LINTJESREGEN OVER ONS LAND Kuim tweeduizend personen onderscheiden Bekende personen 'geridderd' INTERPOLIS )AG 27 APRIL 1973 BINNENLAND PAGINA HAAG (ANP) Ter gelegen- van de verjaardag van konin- juliana zijn tal van personen ko- lUjk onderscheiden. De, by ko- Hjk besluit toegekende ridder- B, zyn opgenomen in de na jade berichten, gerubriceerd per xtement of combinatie van de ernen ten: jrlandse Antillen: ier Oranje-Nassau, by be v or de- J. C. Paap, gepens. ambtenaar; Roemer Palm, muziekpedagoog; L Palm, gew. hoofd personeelsza- Bestuurskantoor Curacao; offi- Oranje-Nassau: A. M. Arends, oman; D. Bakhuis, secr. Algeme- jekenkamer; D. E. Calvo, dir. v. Financiën; R. O. van Del gezaghebber Bovenwindse Ei- en; C. Lopez Delvalle, directeur; Jesurun, mede-eigenaar-direc- van Britania N.V.; R. Moreno, steur; M. C. A. Rojer, advocaat; A. Schiltkamp, notaris. (net voor Surinaamse en Neder- 5-Antilliaanse Zaken: Ier Nederlandse Leeuw: drs. B. eito, goub. Ned. Antillen. Offi- Oran je-Nassau: mr. G. Dutry Haeften, dir. Kab. Gouv. Ned. Den. aame: der Oranje-Nassau: mej. Prien- Theodora van Baaien, leidster Theresia Geertruida nsma, (Zr. Gilbertha), schoolh. George Paus Michiel v. Doorn, Dienst Dom; Johan Otto Hei- Dr. Sur. Waterl.; V. A. H. Hey- 5, Ier. Mulo; E. Lede, dir. Post; Pinas, Ier. Mulo; H. R. P. leiders, geneesh. J. Smeets (Fra- flncentius)ov. Fraters Tilburg iur.; A. A. Starke, dir. school; TJon A. Ten, plv. dir. Bel.; L. lasconcellos. soc. werk; J. B. ter, hoofd luchtkart. mene Zaken: aandeur Oranje Nassau, by be ring: J. J. L. Baron van Lyn- grootmeester Koningin. Ridder Leeuw: mr. A. E. van Braam kgeest, thesaurier Koningin; dr. A. van Braam, hoogleraar (rdam; prof. dr. H. Daalder, leraar Leiden; prof. dr. P. Ver- hoogleraar Amsterdam; C. J. i, raadsadviseur Alg. Zaken; der Oranje-Nassau: mr. J. A. lan, raadsadv. Justitie; J. Buch- idm. Kabinet Min. pres.; S. van adm. Alg. Zaken, huisvesting en Ruimteiyke Or- er Nederlandse Leeuw: mr. F. J. ike, 's-Gravenhage, plaatsv. secr. prof. dr. F. Harfcog te Haren hoogl. ryksim. Groningen. Of- Oranje Nassau, by bevordering aa, te 's-Gravenhage, secr. raad h.: J. Teeuwen, 's-Gravenhage, Centr. Dir. Volksh., Officier i]e Nassau: ir. J. R. Fillie, Voor- ten, hoof ding. Centr. Dir. Volksh A. C. de Jonge, 's-Gravenhage, ladm. Rykspl. Dienst; A. Kom- Imsterdam, arch. BNA; A. J. A. sen, Vught, oud. dir. Vaessens Bouwbedrijf; Drs. J. de Winter, enaar, gew. lid Raad van Be- Nederhorst N.V. teer en Waterstaat, kier Nederlandse Leeuw: ir. J.W. Lefdschendam, dir. Rijksd. Weg- dr. M. W. F. Schregardus, De hoofddir. KNMI; ir. A. de f, Oegstgeest, hoofdd. Min. en Waterstaat; ir. J. Zuurdeeg, slburg, hoof ding. Rykswater- ir. H. Zandvoort, Leeuwarden, ling.-dix. Prov. wat. Friesland; ir. H. J. Schoemaker, Delft, Vet. Onderz. Waterloopk. Lab.; Raben, 's-Gravenhage, dir. RUkSluchtvaartd.; ir. D. A. Al- Ryswyk (Z.