Wethouder Ted Jansen wil 'moeder' Koomen helpen Samsom Leersystemen weerlegt kritiek "Industrie revu ANTIEKBEURS IN TRESLONG lYOOR LEERPAKKET ONDERNEMINGSRAAD UITGEGAAN VAN DE WETTELIJKE TEKST Waterleiding gratis voor kampeerterrein Krachtig nee tegen plan plassengebied BB WAS MOE 3,65 promille alcohol Begroting van „De Rijnstreek-" aangenomen PAGINA 4 STREEK VRIJDAG S NOVEMBER 1971 ALPHEN AAN DEN RLJN "Samsom Leersystemen n.v. uit Alphen aan den Rijn slaagt er Jammer genoeg in haar leerpak ket met foute uitgangspunten aan vele ondernemingen kwijt te raken. Het leerpakket, dat aan het be- drjf wordt verkocht, kost f3300,-. Je mag als bedrijf het leerpakket niet aan een ander bedrijf uitle nen of verkopen". Dit is de inleiding van een arti- ke, dat de Industrierevu eind ok tober heeft gepubliceerd. Als kop staat er boven het stukje "Sam som. het leerpakket gebaseerd op foute uitgangspunten". Het commentaar, dat wij aan Samsom Leersystemen vroegen, is. dat de "discussie erg moeilijk is, daar de titel een aantal feitelijke foute uit gangspunten suggereert, terwijl in de inhoud geen feiten, maar-slechts een aantal visies en opvattingen van het N.K.V. naar voren wordt gebracht". In die zin heeft Sam som bezwaar tegen de kop boven het artikel, die «en absoluut cri terium suggereert maar niet waarmaakt. Het valt Samsom overigens wel op. dat deze opvattingen voor een groot deel nauwelijks afwijken van door dit bedrijf naar voren ge brachte meningen, mits men de informatie over het leerpakket vol ledig en in de juiste contekst bestudeert. „Foute uitgangspunten*" Industrierevu stelt: "Samsom: De ondernemingsraad is een contact orgaan tussen personeel en direc tie". De visie van het blad: "Het is ook een belangenbehartigingsor- 8aan, waarbij de achterban, het personeel, in communicatie is met de ondernemingsraadsleden, die in discussie zijn met de onderne mer of zijn vertegenwoordiger". Het blad vervolgt: Samsom: "Een taakomschrijving van de on- dernemngsraad kan zijn: het naar vermogen bijdragen tot een zo goed mogelijke functionering van de onderneming en het bevorderen van een goede samenwerking in de onderneming". Inudstrierevu "Samsom praat In deze alleen over economische doelstellingen. Aan de sociale en maatschappelij ke doelstelling gaat men teveel voorbij". Het commentaar van Samsom hierop is: "Wij hanteren de tekst uit de wet. Interpretaties daarvan zijn natuurlijk mogelijk, maar men kan niet serieus volhouden, dat het gebruik van een wettelijke formulering duidt op een fout uit gangspunt". Het blad vervolgt: "Samsom: Onze cursus beoogt niet de onder nemingsraadsleden een maat schappelijke richting te wijzen. Zij wil informatie verschaffen, die noodzakelijk is voor een goed func tioneren van de onderne mingsraad". Visie Industrierevu: "Helemaal objectieve scholing is onmogelijk. Een ondernemings raad. die opkomt voor de belan gen van de werknemers-heeft de sociale richting al aangegeven". "Inderdaad," zegt Samson hier op. "Geheel objectieve scholing is niet mogelijk. De verstrekte gege vens kunnen echter objectief zijn. Maar mèt die gegevens gaat ie mand nadenken en een mening vormen. Wij stimuleren dit naden ken nadrukkelijk in de verschillen de verwerkingsvormen. Maar wij schrijven niet bij voorbaat voor wélke mening iemand dient te gaan aanhangen. En dat bedoelen we als wij zeggen dat we geen maatschappelijke richting wijzen." Industrierevu stelt vervolgens: "Samson: Vanuit deze basiskennis moet het voor de ondernemings raadsleden mogelijk zijn de Juiste beslissingen te nemen en adviezen te geven binnen hun eigen situatie. "Visie van het blad: "Dat kan niet met basiskennis alleen. Daar komt een grote training bij. Bovendien vinden wt] dat de achterban een grote invloed moet kunnen uitoefe nen op de beslissingen waar het ondernemingsraadslid voor staat, al beslist het