Harde acties hebben vaak veel succes Raad Voorschoten is vóór gewestvorming Progressieve Drie in Oegstgeest: agenda Bruiloft en dood in herschreven 'Bruidsnacht' Vragen over eeuwfeest Universiteit 10 JAAR VOOR DIPLOMAAT Sint kan 's avonds zijn inkopen doen Twijfels over uitvoering GROF VUIL OPHALEN VAN De verloedering grijnst ons toe ZATERDAG 25 NOVEMBER 191 OEGSTGEEST Politiek geïnte resseerden beleven een heerlijke tijd. Naarmate de grote dag nadert voelen ze zich in een competitie-ach- tlge toestand. Met de dag neemt het vertrouwen in de goede resultaten van de eigen partij toe, vooral wan neer de voormannen het weer zo mooi hebben gezegd. Ze komen in een overwinningsroes zoals een voetbalnatie voor een cup-finale. In zo'n sfeer werd destijds het on vergetelijke lied gemaakt: We gaan naar Rome. Rome in de huidige va derlandse politiek is het Catshuis. LEIDEN Het raadslid Jonker (PAK) heeft de volgende vragen aan burgemeester en wethouders gesteld: 1. Heeft het college kennis genomen van het besluit van de Universi teitsraad van Leiden, waarin ter ge legenheid van het 4e eeuwfeest van de Rijks Universiteit in 1975 uitga ven geraamd worden tot een totaal van f550.000,-? 2. Zo ja, acht het college het dan gewenst dat in de stad Leiden, die in grote financiële moeilijkheden verkeert, waardoor het bestaan de voorzieningenniveau te nauwer- nood kan worden gehandhaafd, te gelijkertijd door een overheidsin stelling, met althans voor een deel overheidsgelden, voor een dergelijk groot bedrag feestelijkheden worden georganiseerd. 3. a: Zo ja, waarom. B: Zo nee, wilt u dan stappen on dernemen (b.v. door het zeer spoe dig entameren van het al lang ver wachte overlegorgaan tussen de uni versiteit en gemeente) om een nut tiger, aan de Leidse gemeenschap als geheel ten goede komende be stemming aan de bedoelde som te geven (b.v. milieubegeleldingspro- Ject in het raam van de S.A.D.) Het raadslid wijst er in een toe lichting op, dat in de globale kos tenraming voor het eeuwfeest slecht^ één post van f5000 is op genomen die gericht is op de stad (prijsvraag middelbare school jeugd). Bovendien raamt men vol gens Leendert Jonker promemorie een subsidie van de gemeente. LEENDERT JONKER CAIRO (AP) De vroegere Egyp tische diplomaat Moheb Abdel Ghaf- far is door een krijgsraad in Cairo wegens spionage veroordeeld tot een gevangenisstraf van tien jaar, zo heeft het dagblad „Al Akhbar" be kend gemaakt. Ghaffar werd afgelopen zomer ge arresteerd. Hij was als ambassadeur verbonden aan het Egyptische minis terie van Buitenlandse Zaken en is onder meer ambassadeur in België geweest. Volgens Al Akhbar heeft Ghaffar be kend schuldig te zijn aan het door geven van inlichtingen op econo misch politiek en militair gebied aan een niet nader genoemd land dat met Israël samenwerkt. Ook zou hij ln op dracht van de inlichtingen dienst van dat land geruchten hebben verspreid die nadelig voor Egypte waren. Zo'n heerlijk verwachtingsvol avondje viel gisteren te beleven in het Politiek café in de Roode Leeuw in Oegstgeest, opgezet door de Pro gressieve Drie. Voor de PvdA waren gekomen de kamerleden Nel Barendregt en Dick Dolman alsmede de kandidaten Arie van der Hek uit Gouda en Roel in t Veld uit Leiden. Zij allen kwa men op voor de minderbedeelden in onze samenleving, voor de werken de Jongeren en de bejaarden en ver wachten veel verbetering van hun lot zodra Den Uyl het Catshuis heeft betrokken. De D'66-ers mevrouw W ess el en ir. Schwarz hadden geen