Bouw van scholen in Boschgeest stagneert EUWE GEEFT MAT IN VIJF ZETTEN Kassa-krakers in Voorschoten agendi NIEUW OVERLEG MET BEWONERS NOODZAKELIJK Handtekeningenactie tegen opknapplannen >De Eendracht van PAGINA 2 WOENSDAG 7 FEBRUARI Woensdag VOORSCHOTEN De wijkraad Boschgeest in Voor schoten heeft inzage gekregen van de tekeningen voor de herziening van het bestemmingsplan Boschgeest. Dit ge beurde tijdens een bijeenkomst in het Gezondheidscentrum, waarbij naast het bestuur van de wijkraad de wethouders en enige hoofdambtenaren aanwezig waren. Aan de wens van de wijkbewoners de groenstrook tussen Douw van der Kraplaan en Baron Schimmelpen- ninck van der Oyelaan te laten, wordit in het overlegde plan maar in geringe mate tegemoet gekomen. De wijkraad heeft ook gehoord dat G.S., ook in verband met de herziening van het bestemmingsplan, geweigerd hebben een beslissing te nemen over het voorstel van Voorschoten tot wij ziging van het geldende bestem mingsplan. dat diende om de bouw van de vierklassige school voor basis onderwijs mogelijk te maken. De bouw van de school zal zo verdere vertraging ondervinden. In verband met deze ontwikkelin gen heeft de wijkraad Boschgeest de wethouders meegedeeld, overleg met de wijkbewoners noodzakelijk te ach ten. De wethouders zijn hiermede ak koord gegaan en op dinsdag 20 fe bruari zal in het Cultureel Centrum om 20 uur deze bijeenkomst worden gehouden. Bezwaren De scholenbouw in de wijk Bosch geest is na een eerste aanzet, wat re sulteerde in kleuterscholen en een ric. basisschool de laatste jaren niet ver der van de grond gekomen. Nadat de gemeenteraad ruim een Jaar geleden besloot tot de bouw van een school in Boschgeest voor openbaar en prot. christelijk onderwijs kwamen de moeilijkheden rondom de plaatst. De bewoners willen graag de groenstrook houden en weer andere bewoners hebben bezwaren ingediend tegen een verschoven situering van de school. LEIDEN Met de handtekenin gen van de 73 betrokken Kooi-bewo- ners in de hand wil het actie-comi té van de Bond van Huurders en Woningzoekenden protest gaan aan tekenen tegen de plannen van de wo ningbouwvereniging „De Eendracht" voor het opknappen van huizen in dc Driftstraat, Lombokstraat, Java- straat en Atjehstraat. Daarom zal het comité samen met een aantal bewoners alle betrokke nen volgende week een lijst ter on dertekening overhandigen waarin wordt gewezen op de bezwaren die volgens het comité aan de plannen \an "De Eendracht" kleven. Dat is gisteravond besloten in een vergadering die door het comité was belegd voor de betrokken bewoners. Een vergadering die, in tegenstelling tot vorige vergaderingen over de zelfde kwestie, vrij matig bezocht werd. De bezwaren van comité en bewo ners gelden vooral het feit, dat van de f17.000 die de opknapbeurt vol gens de woningbouwvereniging gaat kosten ftoch al duur want er is niet eens rrlje inschrijving van aanne mers geweest) f 11.000 aar de mening van de bewoners uit achter stallig onderhoud bestaat. "Zes jaar lang is er niets aan onze huizen ge beurd, omdat er toch een grote op knapbeurt zou komen. Nu moeten li-ij deze verwaarlozing gaan beta len". aldus comitélid Wansink. Het comité baseert zich hierbij op de op gave die het bestuur van de kosten heeft gegeven. Daaruit blijkt, dat maar f 6000 aan werkelijke verbe tering wordt uitgegeven. Te weinig voor de bewoners om aanspraak te Donderdag kunnen maken op de rijkspremie, van f 1700.