de Kier -25 jaar leraar- gehuldigd Exposities op scholen 'SOLDAAT TANAKA': VREEMD DUBBELOP agend Reece gaat produktii oppervlakte vergrote Diaconaat gehuwden OEGSTGEEST In de Chr Pe dagogische Academie aan de Haze- boslaan 101 in Oegstgeest, waar de heer B. de Kier het feit herdacht dat hij 25 jaar aan deze school is verbon den, werd gisteravond een huldiging verzorgd door de scholengemeen schap. Met een „Hfj leve hoog, hjj leve hoog" werd de heer De Kier dooi de aanwezigen welkom geheten. Het was hem duidelijk aan te zien, dat hij deze verwelkoming bijzonder op prijs stelde. De heer De Kier werd vervol gens welkom geheten namens de leerlingen van de Pedagogische Aca demie door Wim v. d. Poel, die onder meer vertelde, dat het iedereen op viel, dat de heer De Kier goed en snel de orde kan handhaven. Vervolgens werden hem door een aantal leerlingen platenbonnen, een cadeaubon, een platenkoffer en een plaat aangeboden. Nadat alle leer lingen de heer De Kier en zijn vrouw gefeliciterd hadden, werd er door één van de klassen een impressie gegeven OPHALEN VAN GROF VUIL MAANDAG Maresingel (van Julianastraat tot Zwarte Pad). Pr. Frederikstraat, Koningstraat, Bronkhorststraat, Willemstraat. Pr. Hendrikstraat en plein, Mauri tsstraat. L. de Coligny- straat, Waldeck Pyrmontstraat, Marnixstraat (van Maresingel tot W de Zwijgerlaan), Amahastraat. J. W. Frisostraat, van Hogendorp- straat, Van Limburg Stirumstraat van der Duinstraat, Falckstraat, Anha van Saksenstraat. Kempenaer- straat. Molenstraat. Maresingel (van Zwarte Pad tot Haarlemmertrekvaart)Pasteur- straat. Hansen- en Korte Hansen straat, Leeuwenhoekstraat. Groen- oordstraat en plein» Mussenbroek- straat, Lucas van Leydenstraat, Bakker Korffstraat, Jan Lieven- straat, Fr. van Mierisstraat» Gabr. Metzustraat, Broekweg, Stadspolder- weg, Haarlemmerweg. Raampoort. Raamstraat, Maredijk, Piet Hein- straat, Vendelstraat, Poelgeester straat, Schutterstr t. Maredijkhof- Je, Vaartkade, Aloëlaan, Rijnsbur- gersingel, Marislaan. DINSDAG Ter Haarkade, Boshuizerlaan. Bos- huizerkade» 5 Meilaan en plein, Be vrijdingsplein. G. van der Veen- straat, Titus Brandsmalaan, Mont- gomerystraat, Joh. Poststraat, Wal raven van Halstraat. Wiardi Beck- manstraat, van der Helmlan. Arent Brunsstraat, Lieven de Keystraat, Zocherstraat. van Banchemhof, de Bazelstraat. Jac. Romanstraat, Jan Keldermansstraat, Vingboenshof, Jcob van Campenlaan, Voorscho- terweg, Stalpaerfchof. van 's-Gra- vensandestraat, Berlagestraat. Veilingkade, Lammenschansweg (van Veilingkade tot Lammen- schansplein, Lammenschansplein de Zoeterwoudseweg. Meloenstraat Ap pelstraat. Tomatenstraat Druiven- straat, Kersenstraat, Carbutreweg de Planteynstraat, Kanaalweg (van de Lammebrug tot spoorlijn), Vlietweg, Vrouwenweg. Cronestein (woonsche pen). DONDERDAG Rijnsburgerweg, Terweepark, Boer- haavelaan, Mariënpoelstraat, Kager- straat. Zweilandlaan, van Swieten- straat, Faljerilstraat, Houtlaan A. Duycklaan, van Beimmgenlaan, van Slingelandtlaan, J. de Wittstraat, J. vat Oldebarneveldstraat, Fagel- straat, Ledenberchstraat, Hogerbeets straat. Warmondërweg. Nachtegaal- laan, Mezenstraat, Vinkenstraat, Lijsterstraat. Roodborststraat, Me relstraat, Wassenaarseweg. Leeuw riks tr' afc. Stationsweg, Paviljoenshol, Sta tionsplein, Morssingel, Pesthuislaan, Piet Paaltjespad, Morsweg (van Morspoort tot Lage Morsweg! Paul Krügerstraat, Pres. Steynstraat, Transvaalkade en hol, Joubert- straat. Wolmarantstraat, v. d. ras- straat, Lopsenstraat. Rijnzlchtstraat. de Wettstraat, Reitzstraat. de