behoefte het accent te leggen op nuanceverschil len met hun partners. Ze legden de nadruk op de werking van de demo cratie en stelden vast dat wanneer harde acties worden gevoerd deze vaak succes hebben. Overigens wa ren ze van mening dat ons staats recht toe is aan vernieuwingen (ge kozen minister-president en distric tenstelsel) Er zijn teurige toestan den in de grote stadswijken o.a. in Leiden waar in het bijzonder In 't Veld erg van was geschrokken. Daar moeten we iets aan doen, want de CPN krijgt daar te veel aanhang. In het gezamenlijk pro gram van de Drie komt volgens de PPR nog onvoldoende tot uiting dat we binnen niet al te lange tijd de NAVO moeten verlaten en dat de een gewest. De Progressieve Drie bijeen in het Oegst geester Politiek Café. (Foto Jan Holvast) LEIDEN Het Leids City Centrum, waarin verenigd rn!( denstands- en grootwinkelbedrijven, heeft aan zijn leden i 'olgende sinterklaasopenstelling geadviseerd: Van dinsdag 28 november t/m vrijdag 1 december 21 uur geopend. Zaterdag 2 december geopend tot 18 uur. Maandag 4 december wederom tot 21 uur. Dinsdag 5 december sinterklaasavond om 17 uur gi sloten met uitzondering van een aantal slijterijen bakkers. V Wielrennen Het congres van de internationale wielerunie (UCI) heeft de organisatie van de wereld kampioenschappen op de baan en de weg voor 1975 (amateurs, profs en dames) toegewezen aan België. Spanje kreeg de titelstrijd cyclo cross 1074. Voor 1975 en 1976 zijn Zwitserland en West-Duitsland kan didaat. VOORSCHOTEN - De Voorschotense gemeenteraad kreeg i Marcelis (KVP) meende dat het ge west Leiden niet gedaan heeft wat het had moeten doen. Hij stelde een maatschappelijk ontwikkelingspro gramma als belangrijkste opgave. gisteravond de gelegenheid om in een vrije discussie zich uit te spreken over eventuele gewestvormng. Aanleiding hiertoe was het antwoord van B. en W. aan de Provinciale Staten over de struktuurschets voor bestuurlijke indeling. In zijn algemeenheid was de gehele gemeenteraad voor gewestvorming. Bezorgd toonde de raad zich over de uitvoering daarvan en twijfels wa ren er over de bestuurskracht van kernwapens van Nederlandse bodem moeten verdwijnen, want uiteinde lijk is Nixon daarover de baas. Na dat ieder zijn zegje had gedaan kwam D'66 met een dia-stripverhaal van Jan Terlouw, getiteld: De thuis komst van Theo Kraat, een weinig verheffend toekomstbeeld. Het opti misme over de verkiezingsuitslag was duidelijk aanwezig. Ieder had ruimschoots gelegenheid met elkaar te discussiëren en vast te stellen dat er een aanmerkelijk mentaliteits- verschll bestaat bij conservatieven en progressieven. Opgewekt verliet men het café. Nog vijf naohtjes sla pen! In grote lijnen toonde de raad een afkeuring ten opzichte van een groot- gewest Den Haag en sprak een ze kere voorkeur uit voor een kleiner stadsgewest Leiden. Drs. Van der Laan (KVP) was bezorgd dat Voor schoten en het gewest Leiden teveel worden gezien als een wingewest van Den Haag, dat volgens de struk tuurschets het krachtigste gewest van heel Zuid-Holland zou moeten worden. Wethouder Iestra (P.C.) deelde me de de noodzaak voor gewestvorming aan den lijve te hebben ondervon- samenwerkingsregellngen. Voor schoten heeft in totaal 19 dergelijke regelingen, waarvan de meeste de richting van Den Haag opgaan. Een zwak punt voor de vorming van een Gewest Leiden vond de heer Iestra De heer Oosterbaan (WD) diende namens de VVD een motie ln, waarin gezegd werd dat Voorscho ten moet deelnemen aan