Industriebond NVV over Leid se last 1 Overleg vormings- en on twikkelingswerk LHC stelt eisen na geval-Pen Werknemer heeft gebrek aan zelfbewustzijn ZIEK OPHALEN VAN GROF VUIL OEGSTGEEST Bedrijfsvestigingen in 'De Grote Polder' Riolering IN VOORSCHOTEN Werken voor de Zoeterwoudse jeugd DINSDAG 20 FEBRUARI 1 (Vervolg van pagina 1 LEIDEN ,,De Leidse werknemer heeft een enorm gebrek aan zelfbewustzijn. Hij realiseert zich niet, dat hij zelf actief kan meesturen in het bedrijf als hij dat maar af dwingt". WIK, de weekkrant voor leden van de Industriebond NVV, zoekt de schuld voor de Leidse last bij gemeentebestuur, werkgevers en universiteit, maar steekt in een twefe pagina s groot artikel van Jack Kroes ook de hand in eigen werknemersboezem. Het artikel heeft als titel meegekregen "Zo kwam Leiden in last". Het verhaalt de geschiedenis van Leiden en constateert, dat Leiden geen bruisende stad is. "Dat is te merken aan een hoop zaken, die in Leiden ontbreken, maar in plaatsen van ver gelijkbare grootte wel aanwezig zijn. Er is geen schouwburg, geen grote culturele activiteit, geen betaalde voetbalclub, geen gezellige binnenstad en gezellige uitgaansmogelijkheid". Het )>lad citeert een aantal bij de dernemerscapaoiteit in een betrekke- Wethouder Kret LEIDEN Wethouder Kret 'an stadsontwikkeling en ver teer moet op medisch advies •nige tijd rust houden. Het is de tweede keer in zijn wethouders- oeriode, dat Kret ziek is. Ronny Allegaar Onze redactrice Ronny Vink is ook ziek. U merkt dat met een op deze pagina, want haar rubriek "Allegaar" ontbreekt. Zij - ja. het is een meisje - komt binnenkort terug. Ere-presidente Ver. Huisvrouwen Leidse problematiek betrokenen. Oegstgeester statenlid drs. De Graaf (economisch medewerker van de bond) spreekt over "ongeschoolde werkgevers" en over "te weinig on- lijk groot aantal kleine bedrijven, met slechte, geërf de leiding". Distriotsbestuurder Kats van de In dustriebond NW ziet nog een oor zaak voor de snel stijgende werkloos heid in Leiden: "De uitgaande pen del vanuit Leiden met name naar een stad als Den Haag is aanzienlijk ach teruit gegaan. In Den Haag loopt het aantal arbeidsplaatsen sterk terug. Inwoners van Leiden, die hier werk hadden, vallen op Leiden terug, en vinden daar ook geen werk. WIK kondigt een brief aan van de afdeling Leiden aan burgemeester en wethouders en de gemeenteraad. •rdt op 22 februari grof vuil opge- LEIDEN/OEGSTGEEST In de haald in: de Kempenaerstraat, Ter- weeweg, Waldeck Pyrmontlaan, van Griethuijsenplein, Louise de Coligny- Burenlaan, Charl. de Oranje. Emmalaan, donderdag te houden jaarvergadering van de afdeling Leiden van de Ned. Vereniging van Huisvrouwen zal me- laan, Anna vi Eysinga-Horst, Bourbonlaan. echtgenote van de burgemeester van Eoonstraat, Juffer mansstraat, Sport- Oegstgeest worden geïnstalleerd als ----- c r»i,_ ere-presidente van deze afdeling. ZOETERWOUDE In de donder dag te houden raadsvergadering komt o.a. een verzoek aan de orde van de Grof vuil Voorschoten VOORSCHOTEN Op woensdag 21 februari komt de grof vuilophaal dienst langs in de wijk Boschgeest, aan de Papelaan (tussen Rouboslaan en Veurseweg), John F. Kennedy - plantsoen. Oranjekade, Narcisstraat, Tulpstraat, Hyacinthstraat, V. Kem penstraat, Bij dorpstraat, Willem de Zwijgerlaan, Burg. de Kempenaer straat, Pauwenstraat, Crocusstraat, Wijngaardelaan 'zuidzijde), Veurse weg, Essenlaan, Rouwkooplaan, Pep pellaan, Wilgenlaan, Kniplaan, Laan van Duivenvoorde en Haagwijk. Dinsdag 22 februari zijn de vol gende wijken aan de beurt: Nassau- wijk, K.L.M.