VOC is egen lUropese Spelen [EREDIENSTEN iOEDE VRIJDAG Amateurs van Sparta wippen Lugdunum Goede week in Leidse parochie ok tegen vereniging van Europese nationale comité's Trip waterpoloteam Rus Sosonko en Boersma leiden samen Volleybalsters winnen West- Europa Cup Zilveren Molentoernooi WIERSMA EN SIJBRANDS WINNEN «mujiiiimuj» JEN HAAG Het gigantisme en de versobering in de Olym- 4e Spelen zijn gisteravond in de jaarlijkse ledenvergade- jvan het Nederlandsch Olympisch Comité aan de orde ge- si. In zijn openingswoord stond NOC-voorzitter Kerdel j uitvoerig stil bij deze punten, waarin vrijwel overal in de mpische beweging in de wereld aandacht aan wordt be- Kaard kwam ook het amateu- en de sponsoring aan de orde. ïóand daarmee deelde de heer a mee dat het bestuur van het de Koninklijke Nederlandse itsenrijders Bond (KNSB) ver- de verdere uitwerking en idmaking van de sponsorrege- de KNSB aan te houden tot bet congres van de ISU, dat in in Kopenhagen wordt gehouden, net congres van het Internatio- Olympische Comité, dat in het in Varna (Bulgarije) wordt eden, zal een speciale commis- ipport uitbrengen over amateu- en sponsoring. de vergadering van de Europe- Olympische comités, die begin m Monte Carlo zal worden ge- i, zal het NOC zich uitspreken vorming van een organisa- ran de Europese nationale ipische comite's, evenals tegen ouden van Europese spelen, zijn als bestuur van mening er al genoeg organisaties zijn", heer Kerdel. Geen van de jenwoordigers van de Olympi- bonden sprak zich uit tegen het dat het bestuur van NOC ten ;aande al reeds had geno- NOC zal voortaan elke vier Olympische Spelen een nfcomst houden van alle oud- piers en de leden van het die in het Olympische jaar de spelen zijn afgevaardigd, hebben dit besluit genomen de bijeenkomst, die wij in het najaar ter gelegenheid van ons zes tigjarig bestaan op Papendal hiel den, zo'n groot succes is geweest". Het NOC wil binnenkort een be leidsplan ter voorbereiding op de Olympische Spelen van Montreal bekend maken. Hierin zal o.a. grote aandacht worden besteed aan de sa menwerkingsstructuur tussen het NOC en de bonden, alsmede aan de organisatorische opzet van de bege leiding (medisch, para-medisch en psychologisch) van de Olympische ploegen. Beker De Van Tuyll-beker voor de beste prestatie ging naar de Budo Bond Nederland voor de twee gouden me dailles die Wim Ruska op de Olympi sche Spelen in München behaalde. Het NOC reikte twee erepenningen uit: aart* jhr Mr. W. H. D. Quarles van Ufford, voor zijn werk als chef de mission van de Nederlandse af vaardiging naar de Olympische Win terspelen van 1968 (Grenoble) en Sapporo (1972), en aan de heer C. v.d. Sloot, die in 1972 als Olympisch attache in Sapporo optrad. Het NOC nam in zijn jaarvergade ring afscheid van vier bestuursleden t.w. secretaris/penningmeester drs Ch. E. van der Ploeg, die