Ronald wil een „Leidse baan" Zeshonderd postduiven in het Don Boscohuis WINST VOOR UYS agendi auesaar PAGINA 2 DINSDAG 9 JANUARI Ronald Lasander (links) naast het grote voorbeeld: Sjoukje Dijkstra. Enthousiast schaatser Ronald en Yvonne Kieft (rechts) willen in Leiden ook een kunstijsbaanzodat zij evengoed kunnen worden als Sjoukje. en de andere Leidse kinderen ook plezierig kunnen schaatsen. (Foto Jan Holvast) LEIDEN Ronald Lasander vindt dat het er nu maar eens van moet komen. Leiden moet, zegt hij, een kunstijsbaan krij gen. Hij is verleden week naar het politiebureau gestapt -éen moedige daad, twee van zijn vriendjes durfden de drempel niet te overschrijden en bleven buiten wachten- en hij heeft daar gevraagd of hij een hand tekeningenactie voor de ijsbaan mocht houden. Het mocht. Ronald is sindsdien voor zover zijn schoolwerkzaamheden -hij zit op de Mavo, en "mijn huis werk gaat wel voor" -hem dat toelaten nijver langs de deuren gegaan. Ruim 150 mensen heb ben inmiddels laten weten ook wel voor een ijsbaan te voelen. "Maar", zegt Ronald "er ko men er nog veel meer bij". Als hij genoeg handtekeningen bij elkaar heeft wil hij ze aan bieden aan de burgemeester of aan "Die mevrouw die mijn va der zei", en die bij navraag niemand anders blijkt te zijn dan mevrouw Den Haan, de voor sportzaken verantwoorde lijke wethouder. Hoewel vader Lasander be zweert dat het plan voor de ac tie is uitgebroed onder de blon de krullebol van Ronald, is de hand van vader in de actie soms toch wel merkbaar. Hij heeft de lijsten voor de actie gemaakt op school -hij is con ciërge bij de Bedrijfstechnische School -en hij haalt enthousiast mee op. Waarom er nu zo dringend een kunstijsbaan in Leiden moet komen? Ronald: "Je hebt hier over het algemeen maar heel weinig ijs. Misschien twee da gen per Jaar. Voor mij als lief hebber van het kunstschaatsen, is dat te weinig. Zo veel mensen krijgen met Sin terklaas schaatsen, maar wie gebruikt ze nou?" Ronald is wat dat betreft nog bevoorrecht: hij trekt elke zondag met zijn oom naar Utrecht. Oom onderwijst daar de fijnere kneepjes van het kunstrijden aan de jeugd, maar zondagochtend is hij al leen op de baan met Ronald. Als zo fervent schaatser is die ene dag voor Ronald natuurlijk niet genoeg, en zijn streven naar een "Leidse baan" is dan ook niet helemaal van eigenbe lang gespeend. Maar de (hoofd zaak is dat niet: "Er is gewoon veel te weinig recreatie in Lei den te vinden", zegt hij wijsge rig. "En als je ziet hoe goed de baan in Utrecht "loopt": ze kunnen daar wel aan het orga niseren bleven. Reken maar d'at daar goed aan verdiend wordt." Als de baan er komt zal Ronald zelf de kans aangrijpen om zich verder te ontwikkelen als kunstrijder. Dat hij er al het één en ander van kan bleek verleden Jaar toen de Wiener Eisrevue hier was. Bij een wedstrijd voor de Jeugd haalde hij de derde prijs. Als beloning mocht hij daarna met Sjoukje Dijkstra optreden in de show. Overigens, het meisje dat daar tweede werd, Yvonne Kieft, doet met een paar vriendinnen aan de actie mee. "Misschien worden er wel men sen zo enthousiast dat ze geld storten", hoopt Ronald. Maar voorlopig wil hij eerst zijn eer ste paar kunstschaatsen vullen met lijsten met handtekenin gen. Want hij denkt wel dat men op het stadhuis dan "een beetje begrip krijgt voor wat we willen". ZOETERWOUDE De Don Bos- cozalen waren bijna te klein om de 600 doffers en duivinnen te herber gen. Dit was het succes van de or ganisatoren, de