DE KLEINE FAVORIET Nederlander neemt steeds vaker een bloemetje mee Sterke tijdrit levert Ocana f de eindzege op| NS-Lente- dagtochten Maar het buitenland moet het doen 3-Daagse prille lente- tochten per bus f130.- Gezellig jaarfeest Herv. jeugdclubs Twee punten voorsprong titelstrijd bandstoten ADVERTENTIE Eindelijk: de Nederlander neemt vaker een bloemetje mee. Men kan niet anders concluderen als men de cijfers bekijkt. In de .afgelopen tien jaar is de omzet van de Nederlandse bloe menveilingen vervijfvoudigd. De voorzitter van de Vereniging der Nederlandse Bloemisterij, mr. P. P. A. Tennissen, aarzelt niet om te zeggen dat er sprake is van een "stormachtige ont wikkeling". "Nog even, en Nederland is het centrum van de Europese bloemenhandel", zegt hij. Dus ook de buitenlander neemt vaker *een bloemetje mee. Het iss met een aan lichte verontrusting grenzende reserve dat men bij de Nederlandse Bloemisterij de "stormachtige ontwikkeling" ga deslaat. „Je moet altijd voorbereid het buitenland, zijn op een terugslag van de con junctuur", zegt mr. Teunissen, „het gaat opeens zo hard, dat wij aan deviezen binnengehaald werd (bloemen inclusief emballage en transport). Want 65% van de Ne derlandse bloementeelt gaat naar „In het buitenland ligt onze grote expansie", zegt mr. Teunissen, „maar dat wil natuurlijk niet zeg- feden bij uitbreidingsplannen advi- gen dat de binnenlandse markt ver seren drommels goed te overwegen waarloosd wordt." dat er misschien wel eens andere Door campagnes tracht de Neder- tijden kunnen komen. De bloemiste rij is tenslotte een kwetsbaar on derdeel van de economie. Wie in een krappe tijd moet kiezen tussen voedsel of een mooie bos bloemen, neemt voedsel, allicht." Voorlopig is er echter nog niks landse Bloemisterij het vaderland bij te brengen dat de bloem een „edel produkt" is, waard om er geld aan te besteden. Wie dacht dat iedere Nederlander bloemengek is, wordt uit die droom geholpen als hij verneemt dat de hand in negatief-conjunctureel Slehcts 126 van de 1000 Nederlandse opzicht. In 1972 bloeide de Neder landse bloemisterij op tot een pro- duktiewaarde van 825 miljoen. Dat betekende dat er voor 630 müjoen Rode Kniis helpt de slachtoffers overstromingen DEN HAAG (ANP) Het Neder landse Rode Kruis zal op korte ter mijn twee partijen baby- en kinder voeding naar Algerije en Tunesië sturen voor hulpverlening aan de slachtoffers van de omvangrijke over stromingen, die de afgelopen dagen bride landen hebben geteisterd. Naar Tunis worden 30.000 potten en naar Algiers 28.000 potten verscheept. Via de Rode-Kruis liga in Genève hebben de rode halvemaanverenigin- ^ijhëïd om te planten en te snij- bloemetje in Eens in de drie weken koop 20% een bos bloemen of een plant. Cijfers, die tegenvallen voor de bloemgekke verslaggever, maar die de voorzitter van de Vereniging der Nederlandse Bloemisterij tot grote tevredenheid stemmen. „Die getallen hebben onze vrees voor overproduce weggenomen", zegt mr. Teunissen, „en daar komt natuurlijk die sterke toename van de afzet naar het buitenland bij." De vrees voor overproduktie ont stond bij de vereniging (leden van dit privaatrechterlijke lichaam zijn telers, detailhandelaren en hove niers) toen in 1966 de „teeltbeheer- sing" werd opgeheven. Die regle mentering van wat er jaarlijks aan siergewas uit de grond mocht ko men, was bedoeld om de handelsre laties met het buitenland niet te verstoren. In 1966 echter inmiddels was Nederland al het grootste export land op bloemengebied geworden in West-Europa, gevolgd door Frank rijk en Italië kreeg de teler de gen van Tunesië en Algerije dringend om tenten, dekens, kleren en voedsel gevraagd. Het Nederlandse Rode Kruis heeft in eerste instantie in deze behoefte voorzien met twee hulpzendingen ter waarde van in to taal f46.000. In Algerije is het dis trict Annaba het zwaarst getroffen, in Tunesië het noorden en noord westen van het land. MARKTBERICHTEN 39, Idem kleinbl. 