na twaalf jaar terugtrad en daarom benoemd werd tot erelid van het NOC, en ver der van de heren H. J. Teengs-Ger- ritsen (vice-voorzitter), mr J. W. v. d. Krol (lid), en jhr mr W. H. D. Quarles van Ufford (lid. Mr J. D. J. Idenburg, die reeds NOC-voorzitter Kerdel: "Er zijn al genoeg organisaties". zitting had in het bestuur werd tot Dorst en mr U. J. Suermondt. vlce-voorzitter benoemd. Als nieuwe De heer Idenburg zal door zijn be- bestuursleden traden toe de heer J. noeming tot vice-voorzitter van het F .Stap, als secretaris/penningmees- NOC reglementair moeten aftreden ter en als lid de heren mr J. P. A. als voorzitter van de Koninklijke Ne- V. Ballegoijen de Jong, P. M. van derlandse Hockey Bond. DEN HAAG Het Nederlandse waterpoloteam is vandaag naar Bel grado vertrokken om deel te nemen aan een internationaal toernooi. Vrijdag, zaterdag en zondag vindt in Belgrado een vierlandentoernooi plaats met Zuid-Slavië, Roemenië en West-Duitsla-nd. De ploeg reist ver volgens door naar Pescara (Italië) om uit te komen in het toernooi om de Coppa Hungaria. Hieraan nemen deel: Zuid-Slavië, West- Duitsland, Roemenië, Nederland, Italië en Hon garije. Aanvankelijk waren de Ver- igde Staten en Rusland uitgenodigd. Maar toen deze landen berichtten niet te zullen komen werden Roe menië en Nederland geïnviteerd. Bondscoach Harry Vriend heeft voor beide wedstrijdreeksen een com binatie van jeugd en oudere spelers gemaakt. Noodgedwongen eigenlijk. Zijn pogingen om meer spelers van d-e .München ploeg" te behouden, zijn op niets uitgelopen. De twaalf spelers, die in Zuidsla- vië spelen, zijn in principe geselec teerd voor het wereldkampioenschap, dat eind augustus, begin september eveneens in de Zuidslavische hoofd stad wordt gehouden, uitgezonderd reserve-doelman Ronny Gal (t IJ), die op deze trip de plaats inneemt van de aan zijn duim geblesseerde Wim van der Schilde. De ploeg voor Zuid-Slavië: Evert Kroon, Ronnie Gal, Gerard Keetelaar, Jan Evert Veer, Piet Reedijk, Jacob Spijker, Al- bert Spijker, Hans Stam, Ronnie Koster, Nico Landeweerd, Gijs Stro- boer en Elth Drenth. Na Belgrado reizen Elth Drenth (examen aan de paedagogische academie) en Gijs Stroboer (studie) naar Nederland te rug. De ploeg wordt dan gecomple teerd door Tonny Buunk. Zwemmen De zwemwedstrij den om de Euro-Zwemlust-Trofee, gaan dit jaar niet door. De Utrecht se vereniging Den Hommel, die om de twee jaar deze wedstrijden in de maand juli organiseerde, heeft van de organisatie moeten afzien. De stij gende financiële lasten en de afzeg gingen op het laatste moment (zoals Oost Duitsland twee jaar geleden deed), hebben tot düt besluit geleid. LEEUWARDEN De Nederlander Paul Boersma en de Russische meester Gena Sosonko staan na de derde ronde van het toernooi om het Nederlands schaakkampioenschap op kop. Beiden hebben 2V& uit 3. Henneberke moest onder