ondernemingsraadslid in laatste instantie zelf naar eer en geweten. Bovendien sal dit ondernecningsraadslid verantwoor ding tot de achterban moeten af leggen." Commentaar Samsam: "Uit ons eigen documentatiemateriaal, zo als dat a£n belangstellenden wordt gezonden, citeren we: "Natuurlijk is met dit aanreiken van basisken nis nog niet een integratie bereikt tussen deze scholingsaspecten en en de daarvan niet los te denken vorming (zoals onder meer plaats vindt in de instituten gelieerd met vakcentrales)". En elders: "WIJ verwijzen hiervoor naar de activi teiten van de vakcentrales. Wèl vleien wij ons met de gedachte, dat deze vorming beter zal verlo pen als er een basis van kennis aanwezig is". Industrierevu vervolgt: "Sam som: Elke bedrijfsopleider, maar ook elke functionaris met prakti sche ervaring in het leiden van vergader-groepen is -met behulp van de handleiding- in staat de cursus te geven." Visie van het blad: "Dat is lang niet altijd waar. Hij moet in deze erg goed ge schoold zijn, vooral op het gebied van de trainingsmethode en dat is iets heel anders dan een vergade ring kunnen leiden." Samsam zegt hierover: "Belang stellenden worden graag uitgeno digd de opbouw, programmering, lesbehandeling en detail-adviezen van de trainershandleiding te be studeren alvorens te oordelen." Industrierevu: "Samsom: Het bedrijf kan zowel de volgorde van de te behandelen hoofdstukken als de tijden waarop de bijeenkomsten plaatsvinden naar wens bepalen." Visie van het blad: „Dit dlejj door het bedrijf, in samenspra» met de ondernemingsraadsleden i geschieden." Commentaar Samsom"Dat lijkt ons ook. Alleen verstaan hier onder "bedrijf" Alle betrokki nen, inclusief OR-leden, gastspr» kers en trainer zowel als de drijfsomstandigheden zoaJs piekti) den. beschikbaarstellen van 4 vergaderzaal, vakanties enz." Voorts wordt er in de revu gerept over een "peper* opleiding". Hierover som: "Interessant gaan hoeveel een achtdaagse sus voor zeven tot vijfeni personen elders (bijvoorbeeld de vormingsinstituten) kost rens deze term te gebruiken. V: de herhalings- en naschol gelijkheden, die niet extra worden betaald, spreken nog niet eens." kt— NOORDWIJK Naast het logiesgebouw op de camping van moeder Koomen aan de Vogelaarsdreef in het Noordwijkse Langeveld ligt een keurig rood-wit-blauw geverfde vlaggestok van een meter of vier vijf lengte. Er is binnen het gebouw geverfd, dat de spaanders er af vliegen. De kamertjes zien er proper uit. De bedden zijn opgemaakt, er is water op ieder kamertje en bovendien een spiksplinternieuw brandblusappa- raat. Ze staan zo gezegd te wachten op gasten. Aan het begin van de Vogelaarsdreef troont nog steeds het door de gemeente geplaatste bord "Kamperen op het tererin van moeder Koomen is ten strengste verboden. Nu al twee jaar lang. En het blijft er staan tot mevrouw Koomen haar bedrijf heeft aangesloten op het gemeentelijk waterleidingnet en geen gebruik meer maakt van haar bron ten behoeve van de kampeerders. Een trieste zaak. Zo mogen we wel «tellen. Heel wat caravanbezitters en kampeerders wordt de mogelijkheid ontnomen in dit prachtige gebied van duinen, bos en strand te recreë ren. Al weer twee seizoenen. Het ziet er naar uit, dat aan die twee er weer een zal worden toegevoegd als partijen niet tot elkaar komen. Dat wil zeggen geen moeder Koomen en de gemeente Noordwijk. Een niet zo eenvoudige kwestie. Vooral niet voor moeder Koomen als Je feitelijk al zo'n vijf en twintig jaar met de gemeente in de clinch ligt Op de camping, die 6500 vierkante meter is, kunnen 65 caravans wor den geplaatst. Mevr. Koomen heeft destijds bij de gemeente een ver gunning gevraagd voor vijftig ca ravans. In het pensiongebouw was altijd plaats voor 60 gasten, doch dit aantal is nu meer dan gehalveerd tot 24, waarbij de intentie voorstaat vooral die mensen aan te trekken, die rust behoeven