- die wordt verleend als de renovatie tenminste f 10.000 kost. Stadhuis Behandeling gemeentt begroting 7.30 uur nam. Kreatief Sentrum (Breestraat Zeefdrukken, schilderen en Oegstgeest (Geversstraat G5)ktf cietelt voor kamerbewoners 8.30 nam. 1 uur 's nachts. Breestraat 19 Jeugdhaven, ten. 5 fc 7.30—10.30 uur nam. Breestraat 19 Spreekuur Chr. gratiecentrale 78 uur nam. Oegstgeest (Kennedylaan 11) formatie-avond Baha'i 8 uur nam LEIDEN Voor de grootste ver rassing tijdens de voor de vierde maal in Leiden gehouden V&D- tuleren, terwijl hij verder nog vijf re mises toestond. Opmerkelijk was het resultaat van Westerveld, die hem in schaaksimultaanséance reeds voor slechts 24 zetten vloerde. Oud-wereldkampioen prof. dr. Max Euwe 27 opponenten; 26 winstpar- tijen een puntendeling met W. J. Thieme van Voorschoten. Totaal de dertiende keer raast de schaak- Simultaanmeester Withuis schrijft score: 26H uit 27 oftewel 98.15%. trein na de toernooien van Hastings zijn boek „Jeugdschaak" niet voor - - - - - - niets, want de dertien-jarige John van der Wiel van Philidor dwong remise met P. C. v. d. Kroef en twee LSG-lid Hans Kemperman. Tegen Withuis tot eeuwig schaak, zodat nederlagen tegen H. D. Nagtegaal en Woeker De huren zullen na de opknap beurt met 108% stijgen. "Als dat ge beurt hebben we de feitelijke ver beteringen in vijf jaar afbetaald", aldus het comité, en gaat "De Een dracht" daarna woekerwinsten boe ken. Wij zijn vóór het opknappen, maar niet op deze manier". Veel kritiek was er van bewoners en comité ook op het feit, dat er nog altijd geen derde vergadering is uit geschreven over de kwestie, terwijl het bestuur die vergadering wel be loofd zou hebben. Wel zouden vijf of zes mensen in de wijk inmiddels door (het bestuur zijn overgehaald om officieel hun goedkeuring aan de op knapbeurt te geven. "Het bestuur handelt zeer ondemocratisch" aldus de vergadering. "Het lapt de leden vergadering aan zijn laars". De ledenraad, een vertegenwoordi ging van de leden, wordt met zeer veel wantrouwen bekeken. "Vriend jes van het bestuur, die wij niet kennen", aldus een vrouw op de ver gadering. In de brief die de bewoners ter ondertekening krijgen, zal dan ook worden opgenomen, dat de le denraad moet worden afgeschaft, en dat "de macht weer aan de leden moet komen". Voorts zal er van het bestuur ge ëist worden, dat eerst de bewoners worden geraadpleegd voordat de opknapplannen worden uitgevoerd: "Ze weten niet eens wat wij zelf wil ier in ons huis". Als het bestuur niet reageert op de eisen wil men wethouder Ham van Volkshuisvesting benaderen. Stadsgehoorzaal Dies Natalii 1 se Universiteit 2 uur nam. Kreatief Sentrum (Breestraat Fotografie, beeldend en ruim; vormen 8 uur nam. Oegstgeest (Geversstraat 65) J( sociëteit v.a. 16 Jaar 812 uur naa Stadhuis Spreekuur sociale Breestraat 19 Sociëteit voor handicapten 25 uur nam. Breestraat 19 Soclet Twen (voor kamerbewoners en alleensl den 912 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhaven, Jeui fé 7.3010.30 uur nam. Titus Brandsmalaan 76 "De boot" Clubhuiswerk handenarbeid 10 uur nam. Leiderdorp W ilhelminastraat Informatie-avond Baha'i 8 uur naj Antoniusclubhuis Jaarvergad KVP 8 uur nam. Leids Volkshuls "School in de t waar Je woont" 8 uur nam. Huis over 't Hoff (Gerecht 10) scheid mej. Tlmmers van Dien centrum 4.30—6 uur nam. Bevrijdingskerk (bovenzaal) N| afd. Zuid-West. Voorlichting Bü Merkartikelen 8 uur nam. Oegstgeest Gemeentecentrun Klenmiddag Ned. Ver. van Huis wen 2 uur nam. VRIJDAG Jazz-zolder Hot House (Rapen burg 24) Suite 4 met Rob v.d. 1 (elek. plano) en Ronald Sn; (fluit) 10 uur nam. Kreatief Sentrum (Breestraat Long Tall Ernie and