'n Vendomatic diepvrieski 359.- 429.- 529.- 599.- vend polis ËB MERK- 11 BENZINE en DIESELOLIE voorzien van alle kracht extra's met hoge kortingen GJ fir cadeau van Mona* Nu extra voordelig: Mona geeft f 1,- korting op de entreeprijs van Flevohof (volw.f 5,-; kinderen f 2,50) bij aankoop van Mona Bulgaarse Fruityoghurt van 4 t/m 16 juni. De Kortingssticker (op de capsule) kan tot eind juni ingeleverd worden bij Flevohof. Mona. Blij toe. Flevohof een wonderbaarlijke combinatie van een recreatiepark en een stuk platteland. U vindt er boerderijen (voor kinderen), kassen, speelvijvers, restaurants en nog veel meer om u en uw kinderen te vertieren. Ga eens kijken daar op Oostelijk Flevoland. Niet vergeten: De capsule van Mona Bulgaarse fruityoghurt voorzien van stjcker meenemen. Nog beter, neem een bekertje mee voor onderweg. Blij toe, blij uit. De ideale oplossing als het vriesvakje van uw koelkast u zt langzamerhand te klein wordt: Handig hoor, zo'n Vendomatic invries- en bewaarkist. U kookt wanneer u zin hebt, en vriest dan in. Liefst in grote hoeveelheden tegelijk, waarvan u dan regelmatig weer wat ontdooit, als u 't op tafel wilt brengen. Dat kan ook maanden later nog, zonder dat er smaakverlies optreedt! Bovendien kunt u met zo'n diepvrieskist volop profiteren van tijdelijk extra lage prijzen in uw Supermarkt: tien braadkuikens, twintig zakken patates frites, u koopt ze tegelijk en bewaart ze tot u ze nodig hebt. En zijn er weer volop verse sperziebonen? Dan koopt u net zoveel als u maar wilt, vriest ze in, en geniet er maanden lang van. Ook zo makkelijk met een diepvrieskist: omdat hij toch niet iedere dag open gaat, mag-ie best buiten de keuken staan. In het souterrein bijvoorbeeld, of op zolder. Kortom: overal waar maar een geaard stopkontakt zit! 145 liter 190 liter 285 liter 385 liter van 399.- voor van 479.- voor van 599.- voor van 699.- voor Vroom Dreesmann geeft u bij deze Vendomatic diepvrieskisten niet minder dan 5 jaar garantie op het gesloten koelsysteem, en 1 jaar op de overige delen. Ook voor alle diepvriesaccessoires kunt u in uw warenhuis terecht Vendex diepvrieszakken Speciale zware kwaliteit plastic (0,965 mm). Verpakt in dozen van 100 stuks met 100 draadsluiters. Drie maten: voor 100 zakken a 2 liter (24 x 30 cm) betaalt u nu geen 4.95 maar 4.50 100 zakken a 1 liter (20 x 30 cm) kosten 3.50 in plaats van 3.95 en voor 100 zakken a 0,5 liter (15 x 24 cm) betaalt u geen 2.95 maar 2.50 Voorvriesvorm Bij gebruik van deze vierkante voorvriesvorm wint u zeker 20% ruimte in uw diepvriezer. Vervaardigd van hoogwaardig plastic, dat tegen uiterst lage temperaturen bestand is. Inhoud maximaal 1,5 liter. 2,75 inhoudverzekering Wat als de stroom eens voor lange tijd uitvalt, terwijl uw diepvriezer vol kostelijke levensmiddelen zit? Geen nood: schade aan de inhoud wordt vergoed (tot 500,-). Want bij aankoop verzekert Vroom Er Dreesmann dit risico een vol jaar lang voor u, vanaf de dag van'aankoop - via Vendopolis, de Verzekeringsafdeling van uw warenhuis. Een jaar na aankoop kunt u deze verzekering ewenst tegen een geringe ^riA-iaaauooA isuohjjvis

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 14