-H.), hoofddir. ir. M. C. Ermen, Apeldoorn, iing. dir. PTT; ir. H. J. Berg- ■i Amsterdam, hoofding. dir. PTT Icler Oranje-Nassau: G. J. Hen- 4, 's-Gravenhage, dir. Org.; ir. C. Teyken, Zwolle, hoofd arr. s Rykswat.; J. A. Exalto, IJmui- hoofdwaterbouwk.ir. M. Byi, ivenhage, pres. Raad Best. Holl. Groep; Jhr. mr. G. C. D. Rut van Rozenburg. Middelburg, Watersch. Walcheren; mr. dr. Sannes, 's-Gravenhage, rijks- Snsp. Verkeer; J. A. van Min- imstelveen, rykshoofdinsp. Ver- mr. A. W. Lazonder, Utrecht, alg. VerdedigingsvoorberNS; Goud. Voorburg, dir. Secr. Vervoerverg.; mr. M. van den Rotterdam, dir. Eur. Waterw. p.; G. Vermeulen, Amsterdam, NSM; P. Boogaard, 's-Graven- oud-tech. insp.; mr. M. J. Ne- Wassenaar, hoofd Jur. Zak. drs. F. Ledeboer, 's-Gravenha- r. KLM; J. Dullemond, Noord- lan Zee, insp. PTT; P. J. Ha- k, 's-Gravenhage, insp. PTT. teer en Waterstaat en Onder- q Wetenschappen, teler Oranje-Nassau: dr. A. J. line Stakenburg, Rotterdam, Scheepv. Ver. Zuid. ensie Ier Nederlandse Leeuw: AdJ, gew. dienst Koningin, vice-ad- E. Roest, Voorschoten: luit.- H. F. Symons, 's-Gravenhage; maj. W. M. van den Bosch, P. Dregmans, plaatsverv. Se al., 's-Gravenhage. teler Oranje-Nassau, met de den, by bevordering: Kol Ma- s A. Bons, Monster; Kol. E. H. ilenbroek. Arnhem; Kol. G. B. f8. Breda. teler Oranje-Nassau, met de den: eerv. ontsl. kap. ter zee van Rees, 's-Gravenhage; Kap. H. J. Meert, Virginia Beach '8A; Kapt. t. zee J. B. Genet, a; Kap. t. zee W. van Nauta, Den Helder; Kap. t. zee vlie- hr. A. W. van den Brandeler, dorp; Kapt. t. zee adm. R. G. legen, 's-Gravenhage; Kap. t. iec. diensten G. T. Vermeulen, Leiden; Kap.-luit. t. zee techn. dienst T. J. Ziek, Den Helder; Kap.-luit. t. zee adm. C. Dykshoorn, Waddinx- veen; Kap.-luit. t. zee techn. dienst W. G. Bruggenwlrth, Zoetermeer; Kol. Ir. L. Barneveld Binkhuysen, dienstv. techn. staf., Ryswijk (Z-H); Kol. mr. T. H. Asselman, Voorscho ten; Luit.-kol. J. A. van Heyi, Hoeve laken; Brig.-gen. W. Brouwer, Har- derwyk; Kol. (tijd. Brig.-gen.) J. E. van der Slikke, Ryswyk (Z-H); Kol. C. J. van Lith, Limteren; Luit.-kol. H. E. Remsink, Hilversum; Luit.-kol. 8. I. van Nooten, Leiderdorp.Luit.- kol. J. L. Bergkamp, Nunspeet; Luit.- kol. H. F. van Steenhoven, Leidschen- dam; Brig.-gen. (tyd. Gen.-maJ.) W. K. Brederode, Breda; Brig.-gen. C. H. van der Veen. Gorssel; Kol. A. J. C. Bouwhof, 's-Gravenhage; Kol. C. de Jager, Wassenaar; Luit.-kol. J. F. G. Eimthoven, Heemstede; Kol. W. K. Rysdyk, Otterlo; Luit.-kol. H. J. Mreyen, Breda; Luit.-koL J. Bach- ofner, Brielle; Kol. L. A. R. J. de Vries Feyens, Arnhem; AdJ. in bui- tengew. dienst Koningin, Kol. L. van Dorp, Heelsum; Kol. C. L. J. van Lent, Voorburg; Luit.-kol, H. H. G. Kooien, Woerden; Kol. A. J. Marinus, Bethesda, Marenland USA; Kol. A. J. Weber, Son en Breugel; Kol. J. C. J. Hoeks, Bleiswyk; Luit.-kol. C. H. van Sllngelandt, Telgte (BRD)Luit.- kol. L. Rykhoek, Dieren; Luit.-kol. K. van Doorn, Leeuwarden; Luit.- kol. H. A. Baay, Alphen aan den Ryn. Officier Oranje-Nassau: Legerpred. ds. T. van der Hauw, Roosendaal; ir. J. A. C. E. van Roermund, cür. top. dienst, Delft; L. van der Put, raad- adv. Min. Def., Ryswyk (Z-H). Ridder Oranje-Nassau, met zwaar den. Luit. t. zee le kl. J. J. Leeflang, Voorschoten; Eerv. ontsl. luit. t. zee J. Knoppers, 's-Gravenhage; Luit. t. zee 2e kl. A. H. Bron, Den Helder; Luit. t. zee 2e kl. S. Dry ver, Arnhem; Luit. t. zee 2e M. D. J. Sbegers, Den Helder; Lult. t. zee 2e kl. E. R. Fllon, Rynsburg; Luit. t. zee 2e kl. F. W. Speek, Den Helder; Kap. L. C. Pfrommer, Etten-Leur; Maj. J. Lam mens, Leiden; Maj. P. J. van Ouwer- kerk, Arnhem; Maj. A. J. van Wyk, Zeven (BRD); Maj. H. S. Tengber- gen, EindhovenEerste luit. M. W. Olierooke Elburg; Kap. J. Wieden- hoff, Nunspeet; Maj. C. P. Meyaard, Voorthuizen; Kap. W. Busscher, Maartemsdyk; Maj. J. W. van Ewyk, Leusden; Kap. A. van Delden, Utreoht; Kap. H. A. Rexwinkel, Hee- ze; Kap. M. van Felius, Deventer; Kap. R. van der Wal, Ermelo; Kap. J. van Telgen, Nymegen; Kap. J. van der Weg, Arnhem; Kap. G. W. Belt man, Steenwyk; Maj. P. de Weerdt, Leiderdorp; Maj. J. H. Wilbrink, Uden; Kap. G. Vallee. Arnhem; Kap. T. H. van der Wal, 's-Gravenhage; Kap. K. J. van Rysewijk, Best. Financiën: Ridder Nederlandse Leeuw: drs. A. J. Middelhoek, dir.