en bejaarden. In een- en twee-pers00nskaniertjes. Driemaal over de kop en de sloot in DEN HAAG/ ALPHEN AAN DEN RUN De president van de Haag se rechtbank moest constateren, dat de 21-jarige heftruckchaufeur uit Alphen a. d. Rijn die terecht stond, er nog best was afgekomen en daar mee had de president dan de oor- zak van dat terecht staan op het. oog. Want na zich aan bier tegoed te hebben gedaan, was verdachte ach ter het stuur van zijn auto gaan zit ten. Het rijden ging niet best en vanwe ge de grote snelheid, sloeg de auto driemaal over de kop aan de West- kanaalweg en kwam in een sloot te recht. „Wanneer dat in de Aar was geweest, had u het er waarschijnlijk niet levend afgebracht", opperde de president. Nadat verdachte zijn meisje thuis had gebracht, was hij in een café aan 't biljarten gegaan, dat vol gens verdachte met drinken van vier glazen bier gepaard ging. Na het gebeurde, was er van de auto niet veel goeds meer over en dal had verdach te f 2700 gekost. „U mag blij zijn hier zelf onbescha digd te zitten en nu terecht te wor den", stelde de officier van Justitie, die twee weken gevangenisstraf en negen maanden ontzegging rij- bevoegdhetdeiste. Helemaal bhj bleek verdachte toch niet le zijn want hij informeerde, of er geen bekeuring tn zat. „U bedoelt zeker een geldboete ver taalde de president. De rechtbank zal daar over 14 dagen over beslis- Waterleiding Is er bepaald geen oplossing mo gelijk dit kampeerterrein, zo uniek gelegen, weer ten dienste te stellen van de recreatie zoekende stedeling?, vroegen we Noordwjjks wethouder van bedrijven, financiën sport en jeugd Ted Jansen. Zijn antwoord luidde: „Zeker. Wanneer moeder Kooanen een alleraardigste vrouw., die het bepaald niet gemakkelijk Veertien dagen drukte op de Kaag RIJP WETERIN G Twee pun ten van de afdelingsvergadering van de middenstandsvereniging St. Thomas More kregen meer dan normale aandacht. Onder de aan wezigen waren maar weinig voor standers te vinden voor een koop avond. Men gaat nu proberen om thuisblijvers en niet-leden voor een dergelijk initiatief te interesseren. De discussie laaide pas goed op bij het, punt: "Hoe staat de midden stander tegenover het plan piassen- gebied?" Voorzitter Van der Bosch had er heel wai moeite mee om de vergadering een beetje in de hand te houden. Uit de vergadering kwa men opmerkingen als: niet alleen de onze, maar ook de leefbaarheid van de hele streek komt hierdoor In gevaar. Door Cecs Combec Archieffoto Jan Holvast t moeder Koomen aan de Vogelaarsdreef in het Noordwijkse heeft gehad in haar leven ons toestaat het gesepareerde toiletge bouw op de camping te laten aan sluiten op de waterleiding, zodat de kampeerders uitsluitend van leiding water gebruik kunnen maken, krijgt Kom- ook in Leiden over de brug LEIDEN De actie ,JCom over de brug '72", zal in principe berusten op de gedachten, die in 1968 verwezen lijkt werden. Toen konden de ker ken van overzee de snelle materiële ontwikkeling niet meer bijbenen. Men zag. dat er iets aan gedaan moest worden. Er werd een actie op touw gezet, waaruit met een krachts inspanning en een verantwoorde lijkheidsgevoel iets gedaan kon wor den voor de derde wereld. De geza menlijke kericen brachten toen 29 miljoen gulden bijeen. Nu wordt er weer een „brug" ge slagen om er een schep boven op te doen. Doch geld adleen is niet vol doende. Men moet zich ook bewust worden van de problemen, waarmee de derde wereld te kampen heeft. De jeugd van Leiden kan hier ook aan meewerken. Daarom is er een Jeugdaktie op touw gezet, als een ondersteuning van de „grote actie". Alle Jongeren uit Leiden die één of andere bin ding/band hebben met een kerk, of vanuit humanistisch oogpunt beke ken. worden opgeroepen om deel te nemen, aan een aantal projekten, die de actie in Leidpn op touw gaat zet ten. De Jeugdaktie wil niet zomaar geld ontvangen, hoewel