-wijk, aan de Papelaan (van het station tot de grens met de gemeente Wassenaar), Dobbeweg, Donklaan, Industrieweg, Wijngaar denlaan (noordzijde), Elstlaan, Oude Adegeesterlaan (het geelte tussen de Prins Bernhardlaan en Nassaukade), Erasmusstraat, Bakkersteeg, School straat, Kon. Marinelaan, Bloklaan, Voorstraat, Kerkplein, Treubstraat, sen Schoolstraat en Raadhuislaan), Oranjeboomstraat, Molenlaan (het gedeelte tussen Prof. Asserlaan en Kerkplein), Chr. Huygensstraat, Van Heuven Goedhartstraat, Prof. Asser laan, Raadhuislaan (het gedeelte tussen Leidseweg en Prof. Asser laan), Vredenhoeffstraat, Langen- horststraat, Bethlehemstraat, Vliet- zicht en Tolstraat. WARMOND De fasering van de vernieuwing van het rioleringsstelsel is als volgt: fase 2: Lockhorstlaan Teijlinger- kade Jan Steenlaan Gemeente haven Sweilandstraat (tussen Lockhorstlaan en Herenweg) Straat ter Leede Sdheepmakers- dam; fase 3: Herenweg (tussen spoorweg overgang en Lockhorstlaan en tussen Meerrustlaan en Beatrixlaan) Swei landstraat (tussen spoorwegovergang en Lockhorstlaan) Beatrixlaan (tussen Herenweg en Irenestraat) gedeelte Warmundastraat gedeelte Burgemeester Schövinckstraat fase 4: Oranje Nasaulaan Padox- laan korte Norremeerstraat Lange Norremeerstraat van Mils- dam Kerpsdam de Baan Melmansdam. fase 5: Kerkdam Waagdam Middendorplaan Kaarsenmakers- dam Schippersdam Postdam Herengracht Raadhuisdam Ju lianas traat Marijkestraat Mar grietstraat Irenestraat gedeelte Bernhardstraat Bijleveldlaan; fase 6: Herenweg (tussen Beatrix laan en Korenmolenbrug) Oost einde (tussen Korenmolenbrug en Wasbfi'lian) gedeelte Wasbeek- Stichting Creatiefcentrum „Babel" tot verlening van een subsidie. E. en W. zijn voor oordeel, geen subsi die te verlenen voor de activiteiten van de leden, omdat uit de overge- 1( gde stukken blijkt, dat geen exploi- talietekort wordt verwacht. Uitgaan de van de gedachte, dat cursussen en activiteiten op een zodanig basis georganiseerd dienen te worden, dat deze „selfsupporting" zijn en dat het toch zou kunnen voorkomen, dat cr een enkele cursus of activiteit zal zijn, welke een min of meer be scheiden tekort zal aangeven, deze cursus of activiteit te subsidiëren, zo nodig uit het cultuurfonds wanneer de aard daartoe aanleiding geeft. Een bestemmingsplan zal worden voorbereid, dat voorziet in de bouw van een nieuwe telefooncentrale. Daartoe is het noodzakelijk, dat de raad voor het te bebouwen gebied een voorbereidingsbesluit neemt op end van de wet op de ruimtelijke or dening. Behalve een groot aantal onderwijs orstellen komen ook verzoeken in behandeling tot het verlenen van me dewerking inzake bedrijfsvestiging door Bender Techniek te Voorschoten in (het bestemmingsplan „Industrie terrein Grote Polder", idem tot vestiging van bedrijfsgebouwen in de ze polder door Waterleidingbedrijf "De Rijnstreek" te Boskoop. Voorschotense huisvrouwen bezorgd over fiets-brompcid VOORSCHOTEN De Voorscho tense afdeling van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen heeft in een brief aan de Provinciale Sta ten van Zuid-Holland haar veront rusting uitgesproken over het fiets pad langs de provincialeweg Voor- schoten-Leiden (Voorschoterweg), welk fietspad onder de brug over de Korte Vliet loopt en voert naar Lei den Zuid-West. Dit is een doorlopend gevaarlijke verkeerssituatie omdat dit pad even eens gebruikt wordt door bromfiet sers. Vele leden van de huisvrou- wenvereniging, wier kinderen één der scholen in Zuid-West (Leiden) bezoeken, zijn bij herhaling gecon fronteerd met