heren M. Straathof. F. Dekkers en W. Tetteroo. Van Leeuwen, initiatiefnemer en de grootste organisator, wil onder geen voorwaarde weten dat dit werk uit zijn handen komt en schuift be scheiden deze werkzaamheden naar zijn medewerkers. Zeer verheugd was hy dat burgemeester Detmers deze tentoonstelling wilde openen. Deze tentoonstelling is n.l. uniek in de verre omstreken en dit blijkt wel dat er zelfs bezoekers uit Brabant en Limburg waren gekomen. Burgemeester Detmers: "Het doel my goed dat o.a. ingezetenen van Zoeterwoude achter deze sport staan Vroeger was dit een sport voor "Jan met de pet*', nu doet een ieder hier iets aan. Het is een voor ieder een gezonde sport en een welikome tijds- verdrijving'Hij bood de organisa toren een cadeau aan, waarna nog een cadeau van het gemeentebestuur volgde. Van Leeuwen: "Ik heb geprobeerd het geheel van de grond te krijgen en hiermee bedoelde hij een duiven sportvereniging in Zoeterwoude. "Dit is mi) helaas nog niet gelukt. Overi gens ben ik wel verheugd dat onge veer 600 oezoekers uit de vere om trek deze tentoonstelling hebben be zocht. Wij willen volgend jaar zekei in Zoeterwoude terug komen en dan mikken wij op een aanvoer van 1000 duiven. Nu hebben diverse verenigin gen niet meegedaan maar deze unie ke selectie gezien hebbend, hebben zei nu al toezegging gedaan het vol gend jaar in te schrijven". Na keuring van de keurmeesters zei één van de bezoekers: "wij lcomen niet voor de fraaie prijzen hier aan geboden maar wel voor de ingezon den duiven, die volgens de keurmees ters van bijzonder gehalte zijn" Prijswinnaars: klasse 1 oude dof fers onbevlogen: 1. P. van Rijs (Zoe- termeer); 2. A. van Essen (Boskoop). Klasse 2 oude duivinnen onbevlo gen: 1. P. van Rijs (Zoetermeer)2. J. v. d. Kooy (Voorschoten): 3. J. v. d. Wal (Leiderdorp). Klasse 3 oude doffers tot 400 km: 1. Gebr. De Wit (Koudekerk); 2. J. v. d. Wal (Leiderdorp): 3. D. de Knegt (Zoetermeer). Klasse 4 oude duivinnen tot 400 km- 1. Jac. de Jong (Hazerswoude) 2 en 3 Gebr. De Wit (Koudekerk). Klasse 5 oude doffers boven 400 km: 1. P. van Rijs (Zoetermeer); 2. A. Ekelschot (Alphen a. d. Rijn): 3. H. v. d. Kooy (Voorsohoten) lKasse 6 oude duivinnen boven 400 km: 1. Gebr. De Wit (Koudekerk): 2, H. v. d. Kooy (Voorschoten); 3. H. van Klaveren (Voorschoten). Klasse 7 jonge doffers tot 300 km: I. A. La Brijn (Zoetermeer); 2. H. van Wetten (Hazerswoude)3. J. Belt (Zoeterwoude). Klasse 8 jonge duivinnen tot 300 km: 1- D. de Knegt (Zoetermeer): 2. Jac. van Veen (Hazerswoude); 3. j. van Alphen (Leiderdorp). Klasse 9 jonge doffers boven 30U km: 1. J. Belt (Zoeterwoude)2. J. van Alphen (Leiderdorp); 3. H. van Klaveren Voorschoten Klasse 10 jonge duivinnen boven 300 km: 1. G. Coops (Zoetermeer); 2. F. Hendriks (Voorschoten); 3. Jac. de Jongh (Hazerswoude). Klasse 11 late doffers: 1. M. Straat hof (Zoeterwoude): 2. W. Tetteroo (Zoetermeer). VRAGEN VAN D'66-ERS OVER DE SPOORSLOOT LEIDEN De D'66-raadsleden Kuyper en Oosterman hebben schriftelijke vragen aan B. en W. ge steld naar aanleiding van een publi catie in deze krant van gisteren over de verontreiniging van de Spoorsloot. Zij vragen B. en W. of het Juist is dat er eenden en ganzen uit het water van de sloot zijn opgevist die bedekt waren met olie. Als dat zo is willen zij weten of er een proces verbaal is opgemaakt wegens over treding van de wet oppervlaktewater verontreiniging, de wet op de bodem verontreiniging, de hinderwet of de Algemene