zal worden. Nederland zal cp korte termijn een voorstel doen over de taakverdeling. LENINGRAD - Drie grootmees ters: de Russen Kortsnoj en Karpov en de Amerikaan Byrne hebben zich gisteren in het interzone schaaktoer nooi, verzekerd van een plaats in het kandidaten toernooi. Na 16 ronden is in Leningrad de stand: 1/2 Karpov en Kortsnoj 12 Va pnt 3. Byrne 12; 4. Smejkal 10%; 5/6 Larsen en Hübner 10; 7. Koezmin 9; 8/11. Gligoric, Radulov, Taimanov en Tal 7%; 12. Ulhmann 6%. GSTAAD In de vierde ronde van het Clare Benedict-toernooi in Gstaad heeft Nederland gisteren ge lijkgespeeld tegen Engeland: 2—2. Nederland staat na vier randen met 9 punten op de derde plaats achter Denemarken met 10 punten en een afgebroken partij en Engeland, dat 9Va punt verzamelde. Andere uitslagen: Zwitserland Italië 2'j—Oos tenrijk Denemarken 2—2; Spanje West-Duitsland 12 1 afgebr. par tij. Stand na vier ronden: 1. Denemarken 11 pnt.; 2. Engeland 9%3. Nederland 9; 4. West-Duits land 8 en 1 afgebr.5. Spanje 7 en 1 afgebr.; 6. Zwitserland 7; 7. Oostenrijk 6%8. Italië 4V1>. Na werkelijk stormachtige avond uien zijn tenslotte alle partijen uit de 12de ronde van het AVRO-toer- nooi in remise geëindigd. Dit houdt in, dat de Rus Gelier en de Hongaar Szabo het peloton blijven aanvoeren, elk met 8% punt. Daarna volgt Lju- bojevic met 7 punten. Er volgen nog twee ronden, op woensdag en op vrij dag. Uitslagen 12de ronde: Poluga jewski Timman Sza bo Ljubojevic V2Sax Iv- kow afgebr Gelier Andersson af gebr. Stand na 12 ronden: l. Szabo 8V22. Geiler 8 en 1 afgebr.; 3. Ljubojevic 7; 4. Andersson 5 en 1 afgebr.; 5. Poluga jewski 5; 6/7 Sax en Ivkow 4en 1 afgebr.; 8. Tim- man 3%. LEIDEN Gisteren werd. het 40-jarig jubileum gevierd van de heer J. Ouwersloot onderchef produktie bij de B V. Meelfa briek ..De Sleutels" in Leiden. Direkteur H. JBouterse speldt ten huize van de jubilaris de gouden medaille op, behorende bij het vererend getuigschrift van de Ned. Mij. voor Nijverheid en Handel. Cricket HOOFDKLASSE HBS—VOC, HCC II—Quick Hg VRA HCC I HerculesRood en Wit. Amateurvoetbal Vanavond 19.30 uur Roosendaal: RBC-Noordwijk om het algeheel kampioenschap van Nederland. Den Haag De sportcommissie van de KNWU heeft gisteravond de Ne derlandse amateurploeg voor de Ronde van de Toekomst, die van 10 t/m 22 juli wordt gehouden, samen gesteld. De equipe bestaat uit: Fe- dor den Hertog (Ermelo) Gerrie Knetemann (A'dapD, Aad v.d. Hoek (Dirksland). Wim de Waal «Axel). Mathieu Dohmen (.Born), Wil van Helvoirt (Tilburg) en Frits Schuer (Hoogezand). De ploeg staat onder leiding van Joop Middelink. Renovatie woningen Staatsse cretaris Schaefer van volkshuisves ting en ruimtelijke ordening hoopt, dat dit Jaar in ons land 8000 wonin gen gerenoveerd kunnen worden. Vo rig jaar waren dat er 6000. Hij zei dit gistermiddag