18 Stephanotis 15, Tulp met bol 50. Violieren 30, div. Snijbloemen 62. Anjers AM Imp. 22, Gladiolen Imp. 64, Idem Nanus imp. 26. Orchideeën imp. 1,20, dlv. Snij bloemen imp. 98, alles per stuk. Ane monen 80. Anjers tros 1,75, Blauwe druifjes 65, Chrys. tros Jrc 1,77 Free- sia 1,21, Hyacinthen 92, Iris 1.24, Nar cis kas 87. Idem Carlton k. 88. Snij- mm~ janSmh J ~n 2de soort Wltwe 85. lies per stuk. Ane- t6r---*-"5. Blauwe 1,77 Free- sia 1,21, HyacLnthén 92, "as 87. idem Carlto„ u 69, Tulpen 1,21, idem 2de soort 54, Apeldoorn 99, Lustige Wltwe 85, Prominence 90, Narcis koude gr. 40, dlv. Snijbloemen 1,57, Anemonen imp. -ïonikel Snlj- Gamette, Carol, Roswitha 1518, Zo- rlna, Estther Ofarim Roselandda 14 23, Belinda, Carina 2127, Prominent 3436, Super Star. Sonla 3848, Al- stroemeria 701,25. Srelitzia 1.752,05. Kerbera's 1826, p. st. Chrysanten - Jaarrond 1,652,10. Irissen 1,001,45, 50—90, Freesla's 1.10—2,15. idem buiten 1545. Apeldoorn, China Pink, Gudoshnick, Eddy, Mickey Mouse, v. d. Eerden, Pro- i 1,651,95, Golden Apeldoorn Ko- ADVERTENHE Laat u eens drie dagen lang op uw gemak door de Belgische Ardennen, de Semois Vallei, het Ourthedal en mooi Zuid-Limburg voeren. Een feest voor 't oog, nu dit gebied zich tooit in 't nieuwe groen van 't prille voorjaar. Prijs voor deze volledig verzorgde reis van elk station in Nederland f 130.-. Toeslag kamer met baa of één-persoonskamer f 7.50. Vertrek op 13,17 en 27 april en op 1,4 en 8 mei 1973. voordelig uit met NS De lente is weer in het land. De meisjes kijken weer wat guitiger, de henen komen uit de lange broek en proeven nu vanonder de minirokjes frisse lucht. Ook de bomen zijn volop aan het uitlopen, terwijl het bollenseizoen nog wat aarzelend) begint. Lente 1973 is een feit op naar de zomer den in de hoeveelheid die hij ste. Mr. Teunissen laat een lljtje zien: in 1965 werd op 900 hectare ge teeld; in 1972 op 2157 hectare. „Ja, stormachtig", zegt de voorzitter als commentaar op die uitbreiding. „Ze verontrustte ons aanvankelijk, maar het marktonderzoek wijst uit dat we niet bevreesd hoeven te zijn." Er worden in het teeltbeledd echter nog wel fouten gemaakt. Mr. Teu nissen noemt de kerstster, die in 1971 opeens in een aanbod van 40% meer dan het Jaar ervoor op de markt kwam. „De prijs die de teler had verwacht, kreeg hij daardoor bij lange na niet. Vorig Jaar was er ook nog teveel aanvoer van kerst sterren, maar al minder dan in 1971. Als vereniging hebben wij de opdracht om voor dat soort dingen te waarschuwen. We krijgen kennis van de teeltplannen en stellen een prognose op. We laten onze leden dan weten dat ze maar beter die of die bloem wat minder of wat meer moeten aanplanten", zegt mr. Teu nissen. „Ik heb grote bewondering voor onze exporteurs, die het te grote aanbod tóch steeds op renda bele manier naar het buitenland kunnen brengen". Over de binnenlandse markt: „WIJ doen intensief aan afzetbevordering. Maar we kunnen de Nederlander natuurlijk niet met een pistool in de nek dwingen om bloemen te ko pen. We streven naar een sfeer van welwillendheid. We moeten in ons land de overtuiging bereiken dat de bloem en de potplant belangrijk zijn voor het leefmilieu." „Al die steenmassa's", zucht de heer Teunissen, „ze vervreemden ons van de natuur. De mensen moeten met onze bloemen een stukje natuur binnen halen. Die edelheid en schoonheid van de