the Shakt uur nam. ciné-club 9 uur nam. Oeg6tgeest (Geversstraat 65) teit voor kamerbewoners r nam. 1 uur 's nachts. Leiderdorp (Fred. Hendrlkplant 25) Gespreksavond Baha'i 8.15 Breestraat 19 Socle telt Twtc (voor kamerbewoners en alleenst den) 012 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhaven, Soa Mirakel 811 uur nam. Bevrijdingskerk (Montgon straat) Ruilbeurs Het Boshuis uur nam. Oegstgeest (Lljtweg 7) Spreel bejaarden Soc. Adviesbureau 2-4 uur nam. Het Mierennest (Morsweg 59) verjassen en sjoelen 8 uur nam. Stadhuis (Burgerzaal) Spr. nu H. Klrchheiner over "De ombuds centraal of regionaal"? 8 uur natn. Oegstgeest (Zendingshuls) scheidsreceptie ds. MacKaay 4 LEIDEN Helemaal nieuw voor Nederland is de zelf- maakmode voor de man, die tijdens de 20ste Margriet-Knip- show op het plankier wordt gebracht. In Amerika is het publiceren van zelf-maakpatronen voor mannen een groot succes en daarom besloten Margriet en Knip dit niemvtje tijdens de jubileumshow te lanceren. Margriet gaat er niet van vit dat de mannen nu zelf achter de naaimachine gaan zitten, hoewél het kleding maken toch van oudsher ook door mannen wordt gedaan. Het zal echter ivel net zo zijn als met koken, men vindt het niet mannelijk staan te be kennen van koken of kleding maken te houden. Naast de knippatronen voor mannen is 16 februari (14.15, 19.00 en 21.30 uur) in de Stadsgehoorzaal een aantrekkelijke serie jasjes, pakjes en jurkjes te zien voor de naald/vaardige vrouw. Op de foto twee pakken afgeleid van het fligth-stijl. niet minder dan de 22-jarige Joego slavische grootmeester Ljubomir Lju- bojevic sleepte hij als enige een re mise uit het vuur. In een uiterst glibberig toreneindspel had Hans zelfs winstkansen, maar hij verzuim de deze te benutten. De overige 41 schakers, die de strijd met de Joego slaaf aanbonden, moesten allen hun koning omleggen, zodat Ljubojevic met 98.81% het beste resultaat van de avond behaalde. Grootmeester Jan Hein Donner, vorig jaar goed voor een 100%-score, kwam dit jaar niet verder dan 96,43%. In de Stads gehoorzaal waren 279 simultaanne- De eerste uitslag, die op het score- desse party in remise eindigde. Ver der verloor Withuis nog tweemaal zyn koning. Exact hetzelfde resultaat als Withuis boekte de Leidse kam pioen Ad van der Berg. De tweede J. van Drie. Totaal score: 29% uit 32 oftewel 92,19%. Philidor-speler R. A. G. de Graaff 32 parten; 25 gewonnen, vier remises en wel met G. M. Nap, K. v. Apothekers Leidse stmultaangever, R. A. G. de en P. Zwetsloot (Leiderdorp) en M. Graaff, deed het aanmerkeiyk slech- Boelhouwer; ter. Hy scoorde drie verliespartyen, gen A. P. tèrwyi hy ook nog vier remises moest incasseren. Internationaal meester Kick Lan- geweg had het opvallend gemakke- lyk. Slechts drie schakers wisten hem een remise af te dwingen. De resultaten van de simultaan- gevers zyn: Grootmeester Ljubomir Ljubojevic: 42 opponenten; 41 winstpartyen en drie nederlagen te- Staten ten Brink, R. Groenewegen en A. M. J. Ley ten. To taal score: 27 uit 32 oftewel 84,38%. Nixon zeer populair Na de af sluiting van het vredesakkoord voor Vietnam is de populariteit van pre sident Nixon tot een ongekend hoog tepunt gestegen, zo blijkt uit een opinie-peiling van het Gallupinsti- tuut; 68 procent van de Amerikanen is tevreden over Nixons beleid, 25 procent ontevreden en zeven procent Wetswmkeltje weet het niet. De avond-, nacht- en zondagsd wordt waargenomen door de Zui apotheek, Lammenschansweg 7 es Van Breest Smallenburg, Loevesfc Leiderdorp. bord verscheen, was een zege van