bij de op levering van de eerste 119 gereno veerde woningen in de Alkmaarse wijk Oud Rochdale. EINDHOVEN (ANP) "Er moet nu langzamerhand wel eens een beslissing komen over mijn positie, al was het alleen maar om den bro de. Ik zou eigenlijk wel graag eens een gesprek willen hebben met staatssecretaris Hendriks (volksge zondheid), om te weten of ik nog ergens op kan rekenen. Anders zal ik gedwongen zijn de chirurgie uit te stappen en een betrekking te aanvaarden als bijvoorbeeld medisch adviseur van een bedrijf dat con- tro lie-appara tuur van intensive care vervaardigd* Dit zegt de nu 45-jarige dr. Van der Schaar, tot vorig jaar juli als hartchirurg werkzaam in 't Eind- hovense Binnenziekenhuis, maar nu bijna een Jaar werkloos, althans als hartchirurg. Dr. v. d. Schaar herinnert eraan dat de heer Hendriks, nu staatssec retaris van volksgezondheid, vorig jaar in zijn funktde van directeur van het Centraal Ziekenfonds in Til burg, lid werd van een commissie die een apart hartchirurgisch cen trum in Eindhoven diende voor te bereiden. Die commissie heeft ove rigens geen concrete stappen kun nen ondernemen mede door de be slissing van de toenmalige minis ter van volksgezondheid dr. Stuyt de hartchirurgie in de academische zie kenhuizen te concentreren. "De heer Hendriks zal toch nog wel enige be trokkenheid met dp kwestie hebben" meent dr. Van der Schaar. Hij heeft zijn hoop nu gericht op de ontwikkeling van de hartchirur gie in Zuid Limburg, in samenwer king met de daar te stichten me dische faculteit. LOG: voorlopig collegegeld niet betalen AMSTERDAM Het Landelijk Overleg Grondraden roept in een "ppklaring alle studenten op voorlo pig geen collegegeld en inschrijf geld te betalen. Alleen door 'n krach tige voortzetting van de acties ziet het LOG mogelijkheden de confes sionelen tot definitieve concessies te dwingen. Uit de debatten in de Tweede Ka mer en de uitslag van de moties, naar aanleiding van de brief van minister Van Kemenade over colle gegeld en studiefinanciering leidfc het LOG af dat er sprake is van een eerste scheuring in het front van confessionele en rechtse partijen, 't LOG zal zich krachtig blijven verzet ten tegen invoering van een studie financiering bestaande uit rentedra gende leningen, zo kondigt het in de verklaring aan. Leiden Er zijn gedurende de laatste weken bij de Leidse politie enkele klachten binnengekomen over oplichting door een tot nog toe onbe kend gebleven man die zich als schoorsteenveger voordoet. De man. die in verschillende delen van de stad opereert, komt aan huis om ver volgens de bewoners er van te over tuigen dat hun schoorsteen moet wor den geveegd. Hij vraagt in alle geval len of de bewoners vooruit willen be talen en laat zich wanneer aan het verzoek wordt voldaan verder niet meer zien. De schoorsteen blijkt dan achteraf