la Reystraat. Pretoriusstraat VRIJDAG Herenstraat. Pr. Wilhelminastraat. Bloemistenlaan, Leliestraat. Pioen- straat. Pioenhot. Lindestraat. Rese dastraat. P. de la Courtstraat, Ko- ningmnelaan. Acacialaan, Tulpen straat, Zoeterwoudsesingel (van He renstraat tot Lammenschansweg). Schelpenkade. Andries Schotkade, Leuvenstraat Gerrlt van der Laan straat. Leeuwkenstraat. Valdez- straat. Stadhouderslaan. Magdalena Moonsstraat 3 Octoberstraat. Dui- venbodestraat. Staalwljkstraat. Bui tenruststraat. Kastanjekade, Mei- doornstraat. Hyacinthenstraat. Se ringenstraat, Daliastraat, Anjelier- straat. van de dagindeling van de heer De Kier. Daarbij was het „parrrdon" tij dens het koffiebrengen niet vergeten. Op de melodie van „Weet Je nog wel. oudje" werd nu „een hulde" gebracht aan de heer De Kier, die alles met een brede glimlach over zich heen liet gaan. Ook het liedje „Grootvaders klok" .met natuurlijk een gewijzigde tekst, viel bijzondr in de smaak. Deze avond was voorafgegaan door een avond voor leraren met echtgenotes en het schoolbestuur. Tijdens deze avond kreeg de heer De Kier een vol ledige stereo-apparatuur van het do centenkorps en een enveloppe met in houd van het bestuur. Tijdens deze avond was er het optreden van een lerarencabaret. De heer De Kier werd tijdens deze avond toegesproken door o.a. de voorzitter van het schoolbe stuur de heer v. d. Berg. Tevens werd het woord gevoerd door de directeur van de Pedagogische Academie, de heer J. J. Siljee. De oud-directeur, dr. K. de Vries, bracht de jubilaris even eens tijdens deze avond op passende wijze hulde. Vanavond is er een reünie voor oud_ leerlingen van de Ped. Academie. De Leidse gemeenschap kent de heer De Kier ook van zijn werk voor de diaconie en zijn vele andere bezig heden. „Excelsior" concerteert op verjaardag prinses Beatrix LEIDEN De muziekvereniging „Excelsior" geeft op 31 januari ter gelegenheid van de verjaardag van prinses Beatrix een feestelijk con cert onder auspiciën van de Wasse- naarse Oranjevereniging „Koningin Wilhelmina". In de Messiaskerk brengen dirigent M. Brilleman en zijn musici een rijk gevarieerd programma, dat o.m. dan sen, marsen, stemmingsstukken en bekende melodieën omvat. Aanvang 20.00 uur. Entreebewijzen vanaf vrij dag verkrijgbaar bii: Gebouw Excel sior, Schoolstraat 9: Sportfondsen- bad. Prinsenweg; Sigarenmagazijn Brekelmans, Plein 17; Schildersbe drijf W. Theil. Oostdorperweg 151. Uitslag van tentoonstelling De Reisduif' De heer De Kier tijdens de huldiging gisteravond. Hij kon de vloed van geschenken nauwelijks bijhouden. (Foto Jan Holvast) LEIDEN Reece B.V. in Leiden, fa brikant van naaimachines voor de confectieindustrie. gaat haar produk- tie-ruimte met 1500 m2 vergroten. De ca. f5 miljoen vergende investering omvat een fabriekshal, waarop een kantoor en een personeelskantine zijn geprojekteerd. De werkzaamheden worden uitgevoerd door het architek- tenbureau D. T. van Manen te Noordwijk en zullen najaar 1973 zijn voltooid. Andere Leidse industrieën, zoals Sikkens Lakfabrieken, Durisol Mevriet, Werninks Vloeren en IEM- CO. die de elektrische leidingen ver zorgt, zijn als toeleveranciers bij de bouw betrokken. Al eerder breidde het bedrijf zich uit. In 1968 kwam er een magazijn bij, in 1972 werd de montageruimte fors uit gebreid. Met de thans uitgevoerde nieuwbouw krijgt het bedrijf de be schikking over een oppervlak dat bij na tweemaal zo groot is als dat Jan Janssen: twee lieren dienen is ~i j rakel 8-ll.