bloei heeft een heilzame werking op het individu. En de totaliteit van al die indivi- duën bepaalt tenslotte de werking van de maatschappij. Als Je in die zin over de conjunctuur gaat pra ten, dan spelen de huidige milieu factoren ons inderdaad in de kaart. Maar ik vind het gevaarlijk om het zo te etaleren: de bloem als een zaak van „to be or not to be". De bloem is te edel om er hard-com- mercieel reclame voor te maken." Daarom vriendelijke slagzinnen als „Neem vaker eer bloemetje mee". Of „Neem een stukje Floriade in huis. En die slaan aan. Mr. Teunissen: „Het zp1 maar een paar Jaar duren en wij zijn aan een omzet van een miljard." IJshockey Op de Uithof in Den Haag heeft HIJS Veronica 538 gte- teravonid delaatste wedstrijd voor de Coupe International met 105 ge wonnen van CLP. Luik. Voetbal De competitiewedstrijd tussen Feyenoord en Telstar, die en kele weken geleden wegens weers gesteldheid geen doorgang kon vin den, zal op woensdag 18 april worden gespeeld. Aanvang 20.30 uur. TOP-TIEN Amsterdam: 1 (1) Down by the lazy river: The Osmonds; 2 (5) Le lac majeur: Mort Shu- man; 3 (4) Maybe tomorrow maybe to night: Earth and Fire; 4 (3) Killing me softly with his song: Roberta Flack; 5 (6) My girl Donna: Buffoons; 6 (9) Hello hurray: Alice Cooper; 7 (-) I'm Just a singer in a rock and roll band: Moody Blues; 8 (2) Go like Elijah: Chi Col- trane; 9 (8) Cum on feel the noise: Slade; 10 (7) Yellow boomerang: Middle of the Road. Londen: 1 (2) The twelfth of never: Dan ny Osmond; 2 (1) Cum on feel the noize: Slade; 3 (8) Power to all our friends: Cliff Richard; 4 (4) Feel the need in me: De troit Emeralds; 5 (3) 20th Century Boy: T. Rex; 6 (5) Killing me softly with his song: Robert Flack; 7 (-) Get down: Gilbert O'Sulli- van; 8 (6) Hello hurray: Alice Cooper; 9 (-) Never never never: Shirley Bassey; 10 (-) Heart of stone: Kenny. New York: 1 (2) Love train: O'Jays; 2 (7) Neither one of us: Gladys Knight and Pips; 3 (3) Last song: Edward Bear; 4 (4) Also sprach ZaraihuStra: Deodato; 5 (5) The cover of rolling stone: Dr. Hook and the Medicine Show; 6 (1) Killing me softly with his song: Roberta Flack; 7 (9) Aint no woman: Four Tops; 8 (10) Danny's song: Anne Mur ray; Rechtshulp Amsterdam AMSTERDAM (ANP) Op maan dag 9 april begint de faculteit der rechtsgeleerdheid van de Vrije Uni versiteit in Amsterdam met het hou den van wijkspreekuren door juridi sche doctoraalstudenten in verschil lende delen van Amsterdam. Mensen met aiHeiiei juridische problemen kunnen bij "Rechtshulp VU" koste loos terecht voor het verkrijgen van advies of bemiddeling of voor bij stand in procedures. Van deze rechts hulp zijn in beginsel alleen uitge zonderd strafzaken en belastingkwes ties, mensen met problemen op deze terreinen zullen daarom meestal wor den doorverwezen naar andere in stanties. De faculteit heeft voor dit project de beschikking over een advocaat die in het hoofdgebouw van de VU per manent en uitsluitend voor dit doel kaniboor houdt en onder wiens toe zicht en verantwoordelijkheid de stu denten werken. Op naam van deze advocaat worden ook de processen gevoerd. De gedachte achter het project is dat de rechtshulp aan particulieren voor iedereen op gelijke wijze toe gankelijk moet zijn, ongeacht de vraag of men pro deo kan procede ren of niet. Juist voor de mensen die niet voor een pro deo advocaat in aanmerking komen en dus een ad vocaat moeten betalen, is het ver krijgen van rechtshulp vaak ondoen lijk, omdlat de daaraan verbonden kosten niet kunnen worden opge bracht. Daarnaast staat een juridisch probleem dikwijls niet op zichzelf maar houdt het verband met alleriled factoren van psychische, maatschap pelijke of andere aard. Rechtshulp VU gaat daarom samenwerken met allerlei welzijnswerkers om te trach ten oplossingen te vinden voor pro blemen die niet strikt juridisch zijn. De 15 studenten die op basis van vrijwilligheid aan het project mee doen zijn tijdens een drie maanden durend practicum op het werk in de wijken voorbereid. 