een remise tegen Hans Kemperman Euwe in vyf zetten. Hy offerde een van LSG. Total score: 41% uit 42 paard, dat niet werd aangenomen, waarna het beruchte mat op f7 aan oftewel 98,81%, Grootmeester Laszlo Szabo: 42 te- de Illusies van A. Hendriks een eind genstanders: 32 winstpartyen, 5 re- maakte. Alleen W J. Thieme van mises en wel tegen L. Littel, J. P. A. Voorschoten slaagde erin oud-we- Bakker. A. Los, J. Baart (LSG) en reldkampioen Euwe een remise af te M. Vrieze: vyf verliespartyen tegen dwingen. Derhalve behaalde Euwe "r T aan zyn 27 borden hetzelfde resul taat als Ljubojevic tegen zyn 42 op ponenten. In procenten was de Joe goslaaf Euwe echter de baas. Euwe wel 82,14%. scoorde 98,15% W. J. Westerveld (Philidor), J. Tol lenaar (LSG), A. Rompa, R. Dobbe laar (LSG) en B. J. Potter van Loon. Totaal score: 34% uit 42 ofte- Grootmeester Jan Hein Donner: 42 Evenals vorig jaar was Jan Hein schakers; 40 maal winst; een remise VOORSCHOTEN Voorschoten kreeg gistermiddag bezoek van een of twee kassa-krakers. Tijdens de middagpauze zagen zij kans om minstens vier kassa's op te breken, geld te ontvreemden en ongemerkt weg te gaan. Bij de vijfde kraak werden zy gesnapt door de be drijfsleider van slagerij Vesseur in de Schoolstraat. De bedrijfsleider schreeuwde buiten de deur: "Over val", hierop stroomden de bewoners en passanten toe. De overvaller vluchtte een poortje in, was zo bru taal om even daarna tussen de om standers te staan totdat de bedrijfs leider hem weer-ontdekte. Een man rent harder dan honderd mensen tegelijk. De politie moest van de si rene gebruik maken om de laatste overvalsplaats te bereiken. De dader bleef voorvluchtig, de rykspolitie heeft de zaak nog in onderzoek. Volgens de waarnemend-groeps commandant van de politie moeten het twee vry jonge mannen zyn ge weest. In het centrum, waar de win- Burgerlijke stand Lelden Geboren: Tanja d.v. N. M Guljt en P. J. v. Krallngeu, Je roen z.v. v.d. Linde en A. M. Plan- je, Maarten W. A. z.v. J. J. L. d. Soe- ten en K. J. E. Gaarlandt, Gregor z.v. G. J. Tomaschek en U. Dlrlewanger, Marcel G. H. z.v. A. M. v. Veen en S. Toone-n, Patricia d.v. R. Deutman en B. Melzer, Leendert T. H. z.v. H. Scheepmaker en C. v.d. Bent. Maria P. d.v. C. Koelewljn en M. d. Roode. Wouter Jan, zn v. A. Verboon en A. A. van de Erve, Mireille Pa6cale, dr v. H. Rozeboom en H. Bruins, Michel Johannes Frederlk Simon, zn v. W. C. Beurze en W. F. van der Post, Dlndy, dr v. A. van Maanen en G. C. Delfos, Elisabeth Mina. dr v. I. Boom en E. Schljff, Cynthia, dr v. D. J. de Graaf en K. van der Plas. Monique, dr v. J. Honsbeek en C. H. P. Redel, Barbara Maria. dr. W. Krom en M. C. M. Ro gier. Tanna Arnoldine, dr v. C. L. Heesakkers en W. G. Kamerbeek, Eric Christopher, zn v. R. H. Harten en P. J. Johrde. Willem Lambertus, ?n v. J. A. van Dam en J. G. van Es, Faulus Cornells Leonardus, zn v, L. P. van Marls en A. A. C. Broekhof. Overleden: P. Broomans (26) man, P l'Amle (83), geh. gew. m. C. v. Leeu- n, H. d. Klerk (84), man. keideuren gesloten waren, bleek overal de achterdeur open en de weg naar de kassa vrij. Helaas be zit de politie alleen een signalement opgegeven door de bedrijfslei der van de slagerij. Vele mensen hebben de daders gezien, maar nie mand weet meer hoe die er uitgezien hebben. Een der daders is zelfs via een woonhuis van de School straat naar de Voorstraat gegaan. De vijf winkeliers missen allemaal geld bedragen uit de kassa varië rend van f 300 tot f 800. Donner het eerst klaar. In sneltrein vaart won hy 40 partyen. Aan Rade met