< te moeilijk zondag waarop 13 jaar geleden met duktie is begonnen. Reece is een dochter vax kaanse concern The Reece C tion. Het is het enige bedrijf derland dat machines voor h ken van knoopsgaten fabric» Bij het bedrijf zijn 80 person» in dienst. Bijna de gehele pi van het Leidse bedrijf is voor export naar ongeveer den. Zaterdag Kreatief Sentrum (Breestra Swingen 8 uur nam. Oegstgeest Geversstraat 65] sociëteit v.a. 16 laar 8 uur nan 's nachts. Breestraat 19 Sociëteit wel (voor kamerbewoners en staanden) 9-12 uur nam. Bij molen De Valk Postzeg 2-5 uur nam. Schaakzolde (Morsweg 114) Jeugdschaaksociëteit 2-5.30 w Doopsgezinde Kerk Zevend»! ventisten, bijbelstudie 10 uur prediking 11 uur voorm. De Vink Dansen 9 uur nai 's nachts. Breestraat 19 Jeugdhaven, rakel 8-11.30 uur nam. LEIDEN In de periode van 22 Januari tot en met 4 februari 1973 zullen in de zusterscholen Van Was- senaer Obdamschool, school Belle- steyn en de Wethouder Huibregtse- school, respectievelijk het Rijnlands Lyceum, een drietal door de Neder landse Kunststichting samengestelde wisselcollecties worden geëxposeerd. Het betreft de collecties „multipels" Gevaarlijk speelgoed LOON OP ZAND By een in val in het huis van een wapen verzamelaar heeft de politie in Loon op Zand een groot aan tal wapens, waaronder een mi trailleur. en een fikse hoeveel heid munitie in beslag genomen. Verder nam de politie vijf pis- toolmitraileurs, elf geweren, vijf pistolen en revolver mee. De verzamelaar beschikte niet over de benodigde vergunningen. De politie kwam de man op het spoor toen men een als illegaal wapenhandelaar bekend staan de man het huis zag binnen gaan. LEIDEN De uitslag van de ten toonstelling die de postduivenvereni ging „De Reisduif" hield luidt als volgt Beste collectie: le prijs, P. Mooten; 2e prijs, W. v. d. Nieuwen - dijk; 3e prijs, C. Strik. Beste duif van het geheel: P. Mooten. Beste oude doffer: W. v. d. Roode. Beste oude duivin: P. Mooten. Beste Jonge doffer: P. Mooten. Beste jonge dui vin: F. v. Duuren. Beroepen- voorlichting voor meisjes LEIDEN Voor de meisjes van de Louise de Colligny Scholengemeen schap zal evenals vorige Jaren een beroepenvoorlichtingsbijeenkomst worden georganiseerd. De middag wordt gehouden in de aula van de school op vrijdag 19 Ja nuary Aanvang 14.15 uur. Derbies in teken van "hulpaktie" LEIDEN Tijdens de drie Leid se derbies Roodenburg—UVS, Lug- dunum—LFC en DOCOS—ASC zal geld ingezameld worden voor de Ak- tie "Hulp voor Lugdunum". Zoals wij reeds eerder publiceerden zal de wedstrijd Lugdunum—LFC. plaats hebben op het terrein van de "kanaries" aan de Boshuizerka- de waar de gehele accommodatie ter beschikking is gesteld aan het door brand gedupeerde Lugdunum. Het nummer van de rekening, die in het kader van de aktie bij de Raffeisenbank is geopend luidt: 149399. Op de girokaart diene men te vermelden: "Hulp voor Lugdu num". Ned. Herv. Kerk Beroepen te Zwammerdam, G. Zon neveld te Valkenburg (Z-H); te St. Philipsland, H. Harkema kandidaat te Utrecht. Aangenomen naar Leeuwarden, H. Zwiers te Gieterveen. Geref, Gemeenten Bedankt voor IJsselmonde, A. Breg- man te Rijssen; voor Leerdam, C. de Ridder te Nunspeet; voor Capelle aan de IJssel en Poortvliet, N. W. Schreu- der te Goes. Over omgang met visueel gehandicapten LEIDEN Woensdag 17 januari om 2 uur houdt de heer H. Delwèr, maatschappelijk werker, in het zaal tje bij de Doopsgezinde/Remon strantse kerk, Pietërskerkstraat 1 in Leiden, een causerie voor de 3 blin- denbonden over het onderwerp "Pro blemen in de omgang met visueel gehandicapten, waarbij gelegenheid is tot het stellen van vragen. Ook voor de verzorgers van deze groep mensen is deze causerie uiter mate belangrijk. Bij vervoersmoeilijk- heden belt u rustig 01710-34266, 26017—34019. 