't Is voorjaar, dus tijd voor een feestelijk dagje uit. Naar 't Lips Autotron in Drunen of naar 't Evoluon in Eindhoven, naar 't Openluchtmuseum in Arnhem of naar het Dolfirama in Zandvoort. En natuurlijk naar de Keukenhof! Keuze uit 17 verzorgde dagtochten. Alle inlichtingen vindt u in de folder „Lentedagtochten" die u op het station kunt krijgen. voordelig uit met NS Merckx in Catalaanse week geklopt Hoge Portugese officier gedood LISSABON (Reuter) In eon vlieg tuig dat in de Portugese Westafri- kaanse kolonie Guinee werd neerge schoten zat de operationeel bevel hebber van de Portugese luchtmacht in dit gebied, zo is dn Lissabon be kendgemaakt. Het toestel werd neergehaald door een vanuit het buurland Guinee af gevuurde raket. De bevelhebber maakte een verkenningsvlucht bo ven Fortugees-Guinee. Een militaire woordvoerder in Lis sabon verklaarde dat het de eerste maal was in de al tien Jaar durende gevechten In de Westafrikaanse ko lonie dat een Portugees vliegtuig met een raket was neergeschoten. Het is ndet bekend wie de raket heeft afgevuurd: de anti-Portugese vrijheidsstrijders in Bissao of mili tairen van de aangrenzende repu bliek Guinee, die de beweging voor een onafhankelijke Guinee-Bissao volledig steunt. Slecht verliezer BARCELONA Eddy Merckx heeft op de laatste dag van de etap pekoers, Catalaanse week, een ver geefse poging gedaan de Spanjaard Luis Ocana van de eindzege af te houden. De Belgische vedette, die in het begin van deze koers geplaagd werd door een keelaandoening, faalde gisteren in zijn poging de Catalaan se week alsnog op zijn naam te bren gen. Merckx, die op de vijfde dag van deze koers verklaarde dat hij zich maar voor 70 75 procent fit voelde, was van start gegaan met de vaste wil om te zegevieren. Maar hij eindigde in het eerste deel, een tijd rit zijn specialiteit als tweede, ach ter. Ocana. Juist in deze rit ver grootte de Spaanse favoriet voor de Tour de France zijn voorsprong van LONDEN (UPI) Thomas Ox- ley, een 52-Jarlge architect in Londen, trad in een gerechtelij ke zitting over het onttrekken aan zijn zorg van zijn twee zoons, als zijn eigen advocaat op. Toen zijn pleidooi niet krachtig genoeg bleek en hij het onderspit moest delven, trok hij een vleesbijl uit zijn tas en sloeg haar met een klap in de tafel waarachter de magis traten gezeten waren. Vervolgens wierp hij de rech ters enkele stukken vlees toe en schreeuwde erbij: „Zo, hier hebben Jullie hersens". De griffier kreeg enkele wetboe ken naar het hoofd. Parketwachters overmeester den Oxley en leidden hem de zaal uit. De rechtbank zag af van arrestatie-ter-ziting wegens belediging van de Justitie. Tennis Tine Zwaan en Jan as?- dijk hebben zich in het toernooi in Menton aan de Franse Rivièra ge plaatst voor de halve finale. De Lei- denaar Loek Sanders werd in de kwartfinale gewipt door de Pool Nowickl. China en VS China heeft be kendgemaakt dat generaal Hwang Sjen, een vriend van Mao-Tse- Toeng, is benoemd tot hoofd van het contactbureau in de V.S. De 66-Jarige generaal is ambassa deur in Parijs geweest en heeft een belangrijk aandeel gehad ln het leg gen van contacten tussen Peking en niet-communistische landen. WOUBRUGGE Onder grote be langstelling vierden gisteravond de gezamenlijke hervormde Jeugdclubs in Het Oude Raethuys hun feest avond. Na de