het Juk van Boersma door, die een gedegen positiepartij op tafel bracht. Uitzon derlijk boeiend was het duel tussen Sosonko en Eddy Scholl, oud-kam pioen van Nederland. In het midden spel besteedde de Rus een uur aan het doorrekenen van een combinatie - die hij tenslotte toch niet uitvoer de - om in plaats daarvan, van posi tioneel voordeel uit, afgemeten te winnen. Landskampioen Coen Zuidema re miseerde tegen Hartoch. Het was van beiden de derde puntendeling in successie. Ofschoon de ranglijst ui teraard nog niet al te veel houvast biedt, is het desondanks de moeite waard vast te stellen, dat Sosonko op die serieuze belagers reeds een vol punt is uitgelopen. Zijn kandida tuur voor de titel - kampioen van Nederland - lijkt alleszins reeël. De uitslagen van de derde ronde zijn: Henneberke - Boersma 0-1, Sosonko - Schol 1-0, Zuidema - Hartoch 1 j - 12, Enklaar - v. Scheltinga afgebr., v. Baarle - Marcus afgebr., v.d. Wei de - v.d. Vliet afgebr.. Stand na drie ronden: 1/2. Boersma en Sosonko 2 1/2 pnt, 3. v.d. Vliet 1 Vj en 1 af. 4/5. Zuide ma en Hartoch ll-i, 6/8. Marcus, v. d. Weide en Enklaar 1 en 1 af, 9/10. Scholl en Henneberke 1. 11. v. Schel tinga VI- en 1 af, 12. v. Baarle 0 en 1 af. In de strijd om het Nederlands Jeugdkampioenschap verloor Hou- weling (Voorschoten) van de Apel- doorner v.d. Linde. OSNABRUCK Het Nederlandse dames volley balteam heeft in Osna- bruck het toernooi om de West-Eu ropa Cup gewonnen. In de finale werd West Duitsland met 30 <15 13, 1510, 158) verslagen. Het Nederlandse herenteam plaatste zich gisteravond in Napels voor de eindronde van het toernooi om de Spring Cup. Nederland versloeg in zijn tweede wedstrijd Zwitserland met 3—0. De andere groepswinnaars zijn Italië, België en Frankrijk. Paardesport Na een zware val tijdens een springconcours, dat in januari in Münster werd gehouden en waarbij hij een dubbele beenbreuk opliep, zal Europees ruiterkampioen Hartwig Steenken (W-Dld) half mei in Kassei zijn rentree maken. LEIDEN Het Zilveren Molen toernooi lijkt dit jaar geen Leidse aangelegenheid te gaan worden. Aan de regenachtige Boshuizerkade werd Lugdunum gisteravond als derde "Leids?" ploeg uit het door LFC georganiseerde toernooi gewipt. Het amateur-elftal van Sparta kwalificeerde zich door een volko men verdiende 20 overwinning voor de volgende ronde. De formatie van trainer Joop dc Busser, zonder de zieke Leo Redel, met Jaap Schildthuizen (na rust ver vangen door Hans van der Starp) en Jan van Leiden als vleugel verdedigers kreeg in de eerste helft nauwelijks een voet aan de (natte) grond. De Spartanen, met enkele talentvolle jeugdige spelers in het elftal, be- Door Simon van Meijgaarden heersten het gehele middenveld en trokken met snel direct voetbal op naar het doel van Gerard Dubbelde- man, die de bal al na acht minuten op de lat zag komen. Het aggresieve middenveld