Politieverordening. „Wat voor maatregelen denkt het college van B. en W. te nemen om herhaling van de verontreiniging te voorkomen?" vragen de D'66-ers. In een toelichting zeggen zij, dat het wa ter van de Spoorsloot verontreinigd wordt doordat het water waarmee het autobedrijf LIAM auto's schoon spuit niet in de riolering terecht komt. maar in de sloot. Weer één rijbaan op Veurseweg VOORSCHOTEN Het verseer dat over de Veurseweg rijdt zal er binnenkort weer rekening mee moe ten houden dat het maar weer van één rijibaan gébruik kan maken. Het verkeer* zal daar dan weer worden >r verkeerslichten. Klasse 12 late jonge duivinnen: 1. M. Straathof (Zoeterwoude)2. A. Peuffli'k (Zoetermeer). Deelnemers hokkenshow1. J Bolle- boom (Zoetermeer); 2. M. van San ten (Voorschoten)3. J. Belt (Zoe terwoude). Leidse Biljartbond CULTUREEL EEG-CONTACT LEIDEN De Universiteit van Southampton heeft, ter gelegenheid van de toetreding van Groot-Brit- tamnië tot de Europese Economische Gemeenschap, de rector magnificus van de Leidse Universiteit, prof. dr. A. E. Cohen, een telegram gezonden, waarin zij zegt te hopen op een toe neming van de culturele contacten tussen de twee instellingen van we tenschap. In zijn antwoord spreekt de Leidse rector magnificus de hoop uit, dat de uitgebreide Europese Economische Gemeenschap zal uitgroeien tot een Europese wetenschappelijke gemeen- Politie betrapt speelgoeddieven LEIDEN Op de Oude Vest zijn vannacht door de politie twee man nen aangehouden, die in het bezit waren met twee grote plastic zakken gevuld met allerhande speelgoed. Daar Sinterklaas al een tijd het land uit is, werden de twee beiden Lei- denaar en zonder beroep verdacht van diefstal, overgebracht naar het bureau van politie. Daar bleeik na verhoor, dat de mannen het speelgoed uit een vitrine van een speelgoed zaak aan de Breestraat hadden ge haald. De beide mannen zijn in voorlopige hechtenis gesteld. Grofvuil ophalen Voorschoten VOORSCHOTEN Het Voor- sohotense grofvuil wordt 17 januari opgehaald in de wijk Adegeest (met uitzondering van het gedeelte Oude Adegeesterlaan tussen de Prins Bernhardlaan en de Nassauka-de aan de, Leidseweg (het gedeelte tus sen Raadhuislaan en Voorschoter- weg), Voorschoterweg, Hofweg (het gedeelte ten oosten van de Voorscho terweg), Prof. Boerhaavelaan, Krirn- kade, J. P. Coenstraat, Vondelstraat, Marnixstraat en Beresteynstraat. Op 18 Januari in de wijk Noord- Hofland, aan de Hofweg (het ge deelte tussen Voorschoterweg en de Leidseweg), Leidseweg (het gedeelte tussen de Voorschoterweg en de Vlnkweg) en de Vinkweg. LEIDEN Omdat Landzicht I, leider in de eerste klasse van de Leid se Biljart Bond, tegen 't Zuid I niet verder kwam dan een 44 gelijkspel, kon de Carambole door een 26 winst op Zijlpoort I naast Landzicht I op de eerste plaats komen, 't Scheepje I verloor van UVS I, men kwam niet verder dan een winstpartij en een remise, 't Scheepje I verloor daardoor de aansluiting met de koplopers. Het afbranden van het clublokaal „De Drie Pottekes" in de Jan Vossensteeg dwong UVS te verhuizen naar Cafe- C in de Decimastraat. In de beide overige wedstrijden van de eerste klasse werden de beschikbare punten met 44 broederlijk verdeeld. 