WIE VAN DE DRIE? >AG 30 DECEMBER 1972 PAGINA 19 een tombola van de Unie v Deul de hoofdprijs, kinologenvereniging „Rijnland" poolhond. blikken voor juffrouw DeuL Tijdens e Stadsgehoorzaal werd haar chow-chow no te hulp voor gast van Leids café De Gouden Leeuw, nadat hij bü aanschouwen van de eerste Barend Servetshow onwel geworden is. 50-club viert jubileum met aanschouwelijk onderwijs, dent bij feestavond Zoeterwoudse ruitenpakken-sociëteit. a vrouweljjke vrijwilligers won actie. Winnares mej. Deul met schoonheidswedstrijd a. Wat groeit en altijd weer boeit op het corso in Aalsmeer. b. Wat groeit en altijd weer boeit op het corso in de Bollenstreek. c. Wat groeit en altijd weer boeit op het corso in Rijns burg. Oplossingen aan Leidsch Dagblad Witte Singel 1 Leiden Alphens Dagblad Julianastraat 19 Alphen aan den Rijn a. Dora Rijkers aan haar 27ste koppie koffie, wachtend op de blauwe tram. b. Blauwe Dora Rijkers aan de morning after cup. c. Dora Rijkers blauw van de kou in zomer 1972. a. KVP-fractieleider Frans Andriessen op werkbezoek in de Leidse Haver- tot Gortbuurt. b. Progressief kamerlid mijmert bij bladderend behang in woning in Haag- kwartier. c. Dikste inwoner van Rijpwetering, Jaap van Leeuwen blies na snert- maaltijd behang van de muur. Nederlanders heten goede krantenlezers te zijn. Voorts leggen ze een warme belangstel ling aan de dag voor alles wat onmiddellijk rondom hen geschiedt. Maar is dat allemaal wel zo? Dat willen we in bijgaand fotografisch jaaroverzicht-annex quiz behoedzaam testen. Allle foto's op deze en de volgende pagina slaan op gebeurtenissen waaraan uitgebreid zowel in Leidsch Dagblad als Alphens Dagblad -aandacht is besteed. Sommige foto's geven waarschijnlijk onmiddellijk de schok der herkenning, voor andere is dat zeker moeilijker. Daarom hebben we drie onderschriften gegeven; één is het juiste. De letter (a., b., of c.) die bij het correcte onderschrift hoort, schrijft u achter het nummer van de foto. Wij heb ben ons echter 'n gemeen listigheid je veroorloofd. Er zijn namelijk één of meer foto's bij, waarop geen van de onderschriften betrekking heeft. Achter zo'n nummer zet u een x. Voor goede oplossers zijn er een paar prijzen. Niet te gek, want het moet een aardigheidje blijven. Wellicht verdrijft het de weemoed wanneer straks de laatste minuten van alweer een jaar wegtikken in de vergetelheid. Eerste prijs: f 100,Tweede prijs: f 50,Derde prijs: f 25,w De Zuidholllandse jury van het Songfestival 1972. Autogramjagers bij bezoek SGP-lijsttrekker Abma aan Alphen. Juryvoorzitter Ruud Paauw van de Leidato-opstellenwedstrijd neemt d*e manuscripten in ontvangst. tO maakt opname voor programma over „Menselijk Geluk". iner Leen van Donk van korfbalclub „De Danaïden" bespreekt de jorde match tegen ons Eibernest. Meinsma opent het ééndags symposium ,,Kuch en rats" in de Holi- Inn. 10 a. Deze zedelijkheidsapostel weigerde een bijdrage te geven toen de Alphense CascarvieJen langs de deur gingen om geld in te zamelen. Hij stootte zich aan de kleding van het meisje links. b. Het Leger des Heils trok in alternatieve uitrusting langs de Alphense bejaarden, voorzien van geschenken. c. De directie van een Alphens bejaardentehuis weigerde de goede gaven die de Cascarvieten kwamen aanbieden. De directeur mint het feest van drank- en verkleedpartijen niet. a. De Leidse brandweer rukt uit om poesje uit boom aan Rapenburg te halen. b. Vrouwelijke eerstejaars van WSL tijdens kennismakingsperiode, één meisje durfde niet meer uit boom te komen. c. Leidse brandweer rukt uit na zware storm om gevaarlijke loshangende takken te verwijderen. E groep Dolle Mina introduceert de trim-actie voor huismoeders, elpersoneel van een Leids warenhuis na afloop van de koopavond Sint Nicolaas. lische oefeningen tijdens een huisvrouwendag in het Hillegomse G li-, J M

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 19