een ge west, het stadsgewest Leiden de MAANDAG Straat, Topaaslaan, Aquamarijn baat, Bothastraat, H Costerstraat Morskade, Rhijnhofweg, Agaath- den. Als weihoüdefhëéft hij zitting jj™- Saffierstraat. Turtoolslaan. in maar liefst 15 intergemeentelijke Grevenstraat, Voldersgracht, Noord en Zuid Rundersteeg, Janvossen- Hoge Morsweg, Morsweg (van Lage I steeg, Koddesteeg, Clarasteeg, Oude Morsweg tot Hoge Morsweg), Mors- j Singel (van Houtmarkt tot Mare), laan, dr Lelylaan, Granaathof, Dia- Oude Vest (van Havenplein tot Ma- tnantlaan, Onyxhof, Amethisthof. J re), Lange Zandstraat Wolmolen- Smaragdlaan. Robijnstraat, Parel- gracht, Oostdwarsgracht. Koolstraat, Emmastraat, Baatstraat Haarlemmerstraat (van Turfmarkt tot Mare), Stille Rijn, Apothekers- dijk, Schapensteeg, Goegerritsteeg, enige reële mogelijkheid is en het een eenheid van lokaal bestuur moet worden aan het hoofd waarvan de gewestraad staat. De heer Goosens (D'66) diende 12 stellingen in voor de vorming van een gewest, waarin voorop gesteld werd de democratie, die niet door een schaalvergroting beknot mag worden. POSITIEF De gemeenteraad ging er mee ak koord dat b. en w. de brief van G.S. over de struktuurschets beantwoor den op een dusdanige wijze dat de gewèstvorming positief benaderd wordt en een groot gewest onge wenst is. Ir. Van Dis voor SGP in Leiden LEIDEN "Zo de Here het wil en wij leven, worden wij opge roepen 29 november naar de stem bus te gaan". Zo begon SGP-er van Dis gisteren de Leidse verkiezings bijeenkomst. Zijn eerste uitspraak Is representatief voor het verdere verloop van zijn met bijbelse woor den doorspekte rede. De Staatkun dig Gereformeerde Parij was trots voor. Als SGP-stemmer stelt men zich daartegen een 'Terug naar de Berylstraat, Carneoolstraat, Barn steenpad, Kristalstraat, Toermalijn- straat. Lage Morsweg. P C. Hooftlaan, Vondellaan. van Baerlestraat, Jacob Catslaan, Gerard Brandstraat. Coornhertstraat. C. Huygenslaan, Brederostraat, Spieghelstraat. R Visscherstraat, Tesselschadestraat, Leeghwatcrstraat. St. Buysingh- straat, Calandstraat. Leemanstraat, Conradstraat, Dijkstraat. Stuw- straat, Sluisstraat. Duikerstraat, Damlaan, Haagsestraatweg. DINSDAG Lammenschansweg (beide zijden Bijbel een terug naar Gods Woord v*n Zoeterwoudsesingel tot Station), voor". Dit kan tot uiting komen !n Kamerlingh Onnesplein, de Sitter - het steunen van richtingsscholen, laan. v. d. Waalsstraat. Buys Bal en het stimuleren van vormings- lotstraat, Hugo de Vriesstraat. Kap werk, waar ook het woord van God I teynstraat, v. d. Waalspleln. van niet vergeten mag worden. Iets anders was de inflatie. Een kant en klare oplossing voor onze "dolge- dè Van Dis uit de Tweede Kamer draaide samenleving" heeft van Dis ln haar midden te hebben. Ande- niet gegeven. Wel benadrukte hij ren waren het blijkbaar minder, een onderwerping van de burger want het vergaderzaaltje was ver- aan het gezag van de overheid en re van vol. dan zouden we al een heel eind op Ook Van Dis was dit niet ont- weg zijn. De in Nederland heersen- gaan. Hij giste: "De band met God de moraal kwam vrij uitvoerig aan is doorgesneden. Zou het daar-1 bod. Van Dis: "Aanranding, ge- door komen? Velen weten ftet niet weid en bankroof: de verloedering meer". Het idee van een linkse drie in de regering deed Van Dis het ergste vrezen: "Het juk van de nieuwe moraal van de vrijheid is een hard juk. Het is er één van dienstbaarheid aan de zwartste duis ternis; een grotere slavernij dan wij ons voor kunnen