In den Beginne. jongeman jongedame Boek van de Maand-Ibt 13 mei - of zolang de voorraad strekt f 12.50. (Daarna f22.50).. Stoelbed nu Doe meer met minder geld.j^fflf kommercieel medewerker SWETS ZEITLINGER BV. De JONG'S Machinefabriek B.V., producente van o.a. truckmixers, betonmolens, bouwliften en buikwagens zoekt op korte termijn voor de AFDELING WERKVOORBEREIDING een van ca. 20 jaar, die zal worden belast met de vastlegging van de urenverantwoording ten behoeve van de nacalculatie. Een mulo-/mavo-opleiding, accuratesse en Tekenvaardigheid zijn vereist. van ca. 18 jaar, die een deel van het typewerk en daarnaast het documentatie-archief gaat verzorgen. Een mavo-opleiding, typevaardigheid en accuratesse zijn vereiST. Belangstellenden voor een van deze funkties kunnen zich telefonisch of schriftelijk in verbinding stellen met de afdeling personeelszaken van Hoe was het in den beginne? Hoe zag de aarde er uit toen hij nog woest en ledig en onbesmet was? Beter dan met woorden kun je dat vertellen in beelden. En dat is precies wat het nieuwe Boek van de Maand doet. Het vertaalt het Bijbelse scheppingsverhaal op een manier zoals u het nooit hebt gezien. In tientallen boeiende, aktuele kleuren foto's van de befaamde fotografen Hans Samsom en Laura Rous. In den Beginne is méér dan een boek. Het is een belevenis. Vanaf 5 april is het te koop bij uw boek handelaar voor de extreem lage prijs van f. 12.50. Dat is niet teveel voor zo'n unieke ervaring. In den Beginne met 94 full-color pagina's op het royale formaat van 28 x 41 cm. W1JSP*otnn in den eeeifii in: den begi; in den'begi in den beginne in den beginne in oen beginne in den beginne in dén-beginne in. den beginne in den beginne in den beginne Ixjbt-nÊN BE.ror.Nnc 'n Badlaken moet veel vocht op kunnen nemen. Daarom is dit Allure badlaken gemaakt van vocht- slurpend katoen. En natuurlijk in allerlei vrolijke dessins, maar ook in modieuze effen tinten. Kost toch maar 9.75. 'n Bizonder mooie sherry, onze eigen import uit hèt Spaanse sherry- gebied Jerez de la Frontera. Amontillado, medium dry en pale cream 5.95, nü 5.25 per fles." 'Aanbiedingen geldig t/m. 21 apriL Ten behoeve van een van onze kommerciële afdelingen zoeken wij in het gebied Randstad een ambitieus ingesteld medewerker tussen ongeveer 25 en 35 jaar, die na een ruime inwerkperiode als Zachte matras met ingebouwd Knaap van 'n paasbrood, ca. 800 gram. Taart op z'n paasbest. met veel verse hoofdkussen. Fijn dessin in 2 kleur- Overvol met krenten en de fijnste slagroom of met mokka of 'n stellingen.Merk Reactor. 54.75. spijs. 2.15. kombinatie van allebei. Elke dag vers Is al geen geld, nü 49.751* uit onze banketbakkerij! 5.-. Heereweg 347 B - Lisse Telefoon (02521) 19113 BOEKHANDEL EN UITGEVERIJ Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een MEDEWERKER (eventueel 45 er) met een opleiding op minimaal MULO-niveau, voor de behandeling van de dagelijkse boekenstroom en het daarbij behorende kaartsysteem. Wij bieden hem een uitstekend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden (13e maanduitkering, 7.2% vakantietoeslag, 21 vakantiedagen per jaar en reiskostenver goeding voor hen, die buiten Lisse wonen). Belangstellenden voor deze functie nodigen wij uit telefonisch of schriftelijk contact op te nemen met Mej. A. A. I. Spoel. zal worden aangesteld. De aard van de werkzaamheden ligt voornamelijk in de sfeer van indirekte verkoop, zoals het behandelen van zaken op financieel-juridisch terrein, het zoeken van exploitanten voor bepaalde panden en het pousseren van merkartikelen bij de tussenhandel. Vereist: Middelbare schoolopleiding met interesse in makelaardij, verzekeringswezen, rechtskennis, slijters- of horecabranche. Praktijkervaring in één der genoemde richtingen wordt als noodzakelijk aangemerkt. Gezien het ambulante karakter van de werkzaamheden is het rijbewijs BE noodzakelijk. Wij bieden een afwisselende en interessante funktie, waaraan goede materiële perspektieven verbonden zijn. Sollicitaties met uitvoerige gegevens over opleiding en ervaring kunt U tot 1 week na verschijnen in dit blad richten aan de afd. Personeelszaken van Verenigde Nederlandse Brouwerijen BREDA-ORANJEBOOM N.V. Nederlands 2® bierproducent en behorend tot Allied Breweries, het grootste drankenconcern in Europa. Originele blue denim salopette met opgestikte borstzak en verstelbare gespen. Maten: 116-167 Tiener-jurkje van blue denim gekombineerd met een moderne ruit. Maten: 140-167 dames-heren&kjndermode 5meiplein112-tl4-leiden-telefbon20779 Ceresstraat 13, Breda.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 22