9 Basketbal De bijna twee me ter lange Amerikaan Wayne Jones zal volgende week het team van het Rotterdamse Transol RZ, dat uit komt in de eredivisie, komen ver sterken. De 24-Jarige Jones maakt deel uit van het team van Hartford College in Connecticut. (door kunstenaar ontworpen, doch op industriële basis uitgevoerde kunst werken), „beelden binnen" (kleinere beeldhouwwerken van staal, ijzer, po lyester en perspex) en „actuele stro mingen" (de actualiteit van deze wer ken heeft betrekking op techniek en vormgeving, doch vooral ook op on derwerpen, die ontleend zijn aan de werkelijkheid van alledag). Met het exposeren van deze ten toonstellingen bedoelen burgemeester en wethouders de scholieren in eigen omgeving te confronteren en bekend te mal^pn met de hedendaagse kunst uitingen. Vooraf zullen twee Wasse- naarse beeldende kunstenaars hun visie op deze nieuwe stromingen in de beeldende kunst geven. Ook de ouders en andere belang stellenden zijn welkom. Daarom zul len voor een gratis bezoek aan de tentoonstellingen de respectievelijke scholen op de volgende avonden wor den opengesteld. Multipels: zusterscholen Van Was- senaer Obdamschool en school Belle- steyn, Van Bellelaan 1. donderdag avond 1 februari van 20.00022.00 beelden binnen: Wethouder Hul bregtseschool, Burmanlaan 1, woens dag- 24, donderdag- 25 en vrijdag avond 26 januari van 20.0022.00 uur; actuele stromingen: Rijnlands Ly ceum, Backershag-enlaan 5, woens dagavond 24 januari van 20.00022.00 uur. Nadere informatie omtrent deze tentoonstellingen is te verkrijgen op het Raadhuis (tel. 2241, toestel 152). Snel ingrijpen voorkwam ramp in Rijnstraat LEIDEN Snel optreden van bewo ners en omwonenden heeft gister avond voorkomen dat een brand die was ontstaan in een zolderkamer aan de Rijnstraat ernstige gevolgen kreeg. De brand ontstond om ongeveer mid dernacht. De bewoner, die bij een benedenbuurman op bezoek was. had een kookplaatje aan laten staan. Waarschijnlijk hebben daardoor de gordijnen of de vloerbedekking vlam gevat. Toen de brand was gesignaleerd kwa men er onmiddellijk mensen uit de buurt te hulp. Met emmers water kon het ergste vuur geblust worden. De brandweer, die met groot materieel uitrukte, was tot ongeveer twee uur bezig voordat de zaak definitief on der controle was. De bewoner van de kamer is voor lopig ondergebracht bij een beneden buurman. De bisschoppen van Nederland heb ben besloten een studiecommissie in het leven te roepen, die na moet gaan welke voorwaarden vereist zijn, vóór de Nederlandse bisschoppencon ferentie bij de Paus kan verzoeken het permanente diaconaat van ge huwden in te mogen voeren. De bis schoppen hebben verder ook het tijd- rooster van het landelijk pastoraal overleg van 26 tot en met 28 ja nuari in Noordwijkerhout goedge keurd. Tijdens het LPO zal zondag 28 januari de eucharistie worden ge concelebreerd door kardinaal Alfrink, mgr. Bluyssen van Den Bosch en pastor Zuidberg, auteur van de tij dens het overleg te bespreken discus sienota over de rechtvaardigheid in de wereld. Beroepingswerk SOEST Jan Janssen, coördina tor van de stichting bevordering be roepswielersport is niet ronduit ge lukkig met de manier van sponso ring die door de Kela-tapijtfabriek te Soest voor zijn wielerploeg is ge kozen. De fabriek heeft zijn vijf renners (Ottenbros, Dolman, Van