van de Rotterdamse ploeg gaf de "Kikkers" zelfs geen gelegen heid om goed uit te verdedigen. Dat leidde in de 14e en 25ste minuut tot twee hoekschoppen, waaruit door de amateurs van Sparta werd gescoord. Na 14 minuten verdween de bal na een kopbal van Karei de Dude via het lichaam van Cees Vermond onhoud baar achter doelman Gerard Dubbel- deman en in de 25ste minuut vond De Oude 20 nadat Dubbeldeman de bal na een hoekschop voor de voeten van de Rotterdamse spits tikte. Het tegenspel van Lugdunum bleef ook daarna bijzonder pover. Voor rust kregen de Leidenaars eigenlek nog maar één reële scoringskans: Jan Pijnakker werd in staat gesteld om voor open doel in te schieten nadat een aanval van hem en Wim de Roo doelman Pijper geheel uit positie had gespeeld. Pijnakker faalde echter en schoot ver naast. Na rust evenwel leek Lugdunum de bakens te gaan verzetten. Jaap Schüdthuizen had het veld moeten ruimen voor Hans van der Starp, die op het middenveld veel werk ver richtte, terwijl Wim de Roo zijn ver trouwde plaats als linkervleugelver dediger weer innam. Die wijzigingen betekenden een duidelijke verbetering. Lugdunum was in staat om de Rot terdamse aanvallen vroegtijdig te on derbreken en onder leiding van de stuwende Hans van der Starp kon den de "Kikkers" de groenwitte voor hoede aan het werk zetten. Die voor hoede bleek gisteravond niet schot vaardig genoeg om het doelman Pij per echt gevaarlijk te maken. De twee treffers van De Oude bleken uitein delijk voldoende voor de Sparta-ama- teurs om Lugdunum als derde 'Leidse' ploeg <na Quick Boys en LFC> af te schrijven als mogelijke toekomstige bezitter van de Zilveren Molen. Aan UVS volgende week (tegen JOS) de taak om daarin verandering te bren gen Lugdunum: Dubbeldeman. Van Lei den, Van Egmond. De Cler, Schildt- huizen «Van der Starp). Oppelaar. De Roo, Werk, Van Es, Pijnakker. APELDOORN Ook de tiende ronde van het persoonlijk damkampioen schap van Nederland bracht nog geen aanwijzing wie zich straks met de lauwerkrans zal kunnen tooien. We derom wonnen Wiersma en Sijbrands hun partijen en bleven daardoor ge lijk in aantal punten. Bij een even tuele gelijke aankomst met Wiersma zou Sijbrands niet tot een beslissings match bereid zijn. Een en ander zou niet passen in zijn trainingsschema in verband met zijn strijd om de wereld titel in oktober tegen de Rus An- dreiko. Uitslagen: Visser Hermelink 0—2, Gordijn Toet 1—1, Bronstring Wiersma 0—2, Prinsen De Ruiter 1—1, Tielrooy De Jong 0—2. v. d. Sluis Varkevisser 11, Drost Sijbrands 0—2. De stand is na tien ronden: 1. Sij brands en Wiersma 17 punten. 3. Her melink en De Jong 13, 5. De Ruiter 11, 6. Bronstring. Gordijn en Varkevisser 10, 9. Drost 9, 10. Toet 8, 11. v. d. Sluis 7, 12. Prinsen 6. 