tekenaar Johannes-stichting /I ITT PERSONEEL PERSONEEl£fflfleeH personeel)* erst ■ruuuuu ■^TrfyTilr ■HBHHnra Will u met ons nieuw van start l bejaardenverzorgster en ziekenverzorgster SINTJEFOEN hovenier 1 1 a— m soneel PI .PERSONEEL #n Ïeflé bejaardencentrum noordwijk de uitvinders verkoop binnendienst Technisch Supervisor gereedschapmakerij FINANCIAL ANALIST PERSONEEL pereoneel, PERSONEElPersoneel J personeel PERSONEEL personeel I Elascon bv voert werken uit op het gebied van geprofileerde stalen dak- en gevelbeplatingen, industriehallen, systeemplafonds en over kappingen voor rijwielen, auto's en tribunes. Ter uitbreiding van de tekenkamerbezetting zoeken wij een intelligente bouwkundig tekenaar. Na een ruime inwerkperiode zal hij onder supervisie van de chef zelfstandig werktekeningen moeten kunnen maken, van alle tot ons leveringsprogramma behorende materialen en artikelen. Voor deze funktie denken wij aan een jongeman van ±25 jaar met een opleiding op M.T.S.-niveau. Een ruime tekenkamerervaring op een architektenbureau zal door ons als een pré worden beschouwd. Naast een gunstig salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij u een baan In een klein team van jonge mensen in een moderne omgeving en in een prettige werksfeer. Hebt u belangstelling? Neemt u dan kontakt op met de direktie van Elascon bv, Vijf Meilaan/Rooseveltstraat, Postbus 250, Leiden. Telefoon 01710 - 2 0841*. als dochtermaatschappij van Hollandse Constructie Groep deel uitmakend van HBG Ons gloednieuwe bejaardencentrum in de sfeervolle badplaats Noordwijk is van start. 171 bejaarden zul len worden opgenomen. Wij zoeken daarom ter aan vulling van ons kleine gezellige team medewerkers nog een gediplomeerde Leeftijd is van minder belang mits u ervaring heeft en dus zelfstandig kunt werken. Huisvesting is extern mogelijk in gezellig ingerichte moderne flats in Noordwijk. Wij bieden u een salaris volgens de landelijke richt lijnen. Voorts een toeslag voor onregelmatige diensten, vakantietoeslag van 7% en gratis dienst kleding. Uiteraard houden we rekening met uw va kantie-afspraken. Wilt u mèt ons nieuw van start, bel dan op naar de heer J. Scheer voor een eerste afspraak (uiteraard vergoeden we dan uw reiskosten). Telefoon 01719 5646. Stichting Bejaardencentrum St. Jeroen, Jeroenspark 1, Noordwijk. Voor het onderhoud van de terreinen vragen wij een die naast de zorg voor de plantsoenen ook belang stelling heeft voor de begeleiding van onze huis genoten. Diploma's zijn vereist. Zijn werkterrein ligt voorlopig in Nieuwveen, maar wordt in de toekomst verplaatst naar onze nieuwe inrichting „Hooge Burch" te Zwammerdam (Ge meente Alphen a/d Rijn). Salaris volgens vastgestelde tabel met 7% vakantie toeslag. 42£-urige, 5-daagse werkweek; 17 werkdagen vakantie per jaar 2 snipperdagen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer C. van Dam, hfd. van de Plantsoenendienst, telef. (01723)85 94. Sollicitatie te richten aan de heer D. Dekker, adjunkt-direkteur/ekonoom van de Johannes-stich ting, postbus 1 te Nieuwveen. In het hart van Gorinchem ligt nu nog het reeds lang bestaande Ziekengasthuis. September 1973, hopen wij eveneens in het centrum, een nieuw en uiterst modern verpleeghuis te openen met een capaciteit van 180 bedden voor chronisch zieken. Om met een zo kompleet mogelijk team vaste medewerkers te kunnen starten. vragen wij nu reeds afdelingshoofden in het bezit van diploma A en/of B nachthoofd in het bezit van diploma A en/of B Van de kandidaten wordt verwacht dat zij ervaring hebben in leiding geven en beschikken over organisatorische kwaliteiten. Interne huisvesting mogelijk, voor externe huisvesting wordt alle medewerking verleend. Salaris volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad. Premie A.O.W. komt voor rekening van de instelling. Heeft u belangstelling voor deze funkties, dan gaarne uw sollicitaties,, schriftelijk of na telefonische afspraak aan de geneesheer-direkteur, Haarstraat 39, Gorinchem, tel.: 01830-31533 3M Nederland fs een verkoopmaatschappij van een groot, internationaal bedrijf. De sfeer wordt er bepaald door prettige samenwerking van nogal jonge mensen. Daaraan dankt 3M haar oorspronkelijkheid. 