HOUD DE OPENt /WEER MOLTON DEKENS! DE ZWAARSTE A BLANKE KWALITEIT Medewerkers Interne Accountantsdienst ADVERTEERT IN DIT BLAD dit geheel lerenbankstel nu geen3250.-, maar; mum s Finata Bank, als er geld voor moet zijn. Moet u zich uren laten ondervragen als u geld wilt lenen? Geen rompslomp bij de Finata Bank. De in Bodegraven gevestigde afd. (Interne Accountantsdienst van N.V. Gebr. D. Schuitema is belast met de controle van en het toezicht op de administraties van zowel de holding als hoar werk- en dochtermaatschappijen, waaronder 2 Centra-groothandels bedrijven. Door interne opschuivingen binnen de afdeling kunnen wij plaatsen: a. medewerker met controle-ervaring (6.v. een H.E.A.O.'er bedrijfs- administratieve richting) die zich verder wil specialiseren in de interne accountancy van een bedrijf; leeftijd tot 25 jaar. b. jongste medewerker met middelbare schoolopleiding, praktijk diploma boekhouden en studerend voor b.v. het M.B.A.-diploma; leeftijd 20 jaar. Wij bieden een uitstekend aanvang- salaris, tevens reis- en studiekosten vergoeding. Schriftelijke sollicitaties te richten aarc N.V. Gebr. D. Schuitema, afd. personeels zaken, B.W.-laan 2, Amersfoort, tel. 03490 - 3 03 84. m m L H LEIDEN: Donkersteeg, Botenr^rkt en Consumarki (Levendaaf) RIJNSBURG: Vliei N.2.; KAIWUK: Vooratraat Ondanks de sterkgestegen rijzenbetaaltubij toom&Dreesmannvoor 338 C U bent hartelijk welkom (ook op vrijdagavond van 6.30 tot 8.00 uur). Leiden, Steenstraat 33, (01710) 34347-Haarlem, Dreef 18, (023) 311950 •'s-Gravenhage, Prins Hendrikplein 18, (070) 651804, Zeestraat 71, (070) 180720. J Een lage prijs voor zo'n schitterende leren bank plus twee fauteuils. Zeker als u beseft dat de leerprijzen al flink aan het stijgen zijn. Als u nu snel beslist - en snel is wel zo handig omdat we maar een beperkte voorraad hebben- bent u er zeker van dat u nog voor de kerst dit voortreffelijke bankstel in buis heeft 3-zits bank met 2 fauteuils, rondom met leer bekleed, zware losse kussens, in lichtbruin. Tegen dezelfde prijs ook in donkerbruin te bestellen. Betaal-later-Iening Soms is 't moeilijk een bedrag ineens te voldoen, gelukkig is er de Betaal-later-lening. Onze verkopers kunnen u alles over vertellen. meer kwijtgescholden. Elke Finata-lening heeft dus een ingebouwde garantie. Een veilig idee! Een ander veilig idee is, dat u van tevoren precies kunt uit rekenen wat een privélening u kost. Als u bijvoorbeeld f3.000,- leent en u lost af in 36 maanden, dan betaalt u f 102,62 per maand. Of totaal: f 3.694,32. Aan rente en bijkomende kosten bent u dus f694,32 kwijt. Dat is precies f 19,29 per maand. (En die rente magu nog aftrekken voor de belasting ook!) Rekent u maar na. En loopt u maar eens binnen bij de Finata Bank. Of schrijft u'ns.Belt u'ns. Om inlichtingen te krijgen. Om eventueel wat geld te lenen. Niet om u urenlang te laten ondervragen. Nee, nee en nog eens nee. Want geld lenen voor privédoeleinden is bij de Finata Bank een doodnormale zaak. En een verantwoorde zaak. Dat hebben tot nu toe almeer dan 250.000 mensen ervaren. Bij de Finata Bank houden we niet van rompslomp. Dat merkt ook u direct, als u één van onze meer dan 35 kantoren binnenloopt. Natuurlijk moeten we een vragenlijst met u doornemen. Zoiets is nu eenmaal nodig bij een verantwoorde, zakelijke transactie. Maar dat heeft niets te maken met bemoeizucht. En ook niet met eindeloze onder vragingen. Geld lenen bij de Finata Bank is behalve een doodnormale ook een besloten,vertrouwelijke zaak tussen u en ons. Aan welk bedrag denkt u? In principe is elk bedrag mogelijk, van 1.000 tot 10.000 gulden. Wij vragen geen onderpand en u gebruikt het geld, zoals het goeddunkt. Aflossen kunt u in 6 tot 24 maandtermijnen. Vanaf f2.500,-ook in 30 of 36 maanden. En mocht u tijdens de lening komen te overlijden, dan wordt het resterende bedrag zonder

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 20