discofoon Analistes EQ Alle zitexperts nodigen wij graag uit voor een komfortabele„sit-in" in onze nieuwe De Sede studio. Pander O 265 265 265 265 o 765 265 es 265 Q 265 265 265 265 q 265 3ft95 25r Een nieuwe lente een nieuw geluid Mozartalbummet5LP's Bomans albummet 2 LPk VROOM DREESMANN De eigen, exclusieve platenlabel van uw warenhuis, waarvoor alle nieuwe platen en cassettes worden opgenomen d.m.v. het ultra-moderne 8-kanalige stereosysteem. 12 Holland krakers. Moet u horen: Geef mij maar Amsterdam en Bij ons in de Jordaan door Johnny Jordaan; Oh Johnny door Tante Leen; Tulpen uit Amsterdam door Herman Emmink en natuurlijk ontbreekt het draaiorgel De Turk niet! Johan Cruyff, Ton van Duinhoven, Vader Abraham en de Kermis klanten maakten van deze Ajax-elpee een voltreffer! Met o.a. Johan Cruyff vertelt zijn levensverhaal, Ton van Duinhoven in zijn overbekende TV-presen- tatie. „Voor de Cup en na de Cup", etc. Muziek voor de late uurtjes. Een „Peter Kreuder" cocktail met o.m, Rio de Janeiro, Birds of paradise, La petite Valse, Butterfly en 10 andere. Het originele Kufsteiner- lied en nog 10 andere Alpen melodieën brengen u terug naar uw vakantie in de bergen. Een fijne plaat voo* liefhebbers van jodelen, Egerlander, Polka's e.d. El E3 E3 Peter Alexander. Nu voor een betaalbare prijs! Fijne nummers zoals: Addio Donna Grazia, Bella Bella Donna, So ein kleines bischen Liebe en nog 9 andere „Alexander- Twaalf wervelende Weense Walsen met het onsterfelijke An der schonen blauen Donau, Geschichten aus dem Wienerwald, Dorf- schwalben aus Österreich e.a. Professor Karl Schönhuber dirigeert het Walzerorchester uit Wenen. E3 Nieuw! De Schellebellen o.l.v. Paula v. Alphen zingen maar liefst 60 bekende kinderliedjes. Muzikale begeleiding o.l.v. Tony Nolten, bekend van radio en TV Nieuwe TV-hits voor hippe kinderen. Ze staan er allemaal op: Ti-Ta Tovenaar, Calimëro, the Partridge Family, Comedy Capers en jjog 8 bekende TV topper^. Het originele Glenn Miller orkest o.l.v. Buddy de Franco speelt voor u de bekende Miller-hits. Geniet van: In the Mood, Moonlight Serenade, Tuxedo Junction, American Patrol en vele andere. Anita Kerr Singers, the Andrews Sisters en the Mills Brothers: 3 x wereld formaat - 3 x wereldhits op deze geweldige plaat. Luister naar The windmills of your mind, Paper Doll, Bei mir bist du schön, plus 3 andere wereldtoppers. Gouden Hit-elpee van Pat Boone. Met 12 krakers van weleer, zoals I'll be home, April love, Love letters in the sand, Bemadine en 8 andere. Dé beroemde Clyde Shelton Singers zingen 12 Les Humphries hits, zoals To my Father's house, Let us live together, Mamy Blue, Let's sing halleluja en nog 8 andere. Breng de concertzaal bij tl. thuis en geniet op elk gewenst moment van dit prachtige Mozart album. Mozart specialisten van naam vertolken de volgende meesterwerken: 8 ouvertures, 2 symfonieën 3 serenades, het beroemde fluitconcert KV 314, Vioolconcert KV 211, de Krönungsmesse 'en het Laudate Dominum uit de Vesperae de Solemnes. 5 volmaakte stereo-elpees verpakt in luxe linnen album met tekstboek. Kompleet De Droomwereld van Godfried Bomans. Twee elpees met kostelijke Bomans humor, verteld door de grote schrijver zelf en Luc Lutz. Met o.a. Juffrouw Prillewits, Het aanzoek, Anna en 9 andere sprookjes voor jong en oud. Dit luxe dubbelalbum met prachtige pentekeningen van Harry Prenen en teksten van Michel v. d. Plas voor slechts U vindt er een droom- tot een royaal tweepersoons wereld met banken en fauteuils, bed! Om heerlijk te dromen waarmee U naar hartelust kunt toveren! van wat U maar wilt Welkom in Tover bijvoorbeeld zelf met De onze De Sede, Sede 76 zitelementensit-in' De afgebeelde De Sede 76 studio, bank verandert U in 2 seconden, Er is maar één zo'n studio in Nederland. Wagenstraat 1-21 Den Haag Het Koninklijke/Shell Exploratie en Produktie Laboratorium te Rijswijk vraagt analistes. Op ons laboratorium worden onder zoekingen verricht op het gebied van opsporing en winning van aardolie. Op de afdeling Geochemie kan een analiste worden geplaatst met de opleiding HBO A of B (chemie). Haar taak zal bestaan in het maken van analyses van aardolie en van organisch materiaal en gesteenten. Enige ervaring met gaschromatografie is gewenst. De afdeling Production Services zoekt een analiste met de opleiding MBO (analytisch). Zij zal worden belast met het maken van analyses van aardolie-, water- en gesteente monsters, boorspoelingschemicaliën etc. Ook degenen die de gevraagde opleiding nog niet geheel hebben voltooid, kunnen zich schriftelijk ondetnr. 629/1500 of telefonisch 070 - 90 66 00, toestel 440 aanmelden. KONINKLIJKE/SHELL EXPLORATIE EN PRODUKTIE LABORATORIUM (Shell Research B.V.) Volmerlaan 6, Postbus 60, Rijswijk (Z.-H.).

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 20