stellen". Zo spie gelde Van Dis zijn vergrijsd gehoor grijnst Je aan alle kanten tegemoet. De alarmklok luidt". En: "We zijn een volk dat geen zelfbeheersing meer kent". In het slotgebed sprak Van Dis de hoop uit, dat de SGP nog aan 't politieke leven zou déél kunnen ne men na de komende verkiezin gen. Bemmelenstraat. Lorentzkade. Zee manlaan. van 't Hoffstraat, Bakhuis Roozeboomstraat. M. Treublaan, Stieltjensstraat, Fran- chlmontlaan, v. d. Hoevenstraat, Kanaalweg (van v. Vollenhovenplein tot spoorlijn), v. d. Sande Bakhuy- zenlaan, Beyerincklaan, Temminck- straat. Suringarstraat, Burggraven- laan, Asserstraat. Schol tens traat, Modderman-straat. Opperaheimstraat. DONDERDAG Havenplein, Haarlemmerstraat (van Haven tot Mare), Donkersteeg, Kui- persteeg, Dullebakkersteeg, Hoog- landsekerksteeg, Pelikaanstraat, Koestraat, Lege Werfstraat, Bouwe- louwensteeg, Duizendraadsteeg, Van der Werfstraat. Meermanshof, Druc- straat, Spaarnestraat, kerstraat, Maredorpsedwarsstraat, I Castellumweg. Turfmarkt. Steen- straat, Beestenmarkt, Nwe. Beesten markt, Kort Galgewater. Morsstraat, Smidsteeg, Narmstraat, Kruisstraat, le en 2e Binnevestgracht. St. Aag tenstraat, Lammermarkt, Markt- steeg Lange Scheistraat. Nieuwe Mare, Oude Singel (van Mare tot Turf mar ktbrug)Pokkestraat. Oude Vest (van Turfmarkt tot Mare), Lange Mare, Vrouwenkerkhof, Vrou wenk erkkoorsteeg, Dolhuissteeg, Si- onshof, St. Ursulasteeg, Caecilia- straat. Lange en Korte Lijsbetsteeg, Korte en Lange Agnietenstraat. Spij- kerboorsteeg, Vestwal, 3e Binnen vestgracht, Reineveststeeg, Lange- gracht. Vredehof, Houtmarkt. Noor derstraat, Hendrikstraat. VRIJDAG Van Vollenhovenkade en -plein; Snouck Hurgronjestraat, Huizinga- straat, Uhlenbeckkade. Colebrander- straat, Meyerskade, Duyvendak- straat, Kanaalweg (van Hoge Rijn dijk tot Van Vollenhovenplein), Rijndijkstraat, Kanaalstraat, Dozy- straat, de Goejestraat, Cosynstraat, Hartmanstraat, Roomburgerlaan, Hoge Rijndijk (van Utr. brug tot Wilhelminabrug), Catharinastraat. Rij nstroomstraat. Hoge Rijndijk en Utr. Jaagpad (belde van Wilhelminabrug tot Rhijn- vreugd), Rhijnvreugd. Bruggestraat, Besjeslaan, Park „Die Leythe", Roomburgerweg, Aarstraat. Meer burgerkade en -straat, Gouwestraat. Amstelstraat, Leedestraat, Wlerlcke- straat, IJsselkade, Kasteelhof, Vllst- Staat, Zaanstraat, Maasstraat, Mer- wedestraat, Drechtstraat. Linge- Lekstraat. Zaterdag Kreatief Sentrum (Breestraart; €6) né-club „De Lij ken verbrander" l t nam., disco-avond met lichtshow J Breestraat 19 Jeugdhaven, Soos I rakel 8-11.30 uiur nam. De Vink Dansen 9 uur naan.-2 nachts. Breestr. 19 Sociëteit Twentwel (n kamerbewoners en alleenstaanden) ,t 9-12 uur nam. 1 Oegstgeest (Geversstraat 65) So ciëteit voor kamerbewoners en all« i staanden 8 uur nam. Doopsgezinde kerk Zevendedag!- 1 ventisten bijbelstudie 10 uur vooi prediking 11 uur voorm. Schaakzolder (Morsweg 114) Lelt schaaksociOteit 2-5.30 uut nam. Bij molen De Valk Postzegelmarü Voorschoten Kunstmarkt bachtshuis) 11 uur voorm.-9 uur m Clubhuis De Klinker (Z.W.) Coma ochtend 10 uur voorm. Zondag Kreatief Sentrum (Breestraat Politiek circus m.m.v. Jaap van Merwe en Willem Vermaas 4121 Middelweg 19c Kindervoorstelllnj Leids Poppentheater 2.30 uur n Huize Vredenburg (Oude Singel 1 Hum. Verbond zondagmorgenbijl n komst 10.15 uur voorm. Breestraat 19 Jeugdhaven Soos 1 kei 11 uur voorm.