13. Tielrooy 5, 14. Visser 4. fcn Herv. Gem. oglandse kerk 7.30 u. ds. E. M. ioek (H.A.). tóerk 7.30 u. ds. A. J. d. Jongh anathakerk 7.30 u. ds. H. J. van rberg (H.A.). Ungskerk 7.30 u. ds. G. C. Post blehemkerk 10 u. ds. Panne- IHA.). fljdingskerk 7.30 u. ds. Joh. Poort tokerk 7.30 u. ds. C. H. Bijl Wallone 7 u. Pasteur D. Ribs tonisch Ziekenhuis 10 u. ds. P. Malssen. hessenhuis 10 u. ds. J. E. Bre ien ds. H. W. Hemmes (H.A.). rtkapel Vredeskerk 7.30 u. De- corium van de Marcus-passie. <1. Kerk tokerk 7.30 u. ds. Kronemeijer. itóerk 7.30 u. ds. Hortenslus. Vestkerk 7.30 u. ds. Den Hee mkerk 7.30 u. ds. Pijlman. Njdlngskerk 7.30 u. gemeenschap dienst. «noord 7.30 u. ds. Brederveld. Geref. Kerk 7.30 u. ds. Carlier. tg. Luth. Kerk 7.30 u. ds. Hap- ag. Gem. 8 u. evang. J. «/Doopsgez. gem. 7.30 u. ds. fag (H.A.). Iwderveen Herv. Gem. 19.30 v. Hoegee, Geref. Kerk 7 u. ds. fi te Aalsmeer. Chr. Geref. Kerk Dienst des Woords, RK Kerk 8 u. aan den Rijn. Herv. Gem. i'skerk Julianastraat 7.30 uur Ds memaaijer, Opstandingskerk j» Marijkestraat 7.30 uur ds. P. toer, Gebouw Nabij Van Lennep- roepingswerk Ned. Herv. Kerk kandidaat te Kampen, te Gnomen naar Gieterveen W. 9 te Heinkenszand. Geref. Kerken tëpen te Montfoort C. P. Sy- tot H. van Benthem te Middel- Geref. Gemeenten fcpen te Nieuw-Beijerland K. Den Haag, te Ridderkerk 'enberg te Rotterdam te «n A. Elshout, te Calamazoo te Elspeet, Chr. v.d. Poel, te k. te Nieuwer ter Aa, A. Hof- te Scheveningen. straat 7.30 uur ds. J. H. Bogers. Ouds- hoornseweg 10 uur ds. R. Oort, 7 uur ds. R. Oort, Herv. Sionskerk Hooft- straat 7.30 uur ds. S. W. Verploeg. De Goede Herderkerk Ten Harmsenstraat 7.30 uur ds. G. de Ruiter Ridderveld De Bron Troubadourweg 7.30 uur Interkerkelijke dienst met lekenspel- groep Ds. Vos pastoor Seijsener en ds .N. J. M. Hoofwnsijk. Geref. Kerk. Maranathakerk Raad huisstraat 7.30 uur ds. M. van Harme ien. Salvatorlkerk W. de Zwijgerlaan 7.30 uur ds. Pr. de Jong, De Goede Herderkerk Ten Harmsenstraat 7.30 uur ds. G. de Ruiter Gez. dienst met de herv. Ridderveld De Bron Trouba dourweg 7.30 uur ds. N. J. M. Hoogen- dijk, Gez. dienst met hervormden en lekenspel-groe Geref. Kerk dr. Feenstra, Chr. Geref. Kerk. Jeruzalemkerk Grijpensteinstraat 7.30 uur «is. P. Oud eref. Gem. Kerkgebouw Hooft- straat 240. 9.30 uur Leesdienst. I Rem. Geref. Gem. Van Mandersloo- Baptisten gemeente. Triomfatorkerk Molenwerfstraat 7 uur ds H. G. Koek koek. R.K. St. Bonifaniuskerk 8 uur. R. K. St. Pius X kerk 7.30 uur. De Bron H. Geestkerk 7.30 uur Gemeenschappe lijke dienst met Geref. en Hervormde Bodegraven Herv. Gemeente (Dorpskerk) 8.30 uur ds Balke (Betlile hemkerk (7.30 uur ds Rijnsburger. Geref. Kerk 7.30 uur ds. Buitenhuis (Witte donderdag) Evang. Luth. Kerk 7.30 uur ds Pobuda, Salvatorkerk 7.30 uur ds Van Embden. Hazerswoude Herv. Gem. 7.30 uur ds. P. Geertsema R.K. St. Bernardus- kerk Rijndijk 3 uur en 7.30 uur. R.K. S Mlchaelkerk Rijndijk 3 uur en 7.30 u. Kerk der