helemaal niet te zijn ge veegd. In een van de gevallen vertel de de onbekende man, dat hij de schoorsteen elektrisch zou vegen en de bewoners geen voorzorgsmaatre gelen hoefden te nemen zoals het weghalen van de kache.l In een an der geval vertelde de pseudo-schoor- steenveger dat hij de schoorsteen van de belendende percelen ook moest schoonmaken en dat het erg gemak kelijk zou zijn om alvast te betalen. Hij hoefde dan niet keer op keer van het dak af om de betaling in ont vangst te nemen. De man berekent per schoorsteen een bedrag van f 12.50. DEN HAAG/LEIDEN Volgens een 23-jarige tuindersknecht uit Lei den, had hij zijn tegenstander in het café slechts "een duwtje" gege ven, doch de officier van Justitie bij de Haagse politierechter constateer de,-dat gezien het postuur van ver dachte een duwtje ook wel kwade gevolgen kan hebben. Maar er zou nog heel wat anders zijn gebeurd, nadat de tuinder in een café flink aan de drank was geweest. In Ter Aar pleegde hij mishandeling en in de Gnephoek in Alphen aan den Rijn veroorzaakte hij met de door hem be stuurde auto een botsing. Dat "be sturen' 'zou te wensen hebben over gelaten als gevolg van de drank. De officier eiste drie weken gevan genisstraf waarvan een week voor waardelijk met proeftijd van 2 Jaar, benevens negen maanden ontzegging van de rijbevoegdheid. Het vonnis werd wat de gevangenisstraf betreft conform de eis en zevèn maanden ontzegging rijbevoegdheid. Uw dagblad wil gaarne mee met vakantie als U wilt helpen, door gebruik te maken van het hieronder afgedrukte vakantieformulier dit tenminste 8 dagen voor Uw vakantie aan ons id te zenden Als brief verzenden frankeren met 35 ct Ons HUISADRES is: Naam: Straat: Woonplaats: Kwartaal Wy hebben een Maand Postabonnement Ons VAKANTIEADRES ts: van doorhalen wat niet van toepassing is. tot pa straat no plaatsnaam: S.v.p. in oiotietters KOSTEN VAN OPZENDING Voor Nederland. Ueigie eD Luxemburg gratia. De overige Europese landen uitsluitend per luchtpost Kosten t 1.— per aag De oraktyk neeft ons geleerd, dat de bezorging van KraoteD ud de óuid- Europese en Noord-Afrikaanse landen nog al eens te wensen overlaat. Wy gunnen daarom geen verantwoording nemen voor granten weige met tijdig op het vakantieadres worden ontvangen. Fiscale aftrekbaarheid De ARP-tweede-kamerleden Schol ten en Schouten hebben aan minis ter Gruyters (volkshuisvesting) ge vraagd de kamer in te lichten over de gevolgen van zijn "bespiegelin gen" over onder meer fiscale aftrek baarheid van hypotheekrenten. Door die bespiegelingen is volgens diverse uitspraken vertraging ont staan in de realisatie van bouwplan nen in de particuliere sector en in het verstrekken van bouwopdrach ten in die sector, zo zeggen de ka merleden. Zij willen weten of mi nister Gruyters maatregelen over weegt om de klaarblijkelijk gerezen onrust weg te nemen. ,.De Snelvlieger" hield een wed vlucht uit Compiegne. Aantal duiven 161. Uitslag: 1, 3. 