-1.30 u. nam. j café 8-10.30 uur nam. Ant. Clubhuls Dansen 8-11 uur nam. den 9-12 uur na; Oegstgeest (Geversstraat 65) So teit voor kamerbewoners en alli staanden 11 voorm. -2 uur nam et 12 uur nam. Leiderdorp Wilhelmlnastraat 10) Gespreksavond Baha'i 8.15 uur i Hooglandse Huys Experimenteel r kewerk contactbijeenkomst bejaai en gehandicapten 2.30 uur nam. Voorschoten Kunstmarkt (Ambac huis) 11 uur voorm.-5 uur nam. Gerecht 10 Soefi-beweglng spr D. Blaauw-Robertson over J h l-iplrt" 11 IR uur vnnrm. 83 Wapensmokkel naar ons land onderschept HANNOVER (DPA) De politie van Nordhom ln de Duitse Bondsre publiek is er. in samenwerking met 1 de politie van Hannover in geslaagd, twee mannen te arresteren die de af- j gelopen Jaren ongeveer 800 pistolen, revolvers en karabijnen ter waarde I van tienduizenden guldens naar Ne- derland hebben gesmokkeld. Het zijn bedienden van een wapen- handel in Uelsen in het Nedersaksi- sche graafschap Bentheim. Toen de I recherche dezer dagen de wapenzaak I binnenkwam, was één van de daders j bezig de registratienummers uit tien pistolen te vijlen die bestemd waren voor afnemers in Nederland. Volgens de Duitse autoriteiten zijn in november 1969 in West-Friesland een vrouw en ln april 1971 een win kelier in Oldenzaal gedood met wa pens die door het tweetal waren ge leverd. wigheid" 11.15 uur voorm. Maandag Stadsgehoorzaal Politieke bijl?1 komst DS'70 Spr. dr. W. Drees uur nam. Rehoboth (Rapenburg) Leidse teurfotografenverenlglng 8 uur m K Breestraat 19 Jeugdhaven jeugi u 7.3010.30 uur nam. Stadhuis Spreekuur Algemeen gerlijk Pensioenfonds 2.304.30 nam. Stadhuis Gemeenteraad 7.30 u i Dinsdag Burgerlijke Stand BOSKOOP Geboren: Blanca d. v. A. E. Schoenmaker en H. J. M. Ver hagen, Leendert M. Z. V. J v. Aalst en C. C. Hoogendoorn, Monique d. v. P. T. Boer en C. M. Geerlofs, Rosanne d. v. C. J J. de Kruljf en M. A. Kersber gen. Ondertrouwd: J. C. v. Hoff en A. M. H Vergeer, P. V. D. Berg en C. Goud- Getrouwd: J. v. Staveren en W. O. VerwelJ, J. Bouman en M. de Ruiter, D. C. Ravensberg en M. Sekerls. L. Op- pelaar en I. J. Ellerbroek. Overleden: J. v. d. Helden 76 Jr. LEIDEN In het LAK-theater aan het Levendaal werd gisteravond een opvoering gegeven van het spel „De Betoverende Bruidsnacht", ge schreven door Jacques Hamelink. 't Spel was toneelmatig nerschreven en aangepast door Willem Siere. Willem Siere, die behalve het voe ren van de regie ook een wezenlij ke aandeel had ln het verpersoon lijkingsproces (hij speelde Onanias Eikeltak) is als regisseur meer ge slaagd dan toneelspeler. Vele va rianten binnen de spelmomenten, droegen een duidelijk stempel van Willem. Zo waren de gescandeerde bewegingen van de bruiloftsgasten, die Onanias Eikeltak en zijn vrouw feliciteerden met het huwelijk hoogstwaarschijnlijk aangepaste be wegingen. die niet door Hamelink als suggestie zijn geïncorporeerd üj het totale ontwikkelingsbeeld. Een ander facet, welke aandacht opeiste was de felheid, waarmee Serafina Elvira Hunnebed zich afzette tegen de Dood. Haar gevecht tegen de Dood had soms de allure van een "spiegelgevecht", waarbij de kracht van deze momentopname gezocht moest worden in het herhaaldelijk terugkomen van S.E.H, Het gegeven op zichzelf stelde toch wat teleur. De complicatie bin nen een huwelijk en een overlijden op dezelfde dag had door Hamelink op eenvoudige wijze uitgebouwd kunnen worden. Hij heeft de moge lijkheid tot het introduceren van nieuwe, situatie-intensiverende ele menten jammer genoeg niet benut. Het is derhalve verrassend, dat de groep enthousiaste studenten (die binding met de tekst was als un derstatement