meer of minder erns tige ongelukken, die met name aan dit gemeenschappelijk gebruik van het fietspad moeten worden toege- geschreven. Het zijn in hoofdzaak ongelukken tussen Jonge fietsende scholieren en oudere bromfietsende scholieren. De huisvrouwen menen dat de bromfietsers gebruik kunnen ma ken van de kruising bij de Brahms- laan en niet via de steile afslag on der de brug behoeven te gaan. Een afschrift van de brief is even eens verzonden aan de gemeentebe sturen van Voorschoten en Leiden. Schoolsportdag van Noordeinde LEIDEN De Noordeinde Scho lengemeenschap voor lavo en leao hield gisteren in de Groenoordhal het jaarlijkse schooltoerncoi, georga niseerd door de gymleerkrachten Ginsel en Jong-A-Tay. Aan deze wedstrijden namen alle 30 klassen deel met teams voor jon gens en meisjes. De meisjes bestre den elkaar met basketbal, terwijl de jongens tegen elkaar zaalvoetbal den. Het werd wederom een geslaagd toer nooi: het enthousiasme van de leer lingen en de door de leerkrachten uitstekend verzorgde wedstrijdleiding zorgden voor een sfeerrijk sportfeest. Ter afsluiting kregen de leraren eens les van de leerlingen: de zaal voetbal-lende docenten werden met grote cijfers verslagen. De uitslagen van de winnaarsron den luiden: MEISJES (BASKETBAL): Eerste klas: IB1G 2413, winnaar 1B. Tweede klas: 2D—2K 26—6; 2H—2E 21—2; finale: 2D—2H 4—6. Om de derde plaats 2K—2E 2—12. Derde klas: 3A/B-3L/M 5—4; 3J—3E 1£- 2. Finale: 3A/B—3J 8—4. Om de derde plaats 3L/M3E 26. JONGENS (ZAALVOETBAL): Eerste klas: IA1G 52, winnaar IA. Tweede klas: 2B—2G 6—0; 2K— 2E 11 (2K wint na strafschoppen); finale: 2B2K 21. (Om de derde plaats: 2G2E 30. Derde klas: 3B3F 3—4; 3G—3L 2—0; finale: 3F3G 26. Om de derde plaats: 3L3B 3—8. Man vermist OEGSTGEEST De Rijks politie in Oegstgeest maakt be kend dat sinds 14 februari 1973 werdt vermist Louis Johan Prins, geboren in Antwerpen op 6 no vember 1903, zonder beroep, wo nende in Oegstgeest aan de En- degeesterstraatweg 5. Het signalement van de ver miste luidt: lang 1,78 meter, ge zet figuur, grijs haar, heeft grote bult achter in de nek en da-aagt een bril. Hij is gekleed in een lange grijze winterjas met don kergrijze gleufhoed. Hij loopt sloom en voorovergebogen. Wie inlichtingen kan ver strekken over Louis Johan Prins wordit verzocht zich te melden bij de Rijkspolitie in Oegstgeest, telefoon 01710—52222, of bij de politie in zijn of haar woon plaats. LEIDEN De scholengemeenschap "St. Agnes" gaat eind van deze maand het 25-jarig bestaan vieren, zoals u uitvoerig in deze krant hebt kunnen lezen. Vijf leerlingen beelden het jubileum aldus uit. Dinsdag Logegebouw Steenschuur 6 iJ uur a8" Postzegelverzamelaars Logegebouw Steenschuur Buitenlandse Natuurvrienden Museum ,„,i Volkenkunde Film, 16 "La kermesse heroique" 8 uur nj Stadsgehoorzaal Uitvoering Set Avanti (Een boeket wereldmelodli 't Praethuys (Vrouwenkerk steeg 9) De Vrije Gedachte Spr Frits Klef over "Vrijdenken nu" s Breestraat 19 Jeugdhavenoude Cr>r.s 25 uur nam. Jeugdcafé 7.35 0.30 Expresslegroep tieners. 7.159.00 uenj aiz uur nam. Rljnsburgerweg 163: Spreekuur gemeen Bureau voor levens- en ge* vragen 7.308.30 uur nam. Hooigracht 38 Spreekuur sticht hulsvesting wekende jongeren 7.30 Diamantplein 27: Gespreksavond Woensdag Dljkstraat 2a Spreekuur sociale i vrouw 10-11 uur nam. Stadhuis Spreekuur sociale 1 vrouw 4.30-6 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhaven, leugdi 7.30-10.30 uur nam. Breestraat 19 Spreekuur Chr. gratiecentrale 7-8 uur nam. Clubgebouw Ten Katestraat Bi densocieteit Humanltas 2-4.30 u Oegstgeest (Kennedylaan 11) matle-avond Baha'i 8 uur nam. LAK-theater (Levendaal 150) Popa spel "De Ulzers" 8.30 uur nam n Rijksherbarium (Schelpen! Kon. Ned. Mij voor Tuinbouw OEGSTGEEST In Oegstgeest. Hierin zal de afdeling uitgebreid gaan op de problematiek in Leiden en haar bezorgdheid over de nu ontsta ne situatie uitspreken. Donderdag Muiderkring 38 Modelflat 10 u: voorm.