5, 8 K. v. d. Berg; 2 A. v. Noord; 4 J. Roest; 6 F. Com- pier; 7 J. de Koekkoek; 9. 10 M. de Lange en zn. „De Snelvlieger" hield ook een wed vlucht uit Chateauroux. Aantal dui ven 139. Uitslag: 1 A. v. Noord; 2. 9. 10 J. de Koekkoek: 3 F. Heemskerk; 4, 8 M. de Lange en zn.; 5 P. Kooy- man; 6 J. Degen en zn.; 7 J. Roest. Te Chateauroux waren 35 duiven ingekorfd van PV Leiderdorp. De eerste duif arriveerde om 18.43 uur. 1, 2. 3 M. Reyerse; 4. 7 J. Brantenaar; 5 W. Hoogervorst; 6 R. Slikkerveer; 8. 9. 10 J. Zevenhoven. Te Compiegne waren 100 duiven in gekorfd van de PV Leiderdorp. De eerste duif arriveerde om 12.45 uur. 1 W. Hoogervorst; 2. 6, 7. 8 M. Reyer se; 3. 4 J. Zevenhoven; 5. 9 C. Neute boom: 10 H. Bonneur. ..Het Oosten" vloog uit Compiegne, afstand pl.m. 328 km. In concours 101 duiven. Uitslog: 1, 2, 5 J. Mooten; 3. 8 C. Vesseur; 4, 7 D. Koet; 6 H. Poort; 9, 10 C. Gijsman. Vlucht uit Chateauroux. Afstand pijn. 630 km. In concours 82 duiven. Uitslag: 1. 2, 10 D. Koet: 3. 4. 8 H. de Haas; 5 C. Vesseur; 6 W. v. Klink; 7 W. de Wit Jr; 9 C Gijsman. LEIDEN De visvereniging „De Brasem" hield haar openingswedstrijd van dit seizoen op de Wijde Aa. met bootjes. De vangst was slecht. Uit slag: 1 A. v. d. Hulst 1 vissen. 3650 gr.; 2 J. v. d. Hulst 30 2600; 3 B. Smit 16 - 2475; 4 P. Eradus 21 - 1885 5 G. Hundersmark 13 - 1395; 6 Th. Boot 14 - 1100; 7 P. Maryt 10 1050; 8 H Porrey 11 - 985; 9 C. Cornet 5 - 480: 10 S. den Dubbelden 3 - 430. „De Bliek" hield een wedstrijd in het Oegstgeesterkanaal. De vangst was slecht. Uitslag: 1 C. Schouten: 2 H. Schouten; 3 Chr. Schouten: 4 K. v. d. Maat; '5 C. v. d. Maat; 6 C. Zand_ vliet Jr; 7 W. Smit; 8 J. Zandvliet" 9 H. Brink; 10 W. de Vink. LDEN Aam de Scholenge- ischap Bonaventura Kycken- in Leiden zijn geslaagd: A: Frecj de Boer, Leiderdorp, Chrispijn, Leiden, Kees van Glenn Flohr, Leiderdorp, Paul ioeij. Den Haag, Reinier Hayes, i Rob Hillebrand, Alphen a/d Jos v.d. Jagt, Ter Aar, Peter Noordwijkerhout, Hans Kop- Zoetermeer, Kees v.d. Linden Jacques Thorn, Leiden, Marian tewaal, Ter Aar, Marja van ten, Zoeterwoude. ,-B: Hers Geerlings, Noord erhout, Alex Loncq de Jong, to, Paul Pelser, en Marc van Leiden, Leo Bakker Alkemade, Bonter, Leiden, Hans Fles, itgeest, Roelof Grimbergen, Kat- Gerard v.d. Ham, Zoeterwou- Harry v.d. Heijden, Warmond, ette Jacobs, Leiderdorp, Wim longh, Voorschoten, René Koens, stgeest, Bert van Leeuwen, Zoe- oude, Wim Menken, Hazerswou- Ronald Sam, Voorschoten, Jos magen, Leiderdorp, Kees van toten. Lisse, Hennie van Velzen, irdorp, Paul Wolvers, Woubrug- tian v.d. Zon, Leiden. ïmnasium-A: René de Bakker, TswoudeAlfons Beugelsdijk, en .Henk Dessens, Oegstgeest, Dieben, Leiden, Aad