der Vleuten. Serpenti en Van Stralen) in volledige dienst geno men. Het betekent dat de sociale verzekeringen zullen worden be taald, wat bijvoorbeeld bij de ploeg van Vissers niet gebeurt en dat de renners vakantiegeld zal worden uitgekeerd. Het houdt ook in dat de prof-wielrenners andere werkzaam heden voor de sponsor moeten ver richten. zoals verkopen en verte genwoordigen van diens artikelen. Jan Janssen meende gisteren tij dens de voorstelling van de ploeg te Soest dat deze 'andere" afhanke lijkheid van de sponsor de sportie ve prestaties nirt ten goede zouden komen. "Het is moeilijk twee heren tegelijk te dienen, ik ben bang dat de renners tussen de wal en het schip zullen vallen". ARNHEM - De dierenbescher ming van Arnhem heeft 45 eenden van de dood gered. De dieren wa ren overdekt met een dikke laag klei en uitwerpselen. Twaalf eenden waren niet meer te redden. Tegen de eigenaar is pro ces-verbaal opgemaakt. Premiere bij Globe Georg Kaiser (1878-1945) heeft in de zeventig toneelstukken geschre ven. maar gezien één van zijn laat ste, „Soldaat Tanaka" heeft hij de dramatische schrijfkunst niet hele maal onder de knie gekregen. Eer der zou zijn ijver kunnen lijken op leesdrama met mooie gedachten, een soort precieuze literatuurderij, waar heel wat Duitse tijdgenoten van Kaiser op een wat halfzachte manier eveneens bedreven waren. Lezen is nog wat, maar als acteurs en actrices zich dan ook nog aan matigen die teksten te gaan spelen dan wordt het vaak eenvreemd dubbelop. De kunst van het toneel schrijven is vooral die van het weg laten om de spelers kansen te ge ven op invullen. Het streven is nobel in „Soldaat Tanaka". Onze maatschappij en meer in het bijzonder het militai risme wordt aangevallen omdat het systeem arme stervelingen hun menselijk minimum aan waardig heid ontneemt. Kaiser vertelt dat in de vorm van een Janans verhaal, waarin een soldaat merkt hoe zijn zuster door in nood geraakte ouders werd verkocht om als prostituée te worden geëxploiteerd. Hij doodt haar en een onderofficier en wordt door de maatschappij daarom ver oordeeld. Ton Lutz stond voor de taak „Sol daat Tanaka" leven in te blazen. Maar dat lukte gisteravond bij de première door Globe in Eindhoven nauwelijks, want zijn opzet was breder dan het dubieuze drama ver droeg. Had hij gekozen voor een puur Ja panse stijl dan had „Soldaat Tana ka" nog over kunnen komen met de charme van een eenvoudige parabel plus gebreken, maar de regisseur zocht in de uitwerking bovendien een brug te slaan naar onze wereld. Dat manifesteerde zich onder meer in de vertaling van Josephine Soer, welke vaak te reëel klonk. Na een weinig markante en daardoor slaap verwekkende woordenstroom in het eerste tafereel, dat alleen maar met een statische mise-en-scène was op te lossen, kreeg „Soldaat Tanaka" wel wat meer kleur en het gaf merkwaardigerwijs Eric Schneider in de titielrol de kans te groeien naar een imposante climax, prach tig van expressie als de gefolterde verworpene der aarde. Maar om hem v li', Kreatief Sentrum (Breestra Blues-session 8 uur nam. Stadsgehoorzaal Koffieconcert uur voorm. Oegstgeest Geversstraat telt voor kamerbewoners e staanclen 8.30 nam.1 uur "s Leiderdorp (Wilhelminastraat Gespreksavond Baha'i 8.15 uu Middelweg 19c Leids popp ter kindervoorstelling 2.30 uur i Breestraat 19 Sociëteit Ti (voor kamerbewoners en allee den) 912 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhaven So rakel "li uur voorm.1.30 uu jeugdcafé 810.30 uur nam. Ant. Clubhuis Dansen 811 