ntöf} i r Als u in ons restaurant een dezer dagen een Coupe Creole bestelt krijgt u een ijsje dat u zelf mag maken: er komt dan een portie ijs op tafel met daarnaast een flesje franse likeur (naar keuze). Kunt u zelf doseren. 5,-. Zomervoordeel: Prijswinnende camera's, De mensen die in de vakantie gaan fotograferen of filmen willen we het graag wat gemakkelijk maken. Dat doen we dan op twee manieren: we hebben eerst wat makkelijke camera's bij elkaar gezet en daar vervolgens Prijswinners van gemaakt. Fuiica PI Single 8 filmcamera. Makkelijk te bedienen: automatische belichtingsregeling, geen k problemen met film inleggen. Adviesprijs 275,-, Bijenkorfprijs 179,- Elmo Super 8 S 103. Volautomatische filmcamera, alleen de zoomlens moet ingesteld worden. Grote heldere reflex zoeker met signaal voor onder belichting. Adviesprijs 498,-. Bijenkorfprijs258,- Olympus Trip 35. Kleine en lichte kleinbeeld- camera voor professionele resultaten zonder moeilijke bediening, volautomatisch. Haarscherp beeld dank zij D Zuiko 2.8/40 objektief. Adviesprijs 239,-. BijenkorfprijsJ95,- Polaroid Zip. Ingebouwde belichtingsmeter en flitser. Zwart-wit foto's in 30 sekonden klaar. Scherpstellen overbodig. Prijswinnerprijs inclusief film (waarde 8,75)49,95 Aefamatic 200 Sensor met 4 symbool instellingen en 3 flitsbereiken. In geschenkverpakking met draagriem, flitsblokjes en kleurenfilm. Adviesprijs 115,-. Bijenkorfprijs 85,- Agfamatic 300 Sensor met als extra's: elektronisch geregelde belichting en sluitertijden van 30 tot 1/300. Controlelampje voor tijdopnamen. In geschenkverpakking met riem, flitsblokje en kleurenfilm. Adviesprijs 182,-. Bijenkorfprijs 149,- Afd. Foto/film. Zomervoordeel: huiselijke Prijswinners, Zaalberg zomerdekens van zuiver scheerwol en lichtgewicht. Er zijn vijf kleuren waaronder donkerbruin en twee forse maten: 220x240 cm en 160x240 cm. Als Prijswinnerso9,75 59,75 Afd. Dekens. Kussens van 40x40 cm in kombineerbare kleuren. We hebben 5 verschillend gestreepte Prijswinners van 7,95 en ne8en effen Prijswinners van 9,95. Afd. Handwerken. Macramé touwpakket. Met voor de beginnende knoopsters een duidelijke handleiding. Wie knoopt er het eerst een jndiaantje?9,95 Afd. Handwerken. Zomervoordeel: geen geploeter met de planten. De techniek staat niet stil. Nieuwste uitvinding: de Plantensit. Een klein apparaatje dat wekenlang de plantenbak van water voorziet terwijl u elders de plantengroei bewondert. 3,- Afd. Rubbermaidshop. Emaille koffiepotten, theepotten, pannetjes en mokken. Blauw, bruin en oranje. B.v. koffiepotten als Prijswinner vanaf 6, 95 pannetjes als Prijswinner vanaf 3,95 en een mok als Prijswinner voor 1,50 Afd. Landelijk Eten. De tafel is inklapbaar en heeft telescopïsche poten zodat ie op verschillende hoogtes is in te stellen en zich niets aantrekt van hobbelige bodems. Doorsnee 1 meter, blauw of rood blad. 54,- Afd. Tuinmeubelen. Naturel beukenhouten ligstoel met voetsteun en. gestreepte kanvas loper. Makkelijk mee te nemen, makkelijke prijs.29,95Afd. Tuinmeubelen. Opvouwstoeltje met armleuningen, wit metalen frame en verder gestreept of effen oranje. Makkelijk mee te nemen. 17,95 Afd. Tuinmeubelen. V:; Iets dergelijks doen de bloembakjes. Behalve een fleurig aanzien hebben ze een waterreservoir wat goed is voor zo'n maandje afwezigheid. Keus in maat, kleur,vorm en prijs: tussen10en 12,65 Afd. Plastic. Alleen de plantenspray moet u zelf bedienen. Hij zorgt dan wel voor de bestrijding van schadelijke wezentjes of gewoon voor een gezonde planten- douche7,25 Afd. Plastic. Wat nieuws op tafel: vierkante borden en schalen. Drie kleurkombinaties. Borden zijn er van 2 50 en 2,95vleesschaal en slabak zijn allebei 4,95. Afd. Huishoud. Placemats van riet. Normaal kosten ze 1,95, als Prijswinner 0,95 Afd. Landelijk Eten. j' Serviesgoed van groen glas: borden, soepkommen, bekers, kop en schotel en meer. Alles is los te krijgen, b.v. borden vanaf 1,40, beker 1,25, kop en schotel 1,85. Het komplete 4-persoons servies kost 42,90en voor de eerste honderd kopers komt daar gratis een koeldoos bij. Sommige onderdelen zijn. er trouwens ook in het bruin en alles is van stootvrij en vaatwasmachinebestendig glas. Afd. Huishoud. Agfamatic 200 Sensor Agfamatic 300 Sensor

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 8