□□□□□HQ van een koffer Wat u moet doen om op vaderdag de Braun Synchron cadeau te krijgen. 0 Sensationele prijsverlaging: Het Motorhuis Weekendkoopjes van de Parker Jotter ballpoint tot nu toe 12.- voortaan 4> PARKER VROOM DREESMANN Opel Kadett D. Of - en dat is misschien wel het Braun Synchron.Voor vader verlaagd in prijs. UITSLUITEND VRUDAG EN ZATERDAG Aanbiedingen ook geldig tijdens koopavond Verras Vader met zo'n geweldige spuitwatersy- phon in goud glanzende aluminium uitvoering. Maak nu zelf een heer lijke longdrink. In ca deaudoos 16,95 Royale stoelparasol met veelkleurig banenpa- troon van waterafsto tend nylon, diameter 120 cm. Door univer seel bevestigingssys teem passend op platte en ronde buisstoelen. 9,75 Origineel bamboegor dijn passend in elke deuropening, afgewerkt met ophangband. Voor komt inkijk en verschaft ook als decoratie vele mogelijkheden. 16,50 Geheel opvouwbare weekendkoffer in hand zaam formaat. Opent en sluit met stevige rits over volle breedte. Uitgevoerd in wateraf stotend Schots ruit-dessin. 7,50 Vouwbed met stevig stalen buisframe. Loper in unikleur en rondom verend opgehangen voor extra comfort. Stevig staand op 3 po ten. Meenemen geen probleem. 25.— orig.Balkotitafel Siaat u fit met deze stevige badmintonset in draagtas. Metalen steel, garandeert lange levensduur. Goed bespannen en compleet met shuttle en net 3,95 Uw veranda extra groot met zo'n balcon- tafel. Formaat -10x60 cm. bovenblad bekleed met PVC in houtnerf structuur. Geheel in stelbaar en met ge bruiksaanwijzing. 18,50 Originele theeglazen gevat in onbreekbare kunststofhouders en keuze uit oranje, geel cn groen. QC- Per 3 stuke 1-UD Alles blijft 48 uur koud of 24 uur warm in deze staalsterk isoleerfles- sen met lekvrije schroefsluiting. Inhoud 1 liter 8,50; liter 7,50 en V2 liter inhoud Glazen vruchten- of ijs coupes op voetje, per 6 stuks in pa skin pak O,OU Gaat superlang mee, dank zij de verwisselbare reuzevulling. Een vulling die draait en daardoor nooit onregelmatig slijt. In 4 dikten (extra fijn, fijn, middel en breed) en 4 kleuren inkt: blauw, groen, zwart en rood. De Parker Jotter is verkrijgbaar in een groot aantal kleuren. J Kom eens een Kadett onder z'n koffer- .ü*7 klep kijken. En zie eens wat eèn kanjer van een kofferbak daaronder schuilgaat. En passant kunt u dan ook nog even controleren hoe comfortabel hij zit, hoe formidabel hij rijdt en voor wat een minimaal bedrag u hem eigenlijk al mee kunt nemen. Opel Kadett vanaf 7890,- incl. BTW rijklaar. A. Neem uw gezin mee uit winkelen, blijf voor een etalage staan waarin een Braun Synchron ligt en zeg vervolgens langs uw neus weg: „Tjonge, die Braun Synchron is ter gelegenheid van vaderdag behoorlijk in prijs verlaagd, zeg beste advies - wees het hele jaar door goed voor uw vrouw en kinderen. Want nietwaar, wie goed doet, goed ontmoet. B. Of geef uw vrouw een stevige zoen, opdat ze zich weer realiseert, dat uw stoppelprobleem ook haar stoppelprobleem is. Laat in aansluiting hierop voorzichtig door-> schemeren dat er maar één shaver bestaat die dat stoppelprobleem 5werkelijk kan oplossen: de Braun Synchron. (Dank zij het dunste scheerblad ter 'wereld, met twee soorten leheeropeningen en een laagje puur platina.) C. Of laat aan de ontbijttafel vallen, dat u meer tijd zou hebben voor het ontbijt, als u over een shaver kon beschikken die sneller scheert. E. En als niets van dit alles het gewenste effect heelt en u krijgt W 3 )aar voor vaderdag géén f garantie Braun Synchron? Tja, in dat geval blijft u niets anders over dan u zélf te verwennen

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 26