Ontwikkeling verenigingsleven geremd door gebrek aan ruimte agenda Wijkcontactraad Noord-Hofland wil aula van school Niet in tegenspraak met gedachte achter de gewestvorming "Geduld hebben met belangstelling voor Gewest Leiden PAGINA 2 STAD EN RAND ^WOENSDAG 25 APRIL I97 Zandwinning kostte tot nu toe f 54.280 WARMOND —In de vergadering van okt. 1972 besloot de Warmond- se raad een krediet van f 83.895,— te voteren voor de kosten van toezicht op de zandwinning in 1972. B. en W. waren met de raad van mening dat deze kosten dienden te worden bere kend naar rato van f 1.- per M3 af te voeren zand. Dit houdt in dat deze kosten achteraf verschuldigd zijn en de betaling niet parallel zal lopen niet Woensdag Roomburgh (Zaanstraat) Bevol kingsonderzoek t.b.c. 9-12 uur nam Morsweg 10 Werkgroep wonen '7; de door de 1 gemeen- VOORSCHOTEN— De wijkcontact raad „Noord-Hofland" heeft het inititief genomen tot een kennisma kingsavond, waarop de Voorschoten se vekenigingen zich konden presen teren aan de wijkbewoners. Uüt deze kennismaking is een programma ge groeid met activiteiten voor het ko mende seizoen. De start is op 25 mei met een muziekavond door de har monie "Benvenuto" en daarna komen cck de andere'actieve Voorschotense verenigingen aan bod. Op papier krijgt de wijk diifc zomerseizoen in de aula van het scholencomplex naast muziek, film, toneel, cabaret ook nog openlucht-activiteiten, die op het schoolplein gehouden zullen worden. Of het gehele programma ook in derdaad uitgevoerd kan worden, hangt af van de medewerking van hi. college van B en W. De wijkcon tactraad, die het programma zelf niet organiseert, maar wel de bemiddeling op zich genomen heeft, heeft zich in een brief tot burgemeester en wet houders gewend, waarin verzocht wordt inlichtingen te verstrekken over de mogelijkheden voor het ge bruik van de aula voor buitenschool se activiteiten. De aula van het scholencomplex is de enige gelegenheid in de wijk, waar ongeveer 300 mensen samen kunnen komen. B. en W. hebben bij de brief een lijst met data ontvangen. Tevens vraagt de wijkcontactraad om de aula te willen afstaan tegen een ge reduceerd tarief. De grote aktivdtei- ten zoals muziek en toneel leveren wel de huurprijs van f 83,- per avond op. maar de aktiviteiten zoals jonge ren- en bejaardensociëteit kunnen dit bedrag niet opbrengen. De huur prijs van de aula in Noord-Hofland ligt ongeveer gelijk met die van de huurprijs van het Cultureel Centrum. De wijkcontactraad Noord-Hofland* is al enige jaren bezig het vereni gingsleven in de wijk op gang te brengen. Steeds weer is het gebrek aan accommodatie om bijeen te ko men een hindernis. Voor de jeugd tot ongeveer 10 jaar heert de wijk in het Staatslaedenkwartier een prachtige speelweide met veel mogelijkheden. Maar de jeugd boven de tien, die niet meer in de klimrekken wil klau teren, moet helemaal naar het dorp of de stad Leiden. Wooneiland De wijk Noord-Hofland is nog steeds een wontngerreiland m de om liggende weidegronden. In 1965 bleef no de grenswijzigingen de polder Noord-Hofland bij Voorschoten. De gemeenteraad besloot om alle toe komende Lefidse aanspraken vrijwel onmogelijk te maken, de polder te gaam bebouwen. Vanuit de uiterste noordgrens werd naar het dorp toe- gebouwd. Door allerlei omstandig heden is het laatste gedeelte, dat PvdA-Oegstgeest praat over "Education Permanente" OEGSTGEEST In café „De Roode Leeuw" zal dinsdag 1 mei, om 20.00 uur, de heer W. J. Roberts op uitno diging van de PvdA-Oegstgeest spre ken over „education permanente". De heer Roberts, die een functie heeft bekleed bij het departement van CRM als hoofd van de afdeling Planning, houdt zich in het bijzonder bezig met toekomstonderzoek. Het