Engelbewaarders Dorp 7.30 u Kaag Herv. gemeente 10 en 7.30 u. Ds. Van 't Hof (H.A.) R.K. Kerk 3 uur oefening kruisweg 7.30 uur. Leiderdorp Herv./Geref. Kerk Dorpskerk 10 uur ds. Honnef Hoofdstr. kerk 7.30 uur ds. Van Netten, Schep- pingskerk 7.30 uur ds. Geense. Lehmiiden Herv. Gem. 19.30 Dr. J. H. de Vree Geref. Kerk 7.30 uur ds. Jos. G. Los, R.K. Kerk 7.30 uur. Nieuwkoop Herv. Gem. 7.30 Dr. G. v. Doorn Chr. Geref. Kerk donderdag Goede Vrijdagdienst 7.30 uur ds. H. C. v. d. Ent te Katwijk aan Zee. R.K. Kerk 7.30 uur. Nieuwveen Herv. Gem. 7.30 ds. J. Kaai, Geref. Kerk 7.30 uur ds. Vos te Alphen aan den Rijn. R.K. Kerk 19.30 Oegstgeest Herv. Gemeente (Groe ne Kerk) 7.30 uur ds Sierat (PaulU6- kerk) 7.30 uur ds. Blom (Gemeentecen trum) 10.30 uur ds. Irik, 7.30 uur ds. Oudewetering Herv. Gem. 9.30 en 7 uur ds. Lalleman (HA.). Rem. Geref. Gem. 7 uur mej. ds. H. J. W. Modder man te Hilversum. R.K. Kerk Meer- kreuk 2.30 uur en 8 uur. Kijnsaterwoude Herv. Gem. Chr. Geref Kerk donderdag Goede Vrijdag dienst 7.30 uur ds. G. Bouw te Scheve ningen. R.K. Kerk 7.30 uur. Itijnsburg Herv. Gemeente (Grote Kerk) 9.30 uur ds. Van Niel, 7.30 uur ds. Wisse (Bethelkerk) 9.30 uur ds Wis se (H.A.) Geref. Kerk (Immanuelkerk) 7.30 uur ds. Bijlefeld (Maranthafkerk) 7.30 uur ds. Van der Linden. Chr. Ge ref. Kerk 7.30 uur Dienst des woords g ref. Kerk (vrijgemaakt) 8 uur ds. Ded- V oorhout Hervormde Gemeente 7.30 uur Ds. Hoogenkamp. Voorschoten Herv. Gemeente Dorps kerk 10 uur ds. v. d. Schoot (Heilig Avondmaal) 7.30 uur ds. Meijering H.- A. Rijndijk 7.30 uur Ds. v. d. Schoot H.A., Geref. Kerk 7.30 uur Ds. de Zeeuw Aula Noord-Hofland 7.30 uur ds Reedijk. Geref. Kerk vrijgemaakt 6.30 uur ds. v. d. Haar uit Leiden. Waddinxveen Herv. Gem. Brug- kerk 7.30 uur ds. J. v. d. Heuvel Bet helkerk 7.30 uur Ds. T. v. 't Veld: Im manuelkerk 7.00 uur ds. N. J. Flink. Geref. Kerk Ontmoetingskerk 8.00 uur ds. D. J. Modderaar (HA) Oud Ger. Gem. Zuidkade 158 7.00 uur leesdienst Chr. Afgesch. gem.: 7.30 uur Ds. A. P. Verloop. Rem. Ger. Gem. 7.00 uur Ds. G. A. Hooykaas (HA) R.K. Kerk St. Victorkerk 8 uur ontmoetingskerk 3 u. jeugddienst donderdag ontmoetingsker 4 uur Jeugdvierlng. Warmond Herv. Gem. 10 uur (HA) ds Den Tonkelaar 7.30 uur (belijde nis en H.A.) ds. Den Tonkelaar. Wassenaar Herv. gemeente (Dorpskerk) 7.30 uur dr. Frederikse en ds Van Buuren (Kievietkerk) 7.30 uur ds Wiersma (H.A.) Geref. Kerk 7.45 u. ds Verburg (Zuid) 7.30 uur ds Bech. Wouhrugge Herv. Gemeente 7.30 uur Ds. Franken (H.A.) Geref. Kerk: 7.30 uur Ds. Huizebosch. Zevenhoven Herv. Gem. 7 uur Dr. A. G. Baayen Rijnsburg. Geref. Kerk 7.30 uur ds. A. G. Baayens te Waddlnx- veen, R.K. Kerk 7.30 uur. Zoeterwoude Herv. Gem. 7.30 uur ds. Schonh R.K. St. Janskerk Zuidbuu seweg 7.30 uur R.K. Christus Dienaar- kerk 7.30 uur. R.K. Kerk Meerburg 7 Zwammerdam Herv. Gem. 7.30 uur ds. P. J. D. van