v.d. Nieu- iijk, Noordwijk, Kees Plomp, schoten, Fred Spronk, Voorhout de Vriend. Leiden. tonasium-B: Ton Brouwer, Lei- Kees Casander, Voorschoten, Duinisveld, Nieuwkoop, Mar- ttooymans, Leiden, Hennie Koe- ■s, Voorschoten, Wim Ruigrok en «r Abspoel, Leiden, Hennie van toude, Oegtgeest, Frans Ebs- Leiderdorp, Ton ten Have, fchoten, Jacques v.d. KleiJ, senaar. Jetty Kleyn, Lei- &rp. Jos van der List, Noordwijk, (ten van Oorschot en Jacques sveer, Voorschoten, Albert Sal- Noordwijk, Leo Starink, Voor- ten. Charles Tangerman, Kat- John van Velzen, Oegstgeest, Verhaar, Alkemade, Nol van der Vooren, Leiden. Aan de Scholengemeenschap "St. Agnes" dn Leiden zijn geslaagd: Havo: Anja Aniba, Leiden Anke Bakker Roelofarendsveen, Mary v. den Berg, Noordwijkerh. Mariëtte Bol Zoeterwoude, Desirée Bots, Voor hout, Marleen Cozijn, Oude Wete ring, Liesbeth Devilee, Thea Devilee Leiden, Julia Dirkx, Katwijk, Mari an Erkens, Leiderdorp, Bertie de Haas, Noordwijk. Sytha van Haaste ren, Leiden, Annemarie Himmel- reich, Zoeterwoude, Marian den Hol lander, Oegstgeest, Wil Huyg, Lei den, Frans Kales, Noordwijkerh. Frans van Keimpema, Leiden, Y- vonne Krol, Leiderdorp, Yolanda v. Leeuwen, Nieuw Vennep, Trudy van der Meer, Warmond, Annemarie Mei- te rs, Noordwijkerhout, Elly Omtzigt Zoeterwoude, Gré Oostdam, Noord- -wijk, Birgitta Peterse, Regien Pe- terse, Margriet Pouge, Marieke Ruigrok, Anton van de Sanden, Jo ke van Schagen, Leiden, Loes van Schie, Oegstgeest, Renée Smolders, Roelofaremdv. Hans Stoop, Oegstg. Wilma van Straalen, Ter Aar, A- gaath van Tienen, Lelden, Margreet Vendel, Oegstgeest, Trudy VerweiJ Noordwijk, Minetta van der Voorn, Koudekerk, Koos van der Voort, Lei den, Trudy Voortman. Langeraar, Marijke Vreeburg, Leiden,Lian Wer- neke. Alphen a/d Rijn. Loek van Wimsen, Warmond. Anne van der Zwet, Oude Wetering, Trees Zwirs, Langeraar. Mavo-4: Johan Arts. Bert van Beek, Gonny Belt, Leiden, Patricia Beuk, Leimuiden, Wilma BeiJ, Lei den, Wim Bodenhausen, Oegstgeest, Ineke Devilee, Leiden, Kees van Dijk, Hazerswoude, Louis van Dyk, Marjo Gij bels, Leiden, Leo Hartman Oegstgeest, Jacky van den Helder, WilmaHeykoop, Frans van de Hulst Kok Janson, Joke Kemper, Els Kers hof, Wim Kooloos, Leiden, Charles Kop, Oegstgeest, Clemy Koster, Lei muiden, Macelle Kuiters, Ingrid Le lieveld. Leiden, Jos Meijer, Katwijk, Fred Meijer, Paul Nijssen, Rinus van der Poel, Ronny de RooiJ, Hans Rozier, Chris Scheepe, Truus Segaar, Leiden. Jan van Stijn, Warmond, I Dian Tan, Loean Tan, Jacqueline Ti cheloven, Leiden, Betty van Tol, Katwijk, Marion Vendel, Oegstgeest, Rob Vinkesteijn, Leiden, Rein de Vroomen, Warmond, Pieter van der Wee, Valkenburg ZH, Liesbeth Wel- sink, Warmond. Margreet Witsen- burg, Leiden, Frans Arkesteijn, Kat wijk. Aan de christelijke scholenge meenschap Leiden-Zuidwest