bestuur van de PvdA-Oegstgeest realiseert zich dat education perma nente een verschijnsel is in hoogont wikkelde samenlevingen en dat op zeer veel plaatsen elementair onder wijs nog ontbreekt. Daarom zal op deze avond ook een tombola worden georganiseerd, waarvan de opbrengst zal worden bestemd voor het project „Onderwijs voor Botswana" van de NOVIB-werkgroep Oegstgcest. Burgerlijke stand Jansen en M. E. M. Worotikan. Debo- vuioi, vu u. v p.d. Borg Nathalie M cl.v. P. J. Beekman en J. M. Bloem- hard, Johannes z.v. N. v.d. MelJ en M. d. Jong. Ondertrouwd: T. W. v.d. Krogt en J. M. A. v.d. Poll, C. F. Rijnbeek en G. W. M. Castelein, E. J. Lubbers en E v. Kerkhof. H. J. Schmaltz en J. Ar- noldus, C. N. Pardon en G. J. Bouw man. J. v. Vliegen en C. J. Zaadnoor- clijk. C. A. J. d. Jong en J. G. Verha gen. K. J. Batelaan en F. A. May, J. W. Nelson en L. G. v. Dam, J W. F. Wiltschut en F. M. A. H. Verlnga, E. B. J. Bavelaar en J. T. Tielen, J. J, 1 B. M. Vogel, J. Collé en Y. L. Bokkel, N. Westerman en C. P. 1 W. F. Moen en E. Ouwerkerk, A. d. Roode en H. J. J. v.d. Steen. P Stlg- ter en H. v.d. Zanden, C. H. Hins en L. M. Luff, A. J. B. vd MelJ te verschuldigde termijnen. B. W. hebben toen voorgesteld de kos ten van het toezicht op de zandwin ning voor zover die op dat ogenblik door de Heid Mij waren gemaakt bij wijze van voorschot betaalbaar te stellen. Daarna zal er een verreke ning plaats vinden aan de hand van de hoeveelheid gewonnen zand. In middels is door de Heide Mij. een op gave gedaan van de tot en met 31 de cember '72 gemaakte kosten in to taal bedragende f 54.280,- B. en W. stellen de raad voor haar te machti gen dit bedrag betaalbaar te stellen. Door Gedeputeerde Staten zijn met ingang van 1 januari 1973 de presen tiegelden voor raadsvergaderingen, en vergaderingen van raadscommis sies vastgesteld op resp. f 35.- en f 26- per lid per bijgewoonde vergadering. Auto brandt uit WASSENAAR Door een lek in de benzineleiding is vannacht ora half één op die Rijksstraatweg ter hoogibè van de Maaldrift een auto to taal uitgebrand. De 43-jarige be stuurder, een inwoner van Oegstgeest liep geen lichamelijk letsel op. De auto, een Ford Taunus van de In dustriebond NVV kon door de onmid dellijk gewaarschuwde brandweer niet neer worden gered. Groenoordhalterreln Lente-Lunapark, Donderdag Voorschoten Kasteel Duivenvoord Antiekavond 8.30 uur nam. Kreatief Sentrum (Breestraat fis Pottenbakken 8 uur nam. Hooglandse Huys (Moriaansteeg) Re volkingsonderzoek t.b.c. 9-12 uur voor middag en 3-4.30 uur nam. _Mors\veg 10 Werkgroep monumentei (Geversstraat 65) Jeugd sociëteit v.a. 16 Jaar 8-12 1 Stadhuis Spreekuur sociale raads Breestraat 19 Sociëteit voor gehan dicapten 2-5 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit Twentwel (1 kamerbewoners en alleenstaanden) 9 Muiderkring 38 Modelflat 10-12 na boot" Clubhuiswerk handenarbeid 8-l| Leiderdorp (Wilhelmir Rijnland "Rassencan oeiie mei, um-itwis" 8.15 uur nam. Vrijdag Kreatief Sentrum fBreestraat 60 Fairytaile 8 uur nam., ciné-club 9.1 Hooglandse Huys (Moriaansteeg) b? volkingsonderzoek t.b.c. 2-4.30 uur e itgeest Geversstraat 6 kamerbewoners 8.30 's nachts. erdorp (Fred. Hendrikf 25) Gespreksavond Baha'i 8.15 i Breestraat 19 Sociëteit Twentwt voor kamerbewoners den) 9-1" aansluiting mat de wijk Adegeest moet geven, nog steeds niet gereali seerd. De trek van de wijkbewoners naar het dorp is gering en daarom ziet de wijkcontactraad als enige op lossing binnen de wijk de mogelijk heden te maken voor ontspanning, maar wel aan te sturen op een bin ding met het dorp. Het Voorschotense verenigingsleven heeft de bereidheid om in de wijk Noord-Hofland een eigen verenigings leven op te bouwen. Het