I I J 222.- 270r 378r [M] Lekkere koffie... met de nieuwe sneffilterautomaat van Douwe Egberts. 375.- 471- 588r 395.- 38a- Het Motorhuis fvrijdagvoordeel ...en ook op zaterdag dit sportief gesneden jack van heerlijk soepel suède Ze zijn er immers zelf geweest! >9RKEi Fir vliegreizen Snoepreizen Slagerij v. d. Zalm flinke verkoopster Slagerij v. d. Zalm Douwe Egberts koffie lekkere koffie. Centrifuge Onze veilige, Kema- gekeurde 2800 toe ren Vendomatic, met roestvrij stalen trom mel en gepolijste RVS bovenrand. Inhoud 2,4 kg. Voordeelprijs 143.- Ovenvaste dekschalen Mooi heldere, glazen dekschalen. Bij nor maal gebruik onbe perkte garantie. Twee maten: 11/4 Itr. van 6.95 voor 4.50; 3/4 Itr. van 4.95 voor 3.50 Pantykous Met ingezet kruisje en gebreid van veredelde garens. Vandaar de perfekte pasvorm. In Inkaen Safari. Nu ver onder de normale prijs. Konfektiematen 38-46 1.75 Bedbank Zeer solide houten bedbank, met latten- bodem. Diverse moderne kleuren. Maat 80-190. Spot goedkoop, slechts 59.- Tricot Damesnachthemd Naar keuze met korte of zonder mouw. Twee dessins en di verse kleuren, o.m. groen, geel, rose. Mt. 34/36 t/m 40/42 Vendorma polyether matras 54.- Autoplaid Van probleemloos wasbare acryl. Maat 130x150. Vijf kleuren en met franjes. On misbaar voor iedere automobilist. Nu slechts autoshop 13.25 "Marine" stoel Superlicht, zeer plat inklapbaar alumi nium frame. Ideale "zit" door ingenieu ze wegwerking van zitting-voorstang. Blauwe of rode be kleding. 24.75 Corduroy mantel Sportieve voorjaars mantel met opgestik te zakken, moderne mouw met manchet en vlotte ceintuur. In o.m. zand, rose en bleu. Maten 36-44 60.- Staat jong, sportief en manne lijk. Heeft tricot manchetten, een flinke binnenzak en een verdekt aangebrachte meta len ritssluiting. De kleur is antilope. Prima afwerking. En de prijs is uniek laag voor een jack van deze kwaliteitsklasse! nu twee dagen lang VROOM DREESMANN Alleen verkrijgbaar in Vroom Dreesmann warenhuizen De reisexperts van Vroom Dreesmann kunnen u alles over uw vakantiebestemming vertellen. Bij Vroom Dreesmann wéten ze waarover ze praten. De reisexperts van Vroom Dreesmann hebben immers zelf vooraf uw vakantiebestemming bezocht en gekontroleerd. Zodat ze u alles kj^ vertellen over de ligging van uw hotel, de uitgaansmogelijkheden^ en de eventuele kiezelstenen op het strand. Weet u tenminste precies waar u terecht komt. Dat geeft toch 'n veilig gevoel, nietwaar! 8 dagen Tenerife lixtra: Onze nieuwe bestemming Tenerife ll daagse appartement- reizen op basis van logies/ontbijt, vanaf 15 dagen Portugal Een ietwat rustiger vakantieland: Portugal. Ook hier kunnen wij onze gasten een 15-daagse vliegreis aanbieden vanaf CENTOURI# SUNLINER 15 dagen Canarische Eilanden Onze bungalows Las Tartanas bieden 100 procent privacy, rust en komfort. Alleen logies, al vanaf Eurotours vliegreizen ET 2 weken Adriatische kust Logeren in komfortabele appartementen Cenciarini in Gabicce. 1 Kind onder 6 jaar per echtpaar voor half geld. Vanaf Wegens enorm sukses prolongeren wij onze bekende snoepreizen ook in april en mei. 7 dagen Mallorca vanaf jeren i pril er dagen Costa Brava 8 dagen Rhodos vanaf 8 dagen Marokko/ Costa del Sol vanaf Indien de hier vermelde prijzen onder de door de lUiksIachtvaartdicnst aangegeven minimumprijs neger minimumbedrag berekend, en het verschil in ivaardecc verstrekt VROOM DREESMANN Reisbureau Leiden T vraagt voor onze afdeling salades en fondue-sauzen. Voor een goede kracht hoog loon, drie weken va kantie en regelmatig zaterdags vrij. WINKELCENTRUM LANGE VOORT, - OEGSTGEEST UfTZENDBUREAU de koning Eerste Hulp Bij Onderbezetting 'Korevaarstraat S3 Leiden Telefoon 01710-31710 iwabu Uw OPEL dealer met het grootste verkoopcentrum voor nieuwe en gebruikte auto's is óók HEDEN (koop avond geopend. (Ziie plattegrond). Official General Motors dealer Vondellaan 80 -Telefoon 69313* B.V. Het Motorhuis Leiden Speciaal voor de snelfiltermethode werd nieuwe apparaat ontworpen. Een ideale automaat om snel en handig verse koffie te zetten. Bovendien gezellig in de keuken door de moderne, strakke vormgeving en de leuke glazen schenkkan. Twee belangrijke punten. Voor een lekker kopje koffie zijn de zettemperatuur en de filtertijd van groot belang. Zonder dat u er een hand naar hoeft uit te steken, regelt de nieuwe D.E.- snelfilterautomaat deze beide faktoren perfekt. Altijd versgemalen koffie. Als u zelf uw koffie maalt, doet u dat natuurlijk vlak voor het zetten. Dan gaat er zo min mogelijk van het geurige aroma verloren. Roodmerk van Douwe Egberts is dan een goede keus, want daarvan weet u zeker dat het door de grote vraag altijd vers is. Als u liever gemalen koffie wilt, kant-en-klaar voor de snel- filter, neem dan vacuum-verpakte koffie van Douwe Egberts. 8 lekkere kopjes koffie. Met de nieuwe sneffilterautomaat kunt u in één keer acht koppen koffie zetten. Per twee kopjes doet u een afgestreken maatschep koffie in het papieren filterzakje (formaat 4 van Douwe Egberts). U giet koud water in het reservoir, schakelt het apparaat met het knopje in en... kort daarna staat de verse koffie voor u klaar. Geurig en wel! En precies op de juiste schenkklare temperatuur, dankzij een ingebouwd verwarmingselement. 4000 D.E. punten f 44,-. Stuur per aangetekende brief (met uw naam, adres en de vermelding „sneffilterautomaat, bestelnummer422") 4000 waardepunten naar Douwe Egberts, Postbus 2076, Utrecht. Tegelijkertijd maakt u f 44,- over op giro 79.900. Binnen enkele weken is de sneffilterautomaat in uw bezit. U kunt het apparaat ook afhalen tegen inlevering van de 4000 waarde punten en betaling van f 44,- bij onze geschenkencentra te Amsterdam, Amsteldijk 13 Den Haag.Theresiastraat 32; Rotterdam, Meent 85; Utrecht, Keulsekade 143 Joure, Slachtedijk 16. En vanaf begin april ook Arnhem, Stationsplein 25. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30-16.30 uur.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 32