Vakbekwaam elektriciën Gezellig warm op koude dagen met pantoffels van van Haren Een greep uit onze dienstverlening: spaarrekeningen gepremieerde spaarrekeningen termijnsparen spaargi/orekeningen gegarandeerde cheques buitenlands geld verzekeringen effecten kluisloketten Er zijn verschillende mogelijk heden om een spaarpremie te verwerven: Zilvervloot, Spaar- effecten, Ambtenarenspaar- regeling, Bedrijfsspaarregelingen etc. Voor welke u in aanmerking komt hangt af van uw leeftijd, inkomen of werkkring. Vraag eens bij de spaarbank naar de gepremieerde spaarregelingen. Hoofdkantoor: Oude Rijn 56, Leiden. Wanneer Heineken binnen enige jaren zijn nieuwe brouwerij in Zoeterwoude gevestigd zal hebben, is er een brouwerij gebouwd die tot de modernste van Europa zal behoren. Vanzelfsprekend hebben wij voor een dergelijke brouwerij vak bekwame mensen nodig, die wij nu reeds uit Leiden en omgeving willen aantrekken. Op het ogenblik kunnen wij in onze technische dienst een elektriciën plaatsen, die onder houdswerkzaamheden zal verrichten en storingen zal opsporen en opheffen. Voor deze baan moet u in het bezit zijn van het diploma LT.S.- elektriciën, liefst aangevuld met het V.E.V.-monteursdiploma. Als u in bovengenoemde funktie bij Heineken in pk>egendi«nst zou willen werken en als u geen bezwaar hebt enige tijd tussen uw woonplaats en Rotterdam te reizen, kunt u mondeling of schriftelijk kontakt opnemen met de heer G. van Puffelen van de Personeeldienst van Heineken Brouwerijen B.V.. Crooswijksesingel 50. Rotterdam. Telefoon (010) 11 45 00. toestel 147. HEINEKEN

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 25