L. Rademaker en verliesparty tegen L. Schiethart. Totaal score: maker moest hij remise toestaan in 40% uit 42 oftewel 96,43%. Internationaal meester Kick Lan- geweg: 30 tegenstanders; 27 wlnst- Schiethart wist Donner in een Ko- partyen en drie maal remise met W. nings-Indiër tot overgave te dwin- Koppens. P. Jansen (LSG) en J. E. gen. Matdreigingen en materiaalver- lies waren Donner te gortig. Slechts tien minuten na Donner finishte Euwe als goede tweede. Da men (Philidor). Totaal score: uit 30 oftewel 95,00%. Simultaanmeester Berry Withuis: 32 tegenstrevers; 29 maal winst, een Szabo was het laatst klaar. Tevens remise met John van der Wiel was voor de Hongaarse grootmeester de slechtste score weggelegd. Niet Adolf en J. p. Gilliams. minder dan vyf maal moest hy capi- score: 29% uit 32 oftewel Philidor en twee nullen tegen R. J. Totaal .19%. De Joegoslavische grootmeester Ljubojevic aan zet tegen de Leidenaar Münninghoff. Met medewerking van Henriëtte van der Hoeven Onder redaktie van RONNY VINK telefoon 25260 Verkeer I S. Damhuis (66) man. M. Rolf (0) zoon. G. Meyers (79) geh. gew met P. A. Knaap. G. Wijfje (58) man. C. J. De vyfde klas van de Heilig Hartschool is erg geschrokken van een ongeluk dat hun klasgenootje Theo Prins is overkomen. Vorige maand werd hij op de Willem de Zwijgerlaan aangereden door een PTT-wagen. Hij kwam in het zie kenhuis terecht en moest, toen hij daaruit kwam, nog vele weken met gips aan zijn benen lopen. Met die schrik in het achterhoofd zijn de vijfdeklassers begonnen aan het ma ken van een verkeerckrant. Ze bezochten het politiebureau, *t Academisch Ziekenhuis en namen een kijkje op de Willem de Zwijger- laan. De opstellen die daaruit kwa men zijn verzameld in de school krant. Voorop de krant staat een ver zoek aan de burgemeester van twee leerlingen: „meneer de burgemees ter, wij wilden u iets vragen. Het gaat namelijk over ons klasgenootje Theo Prins di eop 13 december werd aangereden door een PTT-wagen om een uur of vier op de Willem de Zwijgerlaan. Daarom wouden tien kinderen uit klas 5 van de Heilige Hartschool u vragen om tussen de Zijlbrug en het oude spoorlijntje een paar borden neec te zetten en op dat Verkeer II De verhalen die de kinderen heb ben geschreven zijn erg mooi. We wilden er één uitpikken en dat gaat over een bezoek aan het ziekenhuis: "Het academiesziekenhuis is een van de Grootste en mooiste zieken huis in Leiden. Want het Elisabeth is een groot vast gebouw. En het Academiesziekenhuis dat is een los gebouw met allemaal afdelingen, en als er een zieken is en hij moet naar een andere afdeling word hij per zie kenauto naar die afdeling gebracht. Er zijn mannen zoals vrouwenafde lingen. Beneden zijn de mannen af deling een etage hoger heb Je de vrouwen afdeling en de kinderafde ling de kinderen van 0 t/m 10 Jaar naar de kinderafdeling en van 11 t/m 90 gaan naar de mannenafde- ling. De ziekenwagens van het Aca demiesziekenhuis zijn de kleuren van grijs en wit en van de GGD zijn de kleuren alleen maar grijs en dat zijn dan een soort Chevrolet dacht ik. Als er nu een ongeluk gebeurt dan legt men de men natuurlyk of een vrouw op een brancard en dan als zij op weg is naar een ziekenhuis kijken ze hem of haar na of zij of hij zuur stof nodig heeft want er in de zie kenauto zal ik je vertellen een zuurstoffles een brancard wel 2 of wel eens 3". Humanisme De recente breuk tussen het Huma nistisch Verbond en het humanis tisch jongerencentrum en meer in het algemeen de steeds scherper wordende tegenstelling binnen het Humanisme tussen