-gen. Rjjksbegr. Min. Fin. Officier Oranje-Nassau: A. M. van Baak, onderdir. Nederl. Bank. Am sterdam; drs. P. C. Timmerman, on derdir. Ned. Bank, Amsterdam; J. A Boender, hoofdadm. Insp. Ryksfdn. Min. Fin.; J. G. Cramwinckel, acc. Centr. Acc. dienst Min. Fin; J. Nieretrasz, hoofdadm. Dir. Bulterïl. Fin. Betrekk. Min. Fin.; C. G. Staa, acc. mnd. hoofd afd. Compt Min. Fin.; P. Talsma, insp. Ryksacc. dienst Min. Fin.; ir. W. J J. van Lent, ing.-verific., hoofd ruilverknve- lingsdienst, Utrecht; mr. L. F. Ber- retty, hoofdbew. kad. en openb. regis ters, hoofd kant. hyp. en kad., Arn hem; mr. J. Thielen, hoofdinsp. dom., Goes: J L. Stellingwerff Belntiema, hoofdinsp. belast., Arnhem; M N. de Boer, hoofdinsp., Tilburg; mr. A. Vreeswyk, hoofdiinspec. belast., Am sterdam; W. F. Oldert, hoofddnspi belastEnschede; G. Joustra, hoofd insp. belast., Utrecht; A. Peters, hoofdinsp. belast., Botterdam; T. van "t Hof, hoofdont belast., Arnhem; F. J. J. W. Haest, hoofdontv. belast, Eindhoven; A. Goudswaard, hoofd- acc. Ryksacc. dienst. Ryswyk; A. Bloem, hoofdacc. Ryksaccount. dienst, Rotterdam. Financiën en Volksgezondheid en Milieuhygiëne Officier Oranje-Nassau: drs. J. W. Janssen, Bilthoven. Justitie: Ridder Nederlandse Leeuw: mr. A W. Holsteajn, hoofdoff. van Justitie te Velp, mr. H. W. van Hyikema, hoofd directie kinderbesch. Minis terie Justitie, Leidschendam; Jhr. mr. W. H. de Jonge, oud-pl.v.v. deken Ned. Orde Advoc. te Zutpihen; mgr. M. Kok, aartsbisschop Utrecht Oud- Kath. Kerk Nederland te Utrecht; mr. A. N. Messchaert, hoofdoff. just. 's-Hertogeniboschprof. mr. L R H. Rutten, pres, gerechtshof, te Ge monde; mr. Hl B. Vroom, raads. hoge raad 's-Gravenhage. Officier Oranje-Nassau, by bevor dering: dr. H. J. Krauweel, dir. me disch consuitatiebur. alcoholisme en dir. Jellinekliniek te Benmebroek. Officier Oranje-Nassau: W Appel, oud-notaris Obdam; mr. V. N. H. Banga, voorz. raad kinderbesch. te Apeldoorn; prof. P. L. Dijk, notaris Amsterdam; mr. I. E. Hes, adv. en proc. "s-Gravenhagemr. F Kleytn, oud-notaris Apeldoorn; mr. J. E. Goudsmit, kan/tour., Haarlem; M. G. Kray, dir. huis v. bewaring 's-Gra venhage; dr. A. Kruyswyk, pred. ge reformeerde kerk Enschede; mgr. dr. H. W. J. Kuipers, vic.-gen bisdom Haarlem; G. P. Regeer deken deke naat Gouda, te Waddinxveen; W. M. Rehonst, dirig. officier rijkspal, comm. district "S-Gravenhage, te Voorburg; mr B. Richters, bestuurs lid prot. chr. ree lass, ver., te Rotter dam; Jhr. mr. W. J. Th. Sennaris, voara raad van beroep, te Vlijmen; ds. G VeÜenga, pred. gerei kerk Apeldoorn; drs. J. W. Verburgt, we- Gerda Brautigam Zoals elk Jaar heeft het minis terie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk weer een aantal bekende personen uit het culturele- en sportleven benoemd tot ridder in de Orde van Oranje Nassau De „oogst" by de spart bleef beperkt tot de inmiddels gestopte wielrenner