Exclusief rijden in een stationwagen. kan dat? DE WIT'S TEXTIEL leidse spaarbank toch maar liever 'n spaargirorekenlng Twee pistolen enéénPiritta. Voor het effect. U moet hem zien... we hebben er een staan. Vauxhall Victor Estate Lef hebben. Je kicks halen uit dit leven. Het avontuur zoeken. En vinden. Dat is romantiek. Een Piritta opsteken als een sigaret. Puur mild. Link sigaartje. Piritta. link sigaartje. 20 voor 2.40 5 Meiplein 112-114 - Leiden - Tel. 20779 'n Katoenen jurk, waar je alleen maar gelukkig mee kunt zijn! Boussac dessin - klavertjes vier met zonnetjes, in twee frisse voorjaais- tinten. 'n Gelukje in delmaten 116-167. Normale prijs 20.- Nü 15.- Uw voordeel 5.- Een katoenen bloemetjesjurk, waar op ze voorlopig niet uitgekeken is. Keuze uit diverse, fleurige bloemen- dessins voor een kleurrijk voorjaar. Extra voordeeltje in de maten 92-110. Normale prijs 17.- Nü 12, _Uw voordeel 5.- Tegen weer en wind bestand, stevige scrub-denim pantalon. Met op gestikte zakken in de nieuwe mode kleuren geel, groen en matine. Neem mee in de maten 116-167. Normale prijs 19.- Nü 14.- Uw voordeel 5.- Uw Vauxhall/Bedford Bestel/GM Ranger-dealer In de Victor Estate kan het. Die is zeer exclusief. Door zijn sterke 2,3 liter motor. Door zijn unieke lijn die doet denken aan een luxe coupe'. En niet in de laatste plaats door de overvloed aan ruimte die-hij te bieden heeft. Zo'n auto...\ •die moet je zién. Official General Motors dealer Leiden B. V. Het Motorhuis/Vauxhall Stationsweg 2. Tel. 21841 Onder commerciële leiding van T. Vogelaar Daarmee regelt u geldzaken op de vlotste manier. Betalen per pen en per cheque. De leidse spaarbank houdt u op de hoogte van elke betaling. Zo weet u steeds hoe uw rekening ervoor staat. Mapjes, cheques en betaalpas kosteloos beschikbaar. Uw salaris op 'n spaargiro: het beste begin! voor service in geldzaken, gegarandeerd fjoed

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 18