ontbreekt echter met uitzondering van de aula aan gelegenheden voor kleine bijeen komsten. Het scholencomplex heeft geen lege lokaliteiten meer, de wijk is jong en daardoor het aantal kin- Het scholencomplex in Noord- Hofland dat de wijkraad ook voor buiten-schoolse activiteiten wil gebruiken. deren groot. De wijkcontactraad meent echter dat het scholencomplex snel betrokken moet worden itn het totale wijkgebeuren en verzoekt heb college van B en W buitenschoolse activiteiten toe te staan. Indien al leen de auia hiervoor beschikbaar is, dan moet de huur van de aula aan gepast worden, zodat o.a. ook het kinderkoor voor de kinderen van 6 tot ongeveer 9 jaar een wekelijkse re petitieruimte kunnen krijgen, die be- Antwoord op vragen raadslid VOORSCHOTEN Op de vragen door de Leidse gemee VOORSCHOTEN Op de vragen van raadslid L. L. Marselis. of de onlangs opgerichte "Stuurgroep Arbeidsmarktbeleid Leiden" niet in tegenspraak is met de gedachte ach ter die gewestvorming hebben B. en W. geantwoord, dat zij di'e indruk ni^t hebben. De heer Marselis was bang, dat een stuurgroep die zo ge richt is op een speciaal Leids be lang; de daar heersende werkloos heid niiet bepaald bevorderlijk werkt voor een evenwichtige belan genafweging van andere betrokken- gemeenten in de regio Leiden. De stuurgroep is in het bijzonder bezig met de werkloosheid in Lei den en Marselis vreest, dat deze vorm van probeem-aanpakken niet bevorderlijk is voor de intergemeen telijke samenwerking en het gewes telijke denken, vooral omdat het ini tiatief blijkbaar gestimuleerd wordt door de Leidse gemeentelijke autori teiten. B. en W. hebben geantwoord, dat de stuurgroep is ingesteld op initiatief van de Regionale Raad voor de Ar beidsmarkt in Zuid-Holland. "De stuurgroep stelt zich voor, buiten de sfeer van verwevenheid van plaatse lijke en regionale invloeden op de arbeidsmarkt, in de eerste plaats de hoge werkloosheid onder de Leidse moeilijk plaatsbare arbeidskrachten terug te dringen," aldus B. en W. Zij zijn van mening dat deze gerichtheid op een deel van de Leidse werkne mers geen nadelige invloed kan uit oefenen op de arbeidsmarktsituatie in de regio Leiden. Alhoewel ze vin den, dat hier noch het gewestelijk denken, noch de intergemeentelijke samenwerking in het geding zijn, zijn ze wel bereid op Marselis zijn verzoek in te gaan en het dagelijks bestuur van het gewest Leiden at tent te maken op de stuurgroep. L. Geverdinck (80) overleden LEIDEN Op 80-jarige leeftijd is eind vorige week de heer L. Ger- verdinck overleden. De heer Gerver- dinck, die in vroegere jaren hoofd ambtenaar bij de Stedelijke Licht fabrieken is geweest, was vooral in Leidse muziekkringen een bekende figuur. Zo bekleedde hij van 1925 tot 1970 het penningmeesterschap van de Leidse Kunstkring "Voor Allen". De heer Gerverdinck was ook een groot voorvechter van de crematie gedachte. ^ijn crematie heeft giste ren in stilte plaats gehad. OPHALEN VAN GROF VUIL VRIJDAG (in Leiden» Herenstraat, Pr Wilheiminastraat, Bloemisten laan Leliestraat, Pioen- straat Pioenhof. Lindestraat, Rese dastraat. P de la Courtstraat, Ko- ninginnelaan Acacialaan. Tulpen- straat Zoeterwoudseslngel (van Hf renstraat tot Lammenschansweg). Schelpenkade Andries Schotkade Leuvenstraat Gerrli van der Laan straat. Leeuwkenstraat Valdez- straat Stadhouderslaan Magdalena Moonsstraat 3 Octoberstraat. Dui- venbodestraat Staal wijkstraat Bui tenruststraat Kastanjekade. Mei- doornstraat, Hyaclnthenstraat. Se ringenstraat. Daliastraat Anjelier- Lammenschansweg (beide zijden van Zoeterwoudsesingel tot Station) Kamerlingh Onnesplein. de Sitter- laan, v. d. Waalsstraat, Buys Bal lotstraat, Hugo de Vriesstraat. Kap- teynstraat, v. d. Waalsplein, van