Een kanjer van een koffer Waarom is een jonge wouw tevreden op ons Sekretariaat Buitenland? Centrale Adminisfral WELZIJNSZORG EEN MEDEWERKT WELZIJNSZORG PHILIPS n.v.HET MOTORHUIS HEINEKEN Hoort u dat? Stereo-compleet 1248 gulden! Tricot piama. Katoenen interlock piama met een sportief gestreepte pull. De pantalon is uni. Keuze uit vier kleur stellingen. Maten 104 t/m 176. Maat 176:17.- Maat 104 Jongenspiama. Flanel. In leuk jacquard dessin. De pantalon heeft een brede elastische band. Verkrijgbaar in meerdere kleur stellingen. Maten 116 t/m 164. Maat 164: 9.- Maat 116 VROOM DREESMANN I Tricot kleuterpiama. Van katoenen interlock. Grappig bedrukt jasje. De pantalon in uni. Verkrijgbaar in diverse kleuter- kleuren. Maten 92 t/m 100. Alle maten Tricot piama in uni. Stoere, modieuze piama van 100% katoen. Boorden in een kontrasterend streepje. Drie kleuren: blue, groen en brique. Maten 116 t/m 164. Maat 164:12.- Maat 116 Kom eens een Kadett onder z'n koffer klep kijken. En zie eens wat een kanjer van een kofferbak daaronder schuilgaat, a passant kunt u dan ook nog even controleren amfortabel hij zit, hoe formidabel hij rijdt en een minimaal bedrag u hem al mee kin vanaf f 7465,- rfjkL LEIDEN STATIONSWEG 2 TEL. 0171021841 KATWI1K INDUSTRIETERREIN 'T HEEN TELEFOON 01718—71046* Omdat zij hier een afwisselende en zelfstandige taak verricht. Daar het aantal met Heineken geassocieerde brouwerijen in het buitenland voortdurend toeneemt, breiden de werkzaamheden op ons Sekretariaat Buitenland zich ook steeds verder uit. Daarom hebben wij een plaats vrij voor een jonge vrouw van 19—25 jaar oud, die een behoorlijke kantoorervaring heeft. Natuurlijk moet zij wel aan enige eisen voldoen. Zo moet zij een middelbare schoolopleiding hebben gehad, terwijl zij bovendien in het bezit moet zijn van een typediploma en de diploma's Steno Nederlands en Engels. Tot aanbeveling strekt de sekreta- resseopleiding van het Instituut Schoevers. Daar Heineken zijn brouwerij in Rotterdam nog niet naar Zoeterwoude heeft verplaatst, zult u bereid moeten zijn enige tijd tussen uw woonplaats en :>ns moderne kantoor in de Alexander- polder in Rotterdam te reizen. Is dat voor u geen bezwaar en heht u belangstelling voor deze funktie? Neem dan mondeling of schriftelijk kontakt op met de heer J. D. van Werven van de Personeeldienst van Heineken Brouwerijen B.V.. Crooswijksesingel 50. Rotterdam. Telefoon (010) 114500. toestel 148, u Een snelgroeiende organisatie n zaam op het gebied van Kinderb j ming en onderwijs vraagt op kol mijn; J liefst in bezit van mulo-Mavo-dif J (Kantoorervaring gewenst). Sollicitaties schriftelijk te richten aan: k Jacoba van Beierenweg 23 - Vt of telefonisch 0252213950. I U kiest Philips. Om z'n geavanceerde techniek. Of om het stijlvolle eigentijdse uiterlijk. In elk geval om de sublieme geluidskwaliteit: muziek- weergave volgens de eisen van deze tijd. Maar u kiest Philips zeker ook om z'n prijs: 1248 gulden. Waarvoor u dan ook meteen een complete stereo-installatie hebt: een radio, platenspeler, cassetterecorder en versterker ineen, compleet met boxen. Stereo-radio Een radio met FM (mono en stereo), lange, tweemaal midden- en korte golf. Automatische fijnafstemming op de FM-band. Stereo-platenspeler De semi-automatische platenspeler heeft een keramisch opneemelement, naaldkrachtinstelling en een gedempte armlift. Stereo-cassetterecorder Stereo en mono moeiteloos opnemen direkt van de radio en grammofoon. Inschakelbare dynamische ruisonderdrukking (DNL). Automatische opnamesterkte-regeling. Stereo-versterker Het muziekvermogen van 2 x 10 Watt garandeert een perfekte weergave. Hoge en lage tonen worden apart geregeld. Fraaie kunststof kast met notehouten zijkanten en transparant deksel. Luidsprekerboxen Twee luidsprekerboxen met grote dubbelconus- luidsprekers zijn bij de prijs inbegrepen. Aansluitmogelijkheden Extra recorder (b.v. de Philips N 4404), microfoon en hoofdtelefoon kunnen worden aangesloten. Mocht u van deze of de andere Philips stereo apparatuur meer willen weten, stuur dan een briefkaart met uw naam en adres aan Philips Nederland B.V., afdeling Audio, VB 10-14,Eindhoven, en u krijgt de gratis kieurenbrochure in de bus. K Jloooo dij

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 12