mensen die wil len overgaan tot maatschappij ge richte actie en zij die beschouwelij ke of practische hulp voorop willen stellen, zijn de aanleiding voor een congres dat zaterdag 17 februari wordt gehouden. De bijeenkomst is georganiseerd door Studentenvere niging op Humanistische grondslag Socrates en zal over deze strijdpun ten binnen het humanisme gaan. In een Forum zitten, namens het hu manistisch verbond directeur Fiege, namens de Vrije Gedachte bestuurs lid Kief en namens het humanistisch jongerencentrum en Humus: Lam bert de Vos. De meer behoudende groep binnen het humanisme wordt vertegenwoordigd door de arts dr. van Terwisga, twee andere deelne mers zijn Drs. Postma en de Leidse Juridisch adviesbureau voor i rechtskundlgo bilstand. Adres Leids Volkshuls Apothti dllk 33 Openingstijden: dagelijks 10 uur voorin tot 1 uur nam (be ve maandag) Dageiyks te berelkw dens de kantooruren tel. 30775 en d derdagavond van 7-9 uur SOS-dienst SOS-Telefonlsche Hulr (01710)—26202 Voor alle dl lljkheden verkeren bereikbaar werkdag van acht uur n.m tot uur vm doorlopend ln bet weekei d.w.z. van vrtldag acht uur n.m maandag acht uur vm Gezinsverzorging Aanvragen hulp Dejaarden en i durig zieken en gezinsverzorging, I 45, tel. 49441 (maandag t.e.m. i 910 uur voorm.). Aanvragen voor nalve dagen cerkerkelfjke opleidingsschool vooi zinsverzorging, RlJnsburaerweB 88 65330 voorm 910 uur Dienstverlening Humanltas, L gracht 246a Spreekuur maandaf 2.30 nuur nam., woensdag 0.3( voorm. tel 26277. Koord-studio Koord-strudlo, gewoon huls voor Release Hulpverleningsdienst Release: I we Rijn 20a, tel 24556. Maandl donderdag 20-22 uur. zaterdag uur. Dienstencentrum voor 63-ploi Algemene informaties (6-10 Noordeindspleln 2B tel. 4D483 1 kwartier Wij kinformatie 9-10 uur clubs hulpdienst Dljkstroat' 2a te 49698 Binnenstad Wljklnformatk 10 uur); clubs hulpdienst Gereo Tel 43503 De Kooi Wljklnformat -10 uur): clubs hulpdienst Delfte 49a tel. 49726 Zeeheldenwljk Dl' telefoonnummers (9-10 uur): V 43078. 30897 20176 Meerburg dl telefoonnummers (9-10 uur): 34639 20788 44256 41796. Moeders voor moeders Actie "Moeders voor moeders". Saven zuster E. Janssen-Nieffl- ofdijck 32, Oegstgeest, tel. 01T studentenpastor Van Breukelen. De bijeenkomst begint om tien uur in het Leidse Academiegebouw met korte inleidingen van de forumle den. Om half drie begint de discus sie. Voor verdere informatie: Socra tes, Postbus 334, Leiden. Kort De Voorschotense wethouder van Openbare Werken mr. H. B. Koetsier zal op dinsdag 13 februari geen spreekuur houden. Wethouder W. Iestra van Ge meen tefinancien. Sociale Voorzienin gen, en Bejaardenzorg zal voortaan Wim onder de trein. Een van de angstaanjagende tekeningetjes uit de schoolkrant van de Heilig Hartschool. Zie onder Ver keer I en II. op vrijdag van 9.00 - 10.00 uur spreekuur houden in het gemeente huis. De reconstructie van de Veur- seweg is de achtste fase ingegaan. Het betreft, vanuit het centrum ge rekend de rechterkant van de Veur- seweg, vanaf restaurant de Gouden Leeuw tot aan het Laantje van Van Wissen. LEIDSCH DAGBLAD Uitgave: Leidsch Dagblad B.l Witte Singel 1 - Leiden Postbus 54 - Giro 57055. Telefoon redactie 01710-21507. Hoofdredacteur Han Mulder. Maandabonnement f 9J K wartaalabonnement f 27^ Per post f 291 Losse nummers (M Abonnementsgelden by vooruit betaling te voldoen. Bij autom* tische overschryving geen ad# nistratie- en Incassokosten. Nabezorging tot 20.00 uur. Zaterdag tot 18.00 uur Telefoon 01710-30500

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2