-l2 uur nam. en 2-5 en Oegstgeest (Geversstraat 65) Jeugd cleteit v.a. 16 jaar 8-12 uur nam. Stadhuis Spreekuur sociale vrouw 6-8 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit voor ge capten 2-5 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit twentn kamerbewoners en alleensta Binnenvestgracht) Ruilavond PhUi VOORSCHOTEN In de raad zaal kwamen de deelnemers aan het overleg van vormings- en ontwikke lingswerk Voorschoten bijeen voor 'n werkvergadering. Vrijwel alle vereni gingen en stichtingen hebben een vertegenwoordiger of vertegenwoor digster in dit overleg, dat een stimu lerende, coördinerende en adviseren de functie heeft voor het vereni gingsleven. Onder voorzitterschap van mevrouw T. A. Veldhuijzen van Zanten-Roest van Limburg werd verslag uitgebracht door de werk groepen onderwijs, milieu en vereni- gingsmarkt. De werkgroep onderwijs was over eengekomen dat het noodzakelijk is de ouders objectief te informeren over de met de school samenhangen de problemen. De ouders dienen meer betrokken te raken bij het onderwijs. Getracht zal worden de nog te grote afstand tussen de school en de ouders te verkleinen door het houden van voorlichtingsavonden. Ook wordt als winstpunt gezien een objectieve voorlichting over de po litiek. Het door de Wereldwinkel in gediende project voor vredesopvoe- ding (wereldoriëntatie) zal in over leg en samenspraak met de school besturen en de hoofden van de scho len bekeken worden op de mogelijk heden dit in te passen in het onder richt. De werkgroep milieu kwam met een mooi, maar waarschijnlijk fi nancieel niet haalbaar plan. Het plan omvat het uitgeven van een milieu-verjaardagskalender. Deze kalender zal huis-aan-huis aangege ven worden met een begeleidend praatje, waardoor ieder milieube wust gemaakt wordt via de verjaar dagen van vrienden en bekenden. De werkgroep Verenigingsmarkt was het kortst in de rapportage. De werk groep was nog niet bijeen geweest. Het doel van de werkgroep is te ko men tot een soort beurs, waarop het gehele verenigingsleven van Voor schoten zich presenteren zal. Tijdens de rondvraag kwam het probleem naar voren van het niet beschikbaar zijn van het Cultureel Centrum tijdens de schooltijden. Vooral de vrouwenverenigingen zien dit als een gemis. Er is met uitzon dering van de plaatselij e bioscoop geen enkele zaal, die verduisterd kan worden. Ook zal getracht worden tijdens de burgeravonden een betere pre sentatie van het verenigingsleven te Apotheken krijgen. De volgende vergadering van het overleg wordt gehouden op donderdag 5 april. tie-avond Baha'i 81 Eigenzorg (Stationsweg) Jaarverga dering Wandelkring Leiden 8 uur m Stadhuis Openbare vergadering 1 financiën, 4.30 uur nar Burgerlijke stand van Leiden Inbraakjes LEIDEN Voor zeshonderd gul den aan gereedschap is gestolen uit een bouwkeet aan de Vijf Meilaan. De inbraak is in het afgelopen week einde gepleegd. Ook is ingebroken in een kleuter school aan de Oppenheimstraat. Uit het magazijn verdween voor hon derd gulden aan speelmateriaal. Van het kantoor van de Henge- laarsbond aan de Morsweg werd een ruit vernield, waardoor een schade van 200 gulden