Peter Poet. Meer rid- deranderscheddingen vielen er by bekende musici namelyk: solo- fluitist Hubert Barwahser; oon- cert- en operazangeres Cora Can- ne Meyer; de musicus A. J. B. Gaalman; organist Piet Kee; de dirigent van de „Maastrichter Staar" J. M. M. KoefceLtorende directeur van het Utrechts Sym fonie Orkest; de voorzitter van het Frysk Orkest mr. B. W. Sny der. Ook op kunst en literair terrein was de lintjesregen dui delijk merkbaar. Lintjes kregen hier: redacteur Ph. Bloemendaal; de tekenaar-schilder Eppo Doeve; de letterkundige Jan Willem Hof- strade beeldhouwer Fieter dHont; Pierre Jansen; letter kundige SJoerd Leaker; sportjour nalist Jan Liber; beeldend kun stenaar Jaap Mooyletterkundige Adriaan Moriën; beeldend kun stenaar H. M. van der Spoel; beeldhouwer Niel Steenbergen; letterkundige Dolf Verspoor en kunstschilder en decorontwerper Nico Wynberg. In het theater leven vielen de volgende personen een koninklijke onderscheiding ten deel, de actrice Loudi Nyhoff en René Sleeswyk. Bet ministerie van Binnenland se Zaken benoemde een groot aantal kamerleden en oud-kamer leden tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw. Dat waren de eerstekamerteden ir. J. G. Go oden, ir H. J. Louwes, F. T. van der Maden, E. Meester, F. H. Terwindt, de leden van de Tweede Kamer: J. J. A. Berger, P. Jon geling, drs. A D. W. Tüanus, de oud-tweede-kamerleden: mr. C. A. Bos; mevr. G. Brautigam, mr. dr. N. G. Geelkerken, alsmede de huidige voorzitter van de WD mevrouw G. V. van Someren Downer. Cora Canne Meijer Loudi Nijhoff René Sleeswijk Drs. A. D. W. Tilanus Pierre Janssen tensch. hoofdambten, gerechtelijk natuurwetensch. lab. Min. justitie, 's-Grewenhage; mr. J. Visser, voorz. nat. fed. kinderbesch.. te Nymegen. Justitie en Binnenlandse Zaken Officier Oranje-Nassau: mr. B. P. van der Veen, deken orde van adv., lid raad Leeuwarden. Justitie en Cultuur, Recreatie en MaatschappeUjk Werk Ridder Nederlandse Leeuw: Mr. H. J. J. van de Biessen, pres. arr. recht bank Almelo, voorz. kath. land. centr. voor maatsch. dienstverl. te Joppe. Justitie en Financiën Officier Oranje-Nassau: M. Henny, 's-Gravenhage; drs. A. Loekemeyer, Voorburg; mr. G. E. K. A. Rosoktt, te Rotterdam; mr. J. H. G. Zeelenberg. Amsterdam. Justitie, Onderwys en Wetenschap pen en Kabinet Surinaame en Neder lands-Antilliaanse Zaken. Ridder Orde Nederlandse Leeuw: prof. dr. J. M. van der Linde, hoog leraar ryksuniverstelt Utrecht, Zeist. Buitenlandse Zaken Commandeur Oranje-Nassau, by bevordering: mr. J. A G. Baron de Vos van Steenwyk, ambassadeur, Bern. Ridder Nederlandse Leeuw: Jonk heer van den Brandeler: ambassa deur, Tunis; mr. A. F. Calkoen, am bassadeur, New Delhi; M. W. H. ba ron Collot dTDscury. chef directie buitenlandse dienst; H. Monde, gene- raal-overste van de sociëteit der Afrikaanse missiën, Rome; mr. A. R. Tammenoms Bakker, ambassadeur, Moskou. Officier Oranje-Nassau. by bevor dering: C. P. de Boer, administrateur; Th. J. Termeer, administrateur. Officier Oranje Nassau: mr. P. E. Barbas, voormalig directeur-generaal, Portugal; Jonkheer mr. J. A. Beel- laerts van Blokland gevolmachtigd minister, Bonn; R. Bergmann. hoofd administrateur; F. R. van Blomme- stein, vertegenwoordiger, Indonesië; H. Boissevain. administrateur; mr. E. Bos. ambassaderaad. Genève; drs. J. G. Bruggeman. administrateur; mr. A H. Croin, tijdeiyk