opening door Jeugdouder- ling P. Groot las Nies de Jeu een in leiding voor over het thema „be zorgdheid". Afwisselend leverden hierna leden van de meisjesclub Helpt Elkaar en de Jongensolub Sa muel enkele bijdragen. De meisjes lieten enkele volksdansen zien uit Griekenland en Israël,; de Jongens gaven een paar komische schetsjes ten beste zoaJls „Kiespijn" en ,3iJ de kapper," waarbij vooral Henny de Winter bleek te beschikken over ko mische toneelkwaliteiten. Na de pauze bracht een aantal leden van de club De Regenboog het vermakelijke stuk in 3 bedrijven .Dólle Mina's" waarmede zij veel succes oogstten. De avond werd ge- Sloten door ds. F. Franken. 17 seconden tot 45 seconden. In tweede deel, een rit over 15 kilome ter, kon hij deze voorsprong vast houden, ondanks het feit dat hij lekke band kreeg. De uitslag van de tijdrit is: 1. Ocana (Spa) 13 km in 23 minutf 27 seconden; 2. Merckx (Bel) 23 5 3. Van Springel (Bel) 24 38; 4. Pesai rodona (Spa) 24 40 5. Torres (Spa 24.40; 10. Zoetemelk (Ned) 25.12; l Koken (Ned) 25.23. De uitslag van het tweede deel i de vijfde etappe luidt: 1. Peelman (Bel) 4.02.05; 2. Huysma ijd (Bel) z.t.; 3 Manzaneque (Spa) z.t [é-e 4. Tachan (Sp) z.t.; 5. Pintens (Bci-.c ;.t.; 30 Zoetemelk z.t. dra, Ushockeyjeugd werd laatste HEERENVEEN De finale van het Europees jeugdkampioenschap ijs hockey (groep b) gaat vandaag in Heerenveen tussen Italië en Polen. Nederland dat gisteravond in Heerenveen met 27 verloor van Zuid-Slavië, eindigde onderaan in poule 4 en mag eveneals de nummer laatst van poule b (Bulgarije) pas weer in 1975 deelnemen aan het Europees kampioenschap. De uitslagen poule a: NederlandZuidslavië 2-7, 1-2, 1-4, 0-1; Oostenrijk-Italië 1-6. Eindstand in poule a: Italië 47; Zuid-Slavië 45; Oosten rijk 4—1; Noorwegen 4—3, Neder land 41. Poule b: PolenRoemenië 60; De nemarken—Frankrijk 6—3. De Tijd verliest in hoger beroep AMSTERDAM Voetbalclub AJax en reisbureau "Mondial" hebben in hun recht gestaan toen zij de sport journalist Maarten de Vos van dag blad De Tijd weigerden mee te laten vliegen met het elftal naar Buenos Aires eind augustus vorig Jaar. Dit heeft het gerechtshof in Amsterdam gisteren beslist in een vonnis na ho ger broep van een kort geding van De Tijd tegen Mondial. De beslis sing van de president van de recht bank is door het hof bekrachtigd. De Tijd werd veroordeeld tot de kosten van het geding, groot 1125 gulden. LEIDEN In het LAK-theater is de komende week veel te dioen. Le den van het Groninger Studenten Toneelgezelschap geven er op dins dag 3 april een opvoering van "De betoverde bruidsnacht" van Jacques Hamelink. Het gaat hier om de dich terlijke verbeelding van de verhou ding tussen natuur en mens. Al eer der dit seizoen hebben Leidse stu denten (met succes) geprobeerd aan dit drama vorm te gewen. Op donderdag 5 april wordt er in het theatertje een concert gegeven door het Leids Studenten Kamer orkest. Op het programma staan werken van o.a. Strawinsky, Géza Frid, Pendereoki, Logothetds en Pe ter Schat. Solist is Frank van Koo- ten, hobo. Het concert wordt ge leid door Jurriaan Röntgen, Eindklassement: 1. Ocana (Sp) 26.52,05 2. Merctfu (Bel) 26.52,56; 3. Van Springel (Befn d 26 53,40; 4. Lazcana (Sp) 27.01,57; Koken <Ned) 27 07,03 6 Bruyèifen (Bel) 27.07,23; 8. Diaz (Sp) 27.09.31 9. Perurena (Sp) 27.13,13; 10. Hob; (GB) 27.16,30; 13. Zoetemelk 27 22,0 22. Prinsen 27 27,41; 36. Peersma i? 27.35.52 60. De Koning 27.45,11; 7 Krekels 27.58,18. Puntenklassement dar aji UI' 1. Ocana 71 punten; 2. Merckx 63 3. Peelman 55; 4. Zoetemelk 49. Bergklassement 1. Lucas (Sp.) 28 punten; 2. Leeuw (Ned.) 27; 3. Zoetemelk 16. Huisman verspeelt