ontstond. Uit een etalage werden enkele artikelen weggenomen, waaronder een werp- molen. Er ontstond eveneens een schade van tweehonderd gulden, toen in het weekeinde bij het Arbeidsbureau aan de Oosterkerkstraat een ruit werd in- Paardrijden gehandicapten LEIDEN In de manege aan de Wassenaarseweg hield de Stichting Paardrijden Gehandicapten onder linge dressuurwedstrijden voor ge handicapten en validen. Voor velen was het de eerste keer, dat zij aan een wedstrijd deelnamen. Gereden werden de proeven BI voor minder- gevorderden en D2 voor meergevor derden. Als jury trad op mevrouw T. Naessens-Roelandschap, geassisteerd door mejuffrouw Rike Hesseling. De uitslag was als volgt: Dl: 1. de heer Duivenvoorden op Pipo 2 Jeannette Planje op Blanca 3. Theo van Eij- natten op Pipo, 4. Helma Vulpen op Blanca; D 2: 1. Heidi Hansen op Goody, 2. Marie-Suzanne Donker op Goody, 3. Tessa Cohen op Scarabee. 4. Ineke Kret op Scarabee. LEIDEN Geboren: Neeltje d.v. J. C. v. Egmond en M. Pouw. Pieter P. z.v. P. F. Otte en A. W. Ouwehand, Robbert J. z. v. J. G. Goekoop en J. i Wolf, C. J. Sueters geb. M A. Brok, F. Teleng en T. C. Lteden. C. H. Hins en L. M. Luff, P. j. J. Taffijn en I. J. M A Hennekam, K. W. S. Mulder en P. L.eupen, J. Noort en J. W. de Tombe, G. T. Zit man en C. Elferink, J. Mulder en G. M. Berkhout, J. T. Kromhout en N Dernee, J. F. Kieft en M. A. Hennekij, F. Bakker en M. de Bruijne, F. Booms- A de Bruijn en M. J. W. Zwart, L. N v. Haasterecht en M. W. Pijnaker, K T. v. Halderen en H. A. A. Aalbers- berg, D. A. v. d. Ham en L. C. H. Bak ker. P. Helvensteijn en W. M. Hagen, P. den Heijer en J. Lubbers. Van Driesum, Lange Mare 110. B.eest Smallenburg, Loevestein 6 I e'erdorp en apotheek Voorschot Leidseweg. Wetswinkeltje Adres Leids Volkshuls Apotheke dilk 33 Openingstijden dagelllks t 10 uur voorm tot 1 uur nam (beh ve maandag) Dagelijks te bereiken t dens de kantooruren tel 30775 e deTdagavond van 7-9 uur SOS-dienst SOS-Telefonlsche Hulpdienst (01710)—25202 Voor alle die In lijkheden verkeren bereikbaar werkdag van acht uur n.m tot uur vnr doorlopend ln het weekeln d.w.z van vrlldag acht 1 maandag acht uur v.m Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging Leida AanvrageD ouip oeiaarden eD ial durig zieken en gezinsverzorging. Ui 45, tel. 49441 (maandag t.e.m 9—10 uur voorm.). AanvrageD voor naive dagei ^erkerkelljke xpleidlngsschool v< zinsverzorging Rilnsburgprwee 1 gracht 246a Spreekuur woensdag 0.30-10 Koord-studio ne vragen. Hooigracht 62a. telefa 46109 Release Hulpverleningsdienst Release: Ntf we Rijn 20a. tel 24555 Maandag we Rijn 20a, tel. 24555. Ma vrijdagmiddag. gaven zuster E. Janssen-Nlemey Hofdijck 32, Oegstgeest, tel. 01710 Dienstencentrum Een inbraak in de kantine van Do- cos in de Kikkerpolder leverde de daders een hoeveelheid snoep op. ZOETERWOUDE Het in januari genomen raadsbesluit voor het ver lenen van kredieten voor leermidde len en meubilair voor de Zoeter woudse R.K. kleuterschool De Krake- pit en de protestant christelijke kleu terschool De Blokhut is door Gede puteerde Staten goedgekeurd. Die kleuterscholen hebben dat krediet nodig in hun nieuwe onderkomen aan de Oranjelaan in Zoeterwoude- Rijndijk. De bouw daarvan vordert gestaag. Naar het zich laat aanzien kan de school enige weken voor de geplande openingsdatum al gereed zijn. In het nieuwe gebouw zijn twee lokalen ge reserveerd voor De Krakepit en één voor De Blokhut. De opening van de lokalen aan de Oranjelaan wordt ook tegemoet ge zien door de leden van de Warbak. Die jeugdbeweging kan, na