Smul- pudding Groei Aa &Stoei99 your sixth sense Tastoe de Bijenkorf SHULTON B.V Siemens Rapid. Te gebruiken als hand-, steel- of vloerstofzuiger. Adviesprijs 139,-. Bijenkorf pry's 109,- Als Prijswinner Op onze afdeling Elektrische Apparaten vindt u ze allemaal keurig bij elkaar: stofzuigers, vloerwryvers en shampoonauten. Op die manier kunt u makkelijk vergelijken. Een gemak dat al een beetje begint in deze advertentie. De Pry swinners gelden tot 31 maart» Siemens Sopersfofzuïger. Met groot zuig vermogen (750 Watt). Met mondstuk voor harde en zachte vloerbedekking. Snoer rolt zichzelf op. Adviesprijs 328,-. Bijenkorf prijs 298,-. Hoover shamponeermachlne. Geeft uw tapijt een zeer grondige schoonmaakbeurt. Ook te gebruiken om vloeren in de was te zetten en uit te wrijven. Adviesprijs 309,-. Byenkorfprijs 289,-. Philips draaitop- stoCzniger HR 6221. Regelbare zuigkracht. Stofreservoir 5,5 liter. 219,-. Hoover. De bekende Wop-veeg-zuiger met roterende borstels. Junior en Senior. Adviesprijs Junior 279,-. Bijenkorfprys 239,-. Als Pryswinner 219,-. Adviesprijs Senior 349,-. Bijenkorfprys 299,-. Als Prijswinner 269,-. Hoover slede stofzuiger. Adviesprijs 199,-. Bijenkorfprys 169,-. Onze Hoover demonstratrice demonstreert alle Hoovers op de afdeling. National MC 1300 C. Snoer rolt zichzelf op. Het stofreservoir maakt een stofzak overbodig. 299,.- Your Sixth Sense is een kleine kollektie. Een kollektie waaraan de hoogste eisen worden gesteld wat betreft kwaliteit en afwerking. En van elk model worden maar enkele stuks geleverd. De naam Your Sixth Sense is dus voor u een garantie voor exklusieve mode. En omdat Your Sixth Sense bovendien exklusiefisvoorC&A bentutöch voordeliger uit Jersey op zijn mooist van Zuiver Scheerwol en gesneden tot een elegante gerende mantel. Viergrote, opvallende knopen, opgestikte zakken en sierstiksels verlevendigen de enigszins strakke lijnen van de lange figuurnaden. De breed openvallende kraag heeft een extra stikselversiering. In marine, rood en wit ■J- 40-46 Voor met z'n vieren. Vi liter J Heerlijke vruchtenyogliurt met slagroom. En als altijd: Vruchtenyogliurt in vrolijke Donald Duck-bekertjes. Wassenaarse Bouwmaatschappij B.V. KIEVITSLAAN 27 - WASSENAAR - TEL 01751—9955 Gevraagd voor spoedige indiensttreding voor villabouw te Wassenaar METSELAARS EN OPPERLIEDEN tevens voor onderhoudswerk aan militaire gebouwen De kleine modische details van dit zomerjaponnetje maken van dit simpele model een creatie. De japon heeft de voor dit seizoen zo populaire V-hals, het smalle ceintuurtje en de uit springende plooien. Ook als basis voor kombinaties is dit Your Sixth Sense model bijzonder geschikt Met zijden sjaal. Kamgaren. In wit, groen en rood. 38-441QS) ONDERHOUDS-METSELAAR voor deze laatste functie komen ook onge schoold of 65 PLUSSERS In aanmerking. Aanmelden aan ons kantoor na 16.00 uur te Wassenaar. Wegens overplaatsing van een medewerker van onze POSTKAMER zoeken wy een PIENTERE JONGEMAN van 17 18 Jaar met enige Jaren mavo, die deze baan wil overnemen. Voor een sollicitatiegesprek kunt U een afspraak maken met onze heer Beek. C&c4-LitbcA^voïde£i^L SHULTON B.V. TeL 01710—34614 Rooseveltstr. 49

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 8