zaakgelastigde, Saigon: A. A. Dijk. president Phillps- vestiging, Caracas: drs A. van der Goot, hoofdadministrateur; H. Harms manager Algemene Bank Nederland, Djeddah; L. J. van Hellenberg Hubar, directeur Algemene Bank Nederland, Hongkong; W. J. Hootsen, consul, Melbourne; H. baron Huyssen van Kattendyke, directeur Internationale Handels- en Diamanitbank, Antwer pen; drs. H. Leopold, consul-generaal, Johannesburg; M. Mourik, ambte naar; G. Rademakers, directeur, Bar celona; mr. F. G. Regtdoorzee Greup, handelsraad, Rome; mr. F. Terwogt, hoofddirecteur, Hong Kong; Pater J. Verheugd, lid sociëteit Afrikaanse missiën. Lome (Togo)I. Verkade, gevolmachtigd minister, Tokio: J. Ch. G. Wesseling, administrateur; Buitenlandse Zaken en Cultuur, Recreatie en Maatschappeiyk Werk Ridder Nederlandse Leeuw: prof. dr. N. R. A. Vroom, Pontassleve Italië, v. Ryksacad. Beeld. Kunsten. Buitenlandse Zaken en Economi sche Zaken: Officier Oranje-Nassau: J. N. Fey, ambraad by perm, vertegenw. Kon. d. Ned. by Org. voor Econ. Samenw. en Ontw., Parys; dr. D. A. Was, Gex, Frankryk, voorm. voorz. Raad van Toezicht Octrooigem.; A. de Zeeuw, Leicester, Engeland, deputy chairman en Chief executive board directors British Enkalon. Buitenlandse Zaken en Onderwys en Wetenschappen: Offloier Oranje-Nassau: dr. B. S. A. Al, Geel België, dir. Eur. school. Mol. Onderwys en Wetenschappen: Ridder Nederlandse Leeuw: prof. dr. G. W. Looher, Lelden; prof. dr. F. J. Keuning, Paterswolde; mevr. prof. dr. C. J. de Vogel, Utrecht; prof. dr. G. H. Blanken, Rotterdam; ir. R. Duf our, oud-curator en oud-lid ooll.- bestuur Universiteit van Amsterdam, Aerdenhout; prof. dr. ir. A. van wyn- gaarden, dir. Stichting Math. Cen trum Amsterdam, Amstelveen; prof. dr. L. Algera, Amsterdam; prof. dr. A. J. H. Vendrik, Nymegen; prof. dr. B. Meulenbeld, Delft; prof. dr. D. A. de Vries, Lieshout; mr. M. D. van Wolferen, secr.-generaal, 's-Graven hage; mr. K. Ziircher, directeur, min. vam O. en W„ 's-Gravenhage. Officier Oranje-Nassau, by bevor dering: J. van Aalderen, Hoogeveen; Chr. A. R, Graamans, insp. voortgezet ond., Zeist. Officier Orde Oranje-Nassau: L. F. J. H. Frantzen, insp. lager onderw., Maastricht; J. Sinnema, hoofdinsp. lager onderwys, Groningen; G. To ren, insp. lager onderw., Zuidham; mej. E. E. Mombaur, dir. kath. ped. acad., Maastricht; dr. J. W. Blom, rector Rembrandt - sch olengemLei den; mej. C. A. A. M. Driessen, rec- trice Jeroen Bosch college, 's-Herto- genbosch; dr. J. Drop, rector prot. ly ceum, Eindhoven; dr. G. J. Laman, oud-rector reform, college Blaucapel, Utrecht; dr. C. A. de Leeuw, oud-rec tor Marnix-college, Ede; mevr. G. J. MichelScholten, directr. scholen- gem.. Bergen (N.-H)dr. J. A. G. van der Veer, rector Stedeiyk Gymn., Utrecht; drs. C. P. Voorvelt, oud-rec tor r.-k, atheneum „Pax Christi", Druten; prof. ir. J. M. Kuyper, oud- adj.-dir. hogere technische school, Haarlem; J. H. Ligteringen, dir. Christ. Ped. Studiecentrum, Amers foort; mr. C. W. Kroft, dir. r.