Proef maar eens... Moccona Roodmerk is voortaan lekkere korrelkoffie. Proef'] ordeel! Dat is nieuw. Dubbele waardepunten. n MERK- 11 BENZINE I met hoge kortingen 't Moet wèl lekker zijn, maar niét duur. medewerker verkoop 0g Nul.35 Nu slechts 1.15' e vertrouwde Moccona Roodmerk heeft een smakelijke verandering ondergaan. Kijk maar eens in de pot: de poederkoffie heeft plaats gemaakt voor prachtige, goudbruine korreltjes. In deze geurige korrels wordt de smaak en het aroma van echte koffie zorgvuldig bewaard. En dat merk je, als je deze nieuwe Moccona Roodmerk drinkt. Een moment voor Moccona wordt voortaan een bijzonder moment voor jezelf... de prijs blijft dezelfde alsof er niets veranderd is die verandering proefje meteen Om u snel over de eerste verbazing heen te helpen krijgt u tijdelijk dubbele waarde punten op elke pot Moccona. Op alle maten, gewichten en soorten. Dus niet alleen op Roodmerk. Maar ook op Moccona fijne Dessert en Coflfemevrij. Om snel te sparen voor de bekende D.E. geschenken. grJf W Moccona,lekkere pittige korrelkoffie van Douwe Egberts alleen verkrijgbaar bij: LEIDEN: NETTORAMA, Haarlemmerweg 41 H. A. I., Zoeterwoudseweg 11 KATWIJK: FAMILIEMARKT, Zeilmakerstraat (In 't Heen) WASSENAAR: FAMILIEMARKT, parkeerterrein Rijksstraatweg 324 RIJNSBURG: AUTORAMA, Rijnsburgerweg/hoek Floralaan. De JONG's Machinefabriek B.V., producente van o.a. truckmixers, betonmolens, bouwliften en buikwagens zoekt op korte termijn een die zelfstandig de binnendienst van de export behandelt. Zijn taak zal o.a. bestaan uit: verkooppromotie orderafhandeling correspondentie in de moderne talen. Voor een goede taakvervulling achten wij noodzakelijk: een middelbare technische en commerciële opleiding ervaring in exportzaken. Leeftijd 25 30 jaar. Gegadigden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: Vera van 't mes: heerlijke belegen goudse kaas, volvet. SOOgr.S.SS.jy^ Magere schouderham. Zonder zwoerd en door en door vers. Pittige rookworst. Proe! die heerlijke rooksmaak in iedere dag vers, sappig vlees. 250 gr. Normaal 1.25. Weer 'ns iets heel anders op de boterham. Op 'n speciale manier gerookt. 100 Saksische smeerleverworst Smeuiïg buitenkansje voor lekkerbekken. Als boterhambeleg of hartig hapje. 100 gr. Snij worst. Hemakenners weten 't: da's smullen geblazen. 100 gr. Biet. Runderrookvlees. Niet té zout, en 'n erg smakelijke manier om slank te Blijven. 100 gr. Rauwe ham. 4 />ffi Fijne kwaliteit 100 gr. 1.4Z Gegrillde casselerrib. Iets bijzonders. Verfijnd van smaak en niet zo vet. 100 gr. Gebraden half haantje. Da's makkelijk: alvast voor u :ebraden in roomboter. 'acuüm verpakt. 2.49 Aanbiedingen geldig t/m 24 februari.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 24