185.- ,'nHeledag test-toeren met een Ford op ome rekening. Warm-en ckoogjas met 7 ingebouwd® plussen: 59.75. I Doe meer met minder geld. Sintsationeel Bhsk&Becken 1 69.75 GESCHENKEN ADVIES VAN ST. NleOLAAS Goed ideevoor bont ln in ieder geval tijken bij de grootste en goedkoopste bont zaak van Nederland. Duizen den korte en lange BONTMANTELS bonthoeden en -colliers tegen aantrekkelijke lage, betaal bare prijzen I Bont kopen is *n zaak van vertrouwen. Een 3-jarig garantie-certificaat is dat vertrouwen waard. Meer waarborg voor bont. Desge wenst zeer soepele crediet- service. De Bontkoning, Hoog straat 97, Rotterdam-C. tel. 010117.117. Groot vr« par keerterrein voor zaak. Komt U van buiten de stad. bü koop reisgeld voor 2 personen terug (ook benzine auto». Dus gra tis reizen. 29 en 30 novem ber. 1 en 4 december tot 9 uur 's avonds geopend. Als kinderen grieperig zijn, is er Sinaspril Als kinderen een pijntje hebben, koortsig zijn of grieperig, behandelt u ze niet als grote mensen. Dan geeft u ze extra zorg en aan-' dacht. En 'n Sinasprilletje, zo'n vertrouwd en prettig zuigtabletje. Sinaspril is speciaal voor kinde nt. Plus een frisse limonadesmaak waardoor Sinaspril kindertabletten er vlot en zonder sputteren Ingaan. En ze helpen zo snel. -randstad uitzendbureau i' i Deze nylon pooljas heeft: 1 Warme acryl bontvoering. 2 Gewatteerde mouwen en met extra gebreide interieur-manchetten. 3 Wind- en waterdichte dubbele voorsluiting met rits en drukkers. 4 Afneembare bontkraag. 5 Extra kapusjon verstopt in ritszakje onder de kraag. OKoordsluiting in de taille om warmte vast te houden. Wier grote zakken met verdekte sluiting onder de klep. Kortom, 'n jas om de elementen te trotseren. In bruin, groen, marine of zwart. Mt 48-56. Ook lekker warm: wollen schippers-caban van soepele duffel. Modieus ook, met achtersplit en moderne kraag om op te zetten. Verder steekzakken als handwarmers en flinke klepzakken. In zwart, marine, camel. Mt 48-56.69.75 plus boor, poet: m schuurset. DNJ 84,13/mm/400 Watt/2 toeren klopboormachine plus dezelfde serie hulpstukken plus originele surprise samen tijdelijk 225,- JkjjL eu, Uw persoonlijke lening is ons geheim. De tientallen persoonlijke leningen, die wij dagelijks ver» strekken worden helemaal schriftelijk afgehandeld. I kunt met ons telefoneren of schrijven. U krijgt ons niet t» zien. Want geld lenen is een kwestie van wederzijds ver trouwen. Uw aanvraagformulier, dat wij u in blanco enve loppe toesturen geeft ons alle informatie die nodig is. Als u gehuwd en in loondienst bent, beschikt u over elïkelè dagen over het gevraagde bedrag. Van f 1000 tot f 10.000. Aflossen in 12 of 48 maanden. Wettelijke tarieven. Geefl informatie bü werkgever, bankrelatie of buren. Geen kosten: Bel met of schrijf aan Financieringskantoor E. J. Molles-, St. Cabharinastraat 1, Eindhoven. Tel. 040—66633 of 25472. Na 19.00 uur 041053039. (Door de gemeente Eindhoven toe gelaten financieringskantoor). De autokoper van vandaag weet wat Ie wil. Wij geloven in ons produkt Ford heeft In alle opzichten aantrekkelijke wagens. Maar helaas kennen vele automobilisten die onvoldoende.Wij willen graag goede auto's verkopen, u wilt een goede Investering doen. Als u dus toch in de markt bent voor een nieuwe wagen, nodigen wij u uit om de Ford van uw eventuele keus 'ns een hele dag onder handen te nemen. Want onze beste verkoper Is nog altijd die Ford zelf. Daar om hebben wij nu alle modellen - gloednieuw en volgetankt - voor u klaar staan. Neem die Ford een dagje mee uit rijden. Test 'm. Behandel 'm alsof 't uw eigen auto is. Dan pas weet u of 't uw eigen auto wordt. Niet goed? Pech gehad. Want wanneer wij zeggen „zonder verplichtin gen", bedoelen we dat ook. U kunt nu dus met een gerust hart een afspraak maken voor een test-dag. De Ford Taunus is niet voor niets één van de bestverkochte gezinswagens in Europa. Een be trouwbare, degelijke gezinswagen. Met enorm veel luxueuze ruimte binnenin. Een hele serie motoren: 1.3 liter/55 DIN pk, 1.6 liter/72 of 88 DIN pk (met bovenliggende nokkenas), een 2.0 liter V-6 motor/90 DIN pk. Verschillende carros serieën: 2- en 4-deurs Sedans, 2-deurs Coupés en 5-deurs Station Wagons. Er is altijd een Tau nus met de ruimte en het vermogen, die u nodig hebt. Tenslotte Is ook de Taunus een lid van de grote Ford familie. Een familie, die bestaat uit zo'n 85 verschillende typen en uitvoeringen, die allemaal bekend staan om hun uithoudings vermogen, kwaliteit en robuuste bouwDat maakt de keus soms erg moeilijk. Daarom staan wij altijd klaar om u te advise ren. Trouwens, ook over de lage onderhouds kosten van 'n Ford willen wij u graag meer ver tellen. Adviesprijs (inct. BTW) af fabriek Amsterdam. Prijswijzigingen voorbehouden. 38 mnd. termijnen vla N.V. Ned. Ford Automobiel Fabriek, Atd. Ford Motor Credit. Taunus v.a. 9035,-* f 2.305,- kontant, 242,- p.m." "Rijnland" B.V. v. d. Valk Boumanweg 71, Leiderdorp. Tel. 44741. Lammenschansplein 6, Leiden. Tel. 42451 gratis zonder enige verplichting

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 22