de „ver huizing" van de RK school, liet oude gebouw van De Krakepit in het Laantje van de Goede Herder be trekken. Daar kan dan wellicht een ander initiatief worden uitgewerkt: het plan om te komen tot een jeugd centrum voor diverse activiteiten aan de Hoge Rijndijk. In dat overleg zijn o.a. betrokken de heren Valk (leider van de Warbak) en de protestant christelijke raadsleden J. Hulsbosch en A. G. Engelkes. Het is de bedoe ling dat een op te richten stichting de activiteiten gaat bundelen. Naar aanleiding van de reparatie aan het huis Potgieterlaan 14 deel ik als woordvoerder van het Leids Huurderscomité het volgende mee. De gang van zaken rond de hoog nodige reparatie aan het huis van Jan Pen is typerend voor de behan deling van de arbeiders in Leiden. Terwijl voor de burgemeesterswo ning "wettig" 30.000 gulden wordt gebruikt, terwijl de wethouderska mer voor duizenden guldens wordt opgeknapt, is hier voor een arbei dershuis een vochtwerend middel, voor de muren nog te duur. En waar moeten de bewoners in hun kleine woningen hun huisraad bergen bij 'n reparatie? Misschien op het dak? Dat lekt toch al. De directeur van de gemeentelijke Woningstichting Streefland stelde door de telefoon op arrogante toon dat hij met de buurt bewoners niets te maken had, ter wijl dit zijn broodheren zijn. Hij ver weet Pen dat die zelf om de repara tie gevraagd had. Terwijl volgens het Leidsch Dagblad aan Pen een ander pand was toegewezen (hoe wist de krant dat?) moest hij vrijdagavond na lang zoeken met zijn twee kleine kinderen om elf uur naar een hotel in de binnenstad. Zaterdagavond, om negen uur werd hij gesommeerd een pand in de Sophiastraat te be trekken. Hij moest voorkomen dat het door BH W-studenten gekraakt zou worden. Het is een schande dat deze bewoners nog steeds geen te- ■j kwartier Wij: Lezers schriiven ««r J 10 uur): clu (9-10 40483 veel betaalde huur hebben terugge kregen, terwijl daartoe vorig jaar door de gemeenteraad is besloten. Om aan deze en andere fouten van de Gemeentelijke Woningstichting 'n einde te maken eist het Leids Huur derscomité derhalve inspraak van de bewoners in het beleid van de GWS. Herstructurering, zodat 60% van het bestuur door de bewoners wordt gekozen. Een onderzoek naar het beleid van de GWS. Zonodig een tijdelijke schorsing, van Streefland c.s. Vervangende woonruimte voor het geval huizen gerepareerd of gereno veerd gaan worden. Gratis vervoer van het meubilair, naar deze woning. Betere voorlichting over de gevol gen van renovatie. Schadeloosstelling van de bewo ners voor geleden schade aan husi raad en meubilair. Een overzicht van de financiële toestand van de GWS gedurende de laatste 3 jaren aan de bewoners. P. VAN T ZELFDE, Rijn en Schiekade 121e, Leiden. Noordeindsplein 2B Wijki - ilpdle: Binnenstad Wljklnformatle I clubs hulpdienst Gerecht 1 xei 43503 De Kool Wljklnformatle -10 uur): clubs hulpdienst Delftstrs 49a tel 49726 Zeeheldenwllk Dlvfl kinformatie 9-1 lenst Dljkstraat 2a 1 instad WIJ" 43078 30897 2011 34639 20788 44256 41796 "Sïïf: LEIDSCH DAGBLAD Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Witte Singel 1 - Leiden Postbus 54 - Giro 57055 Telefoon redactie 01710-21507 Hoofdredacteur Han Mulder Maandabonnement f 9.2 Kwartaalabonnement f 27.44 Per post f 29.» Losse nummers f 0.34 Abonnementsgelden bij vooruit betaling te voldoen Bij automa tische overschrijving geen admi nistratie- en Incassokosten. Nabezorging tot 20.00 uur. Zaterdag tot 18.00 uur Telefoon 01710-30500

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2