zijn ge- slaag: Havo: Roelof Boekholt, Jaap Booy Wilma Boter. Chris Brandt, Freek de Bree, Edward Breedijk, Hans Brons, Lia Buwalda, Ruud Dubbe- laar, Wiep Dijkman, Bert Griffioen, Freek Groen, Kik Groot, Dick Gijs man, Jan v. Heijningen, Hans Hes- husius, Frank Hilgevooi'd, Flip van Hoven, Jan Jonker, Fieke Kalkman, Ria Kapteijn, Charlotte v. Keulen, Barbara de Koning, Peter Kopp, Riet Koren, Fred Lamers, Fred v.d. Loo, Riky Loos, Jeannette Matze, Aalst, Hazerswoude, M. J. Aker boom, E. W. Biesbrouck-Heerschop, Leiden, H. A. van Duijvenbode, Kat wijk, E. A. L. M. Fechter, Wasse naar, A. E. de Graaff, Hazerswoude, C. A. Q. de Lange, Leiden, M. W. E. Moons, Waddinxveen, A.E. D. Paar dek ooper-PlooiJ, Leiderdorp, E. F. Schmidt-de Jonge, Sassenheim, I. Schreuder, Wassenaar, J. H. Seg- boer-Enters, Voorschoten, H. C. Sik- king, Warmond, A. Sprong, Noord wijk aan Zee, M. H. Steenbergen, W. J. M. Stierum, Leiden, H. VerweiJ, Boskoop. J. C. van Vliet, Rijnsburg, W. Vogelaar-Diemen, Voorschoten W. J. Vooijs, Katwijk. C. E. M. Waaij er. Leiden. Aan het Leidse opleidingsinstituut voor analisten zijn geslaagd: Dagschool H.B.O. A Medische afdeling, klini sche richting: C. A. M. v. d. Berg, Leiden, G. Boon, Zoetermeer, W. H. M. van Leeuwen, Heieen Monsma, Adri v. Mulligen, Jan Nieboer, Albert "Nieuwenburg. Jan de Ridder, Bob Roeleveld, Teun van Rooyen, Josje de Ru, Desirée van Schaarenburg, Rob Smits. Hans Stavleu. Annelies v.d. Stoep. Marja Velthuis. Leo Verkaik, Pieter v. Vliet, Jan Voskamp, Kees Walen, Jeannette v. Weert, Rob v.d. Zwan. Mavo: John Bol, Cor Beider, Kees Boonstra, Kees Brokaar, Koos v. Drunen, Henk de Geus, Angela Glans, Reinier de Haan, Jan Wil lem Kinkel, Hanne-Marijke Rijnja, Thimon Schellevis, Tjalling Scholten Marja Slemmer, Frank v. Spronsen, Ida Stamhuis, Egbert Visser, Peter de Vries, Rob v. Zanten. Aan de school voor medische praktijkassistenten van de LOI zijn geslaagd voor dokterassistente 173 kandidaten. Uit deze regio behaal den het diploma de dames D. van R. Scheiixhardt, Voorbixrg. N. W. Schouten. Bodegraven, A. G. M. Wilson, Vogelenzang. H.B.O. A medische afdeling, morfo logische studiexichting G. A. M. van Huystee, Amsterdam, I. F. Margaretha, Utrecht. J. D. A. C. A. Rombouba, Utrecht, G. A. P. G. Schoester, Nijmegen, C. Tulling, H.I. Ambacht, J. G. J. Moggré-Kastelein, 's-Gravenhage. H.B.O. A medische afdeling, micro biologische richting: H. C. M. Klein, Zoetermeer, H. A. Kranendonk, Boskoop, W. V. A. Mor sen, Lelden, J. H. Oremus, Bodegra ven. A. H. M. de Wit, Leiden, M. W. Mennega, Leiden. H.B.O. A chemische afdeling, ana lytische richting: A. W. Hoff. Valkenburg (ZH), A. de Jong, Katwijk, A. de Mos, Leider dorp, J. W. M. Nieuwint. Roelof arendsveen, D. w. Ravensbergen, Leiden, I. M. E. Stornebrink, Benne- broek, A. H. M. Swart, Akersloot, J. S. Toren, Voorschot-en, M. Verburg, Alphen