-k. Soc. Academie „De Aemstelhorn", Amster dam; mej. J. J. M. van Moorsel, insp. voortgez. onderw., Arnhem; dr. A. J. de Mooy, oud-biblioth. Kon. Bibl., 's-Gravenhage. Onderwys en Wetenschappen en Cultuur, Recreatie en Maatschappe iyk Werk. Officier Orde Oranje-Nassau: drs. E. Lopes Cardozo, lector ryksuniver- sitedt Utrecht, Zeist. Landbouw en Vissery. Ridder Nederlandse Leeuw: prof. dr. ir. P. Buringh, Wagendiigen, oud voorzitter Landbouwhogeschool; Officier Oranje-Nassau, by bevor dering: K. de Boer, Beilen, hoofd directeur Coöperatieve Melkproduk- tenbedryven Domo-Bedum G.A. Officier Oranje-Nassau: B. J. de Boer, Onderdendam, oud-voorz. Coop. Aan- en Verk. Veren. Aan- koopcentr., Groningen GA.; F. G. Bremen, Amsterdam, lid dageiyks be stuur stichting Floriade-Amsterdam 1972; ir. F. Coolman, Wageningen, directeur Instituut Landbouwtech niek en Rationalisatie; G. W. Baron van Dedem, Boskoop, voorzitter orga nisatie-comité Stichting Floriade- Amsterdam 1972; ir. M. Frouws, Odyk, hoofdingenieur A Cultuur technische Dienst; A. M. Geluk Schuddebeuns, voorzitter landbouw organisaties drs. J. Gom bert, Rot terdam, directeur Heineken Tech nisch Beheer NV; ir. D. J. van der Have. Kapelle, bestuurslid van orga nisaties op het gebied van de han del in zaaizaden; mr. B. L. Hof, 's- Gravenhage, administrateurmr. J. R. A. Jansen, Prinsenbeek, directeur NV Hero conserven; drs. J. J. Knib- be, 's-Heerenbroek, bestuurslid land bouworganisaties; ir. A. P. van der Meer, Rotterdam; ir. H. Riem, 's- Gravenhage, adm.; J. C. Slikker, 's-Gravenhage. directeur Organisatie en Efficiency Ministerie van Land bouw en Visserij; mr. J. de Visser, Arnhem, secretaris Landbouwhoge school; drs. N. H. M. W. van Wersch te Haarlem, algemeen-secretaris Land- en Tuinbouwbond LTB; mr. H. A. Wildeman, Wassenaar, secre taris Bond van Veehandelaren en van de Nederlandse Bond van Var kenshandel aren ir. A. de Zeeuw, 's-Gravenhage, algemeen-directeur Agrarische Produktie, Verwerking en Afzet Ministerie van Landbouw en Landbouw en Vissery en Cultuur, Recreatie en Maatschappeiyk Werk. Officier Oranje-Nassau: ir. W. G. van der Kloet te Bosch en Duin, hoofd Inspectie Natuurbehoud Staatsbosbeheer Landbouw en Vissery en Volksge zondheid en Milieuhygiëne. Officier Oranje-Nassau: dr. ir. D. W. Stolp, Wassenaar, directeur NV Vuilafvoer Maatschappy. Economische Zaken Ridder Nederlandse Leeuw: mr. J. B. van Ben them, Voorburg, voorzit ter Octrooiraad; ir. J. H. Bakker te Oosterbeek, voorzitter dir. Arnhemse instellingen Ned. electriciteitsbedr.; ir. J. P. Coelingh, Wassenaar, voor heen pres. dir. Van Nelle; ir. E. J. G. Toxopeus, 's-Gravenhage, group research coördinator Koninkiyke Shell. Officier Oranje-Nassau: N. C. van Bergen van der Gryp, 's-Gravenha ge, hoofding. Octrooiraad; L. M. Bruins, directeur Econ. Contr. Dienst 's-Gravenhage; A. H. Bueno, adm. Min. Econ. Zaken 's-Gravenhage; mr. F. H. Gerritzen, adm. 's-Graven hage; drs. W. A. van Heyningen, hoofdadm. Min. Econ. Zaken 's-Gra venhage; A. J. van den Houten, Voorburg, hoofd acc. dienst min. Econ. Zaken 's-Gravenhage; ir. D. J. Knuttel, Voer endaal, plaatsver vangend inspec. Gen. Mynen; mr. J. G. van 't Oever, voorh. admin. Min. Econ. Zaken 's-Gravenhage; drs. R. Chr. Tjeerdema, admin. Min. Econ. Zaken 's-Gravenhage; J. G. Tromp, admin. Min. Econ. Zaken 's-Graven hage; C. F. de Gooyer, voorz. Raad van Bestuur Holec Hengelo (O); W. van Heek, Hengelo (O), dir. Gebr. Van Heek Enschede; ir. A. D. J. de Bergh, Baarn, voorh. pres. dir. PEGUS Utrecht; ir. J. V. Egberts, Breukelen, pres. dir. Landre en Glin demaan Diemen; H. E. Moeokel, Aer denhout, directeur Inkoop Hoog ovens; M. G. Weyer, Bussum, lid Raad van Bestuur Bijenkorf Besheer