bv korthofa secretaresse 10 gulden zelflegpremie op elke strekkende meter kamerbrede ..zachte" vloerbedekking Was en strijk Prijswinners. Als u'nbeetje handig bent, kunt u bij Vroom Dreesmann heel gemakkelijk een paar tientjes verdienen. Want uw warenhuis geeft u Smit's woninginrichting gaat totaal vernieuwen Smit's woninginrichting jonge assistent accountant 1een 2e mri met een grootse collectie stacaravans: KIP-MEIBRO caravans: KIP-CAVALIER- GOLDSTREAM vouwkampeerwagens: EURO-CAMPER zeilboten: KORALLE-KOLIBRI boottrailers: ATLANTA boten, motoren, aanhangwagens, bagagewagens, occasions en talloze accessoires staan voor U gereed bij: van weeghel bv LISSE: VUURSTEEGLAAN, TEL. 02521-14000 (zondags gesloten)^ Nova Miniwash. Ideaal voor kleine wasjes. De tijdschakelaar is regelbaar van 1 tot 5 minuten. Er zijn twee modellen. Het grote model (voor 1,5 kg) heeft als adviesprijs 169,-. Bijenkorf prijs 139,-. De kleinste (42 x 39 x 36 cm) is goed voor 1 kg. Adviesprijs 139,-. Bijenkorf prijs 109,-. Als Prijs- winner 99,75 Stoomstrijkijzer. De bekèndste van General Electric. Regelbaar op stoom of droog. Met 6 temperatuur- standen zowel voor links- als rechtshandigen. Adviesprijs 59,95. Als Prijswinner 39,95 Afd. Elektrische Apparaten. Gaat u uw kamerbreed tapijt zélf leggen? Dan verdient u een tientje per strekkende meter Dat geldt voor alle zachte kamerbrede vloerbedekkingen. Dus niet alleen voor ons eigen kwaliteitsmerk Vendofloor, maar ook voor alle bekende merktapijten die u in uw warenhuis vindt. De zelflegpremie is niet van toepassing op vloerbedekkingen als vinyl, linoleum, vilt en kokos. Verdraaid interessant, maar geef 'ns een voorbeeld Stel dat u in uw slaapkamer Vendofloor 1001 op de vloer wilt leggen. En laten we aannemen dat die kamer 450 cm lang is en zo'n drie en een halve meter breed. Normaal zou u voor 450 cm Vendofloor 1001 355.50 betalen. Gaat u zelf leggen, dan krijgt u een premie van 4,5 x 10 gulden, dus 45 gulden. Wilt u wel leggen, maar niet meten? Het opmeten van een kamer is een sekuur werkje. Bent u bang dat u er een foutje bij maakt? Niets aan de hand. Op uw verzoek komt een van onze stoffeerders helemaal gratis-voor-niks bij u thuis de maat nemen. Gewoon, als een van de vele bekende services van Vroom Dreesmann. Hij kan u bovendien adviseren hoe u uw vloer- Koopt u uw kamerbrede „zachte" vloerbedekking bij Vroom Dreesmann? Dan zorgen de stoffeerders van uw warenhuis er voor, dat bet door u uitgezochte tapijt prima passend bij u thuis wordt gelegd op een schone ondervloer. Zonder extra arbeidskosten! Het merendeel van onze klanten is daar erg blij mee. Zij vinden het al lang best, dat ze niet zélf hoeven te meten, te lijmen of te spijkeren. Maar er zijn er ook die vinden dat ze zelf minstens even handig zijn als onze beroeps-stoffeerders. Aan al die doe-het-zelvers doet Vroom Dreesmann het volgende aanbod: 10.- zelflegpremie per meter. Koop nu, betaal later, met Vendopolis Vendopolis levert u direkt geld voor een grotere aanschaf. In overleg met een adviseur van ae verzekeringsafdeling van uw warenhuis kunt u het gewenste bedrag, het aantal termijnen en de maandelijkse aflossing zélf vaststellen. Dus zoals 't het best uitkomt! klaar met allerhande tips voor zelfleggers. Ook al kosteloos! En welk kamerbreed tapijt u ook kiest, 't wordt uiteraard gratis thuisoezorgd! Wat heeft Vroom& Dreesmann eigenlijk voor vloerbedekkingen? Op de afdeling vloerbedekking van uw warenhuis vindt u alle bekende Nederlandse merktapijten, zoals Desso, Parade, Bergoss en Hatéma. In totaal zijn er wel 200 keuze mogelijkheden! Een topper in de kollektie wordt gevormd door de Vendofloor serie, die u zo al 30 keuzemogelijkheden biedt. Alle kwaliteiten zijn bovendien altijd direkt uit voorraad leverbaar. VROOM DREESMANN en daarom gaat onze hele voorraad weg, teg< sterk gereduceerde prijzen. KORTINGEN TOT 50%. Uitsluitend a contant. 's Maandags de gehele dag gesloten, (met toestemming van Kamer van Koophandel). MARE 98 TELEFOON 23913 LEIDE Voor onze vestiging te 's-Gravenhage zoeken wij, voor werkzaamheden in gevarieerde opdrachten contact met een studerende voor de accountantsopleiding. Wij bieden een goed salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder studie-, onkosten- en reiskostenvergoeding. Uw schriftelijke of telefonische reactie verwachten wij gaarne aan ons adres Alexander Gogelweg 12 te 's-Gravenhage, tel. 070 - 32 38 70. ;v Pelser, Hamelberg,Van Til Co. Accounta Maatschap van registeraccountants Air.slerdam-Amherr.-Breda-Brussel-Doetinchem-Eindhoven 's-Gravenhage-Haarlem-Heerlen-'s-Hertogenbosch-Nijmegen Rotterdam-Utrecht-Weert Onze onderneming fabriceert, importeert en export artikelen voor levering aan Industrie, Kantoorboek!» del en Winkelbedrijven. Onze buitendienst bestaat uit 20vertegenwoordige 4 verkoopleiders. De aktiviteiten van deze en de merciële kantoormedewerkers worden bestuurd en coördineerd door de Algemeen Verkoopleider. Da wordt hij geassisteerd door een Zij verzorgen de wekelijkse reisprogramma's van dat tegenwoordigers, de correspondentie, onderhoud kontakt met de vertegenwoordigers en de binnem maken telefonische afspraken, etc. Belangstellenden voor een van deze functies k schriftelijk solliciteren of telefonisch een afspraak ken met onze directie-secretaresse Mej. C. van Eg Dubbele Buurt 8-28, Rijnsburg. Tel. (01718) toestel 10.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 8