't Wachtje I ging in de tweede klas se onverdroten door met winnen. In deze zesde ronde was De Waag I met 53 het slachtoffer. De Spijkerbak I haalde met 26 tegen de Heul I de eerste seizoen winst binnen. In de derde klasse sprong leider Zijlpoort II tegen TOG II in de fout. Zijlpoort ging met 6—2 ten onder en daar 't Scheepje II met 62 winst op KI. Minerva I geen fout maakte, be landde 't Scheepje op een ongedeelde eerste plaats. De competitie-uitslagen van dezes- de ronde luiden: Eerste klasseLandzicht I't Zuid I 4—4; TOG I—De Vriendschap I Vragen over KOMO-keur zakken 44; UVS I't Scheepje I 53; Zijl poort IDe Carambole I 26; De Groene Valck I't Spoortje I 44. De Oude Herberg I was vrij. Tweede klasse't Wachtje IDe Waag I 53; De Heul IDe Spijker- bak I 2—6; Rijnegom I—TOP I 0—8: 't Zuid II—DVH I 0—8; Cleijn Duin ILandzicht II 44; De Morsch- poort I—DVS I 8—0. Derde klasse: TOP II't Vierkant je I 26; 't Scheepje IIKI. Miner va I 6—2; VOP I—ÜVS II 4—4; TOG IIZijlpoort II 62; Landzicht III— De Waag II 5—3. Vijfde klasse: DVS IICleijn Duin III 62; De Witte Hen IDe Waag III 26; De Carambole III't Zuid III 80. Rijnegom II't Scheepje III 44: Landzicht IVDe Morschpoort II 2—6. Zevende klasse: DOS IIIDe Morsohpoort III 62; De Vriend schap IIIVOP II 62; De Oude Herberg III—DVS III 6—2; De Heul IIIDe Waag IV 80 (regl. De Waag niet opgekomen). Achtste klasseRijnegom IIIDVH IV 6—2; Landzicht V—'t Vierkantje in 6—2; 't Zuid IV—UVS IV 6—2; TOG IVLandzicht V 6—2 (vierde ronde). De overige duels werden in verband met de feestdagen uitgesteld. Burgerlijkestand van Leiden Dinsdag Morsweg 10 Werkgroep structum idem werkgroei Koningskerk NCVB. mevr. r Kreatief Sentrum Instuif 8 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhave soos 2-5 uur nam. Jeugdca uur nam. expressiegroep 7.15-9.00 uur nam Breestraat 19 Sociëteit v< capten 2-5 uur nam. Gerecht 10, Dienstencentrum nenstad Bridgeclub Driftstraat ügracht 38 spreekuur stiet ïsting werkende Jongeren Diamantplein 27 Gespreksav. B Dorpsstraat 45, tel. 2220 (wijkzi H Tiel-Groenstege, Friezenhorj Sassenheim. tel. 11643) Wetswinkeltje Juridisch advie reau voor gratis rechtskundige Adres Leids Volkshuis Apothel dijk 33 Openingstijden dagelijks donderdagavond Woensdag kantooruren tel. 30775 Kreatief Schilderen en tekenen 8 uur nam. Oegstgeest (Geversstraat 65) kamerbewoners en all VOORSCHOTEN Om d» Voor- schotensc vuilniszakken is heel wat te dioen. Veel Voorschotenaren kopen de zakken met het KOMO-keur om dat die wat voordeliger zijn. Raads lid Van Dalen heeft B. en W. van Voorschoten gevraagd het gebruik van deze zakken naast die met het gemeentelijke stempel nog eens se rieus in overweging te nemen. B. en W. zeggen dat die bereidheia nog altijd aanwezig is. In de loop van 1973 zal in overleg met de Mid- denstandscommissie worden bekeken of er per 1 januari 1974 een nieuwe regeling van kracht kan worden. De kwestie zal ook in een vergadering va-n de commissie Maatschappelijk Welzijn worden behandeld. Vrouw houdt lucifer bij gasfles LEIDEN Gistermiddag om 16.30 is bij een brand in de Prinsenstraat een woonkamer volledig uitgebrand. De vrouw, die alleen thuis was met haar kind, gebruikte voor het solde ren ❖an zilveren kettinkjes een gas fles. Omdat zij vermoedde dat de gasfles leeg was, draaide zij het kraantje open en hield er een luci fer bij. Er ontstond direct een steek vlam, waarbij een fauteuil in lich terlaaie kwam te staan. De vrouw vluchtte met haar kind direct het huis uit en waarschuwde bij de bu ren de brandweer. De brandweer was het vuur snel meester, maar kon niet voorkomen dat de woonkamer en de overloop geheel uitbrendden, terwijl ook de keuken en een slaapkamer lichte schade opliepen. De totale schade wordt geschat