KBB; K. Fibbe, voorz. Raad van Be stuur OGEM Rotterdam; dr. ir. F. Hekker, mededir. "De Oude Delft"; mr. J. A. van Lanschot Hubrecht, Wassenaar, alg. secr. de Ned. Maat schappy Ny ver held en Handel Haar lem; drs. A. G. van der Veen, Nieu- werkerk a. d. IJssel, dir. Eoan. Techn. Instituut Zuid-Holland Rotterdam; G. D. J. Hofhuis, hoofdir. Philips' Nederland Eindhoven; ir. F. A. W. H. van Melick, Raaimsdonk, dir. PNEM; dr. ir. A E. Pannenborg, Geldrop, lid Raad van Bestuur Philips' Gloeilam penfabrieken; L. W. J. van I&mpen, air. Koninkiyke Sphinx, Maastricht; prof. dr. W. Maas, Brunssum, chef veiligheid Staatsmijnen. Economische Zaken en Verkeer en Waterstaat Officier Oranje-Nassau D. Roden burg, Heelsum, Dir. Shell Tankers te Rotterdam. Volksgezondheid en Milieuhygiëne Ridder Nederlandse Leeuw; Dr. C. L. C. van Nieuwenhuizen, inter nist onder-voorz. Centr. College erk. en reg. Med. Spec., Utrecht; Ir. W. C. ReiJ, dir.-Gen. Milieuhyg. Min. Volksgezondh., Voorschoten; Prof. dr. J. B. Stolte, hoogl., Tilburg. Officier Oranje-Nassau: G. Th. E. R. Arnold, tandarts, 's-Gravenhage; A. Th. M. Bakker, zenuwarts Apel doorn; Mr. C. M. C. Brouerius van Nldek, hoofd Afd. Beroepen Milieu- wetg. Dir. Gen. Milieuh. Min. Volks gezondheid, Voorburg; Mr. J. A. Bru- nings, hoofd hoofdafd. Geneesmidde len Med. Hulpm. en Besm. Ziekten. Min. Volksgezondheid, Voorburg; W. H. Th. Dalmyn, hoofd Afd. Comp. Min. Volksgezondheid, Voorschoten; Dr. H. G. J. van Kempen, apotheker, directeur ziekenhuis, Sittard: M. J Nagelkerke, hoofd afd. Pers. Min Volksgezondh., 's Gravenhage; J. F. A. van Rijn, huisarts, Arnhem; Dr. C. H. Simons, soc. psych. Stichting Geest. Volksgezondh. Gelderl., Apel doorn; Dr. B. Stonebrink, dierenarts Bussum; Dr. L. P. H. J de Vink. gynaecoloog, Amsterdam. Volksgezondheid en Milieuhygiëne en Onderwijs en Wetenschappen Ridder Nederlandse Leeuw: Dr. L. Schalm, voormalig internist en on- derwys-coördinator Gemeentezieken huis Arnhem. Officier Oranje Nassau: Dr. M. Plooy, internist en onderwys-coör dinator Andreas Ziekenhuis. Amster dam. Volksgezondheid en Milieuhygiëne en Economische Zaken Officier Oranje-Nassau: Dr. C. J. van Boxtel, lid Raad van bestuur Gist-Brocades N.V. te Delft. Zoeter- meer; Volksgezondheid en Milieuhygië ne en Landbouw en Visserij Officier Oranje-Nassau: Dr. P. W M. van der Weijden, lid dagelijks be stuur Adviescommissie Warenwet, Sociale Zaken Ridder Nederlandse Leeuw: Drs L. A. Ph. van der LelJ, 's-Graven hage, dir.-gen. Alg. Beleldsaangel. Min. Soc. Zaken; Officier Oranje-Nassau, bij bevor dering: B. H. te Winkel, Meppel, RIJkscons. Compl. Soc. Voorz.; Officier Oranje-Nassau: J. Lanser Utrecht, voorz. CNV; J. van Dorp, Utrecht, penningm. NKV; Mr. G. C. Duval Slothouwer, Haarlem secr. Alg. Werkg. Ver.; J. Staal, Amster dam; Mr. dr. H. Wagenvoort 's-Gra venhage, dir. Bedrijfspensioenf Me- taalind.; Drs. W. H. M. Kiyberg. Heerlen; Mr. J. van Dooljeweert, Rijswijk (Z-H), hoofdadm. direct, gen. Alg. Beleldsaangel. Min. Soc. Za ken; G. H. J. M. Jansen, Leiderdorp, hoofdadm. dir.-gen. Soc. Voorz. Min. Soc. Zaken; J. Mos. Voorburg adm. dir.