aan dexi Rijn. H.B.O. B chemische afdeling, ana lytische richting: G. E. Geerling, Utrecht, J. P. Gi- liams, Noordwijk <B). R. W. Keiler, Gouda. J. M. v. d. Klauw. Leider dorp. L. H. Leenheers. Leiden, J. J. M. Onderwater. Zoeterwoude, P Schaap, Katwijk. L. C. Verhagen, Hazerswoude. A. C. M. Vrolijk. Heem stede, W. van 't Wout. Boskoop. MBO. analytisch chemische rich ting, klinisch chemische differentia tie: C. Biemond, De Kaag, A. Geurt-v. Gelder, Ouderkerk aan de Amstel, C. R. J. de Groot, Noordwijk, A. Heder- son, Voorschoten, M. C. M. Hillenaar, Leideix, W. Kuneken, Voorschoten, E. J. Lefeber, Alphen aand en Rijn, H. J. M. Lohman, Heemstede, J. Maas, Leiden, A. v ,d. Plas, Katwijk, W. Smit, Leidschendam, H. Streng, Boskoop. M. C. J. M. Verdegaal, Voorhout, O. H. Vreeswijk, Lelden. M. B.O. analytisch chemische rich ting. algemeen chemische differen tiatie M. C. Arriëns. Rijswijk ZH. P. M. Berends, Leimxxiden. I. M. Bonner man, Voorschoten. H. P. M. v. Diest, Lisse. L. V. Dijkhoff. Lelden. J. P. A. v. d. Hulst. Warmond, G. P. D. Leeflang, Lelden. E. J. v. d. Mark. Leiden. G. G. C. Pera, Leiden. F. J. M.-v. d. Steen. Leiden, J. M. Zonne veld. Leiden. M. F. Klunder. Wasse naar. Avondschool H.B.O. A chemische afdeliixg, analy tische richting: J. v. d. Bent, Rijxisburg, E. I. Colijn, Sassenheim, A. Folkertsma, Leiden. W. de Graaf, Sassenheim. G. Haze- leger, Vierhouten. A. G. B. Keijzer, Voorschoten. G. G. Olijerhoek, Oud- Ade, M. M. C. Scheurs, Hillegom, P. H. J. Schuurink, Voorhout. HBO. B chemische afdeling, ana lytische richting: A. Boekee, Sassenheim. W. T. Hel- versteijn. Alphen aan den Ryn. A. W. Hoogeveen, C. W. v. d. Kaa-, Oegstgeest. P. Kuyt, Katwijk aan Zee, H. Verlinden-Ooms. Valkenburg ZH, J. Schouten, Leiden P. Schou ten, Leiderdorp, R. W. J. Visser, Lei den, W. I. T. de Wit, Hillegom. Aan de Noordeinde Scholengemeen schap voor lavo en leao slaagden de volgende leerlirxgen van de afdeliixg lavo voor het diploma kantoor assi stent: Aarlanderveen: Koos v. d. Knyff, Al phen: Ruud de Bruyn, Leo Penders, Johan Wielinga, koos v d. Zwan; Boskoop: Dick Overes.. William Verkley; Hazerswoude: Meinte Vier- stra; Katwijk: Ruud Minnee. Jan v. Nieuwehuyzen; Lisse: Gerard Dol, Ton Goedemaus, Erik Oosthoek: Nieuwveen: Jan Bader, Loes van Ameronge; Noordwijk: Leo van Bo- hemen, Clemens Peperkorn; Oegst geest: John v. Duyn, Dick v. Duy- venbode: Riinsburg: Jac Noort; Sas senheim: Vivien Bloot, Wassenaar; Fred Hoogenboom; Woubrugge: Fred Uithol; Lelden: Desire Brandwijk, Ab Dronkert, Anja Heemskerk, Ben Heemskerk, Jack Koreman, Dorien Lepelaar. Peter Schröder. Aad te Winkel, Sanneke v. d. Zeeuw. Leao: Ter Aar. Lia Epskamp. Aarlander veen: Ineke v. Dolder, Jan Eikelen boom: Alphen: Els Bruyne, Peter v. Donk, Arjan