telexiste fasson DELA r n Zuijdtwijcli Werken bij de gemeentepolitie isgeen 9 tot 5 baan. Zou je het willen? Werken bij de gemeentepolitie isgeen 9tot5baan. Zoujehetkunnen? 5eel.0 vertegenwoordiger ZIEKENVERZORGERS Wil je de volledige test doen? Vul dan de bon in, knip hem uiten stuur hem op. fenso SALES ENGINEER met ervaring als 't kan Test-je-zelf-formulier: 1 Zelfstandigbeslissingennemen 4 De mening van anderen 2 De politie moet volgens mij A hoe dan ook de orde hand 5 Het dragen van een uniform A. trekt me wel aan. O 6 Deze advertentie heb ik r~" met vestigingen te: Alphen a/d Rijn, Rotterdam, Heerlen, Groningen, Brussel en Curagao vraagt voor haar hoofdkantoor te ZOETERWOUDE een geroutineerde TYPISTE Bij voorkeur ervaring met electr. schrijfmachines. Steno-Ned. en kennis der moderne talen strekken tot aan beveling. Leeftijd tussen ca. 1924 jaar. Sollicitaties, zowel mondeling als schriftelijk, worden t.a.v. van de direc tie ingewacht op ons kantoor Zoeterwoude-Rijndijk, Hoge Rijndijk 311. Telefoon: 01710 49745. O THERMO ELECTRIC Internationaal B.V. specialisten in het meten en regelen van temperatuur. Voor onze verkoopafdeling, binnendienst, zoeken wij een Werkzaam Technisch voorlichten van onze heden: afnemers Uitwerken van offertes Vereisten: Middelbaar technische opleiding Redelijke kennis van de engelse en duitse taal Ervaring in soortgelijke funktie bij f voorkeur in de instrumentensektor strekt tot aanbeveling Onze snelgroeiende, internationale onderneming biedt een boeiende, zelfstandige werkkring met goede salariëring. Sollicitaties, gemerkt "Vertrouwelijk" te richten aan de Direktie van Thermo Electric Internationaal BV., 1 Postbus 515, Wilfem Barentszstraat 47 te Leiden. Voor eventuele telefonische inlichtingen geliev® U te bellen: 01710 - 42045* - toestel 10 of 11. ITTERMO ELECTRIC. Fasson als internationaal werkend bedrijf maakt veelvuldig van de telex gebruik in z'n kommunikatie met binnen- en buitenland. Een ervaren telexiste weet hoe belangrijk de telex is. Wat ze niet weet, is wat Fasson van z'n nieuwe telexiste nog meer verwacht. Zoals: een goede kennis van het Engels, omdat dat onze internationale voertaal is, voldoende teamgeest om waar nodig de telefoniste te vervangen, en: een gehuwde vrouw is voor Fasson geen bezwaar, evenmin als een ongehuwde trouwens. U kunt bellen met mevrouw I. Berends, tel. 01710 - 4 49 41 Of de sollicitatiebon invullen. Fasson zit in Leiden en is met bus of trein makkelijk te bereiken. Mijn naam Adres Telefoon Woonplaats Opleiding Gehuwd Ongehuwd Wat wilt u verdienen? Bruto per maand Wanneer kunt u beginnen? Bon volledig invullen, adresseer de envelop aan Fasson (Nederland) bv, Antwoordnummer 730, Leiden, t.a.v. de heer J. N. C. van Heerdt. Er hoeft geen postzegel op. Een van de belangrifVo producenten van zelfklevend materiaal ter wereld. Toepassingen vrijwel in alle sektoren van het bedrijfsleven, vooral In de grafische Industrie. 22 Verkoopvesti gingen, waarvan 19 in Europa. 3 Fa brieken onder supervisie van het hoofdkantoor in Lelden. Koop. Vereniging voor het Verzekeren en Verzorgen van Begrafenissen en Kremafies u.a. heeft i.v.m. uitbreiding van haar organisatie mogelijkheid tot plaatsing van een Geboden wordt: vast salaris mogelijkheid tot opneming in het pensioenfonds gunstige provisieregeling vergoeding van reiskosten onkostenvergoeding werkterrein in de omgeving van Uw woonplaats voor opleiding wordt gezorgd Leeftijd 30 tot 55 jaar. Voor deze ambulante en zelfstandige funktie kunnen ook dames worden aangesteld. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan Dela, afd. Akkwisitie, Oude Stadsgracht 1, Eindhoven. DETAILHANDEL in MEDISCHE INSTRUMENTEN vnl. HOORAPPARATEN vraagt VLOTTE MEDEWERKER, ca. 25 jaar voor zelfstandige en verantwoordelijke werkkring. Opleiding MAVO of MTS niveau en rijbewijs B-E. Verder zeer goede contactuele eigenschappen en de bereidheid om voor vak- diploma te studeren. Geen avondwerk en op zaterdagmiddag vrij. Aanmelden bij: GEBR. PAES B.V., Breestraat 58, Leiden, telefoon 0171043345. Het verpleegtehuis en reacti veringscentrum Zuydtwijck (156 bedden en een daghospi taal voor 30 patiënten) zal op korte termijn weer een nieu we verpleegafdeling in ge bruik nemen. In verband hiermede zoeken wij kontakt met die in staat moeten zijn een verpleegafdeling met 26 bedden, samen met het afdelingshoofd en het overige verplegend personeel goed te laten funktioneren. Wij bieden een goed salaris, 7% vakantietoeslag, reis kostenvergoeding enz. U kunt uw sollicitatie richten aan het Hoofd van de Verpleegkundige Dienst, Mevrouw Zr. N. de Ruyter- den Draak. Natuurlijk is zij ook bereid u telefonisch de gewenste inlichtingen te verschaffen; telefoonnummer (01710) 6 93 00. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noordewierlaan 50 te Leiden Een man die het politievak kiest, kiest geen 9 tot 5 baan. Zijn werktijden wisselen. Maar dat betekent ook: vaak vrij zijn op momenten dat andere mannen moeten werken. Vrij om te gaan vissen of je zoontje uit school te halen. Een man die-het politievak kiest, kiest voor een beroep dat vaak door het onverwachte wordt beheerst Hij moet kunnen optreden in de meest uiteenlopende situaties: een inbraak, een verkeers ongeluk, een caféruzie, een bom-melding, een verdwaalde kleuter... Een man die het politievak kiest, begint zijn carrière na een opleiding van een jaar aan de politieschooLVoortgezette studies maken van hem een echte „allrounder* die kan worden ingezet voor alle politietaken, zoals recherche, vreemde lingendienst, surveillance, zedenpolitie, verkeerspolitie enz. Keuze genoeg. Een man die het politievak kiest, krijgt een interessant salaris (ook al tijdens zijn opleiding), profiteert van een gunstige ziektekostenregeling, 7% vakantietoeslag, een welvaartsvast pensioen, een 5-daagse werkweek. Kiezen voor het politievak betekent: uitzicht hebben op een goede toekomst Zou je het willen? Hoe weet je nu of je geschikt bent voor politieman?Wel, je moet in ieder geval voldoen aan de volgende basis-eisen: tussen de 17 en 28 jaar zijn, een goede gezondheid genieten, een voortgezette opleiding hebben gevolgd en tenminste 1.70 meter lang zijn. Om nu voor jezelf na te gaan of je uit het goede politiehout bent gesneden, kun je een zgn. „Test-je-zelf-formulier" aanvragen. Een 6-tal vragen uit dat formulier vind je hieronder. Als je ze wilt beantwoorden, ga je gang. In het hokje achter het antwoord dat je kiest, zet je gewoon een kruisje. A. gaat me moeilijk af. A. daar richt ik mij sterk naar. O B. moet je leren in de praktijk. B. daar houd ik rekening mee. O C. doe ik vlot. haven. C. laat me koud. O B. vind ik normaal als er redenen voor zijn. C. wil ik liever niet. A. uit mijn hoofd geleerd. B. goed gelezen. C. vluchtig doorgenomen. B. vooral het publiek dienen. C. zelf bepalen wat er gedaan moet worden. 3 Als ik een kennis zou moeten arresteren zou ik dat A weigeren. Q B. kijken of een collega het kan overnemen. C. zonder meer doen. Kruisjes zo eerlijk mogelijk gezet? Prachtig! Als nu blijkt dat je de meeste knusjes hebt staan in "hokje B, dan zou het best eens kunnen zijn dat je zeer geschikt bent voor politieman. In dat geval zouden we je willen uitnodigen om dóór te gaan en snel de informatiebon op te sturen. Je krijgt dan per omgaande het volledige .Test-je-zelf-formulier' thuisgestuurd. Plus .Politie-perspectiefeen boeiende krant waarin alle facetten van het.politievak worden belicht. Doen! Informatiebon: Het volledige .Test-je-zelf-formulier" alsmede de krant wil ik graag ontvangen. Adres:. Plaats: .Leeftijd:. .Opleiding:. Bon in gesloten enveloppe zenden aan: de heer J. J. v. d. Zwan, Ministerie van Binnenlandse Zaken, Directie Politie, Binnenhof 19, 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 20