plaats in finale eld LEIDEN. Na een veelbeloveni start in het Zuidhollands damkam pioenschap is de Leidenaar Huii man in de zevende ronde nog vei der achter geraakt. Met nog twej ronden voor de boeg heeft hij nederlaag tegen Woerkom en renST se tegen Weerheim vrijwel geen kans meer om de finale te breikei Een plaats in de eindstrijd is in ie der geval niet meer weggelegd voc de KDC-speler Fasschier. Katwijker verloor van Va d man Woerkom en kwam remise met Simons. E. P. Brostring voert met een re van 323 punten de ranglijst aan de bordencompetitie van het Leddsi Damgezelschap. De uitslagen li den: Blom-v.d. Putten 2-0; Man* Heemskerk 0-2; Duijvenbode-Klii Hs ni( wil Hi. Jacl kenberg 2-0; De Koning-Masurel 1; Marijt-Bonte 0-2; Hakemuld* Sladek 2-0; K. Uitenbogaard-v. Toih^ Burgemeester van Warmond erevoorzitter "De Kaag" LEIDEN Tijdens de Jaarver# dering van de Koninikijke Wate sportvereniging „De Kaag" is de bin u gemeester van Warmond, de heer 1 -en* de Vreeze, tot erevoorzitter b£ r, noemd. Aan de heren Van Eltourg f ndëi Van Rijn werden herinneringsspeli ik; Jes uitgereikt. De heer Van Elbui heeft als wachtmeester bij de rijk r zil politie 27 Jaar de watersporters c liet de Kaag geleid en bijgestaan, wert nlijl zaamheden die hij moest beëindig« wegens zijn benoeming te Vreeswij! fillei De heer Van Rijn heeft 33 Jaar fl heb! post op de Kaag bij de watersport liefhebbers bezorgd. De dr .Coopsbeker werd dit jasl door voorzitter L. P. Vohebregt uit tvrl' gereikt aan mevrouw A. E. A. vai Dishoeck wegens haar verdienste als instruotrice van de Jeugdzeilcur "e^e In het bestuur werd secretaris van Altena herkozen, heer W. Ritman, terwijl de heer W. Toetenel de plaats overnam va j de heer J. Hills. Tenslotte werden nog enkle me dedeüingen gedaan over de Kaagsc ciëteit, die op 1 Juni een nieuwe ex r Wj ploitant (de heer Couwenbergh Jr krijgt. De sociëteit zal voor een dee stigl worden verbouwditlek BERGEIJK Het lijkt sdhijnlijk dat Hans Vultink zijn titel in het bandstoten, die hij vorig Jaar in Utrecht voor de zevende maal ver overde in Bergeljk zal kunnen pro longeren. Want gisteren leed Vultink na eerst in een grandioze party van 16 beurten met Steures afgerekend te hebben .tegen Piet Dekker zijn tweede nederlaag en was met een achterstand van 4 punten op Henk de Kleine praktisch kansloos gewor den. Voor Henk de Kleine, die zelf van Dekker en Velthuis had gewonnen, stonden de zaken er na de partijen van gisteren wel zeer rooskleurig voor. Behalve Vultink namelijk had ook Jean Bessems (tegen Steures) een nederlaag geleden en was daar mee drie punten achtergeraakt. De grootste concurrent voor De Kleine, Van der Smissen, behaalde gister middag een zeer fraaie zege op Ben nie Velthuis, die vlak voor het eind met een serie van 28 op 191 kwam. Toen bewees Van der Smissen Inder- Steures 145 16 24 9.06 De stand: is Is I daad over Ijzersterke zenuwen te be Vultink 200 16 47 12.50 schikken. Want wiaangedaan icwarn pnt. af hij aan de tafel en scoorde be heerst Vierde ronde: Zilv de hem ontbrekende 19 punten. UITSLAGEN Dekker 200 22 49 9.09 1. De Kleine 8 64 7J Derde ronde: Vultink 184 22 47 856 2. v. d. Smissen 6 44 71 oei Velthuis 191 32 31 556 Ligthart 163 24 37 6.79 3. Bessems 5 39 6'* Van der Smissen 200 32 41 6.25 Van der Smissen 200 24 22 833 4. Vultink 4 67 8-;1 Dekker 149 36 40 4.13 Sternes 200 34 35 5.88 5. Steures 4 35 6". De Kleine 200 36 23 5.55 Bessems 156 34 22 4.58 6. Dekker 3 49 bi Bessems 200 32 20 625 De Kleine 200 18 55 11.11 7. Velthuis 2 38 4J Ligthart 97 32 10 353 Velthuis 67 18 23 3.72 8. Ligthart 0 37 41 l bu mij

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 10