Hesseling. Jan Kort- leve, Bert v. d. Laar. Gertjan Plooy- er. Cok Pont. Kees Rijswijk. Ray TJong-A-Hung. Lia Woerdman; Am stelveen: Rudi Bourgonje: Benthui- hulzen: Peter Bazen. John Radema ker. Ton Wolvers; Katwijk: Will v. d. Bent, Joan Boot. Ellen de Bruin, Carla v. d. Does. Cees Jansen. Cok de Jong, Wim Lugthart, Henk v. d. Marei, Peter Meyvogel, Geertje Nijgh, Petra Ouwehand, Cees Varkevisser, Agatha de Zwart; Leiderdorp: Mar- ga Brugman, Jos Hilverda, Ronald Hoogendam, Rinus Kroon, Henk v. Staten; Leidschendam: Ben Bands- ma, Diederik de Crane, Wim v. Dijk, Martin Goedhart; Lisse: John Do- lislager, Henk de Graaff. Hans Kor- tekaas, Harry Loke, Ma non v. d. Pool, Margaret Schrama; Nieuwkoop Chris Koehein: Nieuw Vennep: Jan Kamp. Els Kerkwijk, Marjan van Kerkwijk; Noordwijk: Free Barn- hoorn. Theo van Duin, Gerard Groe- newoud, Cock Jue, Corrie Schelvis, Ben Wijnands; Noordwijkerhout" Pier Marinus; Oegstgeest: Jan Brauckman. Guus de Rooy; Roelof arendsveen: Loek v. Hameren. Ma- chiela Stokdijk; Sassenheim: Loes v. d. Burg Lydia Hogewoning Jan Mos selman. Mieke Overvliet, Wendy v. d. Plas; Valkenburg: InekeMessema- ker; Voorhout: René v. *dè Bent. Jo sé v .d. ïang, Jacquelien Westgeest; Voorschoten: Kees Boxman. Wim dé Hay: Waddinxveen: Rick v. Hal, Frank Hensdijk; Warmond: Arthur v. Eigen. Leo v. d. Hulst; Zevenho ven: Carla v. d. Graaf; Zoetermeer: Jessica Muller. Jaap Sluimer, Wietse Wijga; Zoeterwoude: André v. d. Ak ker, René Freke. Meta v. d. Langen- berg. Martin Slingerland; Leiden: Ted v. Berkel, Anja v. d. Lubbe, Frank Bilderbeek, Eric Mars, Gerda Blansjee, SJaak v. Meurs, Mia Boot, René Mieremet, Aad Braggaar, Ar jan Montague, Peter Drukker, Alice Pardon, Wietse Dijkstra, Aad Pel grim. Theo Emans. Bart Pijnacker, Annet v. Essen, Gerard Robbers, Sjaak v. d. Geyn, John v. Rynswou, Mary Geradts, Elly Schouten, Yvon ne Gertenaar. Sijdie Siera. Yvonne Gorren, Henk Sloos. Martin de Graaf. Ingrid Spuyman. Dick de Groot. Hans v. d Steeg. Ron Groen in 't Woud. Piet Stouten. Rini Haar lem, Ronald Stouten. Ger Harland. Sonja Verbooy. Erica Harterveld Ton van Vliet. Frank Hellingman. Gerard v. Westbroek, André Heuzen, Wim de Wit. Corry Holswilder, Cor v. d. Hoogt. Peter v. Houten. Eugenie Janssen. Fred de Jong. Jolanda de Koning, Lydia Koppers, Peter v. d. Laar. Joop v. Leeuwen. Certificaat 4-jarige leao: Alphen: Helecn Vonk; Hazerswoude: Jacquelien de Vogel; Katwijk: An- tonet v. d. Gugten; Leiderdorp: Pe ter v. d. Star; Lise: Elly Horstman, Ria Maarscn; Oegstgeest: Wim Star; Rijnsburg: Wim Driebergen; Voor schoten: Michlel Bax; Leiden: Ruud Dool. Leo v. d. Hoeven, Carla Lee mans. Jan v. d. Linden. Bea Moer- kens, Louise v. Nieuwkoop. Elly du Prie, Angelo Ristte, Peter v. Stijn. Adilia Stikkelorum.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 13