Bemmelenstraat, Lorentzkade. Zee manlaan, van 't Hoffstraat, Bakhuis Roozeboomstraat. [r. Poels: Breestraat 19 Jeugdhaven, Jaarden Soc. Med. Adviesbureau 2-| Aaltje Noord'ewlerlaan 50 Openini "Zuydtwijck" 2.30 uur nam. Apothekers De avond, en nachtdienst wordi waargenomen door Doeza-apotheek Doezastraat 31 en Van Breest Smallen burg, Loevesteln 6 Leiderdorp. SOS-dienst SOS-Telefonlsche Hulpdienst d (01710)—25202 Voor alle die tn moei bereikbaar elk doorlopend In bet maandag acht x LEIDERDORP "Laten wij nu maar eerst de boel in orde maken en regelen, dan komt de belang stelling er bij de bevolking van Lei derdorp vanzelf wel", zei Poels (VVD) gisteravond tijdens de raads vergadering in Leiderdorp waarbij maar één agendapunt op de agen da stond: ontwerp gemeenschappe lijke regeling Gewest Leiden. De belangstelling op de publieke tribune was nihil, 'n Enkele vaste klant, die met politieke oogmerken altijd de vergaderingen bezoekt en 'n ambtenaar, dat was alles. Ook verschillende raadsleden hadden "geen tijd" om te komen, er waren drie lege zetels. "Wanneer de orga nisatorische kant van het Gewest Leiden geregeld is wanneer zal dat in hemelsnaam gebeuren-, men is al jaren bezig met het Gewest, dan komen de problemen aan de orde die de bevolking beter zullen aanspreken. Bijvoorbeeld de huis vesting. In een gewest Leiden zal het kardinale punt, economische binding aan 'n bepaalde plaats, niet meer opgaan. De "scholenkwestie" zal in 'n gewestelijk bestuur andere di mensies hebben. De heer Poels deel de verder die ongerustheid, raads lid Nievaart sprak zelfs v schrokken! Van de absolute afwe zigheid van belangstelling van de Leiderdorpers, die alle raadsleden deelden. Een raadslid zei na afloop dat hij weinig begreep hoe 'n gewest Leiden moest functioneren. De Leiderdorpse raadsleden zijn vóór rechtstreekse verkiezingen van de leden van de Gewestraad door de bevolking. Men kweekt dan ook die nodige belangstelling voor 'n gewest. Men zal zich dan toch gaan afvra gen: wat is en kan 'n gewest voor mij gaan betekenen waarop ik nu m'n stem moet gaan uitbrengen. Men kreeg de indruk dat de ijve rige raadsleden er door het gebrek aan belangstelling bij de burgers, ook op de hooravond was er niemand komen opdagen, er zelf ook niet veel interesse meer in hadden. Niettemin werd het voorstel van B. en W. dat als onderwerp had: Ontwerp-ge- meenschappelijke regeling gewest Leiden ('n tijdelijke regeling dat in augustus 1973, na 5 jaar, expireert, tot het gewest Leiden tot stand ge komen is) aangenomen, zij het met enige redaktionele wijzigingen. De vergadering was al afgelopen vóórdart; bode Wytsma het tweede bakje koffie kon serveren, niettemin werd de tweede bak genuttigd en konden de raadsleden onderling tot gezellige discussies komen over het gewest, discussies, die pittiger wa ren dan tijdens de officiële raads vergadering"! Gelddiefo+allen i uitgeputte vogels e.d. td Release Hulpverleningsdienst Release: NltJ we Rijn 20a tel 24555 Ma t/m vrW 8-10 uur nam bovendien dlnsd tli zat. 2-5 uur nam met ulzonderine va vrijdagmiddag Koord-studio Koord-studio, gewoon buis voor gt wone mensen met gewone eD onget?