Maandag Stadhuis Openbare commissi de ring onderwijs 2 uur nam. Stadsgehoorzaal (foyer) Klem „Weekkleurlg palet van Surini Museum voor Volkenkunde Sj Th. J. J. Leyenaar over "Indiaa xico, verleden en heden" 8 ui Hogewoerd 87 Club voor i 8 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhaven J« 7.30-10.30 uur nam. Stadhuis (kamer 3) Spreeku Burgerlijk Pensioenfonds 2.30-4 Stadhuis Gemeenteraad 7.3 Dinsdag heen bestond teveel tweeslachtig- vorm- en kleurwereld door Nicolaas heid. Wijnberg gemaakte dekors en kos- Aan de aankleding en het lichtge- tuums verdienden een sterker stuk bruik lag het overigens niet. De dan dit werk van Kaiser. met veel gevoel voor de Japanse p. ruivenkamp Kreatief Sentrum (Breestrai Pottebakken en zeefdrukken 8 i Morsweg 10 Werkgroep leefb! en stadsverfraaiing 8 uur nam. Stadhuis Openbare commissi! derdng stadsontwikkeling 2 uui Museum Volkenkunde Filmt met Russische films 8 uur nam Zuiderkerk NCVB, afd. Cent uur nam. Volmolengracht 19 Welfare- Rode Kruis 2.305 uur n£ Breestraat 19 Jeugdhaven ot soos 2-5 uur nam. Jeugdcafé 7.5 uur nam. expressiegroep voor 7.15-9.00 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit voor p cap-ten 2-5 uur nam. Gerecht 10. Dienstencentra! nenstad Bridgeclub voor begin: 5 uur nam. Breestraat 19, Sociëteit (voor kamerbewoners en allee! den) 9-12 uur nam. Driftstraat 49, Spreekuur raadsvrouw 10.30-11.30 voorm. Rijnsburgerweg 163, spreeku gemeen Bureau voor levens- e~ vragen 7.30-8.30 nam. Hooigracht 38. spreekuur sfi huisvesting werkende jongeret 8.30 uur nam. Diamantsplein 27 Gespreksav. 8.15 uur nam. Doktersdiensten Leiden tot zaterdagmorgen raadplege men de eigen huisart na tot zondagnacht twaalf uu: voor spoedgevallen de dokterst 22222 (wijkzusters M. H. Am» Meerburgerstraat 8 tel 23013 et Marmman, Ambonstraat 34, tele! 25819). Leiderdorp Dokter G A. de ne Hoofdstraat 8 tel. 22208 (ïi ter C. W. Prins, Wilddreef 25ü 24909). Oegstgeest Dokter E. W. Walchren, Oranjelaan 29, tel. (wijkzuster L. de Bruyne-Fon: Effêndreef 27 Leiderdorp. Tel. b.g.g. 54500). Voorschoten Zaterdag 1024 ter S. v. d. Kooij, Bar. v. d. Oyelaan 13, tel. 69 tot 24 uur dokter F. Koopmar Kleffensplantsoen 43, tel. 6352 verpleging Gezondheidscentrum Wilngaardenlaan) Warmond Dokter Bots. Prd berselaan 2, Voorhout, tel. 11391 zuster R. van Velzen, Joli. straat 78, Den Haag, tel. 254162 Apotheken De avond-, nacht- en zondaf wordt waargenomen door Blanken, hogewoerd 171, Voorschoten. Leidseweg 66 Oegstgeest, Wilhelminapark 8. W ets winkelt je Juridisch adviesbureau vo<x rechtskundige bijstand. Adres Leids Volkshuis Apoi) dijk 33. Openingstijden: dagell] 10 uur voorm. tot 1 uur nam. ve maandag). Dagelijks te bereiï diens de kantooruren tel. 30775s derdagavond van 7-9 uur. Gezinsverzorging Aanvragen hulp bejaarden et durig zieken en gezinsverzorglnf sLngel 8 tel 24800 9-10 uur Aanvragen voor balve cerkerkelljke opleldlngsscht zinsverzorging, Rijnsburgerwee 55336 voorm 910 uur Dienstverlening Humanltao i gracht 246a Spreekuur maandi 2.30 nuur nam., woensdag 95 voorm. tel 26277 Release Hulpverleningsdienst Release: we Rijn 20a. tel 24555 MaaB donderdag 20-22 uur. zaterdaf SOS-dienst SOS-Telefonlscbe Hulpdlefli (01710)—25202 Voor alle die U lljkheden verkeren bereikba* werkdag van acht uur n.m uur vjn doorlopend in het w#; d.w.z. van vrildag acht uur Bi maandag acht uur v.m Koord-studio Koord-studlo, gewoon huls wone mensen met gewone en ne vragen. Hooigracht 52a, 1 46109.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2