98?s bvkorthofah KKE Hier is't mooiste nieuws sinds de uitvinding van debeha: bij eik model beha bijpassende slipjes. secretaresse I fjollandia Weekendkoopjes van R ISmaakt1 PLANJE F.M. A.M. w85tm 0 cC;m Coat, (0Z, foMwm. en, -met &$3ksss?« óModellen 7 Modellen HEMA 1een 2e UITSLUITEND VRIJDAG EN ZATERDAG Dur-O-bor drinkservies in strakke vorm Design 80. Opgebouwd uit 6 bitter-, 6 likeur-, 6 port-, 6 wijn- en 6 wa terglazen. Nu met nog 6 sherryglazen gratis van 48.25 voor 38.25 Tuinstoel met stevig stalen frame en zonnig gekleurde loper. Zit ve rend opgehangen voor extra comfort. Bruin houten armleggers, nu slechts 9.95 Volautomatisch brood rooster met ruimte voor 2 sneden en instelbaar naar ieders wens. Ge heel zwaar verchroomd en voorzien van 2 koudgrepen. Eén jaar garantie. 34.50 orig.Balkontafel Balkontafel, geheel In stelbaar, met vlekvrij bovenblad in eiken mo tief. Formaat 40 x 60 cm en afgebiesd met zware stootrand. Ideaal op elke veranda. Met gebruiks- 1850 aanwijzing met en Kyota draagbare radio met wegklapbare draag- greep en uiterst gevoelige draaibare télé anten ne voor ontvangst van F.M en Middengolfzen ders, output 300 mw. Kast afgewerkt met fraaie houtnerf structuur en chroom delen Een onge stoorde ontvangst en één jaar garantie Nu van 55.— voor 49.50 OEGSTGEEST EElLtSENHAGE Winkelcentrum Groot winkelcntrum Langevoort Berkenhove 6 Irislaan 79-81 Aanbiedingen ook geldig tijdens koopavond Stoelparasol met uniek verstelbare klem, pas send op vlakke en ron de buis. Veelkleurig ba- nenpatroon van vocht- afstotend nylon en een diameter van 120 cm. nu 9.75 Fraaie wandspiegel, gevat in kunststof frame en een diameter van 36 cm. Spiegel kristalhelder en p send in elk interieur. Keuze uit oranje of wit, nu slechts 5.50 I [van 50 S Uitschuifbaar schoen- rek, passend op plank of in kast. Schoendra gers in glanzend alu minium, gevat in oranje kunststof houders. In draagtas verpakt, nu van 11.50 voor 8.95 King-size afvalbak met ruimte voor gemeente vuilniszak Deksel automatisch sluitend en onderzijde geheel onbreekbaar. Keuze uit diverse kleuren. Nu van 9.95 voor 8.50 U kiest gewoon de beha die u mooi vindt en die 't beste bij u past. En u koopt de bijpassende slipjes er gewoon los bij, voor 'n heel gewone prijs dat 't heel gewoon behóórt te van 2.75 per stuk. Heel gewoon zijn, dat wel. jaja...Maar toevallig is dit héél uniek, 'n nieuwtje dat u alleen in de Hema vindt. We zijn 't met u eens In skin en wit, met beeldig geborduurde bloemetjesrand en strikjes in lieve kleurtjes. Welke beha draagt u't liefst: voorgevormd met beugel? Die hebben we in voorsluiting model (afgebeeld), in boothals en in speciaal boothals-model met die leukevierkante halsuitsnijding. Allemaal voor slechts 7,50. Een niet voorgevormd model, met extra steun in de ondercups kost eveneens 7,50. Houdt u van invisible-net? Een boothals-model met beugel kost 8.75. En dan hebben we voor de junior-cup (AA) nog zo'n heerlijk voorgevormd stretchmodelletje voor slechts 5.75. Bijpassende slipjes mt. 36-44 2.75. In skin en wit en rose en linde groen met schattig opengewerkt kant. Ook in deze beha slaagt u altijd. Voorgevormd? Een fond de robe model zonder beugel (afge beeld) of 'n boothals met beugel allebei 7,50. Of 'n boothals met extra diep decolleté slechts 8.75, Of dat invisible-net model met die gotische V-vormige insnijding voor 8.75. Half voorgevormd is er ook in boothals-model met beugel voor 7.50. Wilt u extra steun in de onder- cup? Dan kiest u datniet- voorgevormde stretch model van 7.50. En tenslotte hebben we in deze lijn ook een zalige soft-beha voor maar 5.75. Bijpassende slipjes mt. 36-44 2.75. IN- EN VERKOOP OUDE JUWELEN, GOUD EN ZILVER DE GOUDSMIDSE BREESTRAAT 75, Tel. 01710—25225. LEIDEN Onze onderneming fabriceert, importeert en exporteert artikelen voor levering aan Industrie, Kantoorboekhan del en Winkelbedrijven. Onze buitendienst bestaat uit 20 vertegenwoordigers en 4 verkoopleiders. De aktiviteiten van deze en de com merciële kantoormedewerkers worden bestuurd en ge coördineerd door de Algemeen Verkoopleider. Daarbij wordt hij geassisteerd door een Zij verzorgen de wekelijkse reisprogramma's van de ver tegenwoordigers, de correspondentie, onderhouden het kontakt met de vertegenwoordigers en de binnendienst, maken telefonische afspraken, etc. Belangstellenden voor een van deze functies kunnen schriftelijk solliciteren of telefonisch een afspraak ma ken met onze directie-secretaresse Mej. C. van Egmond. Dubbele Buurt 8-28, Rijnsburg. Tel. (01718) 71845* toestel 10. zo de kast in. Marine ot bordeaux gestreept. 17,95. Kom bij ons kijken naar Hollandla's vooruitstrevende moda-Mf! voor mannen, vrouwen en kinderen. VOORSCHOTEN Schoolstraat 150 LEIDEN Haarlemmerstraat 228

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 14