Malssen te Leiderdorp H.A. Rem. Geref. Gem. R.K. kerk 3 u. en 7.30 uur. In de rk. parochies in de Bollen streek vinden op Goede Vrijdag de volgende diensten plaats: WITTE DONDERDAG: GOEDE VRIJDAG: Parochie Antonius 20.00 uur Parochie Hartebrug 20.00 uur Parochie Herensingel 19.30 uur Parochie Leonardus 19.30 mgr. Slmonis Parochie Lodewyk 20.00 uur Parochie Petrus 19.30 uur Parochie Menswording (L'dorp) 20.00 uur Parochie Oegstgeest 19.30 uur Bonaventurakapel 20.00 uur (Ned.), 21.30 uur (Lat) Parochie Antonius 15.00 uur en 20.00 uur Parochie Hartebrug (kruisweg) 15.00 uur en 20 00 uur Lydenspel) Parochie Herensingel «kruisweg) 15.00 uur en 19.30 uur Parochie Leonardus (kruisweg) 15.00 uur en 19.30 uur «plechtigheden) Parochie Lodewyk (kruisweg) 15.00 uur en 20.00 uur plechtigheden) Parochie Petrus (kruisweg) 15.00 uur en 19.30 uur Parochie Menswording (L'dorp) 15.00 uur en 20.00 uur Parochie Oegstgeest (kruishulde) 15.00 en 19.30 uur (LH- denspel) Bonaventurakapel (kruisweg 15.00 uur, (kruishulde» 20 00 uur en 21.30 uur (Lat.) Merenwijk 19.30 uur PAASZATERDAG: Parochie Antonius 20.30 uur. Parochie Hartebrug 21.30 (Paasliturgie) Parcchie Herensingel 21.30 uur Parochie Leonardus 20.00 uur Parochie Lodewjjk 20.00 uur (Liturgie Paaswake) Parochie Petrus 19.30 uur Parochie Menswording 20.00 uur (Paaswake) in Schep- pingskerk) 22.30 (Jongerenmis» in Scheppingskerk Parochie Oegstgeest 22.00 uur Bonaventurakapel: 20.00 uur en 22.30 uur Merenwijk 21.00 uur PAASZONDAG: Hillegom St. Jozef 19.30 Elim- groep, St. Martmus 2.30 Kruisweg 7 plechtige Goede Vrijdag viering. Lisse Agatha 15.00 korte gedach tenis sterven Chr. 20.00 liturgische viering van Chr, dood, Mariakerk 19.30 Sassenlieim H. Pancratius 15.00 gezins viering 19.30 gedachtenis vie ring van het lijden en sterven van onze Heer. Voorhout 15.00 Kruisweglaan 19. plechtige herdenking Uit de collectie Stedelijk Museum "De Lakenhal" De kruisiging van Christus naar een schilderij van Comelis Engébrechtsz (1468-1533). (Foto A. Dingjan» Noordwijkerhout. St. Victor: 15.00 Kruisweg 20.00 plechtigheden Goede Vrijdag, St. Jozef 15.00 Kruisweg 19.15 Passiegedachtenis en Kruishulde, De Zilk, 20.00 liturgische viering. Warmond 11.30 Kruishulde voor de kinderen 19.30 plechtigheden. Parochie Antonius 9.30 uur, 11.00 uur. 12.15 uur Parochie Hartebrug 9.00 uur. 10.45 uur (Hoogm.) 12.00 uur Parochie Herensingel 9.30 uur (Lat.) 11.00 uur «Lord Folks) Timorstraat 10.30 uur Parochie Leonardus 9.00 uur (Hoogm.). 10.45 uur (gez. Ned.), 12.00 uur Parochie Lodewyk 9.30 uur (Hoogm. Lat.), 11.00 uur (Ned.) 12.15 uur, 18.00 uur Parochie Petrus 9.00 uur. 10.30 uur, 12.00 uur Parochie Menswording 9.30 uur (Hoogm.), 11.00 uur (Hoogm.), 12.00 uur (doopdienst) Bonaventurakapel 8.00 uur, 10.00 uur, 11.00 uur Merenwijk 10.00 uur

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 25