op f. 10.000,-. De familie is verzekerd. W. Suvaal en D. Hoppenbrouwer. As- trid Catharina Maria, dr v. J. van der Werf en C. J. M. Meijer, Brenda Christina Maria, dr v. P. Vincourt en S. E. van Leeuwen, Patrick Bonefa- cius, zn v. T. H. Vermel] en E. M. Beuman, Nancy Elisabeth, dr v. P. C. C. van Stein en E. C. de Vries. GEHUWD der Meij, A. P. 4.30— 7.30—10.3o' Stadhuis Spreekuur sociale ft 19 Jeugdhaven, jeugd 19 Spreekuur Chr. 78 uur nam. bouw Ten Katestraa jaardensocieteit Humanitas 24.3 Beloftekerk NCVB, afd. Morskwa Spr dhr. Jörg Oegstgeest (Geversstraat 65) Je Breestraat 19 Jeugdhaven. jeug< Brinks en E. Görtz. OVERLEDEN VV. Hoogenboom (80) man, W. G. Koe ne (73) echtgen. van P. A. Gerri'tse, J M. Bouman (91) gehuwd gew. met H. Verhoeven, J. Stikkelorum (86) geh. gew. met P. Plezier, M. Bramer (83) J. rasenberg, H. Cornet Zirkzee (87) geh. vliet, T. J. Verhoeven (77) man A M Clubhuiswerk handenarbeid J. Bos (59) man. nam. Leiderdorp (Wilhelminastraat 10 Informatie-avond Baha'i. 8 v idem werkgroep Bevrijdingskerk (bovenzaal) N( keersproblematiek in Pieterswijk. 8 Kreatief Sentrum (Br Vermeulen, M. C. ters, P. Th. Prins en J. M. Dool. H. - M. J. Wijnandis. Guido L. J., z. v. L. J. Kortekaas en J. M. Smallegange, Mariette C., W„ d. v. P. P. van Leeuwen en T. Stee- neveld, Sjoerd J„ z. v. D. J. Buis en A. van der Galiën, Fleur M., d. M. Hooijmans ïrt C., z. v. der Kwaak Tervooren, Abraham, Alcantara Fer- van Duljvenvoorde Rebeca A., d. v. S. rer en C. N. van Hewitt, Anna M., e v. A. J. Vlasveld en M. C. J. van Zwetsloot. Monique, d. v. M. J. van Hoorn, Jacqueline d. Apotheken De avond-, nacht- dt waargenomen Rapenburg 9, Van Breest S lenburg, Loevestein 6 Lr'J-— apotheek Voorschoten, Let Wetswinkeltje Juridisch adviesbureau rechtskundige btlstand Adres Leids Volkshuls Apothel dijk 33 Openingstijden: dagelijks 10 uur voorm tot 1 uur nam (be ve maandag) en donderdagavond 7-9 uur. Gezinsverzorging Aanvragen hulp bejaarden durig zieken en gezinsverzorg singel 8 tel 24800 9-10 ui Aanvragen voor halve dager .erkerkelijke ipleldtngsschool vt zins verzorging, RIJnsburgerwep i 55336 voorm 9—10 uur Dienstverlening Humanitas, i gracht 246a Spreekuur maandag woensdag lorglng l tel 26277 Vrouw (56) geslipt Voorschoten Een 56-jarige inwoonster van Leiden slipte vanoch tend op het wat glad geworden weg dek van de Hoogkamerbrug. Bij haar val liep zij 'n hoofdwond en snijwon- den aan het lichaam op. Nadat een Voorschotense arts eerste hulp had verleend is de vrouw naar het Acade misch Ziekenhuis overgebracht voo' onderzoek. ïouwer, z.soit a. u., z. v. j. czl- rj i B. L. van Krai, Agnes M. R.. Kelease der Meij Ravensbergen, Catharina A.. A. Kap tel Jn en C. J. M. Ekkers, Thijs z. v. D. Hauwert en C. H. I. van der Luit. Harmanus C., Hulpverleningsdienst Release: we Rijn 20a, tel 24555. Maand» donderdag 20-22 uur, zaterdag 1 M. Verdoes, Monique Ever, Saskia E., d. Hol, Rosemarie, Egmond, Franklin D„ F. Geerlings. N. A. G. C. Zierikzee ne vragen. Hooigracht 52a, SOS-dienst lijkheden verkeren bereikbaar werkdag van acht uur n.m tot uur vjn. doorlopend ln het weeke d.w.z. van vrlldag acht uur maandag acht uur vjn. Koord-studio Koord-studlo, gewoon huls voor Onder redaktie van RONNY VINK telefoon 25261 Gemeen II De baas van het hondje dat vori ge week zo zielig zat te huilen aan een honde-haak bij de supermarkt belde ons op. "Mijn hondje heeft daar maar een half uur gezeten", merkte hij op, en dat was dan weel een