duidelijk herleidbaar) de gegeven elementen zo variabel mogelijk uitbeeldden. Met aan gre goriaanse gezangen verwante liede ren lardeerden zij elke introductie van een nieuw spelmoment. Deze spelmomenten vonden dan een hoog tepunt in de personificatie van God en een dieptepunt (in ervaring; niet spelmatig; in de smeekbeden en i Jammerklachten van de drie oude i vrouwen, waarvan er één een tam- I me kraai had, die maar niet wil- |de genezen (sfeerbeschrijving). Een verrassende ontwikkeling werd ver oorzaakt door pastoor Rozenkrans die niet slechts het dramatische ge geven doorbrak met zijn "aangepas te" opmerkingen, maar tevens zorg de voor het beeld van "de beschon ken geestelijke" (vrij uniek gege ven). Een extra vermelding verdienen zi die zorgden voor het lichteffect. Ge hinderd in hun mogelijkheden doo het situeren van het stuk op eei haast onmogelijke plaats, zorgdei zij voor een goede omlijsting, Inge sproken door een Jongeman op d» balken. Het stuk, dat zeer zeker d< moeite waard is om gezien te wor den, beleeft een heropvoering a.s maandag 27 november. (Kaarten kunnen telefonisch be steld worden onder nummer 24890) A. C. KOEKEBAKKER JR. Spelfrgment ut het door Wiüem Siere bewerkte spél van Hamelimk 'De betoverde bruidsnacht' (Foto Jan Holvast) NIVON Zwffl avond 8 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhaven oud( soos 25 nam. jeugdcafé 7.30- uur nam., expresslegroep voor t4( 7.159 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit dlcapten 25 uur nam. Museum van Oudheden Spr. dr. R. B. C. Huygens over "Het a soleum van Antlochus van Comffi» op de Nimrud Dag" 8 uur nam. Gerecht 10 Dienstencentrum bin stad Bridgeclub voor beginners uur nam. Breestraat 19, Sociëteit (voor kamerbewoners en alleens! den) 912 n^m, meen Bureau voor levens vragen 7.308.30 uur nan Hooigracht 38, spreekuur SB' huisvesting werkende jongeren 8.30 uur nam. Diamantplein 27, Gespreksavoffl ha'l 8.15 uur nam. Huisartsen Leiden. Tot zaterdagmorgen tien raadplege men de eigen hulsarte, na tot zondagnacht twaalf uull sluitend voor spoedgevallen de dólf telefoon 22222 (wijkzusters H Ammerlaan Meerburgerstraat 8 23013 en N. M. de Vries, SchiltW 166 tel 42606). Oegstgeest dr. D. Marelaan 36 tel 52255 (wijkzusti Bollemeijer-Droogers Wlelewaalla» Leiderdorp tel 44204, bgg 54500) schoten dr F Koopman Van B plantsoen 43 tel 6352 (wijkverpli Gezondheidscentrum, Wijngaarden 2). Leiderdorp dr Hennink Mauril gel 166 tel 33686 (wijkzuster C, Prins Wilddreef 250 tel 24909). Warmond Dokefer F. Walen Dorpsstraat 45, tel. 2220 (wljkzul van Velzen, Joh. Blldersstraat 7! Haag, tel. 245163). Aoothekers De avond-, nacht-, en zondag! wordt waargenomen door affl Blanken, Hogewoerd 171 en Voorschoten Leidseweg 66 en Oegstgeest Wilhelmlnapark 8. Wetswinkeltje Juridisch adviesbureau v rechtskundige bijstand Adres Leids Volkshuis Apott dijk 33 Openingstijden: degelll* 10 uur voorm tot. 1 uur nam I' ve maandag) en donderdagavond 7-9 uur. Gezinsverzorging Aanvragen hulp Dejaarden en, durig zieken en gezinsverzorging singel 8 tel 24800 9-10 UU) Aanvragen voor naive dageo_ cerkerkelljke opleidingsschool zinsverzorging. Rllnsburgerweg 55336 voorm 9—10 uur 1 Dienstverlening Humanltas, gracht 246a Spreekuur maand» 2.30 nuur nam., woensdag 9# voorm.. tel. 26277. Release Hulpverleningsdienst Release! we Rijn 20a. tel. 24555 MaaflW, vrijdag 20-22 uur; dinsdag t® derdag ook 15-18 uur. VriI<W uur naan.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 2