dat voor het doel wel welkom is. Belangrijk is ook, dat er informatie en discussie komt. Als je kunt tekenen, schilderen, or ganiseren of Je denkt Je op één of andere manier produktief te maken, neem dan contact op met hetJeugd- actie-centrum voor Leiden". Dit is: „Het Jeugdhuis", Breestraat 19» zij zo de vergunning voor het la ten kamperen in caravans en ten ten. De bron behoeft dan niet te worden afgesloten, doch die mag moeder Koomen alleen zelf gebrui ken. De aftapkranen zullen dan wel moeten worden geplaatst in een ruimte waar geen kampeerders ko men. De aanleg en het gebruik van het water komen dan voor rekening van de nutsbedrijven. Dat kost de campinghoudster geen cent, omdat ik het van het allergrootste belang vind dat dit terrein weer als re creatiegebied gaan functioneren". Moeder Koomen is (nog) een an dere mening toegedaan. Ze zegt: „Ik wil naast de toiletgroep een kamp keuken bouwen, waarin de kampeer ders hun groente kunnen schoon maken. Een gedeelte van de zand bak wil ik voor die nieuwbouw gebruiken. In die keuken zou de wa terleiding kunnen komen en in het toiletgebouw zou dan voordeliger beter gebruik kunnen worden ge maakt van bronwater. Ik wil voor volgend jaar weer een vergunning anvragen. Als ik waterleiding heb in die keuken kunnen er ook brand- k ra nen komen met slangen. Vijf Jaar geleden heb ik voor de gebou- drie branduitgangen laten ma ken. Nu zijn alle kamertjes voorzien van een brandblusapparaat". het verstrekken van "n kampeerver- gunnlng. Dat heb ik niet willen doen. Als er morgenmiddag om twee uur I water is kan er bij wijze van spre- I ken wat mij betreft om drie uur een kam peervergunning zijn voor het terrein om daarop mensen te laten kamperen ln caravans en tenten Wat de gebouwen aangaat heb Hf geen bevoegdheid. Wanneer deze aan de brandpreventie voldoen kan daar in ook worden gelogeerd. Dat zal echter nog moeten worden be keken. Een zaak die tot de compe tentie van mijn collega Cees van Duijn behoort. Tc Hoop, dat moeder Koomen me vandaag nog opbelt Dan is wat die caravans en tenten betreft de zaak snel voor elkaar en kan er volgend seizoen weer volop Prestige We kunnen ons niet aan de in druk onttrekken,dat het hier een prestige kwestie gaat. Erg Jammer. Er is ook een grote mate van ver warring ontstaan doordat de ene keuringsinstantie het bronwater heeft goedgekeurd en de andere het onbruikbaar heeft geacht voor men selijke consumptie. De laatste omdat er naast de bron een faeca- liënput ligt. waarvan het water ln de grond verdwijnt en dus gemakke lijk in a&nrakng zou kunnen ko men met het bronwater De gemeen tebedrijven zijn reeds een keer bij moeder Koomen geweest om de wa terleiding aan te leggen. In gezel schap zelfs van wethouder Ted Jan sen. Toen weigerde zij het onder de gestelde voorwaarden te laten doen. Wethouder Jansen: „Ik heb de zaken benaderd zander te letten op de kortsluitingen in het verleden tussen mevrouw Koomen en het col lege van B. en W. Dat kon ik doen, omdat ik van deze zaken niets af wist daar ze zich voor mijn tijd heb ben afgespeeld. In het verleden werd het geven van water gekoppeld aan gebruik worden gemaakt van dit mooi gelegen terrein". Uit alles blijkt dus wel, dat nu het verlossende woord aan moeder Koomen is. Ze zal wat water in de wijn moeten doen net zo als het gemeentebestuur bij monde van wet houder Jansen al heeft gedaan, nau welijks aanlegkosten en water voor rekening van de gemeente. N azoveel Jaren van conflicten met bepaald niet al te prettige herinnerin gen geen eenvoudige zaak. Die stap terug betekent beslist geen neder laag geloven we. Bovendien wordeD honderden mensen, die van de prachtige natuur willen genieten, er mee gediend. Een zeer belangrijk punt in deze oeverloos schijnende af faire! PORT LOUIS (Mauritius) De Franse filmster Brigitte Bardot heeft gisteren ruzie ge kregen met een minister