ander verhaal dan wat de twee kinderen ons op de redaktie kwa men vertellen. Die hadden het dier meegenomen omdat ze dachten dat- ie er al de hele morgen had geze ten. Het baasje nog even: "We heb ben de hele dag naar het dier lopen zoeken. M'n twee zoons zouden op hem passen en die zijn na een tijd je weggelopen onder het spelen. Pippi, zo heet de hond, wa6 alleen achter gebleven en toen» m'n vrouw uit de overvolle supermarkt kwam was hij verdwenen, 's Avonds laat hebben we hem teruggevonden in een kennel in Leiderdorp. Ik wilde alle kinderen van Leiden op het hart drukken vooral geen honden mee te nemen die bij supermarkts staan vastgebonden. Je mag ze niet mee naar binnen nemen, en er hoort altijd een baasje bij die weer naar buiten komt om hem op te halen" gauw lichten komen", merkte hij glimlachend op. "Hoewel dat wel weer zoveel geld zal kosten dat er voorlopig niet veel van komt". lashelder Wanhopig Wijkcomité Gisteren verscheen aan de bali van het LD een buschauffeur, die vertélde dat-ie wel een beetje wan hopig werd van de City Ring. (daar van hadden we een mooie foto in de zaterdagkrant). Het kruispunt Bees tenmarkt-Lammermarkt, waar hij tot voor kort altyd lekker kon door rijden met zijn bus, is plotsklaps in een voorrangskruising voor de City Ringweg veranderd en dat speelt 't verkeer dat vanaf Turfmarkt komt. nogal parten. Die moeten nu, zonder dat ze behoorlijk zicht hebben op dr Ringweg, stoppen en als er veel stoppen ontstaat er een hele opho ping. De chauffeur werd er niet zenuw achtig van, "maar d'r moeten wel Mevrouw Brugman, Meidoomstraat 18 in Leiden is vol bewondering voor het werk van de wijk-comité's. Ook in haar omgeving zijn nog wel dingen die door een gezamenlijke ac tie van de buurtbewoners verwezen lijkt zouden kunnen worden. Me vrouw Brugman wil komen tot de op richting van een wijk-comité dat zou moeten opereren tussen de Lam- menschansweg-KastanJekade, Schel penkade Witte Singel en Zoeter- woudse Singel. Een van haar actie punten is meer speelgelegenheid voor de jeugd. Verder wil zij activi teiten in het toekomstige dienstencen trum organiseren. Met belangstel ling wacht zij op een telefoontje (49176) van haar buurtbewoners. or. Wat Je nu eigenlijk moet doen als Je verleden Jaar de gemeente Kat wijk er van op de hoogte gesteld hebt dat Je een hond hebt en daarvoor be lasting wil betalen wordt op de voorlichtingspagina in de Katwijk- sche Post niet een twee drie duide lijk. "De in 1972 ten kohiere gebrachte houders van honden worden voor '73 voor het zelfde aantal honden naar dezelfde onderscheiding, ambtshalve aangeslagen, tenzij voor 3,1 Januari schriftelijk aan burgemeester en wet houders wordt medegedeeld, dat in de aanslag wijziging behoord te wor den aangebracht of dat geen aanslag meer behoort te worden opgelegd". Het kan natuurlijk wel wat duide lijker voor de gewone sterveling. vandaag een inwoner van Lelden goede wensen waren 18 decei uit Valkenswaard vertrokken, wachtte het nieuwe jaar waarscl lijk in een van de Nederlandse F kantoren af Kort De Bahai's in Voorschoten hoi vanavond in het Cultureel Cent een bijeenkomst. Iedereen die wil binnenlopen vanaf acht welko De gemeenteraad van Bent zen gaat donderdag weer verg ren. Deze vergadering begint o uur 's avonds. Drs. R. A. Nieuwenhoven i senaar. referendaris 2de klasse de PTT is benoemd tot referein van de PTT. Laat Een heel late kerstwens bereikte

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2