VROOM DREESMANI ><G)(G)0< Zit/lig-element. Handig als bijstoel, handig voor onverwachte logees. Bekleed met oersterke denim. Verkrijgbaar met en zonder hoofdrol. Diverse kleuren. 250.-(met rol) en 169.- (zonder rol). Lingerie gemaakt van een speciale kantstof. Exclusief voor Vroom Dreesmann. Kies uit diverse kleuren, o.m. geel en turkoois Slipset (bh slipje). Maat 38/44 12.95 Lang nachthemd. Maat S, M, L (XL 32.50) 29.95 Kort nachthemd, set (duster kort nachthemd) en piama ook verkrijgbaar in dezelfde kantstof. jasje. Met het nieuwe mode-idee: de bloezende lijn. Heeft dan ook een tunnelceintuur en opgestikte zakken om het bloezende effekt extra te aksentueren. De stof is flannel in roze of bleu.99.- Pantalon. Trevira in grote ruit. Valt vanaf de heup recht op de voet. In de pastelkleuren roze, geel en groen. 49.95 Februari. Maand van vlak na de opruiming. Maand van vlak vóór de nieuwe voorjaars- aktiviteiten. Weinig te beleven, dulheid, troef. Krijgt u er ook zo'n winterslaap van? Vroom Dreesmann heeft er nu een probaat middel tegen. Een huis vol ideeën. Verfrissende, plezierige, praktische tips die vooruitlopen op rtvde voorjaarskollektie. \\CX) Maak er een •Ay wakker gebruik yy van. Glas-elementen. Gebruik ze als asbak, als bloemenschaal, als vergaarbak voor alles en nog wat. Kies uit 3 modellen. Perstuk 5.95 Vendomatic clcktrogrammofoon VD-020. Eentje waarbij u geen radio of versterker nodig hebt. Heeft wel een stereo-element, zodat u - als u er een stereo cassette- of taperecorder op aa'n sluit - ook een perfekte stereo-opname kunt maken. In matnoten 12 Bovendien in wit en oranje 135.- Opblaas-hanglamp. Löuke cadeautip. Geeft een grappig, maar helder lichteffekt. In diverse moderne kleuren. 19.95 de 'Aloefe /Ideeën Vestje. Met ook hier nouveautés: de siaalkraag, het mouwloze en de dubbelrij-sluiting. Leuk te kombineren met bloesjes. Gebreid in mohair. U kunt kiezen uit wit, roze, geel en groen. Maten S/M. 26.95 de /Pïafdhci /Ideeën Digitaal herenhorloge Velona. De nieuwe trend in horlogevormgeving. Dit type heeft een 17-steens ankeruurwerk, een chroomkast met corfamband en is uiteraard shockproof. Eén jaar garantie. 79.- Tafelaankleding. Niet geweven, maar van een hoogwaardige kwaliteit vliesstof. Kunt u talloze malen wassen. Strijken overbodig;En het kost u bijna niets. Een gedessineerd tafelkleed van 130x160 kost 7.95een rond (160 cm (ZO 9.95 en een uni rond 7.95- Bijpassende place-mats heeft u voor 5.95per 10 stuks. St. Giovanni-serviesgoed. Prachtig vormgegeven, helder gedessineerd. De basiskleuren zijn geel, groen en oranje. De borden kosten allemaal (diep, plat en dessert) 5.25 de slabak en de vleesschaal 5,95 Vendor shirt. Modieus ruitdessin i 3 kleuren op een beige, blauwe of rode ondergrond. De snit is slank, met als details het button-down boord, de borstlat, de borstzak en de hoekmanchetten.20.- Losbladig insteekfotoalbum. Vrolijk gekleurd. Heeft 10 transparant plastic tassen, goed voor 80 foto's van 9x13 of 120 foto's van 9x9. Extra vullingen verkrijgbaar. 12.50 Vendor shirt. Denim met streepdessin in geel, brique, groen en blauw fond. Heeft een royale boord en een handige borstzak. 24.50 Shetland slipover. Zuiver scheerwol. In 6 modekleuren. 20.- de /Jfwiliem /Ideeën Vendomatic diepvries bcwaarkastic. Kompakt van buiten, royaal van binnen. U zet 'm overal waar u 'm hebben wilt. Heeft de 3-sterren-kwalifikatie. Kunt u voorgevroren levensmiddelen langdurig in bewaren. Afmetingen 53x53x60 299.-

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 24