-gen. Soc. Voorz. Min. Soc. Zaken Sociale Zaken en Landbouw en Visserij. Officier Oranje-Nassau: Ir. F. Jensma. Canberra (Australië t, Landbouw-, tevens emigr. attache aan ambassade. Binnenlandse Zaken: Ridder Nederlandse Leeuw; Ir. J. G. Gooden, lid Eerste Kamer, Bre da, Ir. H. J. Louwes, lid Eerste Ka mer. Ulrum. F. T. van der Maden, lid Eerste Kamer, Assen. E. Meester, lid Eerste Kamer. Koudekerk a.d. Rijn, F. H. Terwindt. lid Eerste Kamer, Nijmegen, Mr. C A. Bos. oud-lid Tweede Kamer. Amsterdam. Mevr. G. Brautigam, oud-lid Tweede Kamer, Amsterdam, Mr. dr.. N. G. Geelker ken. oud-lid Tweede Kamer. Leiden, J. J. A. Berger, lid Tweede Kamer, Eelde P. Jongeling, lid Tweede Ka mer. Amersfoort, Drs. A. D. W. Tila nus, lid Tweede Kamer, Arnhem, Mevr. G. V. van 8omeren-Downer, voorz. WD. Rotterdam. Drs. A. Kui pers, hoofd Binnenlandse Veilig heidsdienst. 's Gravenhage, Ir. W J. L. J. Merckx. burgemeester, Breda, H. W. Jettinghoff. wethouder. Rot terdam. Officier Oranje-Nassau, bij be vordering: D. M. Verkerke. hoofd commissaris gemeentepolitie. Utrecht. Baron van As beek, raadadviseur. Voorburg, C. d. Jong, hoofdambte naar. 's Gravenhage, Drs. A. C. S. Moree, hoofdadministrateur Ryks Psychologische Dienst, 's Gravenha ge, J. Nossent, commandeur. Was senaar, Mr. F. L. M. Hoebens, bur gemeester, Deurne. J. C. Bagger- ma. wethouder, Tilburg, Drs. J. J. J. v.d. Venne, hoofddirecteur openbare werken, Maastricht, F. Bult, hoofd administrateur griffie Gelderland, Wageningen, Mr. N. L. J. Bruinsma, dir. gemeentelijke sociale dienst. Nij megen, P. w. Hordijk, burgemeester Naaldwijk, A. G. Vermuelen, burge meester. Katwijk, Mr. F. van Domp- seler. provinciaal commandant BB. 's Gravenhage, H. W. Lichtendahl, commissaris gemeentepolitie, 's Gra venhage. Mr. F. v. Ingen Schenau, commissaris van gemeentepolitie, Amsterdam, Drs. W. E. Baron van Knobelsdorff, burgemeester, Smal- lingerland, Mr. R. R. Pel, hoofdcom missaris gemeentepolitie. Enschede, P. G. van Delden, oud-wethouder, Groningen. Cultuur, Recreatie en Maatschap pelijk Werk. Officier Oranje Nassau, bij bevor dering: mevr. H. W. Boersma-Smit, Amersfoort ;J. F. Simon 's Graven hage. Officier Oranje-Nassau: drs. J. A. Bakker, staffuncionaris Ministerie Cultuur, Recreatie en Maatschap pelijk Werk, *5-Gravenhage; dr. A. C. V. van Bemmel, wetenschappelijk hoofdambtenaar Rijksmuseum Na tuurlijke Historie LeMen; mr. dr. A P. H. Berkhuysen. Juridisch mede werker Ministerie Cultuur, Recrea tie en Maatschappedijk Werk, 's Gra venhage; H. ten Brink, directeur Uit gevers Maatschappij Vleuten; drs. W. J. de Bruijne, directeur Provin ciaal Opbouworgaan Noord-Holland, Amsterdam; mevr. drs. H. M. Dre- sen-Céenders, Zeist, dr. R. Eijslnk, Rotterdam; drs. G. R. Kruissink. di recteur "Zuiderzeemuseum" Enkhui zen; drs. E. L. de Voogt, hoofd bureau Zuid-Holland Landelijk Contact Bilt hoven; Jhr. E. W. J. van Weede v. Dijkveld lid Algemeen Bestuur Ver eniging Behoud van Natuurmonu menten. Vught; mej. mr. M. Wijn stroom, secretaris-generaal Interna tional Federation of Library Asso ciations, 's-Gravenhage; dr. .W A. C Zwanikken, directeur Nederlands In stituut Maatschappelijke Opbouw, 's- Gravenhage. Cultuur, Recreatie en Maatschap pelijk Werk en Landbouw en Visserij Officier Oranje-Nassau: ir. J. van Soest, directeur Vereniging tot be houd Natuurmonumenten in Neder land, Baarn. Cultuur, Recreatie en Maatschap pelijk Werk en Onderwijs en Weten schappen. Ridder Nederlandse Leeuw: prof, dr. H. E. Reeser, hoogleraar alge mene muziekwetenschap, BkltJhoven

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 9