3M research levert daarvan steeds opnieuw de bewijzen: vele vernuftige produkten op allerlei terrein. Bedacht om Iedereen 't werken een beetje makkelijker te maken, en 't leven een beetje aangenamer. Onze schuurmaterialen en Scotch-Brite produkten zijn hier sprekende voorbeelden van. Wat had U bijvoor beeld gedacht van Fre-Cut schuurpapier, ons „droog"waterproof schuurpapier of van het Scotch-Brite LD wiel voor Micro-ontbramen? Wegens het vertrek van één onzer medewerkers, hebben wij een vacature in de 3M NEDERLAND BV Postbusl93, Laden. Het verkoopprogramma van deze groep bestaat uit een groot aantal industriële schuurmaterialen, die in tal van industrieën o.a. de houtbewerkings- en metaalindustrie worden toegepast De medewerker, die wij voor deze functie zoeken, zal geheel zelfstandig verantwoordelijk zijn voor: de orderbewaking telefonisch en schriftelijke contacten met onze klanten en de ontvangst van klanten in de showroom. Hiertoe werkt hij nauwgezet samen met onze vertegenwoordigers en de afdeling voorraadadministratie. Door zijn advies, wijze van optreden en gevoel voor service levert hij een belangrijke bijdrage aan het krijgen, hebben en houden van tevreden klanten en derhalve aan de verkoop. Hij heeft de beste kans van slagen indien hip tussen 21 en 25 jaar oud is, over een opleiding op middelbaar niveau (b.v. H.A.V.O. of M.E.A.O.) en goede kennis van de engelse taal beschikt en ervaring op een handelskantoor heeft Uw schriftelijke sollicitatie kunt u onder vermelding van VB 333 richten aan de afdeling Personeelszaken. 'n Functie, die ons inziens uitsluitend kan worden uitgeoefend door een MTS-er W met ervaring op het gebied van gereedschappen. Want wat zal zijn taak zijn? Hij zal verantwoordelijk zijn voor het construeren en het vervaar digen van gereedschappen. Daarbij geeft hij leiding aan een tweetal gereedschaps-construc- teurs. Hij heeft bovendien het toezicht over de aan te kopen hulpgereedschappen. Daarnaast zal hij voorstellen doen ten aanzien van efficiënte productie-methoden èn ten van doelmatiger werkmethodes betreffende de te gebruiken gereedschappen. Hebt u interesse? En bent u omstreeks 30 jaar? Schrijf dan uw sollicitatie aan: Afdeling Personeelszaken, Nederlandsche Standard Electric Mij N.V. ITT, le van der Kun straat 292, Den Haag. Tel. 070 - 62 44 21. De activiteiten van de Nederlandsche Standard Electric Mij N.V. ITT liggen op het gebied van de telecommunicatie en electronica. Het bedrijf - 1UOO medewerkers is een Nederlandse onderneming die deel uitmaakt, van het wereld concern International Telephone and Telegraph Corporation (ITT), Nederlandsche Standard Electric Mij N.V. Vestigingen te: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 's-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. de Tombe administratieve kracht Wij zoeken op korte termijn voor ons kantoor te Leiden een administratieve kracht. Enige type-ervaring is gewenst. De werkzaamheden worden verricht in een plezierige en aangename werksfeer. Goede honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden. Telefonische of schriftelijke sollicitaties naar ons kantoor Zoeterwoudsesingel 50 te Leiden, tel. (01710) 211 45. Melse&co accountants G. D. SEARLE NEDERLAND B.V. fabriceert ES NUCLEAR-CHICAGO kernfysische meetapparatuur voor klinische, biologische en fysische toepassingsgebieden. r A s x G. D. Searle Nederland B.V., Europees hoofdkantoor van een groot Amerikaans concern voor fabricage en research van kernfysische meetapparatuur t.b.v. klinische, biologische en fysische toepassingsge bieden, met dochtermaatschappijen in 8 Europese landen. Voor de funktie van zoeken wij kontakt met belangstellenden die in het bezit zijn van SPD of vergelijkbare opleiding, dan- wel met hun studie voor dat diploma vergevorderd zijn. Leeftijd 25 tot 35 jaar. Wij bieden een zelfstandige taak, waarvoor tevens een goede kennis van de Engelse taal noodzake lijk is. Ervaring op het gebied van Amerikaanse rapportering strekt tot aanbeveling. ■H SEARLE NEDERLAND B.V. Nuclear-Chicago Division Wiegerbruinlaan 75, Uithoorn Tel. 02975 - 77333. Mj

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 22