( ne vragen HoolerachJ 62a telefod 46109 Dienstencentrum 65-plussers Noordeindsplein 2b, tel. 40483, alg< informatie dagelijks 9-1 Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging Lelden durig zieken en gezinsverzorging. MaJ 45. tel 49441 (maandag t.e.m vrltd* 9—10 uur voorm.) AanvrageD /oor aalve dagen m .erkerkelltke «pleiaingsschool vooj g< «insverzorglng Rllnsbureprwee 86 W LEIDEN In een studentenhuis aan de Schelpenkade zijn de afgelo pen dagen enkele gelddiefstallen ge pleegd. Bij de politie kwamen aan- derdagavond giften binnen van vermissing resp. f 150,- f 160,- en f 235,-. Kinderopvang Wetswinkeltje Juridisch adviesbureau rechtskundige bijstand Adres Lelds Volkshuis Apothekers dijk 33 Openingstijden dagplllks tot j uur - ve maandag) Dagelijks te bereiken tij dens de kantooruren tei 30775 en don Met medewerking van Han Mulder en Henriëtte v. d. Hoeven Onder redaktie van RONNY VINK telefoon 25260 Amnestie I Overleden: G. Tielkemeijer (84). geh. gew. m. H. A. Boogert, E. P. v. Dierendonck (43). man, J. Zeevaart (47). J. v. d. Linden (66), man, J. Griekspoor (68), man, E. A. Loozen (4), zoon, C. M. Brakel (67). echtgen. v. C. Amnesty International in Leiden gaat de komende weken een campag ne tegen het martelen houden. Wie nog niet precies weet wat martelen is en waar dat op onze gezellige aardbol gebeurt, kan dinsdag 1 mei naar het gebouw van Augustinus, Rapenburg 24. komen, waar om acht uur een bijeenkomst begint. Behalve een hoop informatie zal daar ook volop gele genheid zijn om met nieuwe, verse ideëen te komen wat de acties be treft. Amnesty International, in vele lan den ter wereld vertegenwoordigd, pro beert met allerlei acties mensen die om hun overtuiging gevangen zitten vrij te krijgen. Het geld dat door de organisatie wordt verzameld wordt gebruikt door ondersteuning van fa^ milieleden van die gevangenen. De acties die worden gevoerd om de gevangenen vrij te krijgen bestaan voor een groot deel uit het uitoefe nen van publieke druk. Er wordt bij voorbeeld een kaartenactie gehouden. Duizenden en duizenden mensen stu ren een kaart naar één gevangene. Ook al krijgt hij ze naar alle waar schijnlijkheid niet, de regering van het betreffende land begint zich toch onbehaaglijk te voelen door al die be langstelling. Verscheidene acties zijn al bekroond met een vrijlating, in ie der geval heeft de actie dikwijls een soepelere houding en minder marte lende behandeling van de gevangene tot gevolg. Amnestie II Dinsdagavond zal dr. Herman van Geuns, de pas afgetreden voorzitter van de Nederlandse Amnesty Inter national een lezing komen houden. Hij zal ongetwijfeld iets vertellen over zijn Ierse avontuur. HU deed in Noord-Ierland mee aan een onder zoek en kreeg toen het sterke vermoe den dat arrestanten daar ernstig worden mishandeld. De Leidse groepering nodigt ook te genstanders van A.I. uit om de dis cussie te komen verlevendigen. Zaterdag zal de groep in de Burcht- steeg in een marktkraampje staan. Daar liggen adressen van ambassa des, waarnaar men brieven kan stu ren. Ook is er meer informatie te krijgen over het werk van Amnesty. de krant reageerde was zo op het oor een door dierenleed geslagen dame die ervoor waarschuwde dat dieren handelaars, de judassen van de he laas onvermijdelijke vivisectie, onder mooie voorwendsels geadverteerde le vende have komen ophalen. Oppassen dus. En toen derhalve tegen zessen een lief vrouwtje van achter in de zestig kwam aanbellen, was de eerste gedachte: misschien is hier sprake van die enge Duitser in vermomming. Poes II Poes I Poesjes die komen aangelopen zyn een ongewis bezit. Zo zijn ze er, zo zUn ze er weer niet, maar het eind van het lied is dat ze blijven. Het poesje dat maandag tenslotte defini tief de rijen zou versterken, was het vierde in de ry en dierenliefde is in dit overbevolkte land aan grenzen gebonden. De eerste die op de advertentie in Maar ze stond niet op de zwarte lyst by de dierenbescherming, zei een mevrouw door de telefoon. In het huisje van het vrouwtje Gere- gracht wachtte ons ook nog een vriendelijke hond op. Op het buffet stond haar grote zoon gefotografeerd met een poes met witte bef. ,Die heb ik veertien jaar gehad", zei ze, terwijl ze onze beschermelinge op de schou der