van Mauritius omdat zü zei te moe was om iets anders te doen dan slapen. De filmster was als gast van de regering aangekomen in het kader van een programma ter bevordering van het toerisme naar dit eiland in de Indische Oceaan. Toen zij uit het vliegtuig stap te zou zij echter de minister van Buitenlandse Zaken, Gaetan Duval, die ook toerisme be heerst, voorbij zijn gelopen. Zij wilde niet deelnemen aan een feestje en wilde evenmin ge bruik maken van een hoteldeel dat speciaal voor haar klaar ge naakt was. Zij ging naar een hotel in het noorden van het eiland. Het geschil werd bijgelegd door Arnaud baron de Rosnay, die het bezoek van mevrouw Bardot had georganiseerd. Hij nodigde de minister en de film ster uit op zijn kasteel ln Velle- bague. Later zei de minister voor de televisie dat hij zich er by had neergelegd dat het fout was gegaan doordat, mevrouw Bar- *Wat Is de bedoeling" vroeg VaP' der Bosch zich af. Hij had zelf antwoord: "Men wil door hier geeA* werkgelegenheid te scheppen, doom geen scholen meer te bouwen, doo^c geen bouwvergunningen meer af izl geven, de streek langs de zogeri naamd natuurlijke weg ontvdl- Al ken.- Dan maken ze voor de mem&< nu in betonmassa's woont. e<tn e achtertuin. We zijn natuuw* voor recreatie, maar dat moed dan niet ten koste gaan van djb autochtone bevolking. Wij stellejc roor meer oevers bereikbaar fel te maken voor recreatie en de stest delingen in goede campings op »d( vangen. U Daarnaast moet dit gebied bewoon ei baar blijven voor de mensen dii zijn geboren en getogen. Dat be/- tekent in de eerste plaats voor dit Inwoners werk- en woongelegen heid. Het is toch te gek, dat polders onder water moeten den gezet en plaats moeten i watersportgebied. Volgens ona rnemingen is het hoogstens Ir dagen druk op de KagerplasseiP maar nooit tè druk. Wij kunneP niet goed vinden dat dit hele ge® bied voor zo'n luttel aantal dageP per Jaar wordt, ontregeld. Daarom zullen we dit plan doorstuif •n naar de landelijk midden* standsvereniging ter bestudering. Daarmee kunnen we dan bereikeij' dat er ook uit onze hoek een krach} iee komt tegen dit plan". HILLEOOM Treslong in Hil- legom is zo langzamerhand bekend door zijn Antiekbeurs. Morgen en zondag zal men er weer terecht kun nen bij de talloze kramen met schit terende herinneringen aan vroeger tijden. Steeds meeT mensen van ver buir- ten Hillegom vinden de weg naar deze beurs en steeds meer mensen leren de schoonheid van de gebruiks goederen van onze voorouders zien. Ook nu weer zal men veel kunnen bewonderen, de standhouders zijn zo enthousiast over de belangstelling dat zij zich zelf steeds weer trach ten te overtroeven in het brengen van nog curieuzer zaken. Ook nu weer kan men ronddolen tussen meu belen uit grootvaders tijd, gebruiks voorwerpen uit het grijze verleden, exotische tapijten, oude munten, wa pens, schilderijen, kristal en vele dingen, die getuigen van de kunstzin van onze voorouders. De frêle schoonheid van vele ge bruiksvoorwerpen wordt niet meer gemaakt in onze op massa gerichte maatschappij. Des te meer waar deert men zo'n enkel stukje roman tiek. dat soms misschien wel eens doet verlangen naar de rust en pracht, die onze voorouders zich konden veroorloven. Zo'n stukje antiek in een zelfs modern inte rieur geeft soms een rustpunt en stof om te denken aan het geduld, waarmede vroegere ambachtslieden hun werk verrichten. Dwalen op de Antiekbeurs Tres long is dwalen in het verleden, zoe ken naar iets dat men zou willen bezitten om als een veroverd klein ood mee naar huis te nemen. Iets gevonden uit de heimwee naar vroe ger dagen. De Antiekbeurs is geopend op zaterdag van 12.00 uur tot 22.00 uur en zondag van 11.00 uur tot 18.00 uur. KATWIJK De werkgroep Zui delijk Afrika start morgen met de Boycot-Outspan-Aktie. Het doel hiervan is het publiek te informe ren over de situatie van de zwarte Zuidafrikaan onder de apartheid. Men wil hierbij speciaal de ar beidsverhoudingen binnen Zirkl- AfrikA belichten. Verder wordt er gedacht aan het boycotten van prod uk ten uit Zuid- Afrika. Outspan werd hiervoor ge kozen, omdat de Outspan sinasap pel vrij bekend is in Nederland en omdat de situatie van de arbeiders er volgens de actievoerders abomi nabel slecht is. Zowel de officier van Justitie als leden van de Haagse rechtbank ver klaarden nog nimmer een autobe stuurder voor zich gehad met een hoog alcoholpromilage in het bloed, als het geval was geweest met een 36 jarige kelner uit Woubrugge. Dat bedroeg nl. niet minder dan 3,65 promille, weBc cijfer wellicht iets meer zegt bij de vermelding, dat momenteel als maximum voor een autobestuurder wordt aangenomen een promilage van 0.8 en waar schijnlijk 0,5. Om die omschrijving verder aan te vullen, de kelner had driekwart liter oongnac gedronken. Dat hij onder deze omstandighe den tegen een geparkeerde auto reed, klinkt niet zo verwonderlijk en met recht constateerde de offi cier van Justitie: „U kunt van geluk preken niemand te hebben doodge reden". Het zou dan allemaal een gevolg zijn geweest van huiselijke narighe den waardoor verdachte het op de kwade dag troost in de fles had ge zocht. De officier eiste twee weken ge vangenisstraf en een jaar ontzegging van de rijbevoegdheid, benevens 130 gulden boete vanwege de aanrijding. De verdediger, mr. W. B. H. A. Heskes wees erop, dat verdachte nog niet eerder vanwege een dergelijk feit is veroordeeld en bepleitte aan verdachte in elk geval de gevangenis straf te besparen. De rechtbank zal op 13 november uitspraak doen. ïgen- lat hef a wor make® BOSKOOP De vergaderinga- agemia van het Waterleiding!*} drijf „De Rijnstreek" telde gistere slechts twee belangrijke punten. Ii de eerste plaats was dat de begrotini 1973 en daarnaast de kwes van fluoridering van het wata Wat dat laatste betreft kwam me: tot het besluit om een afwachtend houding aan te nemen tegenover d besluiten van de regering. Vier lej den van het algemeen bestuur stem; den tegen. Het leveren van d Leidsche Duinwater Maatschappij heeft overigens weinig te maken met dit besluit. Inderdaad gaat 1 LDM aan „De Rijnstreek" levei maar dat is alleen voor Zoetei (met het oog op de nieuwe fal van Heineken) en voor (Elisabeth Ziekenhuis). De begroting leverde iets meer 1 tot discussie op, maar werd uitei» delijk ongewijzigd aangenomen. D meeste leden vroegen slechts een toe lichting op een bepaald punt. Slechti de kwestie van tariefsverhoging le verde meer moeilijkheden op. He standpunt van het bestuur is om a te wachten hoe de financiële sij tuatie na het eerste halfjaar vai *73 is, om dan alsnog een eventueli prijsverhoging in te stellen. Ver schillende leden wilden liever nu eer gedeelte en later nog eens, in plaati van de prij6 zo schoksgewijs omhoof te laten gaan. Dit argument wen echter van de hand gewezen, omdal men een verbetering verwacht nj volgend Jaar Heineken zijn eerst! water gaat verbruiken. Voor deze pui ten werden een aantal kredieten vastgesteld, voor verbetering en her stel van het leidingennet. Voor Lei- muiden goede berichten, want komt naar het uiterst noordelijk! deel van het verzorgingsgebied eet tweede leiding, zodat gemeenten as Leimuiden en Rijnsaterwoude min-j der vaak zonder water zullen zitten, dan nu het geval ls. tweede leiding, zodat gemeente ah Leimuiden en Rijnsaterwoude minder vaak zonder water zullen zitten dan nu het geval is. ALPHEN AAN DEN RIJN De vierjarige Marco Bouwman uit de Van Velzenstraat is gisteren, toen hij op een kunstwerk nabij het post kantoor aan het spelen was. geval len en heeft daarbij vermoedelijk! een lichte hersenschudding opgelo-, pen. Voordat er een arts arriveerde! had de Jongen even het bewustzijn verloren.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 4