koesterde. Ze wees op gaten in de vloer by oliekachel en elders in de huiskamer. „Soms springen de muizen 's nachts op Je bed." Het poesje is er gebleven. Er is zeg ge één keer gisteravond nog gebeld. Er is blUkbaar weinig plaats voor grysgestreepte, cyperse katjes van anderhalve maand oud in deze boze wereld. Of misschien zitten er voor alle gaten in Leidse vloeren al poe zen op de loer. Dan moeten het er heel wat zyn. Bejaardentocht Voor de 27-ste keer gaan de Lei derdorpse bejaarden een autotocht maken. Het comité Autotocht en Ont spanning voor bejaarden is al weer druk aan de voorbereiding van deze autotocht bezig, aldus secretaris A. Kruidenier. De datum van deze tocht is gesteld op zaterdag 23 juni a.s. en is toegankelijk voor bejaarden van alle gezindten mits een echtgenoot van een echtpaar of zelfstandige dit jaar 70 jaar wordt of ouder is. Om de kosten van deze autotocht te kun nen bestrijden wordt er in de week van 30 april t/m 5 mei a.s. een huis- aan-huis-collecte gehouden. Vorig jaar was deze collecte zo'n succes dat meer dan 225 personen met een ge zamenlijke leeftijd van ca. 16.000 jaar er aan konden deelnemen. Het comi té verzoekt ons deze collecte van har te aan te bevelen, daar de bejaarden aan deze autotocht een enorm plezier beleven. Secretariaat: Acacialaan 4, tel. 30577. Kort Kort Kort De Wassenaarse Kulturele Kern zal op 3 mei in de openbare biblio theek aan de Luifelbaan de Cultuur nota, die is samengesteld door deze groep, aan de leden van de Wasse naarse gemeenteraad aanbieden (16.30 uur). Op 18 mei belegt de Leiderdorp- se muziekschool Rijnakkoord een le denvergadering. Er zal dan in de Scheppingskerk worden gediscus sieerd over de beleidsnota van de mu ziekschool. In het kasteel van het Wasse naarse recreatiecentrum Duinrell wordt dit weekeinde weer een antiek beurs gehouden. De beurs zal geopend zijn: vrydag 19-22 uur, zaterdag 11- 22 uur, zondag 11-18 uur. Voor de zevenentwintigste keer gaan 12 mei 's middags om twee uur in Oegstgeest de St. Jorismarsen van start.. Burgemeester Van Eysinga zal op het terrein van Kasteel Oud Poel geest de opening verrichten. O Het is eindelijk zover. De Zoeter. woudse kleuters van de Krakepit en de Blokhut kunnen hun nieuwe pand betrekken. Dat gaat natuurlijk met uitbundige feestelijkheden gepaard. Burgemeester Detmers gaat 3 mei om 2 uur de school officieel openen. Op deze openingsdag is er vanaf acht uur 's avonds voor de ouders gelegenheid de school te bezichtigen. De Afdeling Meerburg van de Nederlandse Bond van Plattelands vrouwen houdt op 27 april (kwart over acht) weer een avondbyeen- komst. Het is de bedoeling dat alle bezoeksters zich dan op het bloem schikken werpen. Voor de bijeen komst van 15 mei staat er een kook cursus Je op het programma. Deze avond vormt het sluitstuk van het seizoen. Vandalisme in kantine LEIDEN Onbekenden hebbe gisteren in de kantine van de korf balvereniging "Noorderkwartier", (op het terrein van de Groenoord hal) een grote ravage aangericb Behalve de ruiten werden z zen van de neonverlichting stukga gooid. De daders, vermoedelijk bal dadige jeugd, besmeurden verder vloer met een hoeveelheid verf. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leldsch Dagblad B.V Witte Singel 1 - LeldeD Postbus 64 - Giro 67055 Telefoon directie en administra tie 01710-25041 Telefoon redactie 01710-21507 Hoofdredacteur Han Mulder Maandabonnement t Kwartaalabonnement 2*2.45 Per post 12 Losse nummers f 0,*i Abonnementsgelden oy vooruit betaling te voldoen Bij automa Glsche overschrijving geen admi nistratie- er incassokosten. Nabezorging tot 20.00 uur. Zaterdag tot 18.06 uur Telefoon 01710-30500

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2