maakt zich klaar voor '11 wapenstilstand Hanoi: bij beginsel-akkoord krijgsgevangenen vrij CAIRO ONTKENT KOMPLOT VAN MILITAIREN Allende gispt persbureaus BIG MINH NA THIOE Aandacht voor situatie in Turkije MAANDAG 23 OKTOBER 1972 NEW YORK (Reuter, UPI, AFP) Noord-Vietnam zal al le Amerikaanse krijgsgevange nen in vrijheid stellen zodra een "algemene overeenkomst is bereikt" over beëindiging van de oorlog, zonder de volledige terugtrekking van de Ameri kaanse troepen af te wachten. Dit heeft de Noordvietnamese premier Pham Van dong tegen over het Amerikaanse blad "Newsweek" verklaard. Pham zei dat zijn land met de vrijlating niet zou wachten tot de akkoorden zijn uitge voerd, maar hij voegde eraan toe dat "alle militaire en bur- ?ergevangenen, niet alleen Amerikanen, op hetzelfde tijd stip aan beide kanten in vrij heid moeten worden gesteld. Voor ons bestaan er nu totaal geen moeilijkheden op dit punt". De onderhandelingen verkeren "in een buitengewoon belangrijke fase" zo verklaarde Pham. "Wij hebben menselij kerwijs al het mogelijke gedaan voor een succesvolle afsluiting en dat betekent vrede met on afhankelijkheid en vrijheid. Daarvoor hebben wij bijna drie decennia gevochten". De Noordvietnamese premier verklaarde een en ander woens dag J1 in Hanoi in een vraag gesprek dat redacteur Arnaud de Borchgrave van "Newsweek" met hem had. Het interview volgde op de terugkeer van het Noordvietnamese politburo-lid Le Duc-tho uit Parijs, waar hij geheime besprekingen voerde met Nixons adviseur Henry Kissinger. Pham bevestigde dat een vredesregeling in drie fasen zou verlopen: eerst e en wapenstilstand gevolgd door volledige terug trekking van de Amerikaanse troepen; vervolgens rechtstreeks on derhandelingen tussen "twee regeringen" de voorlopige Revolutionaire Regering van Zuid-Vietnam en het bewind in Saigon die zouden moeten leiden tot de vorming van een voorlopige coalitieregering van drie groeperingen; en tenslotte landelijke al gemene verkiezingen. Uit de mededelingen van Pham valt Noordvietnamese instem ming af te leiden met verschei dene belangrijke elementen uit Nixons voorstellen van 25 Ja- nauri en 8 med ter beëindiging van de oorlog. De Amerikaanse presi dent stelde op eerstgenoemde datum voor binnen zes maan den na een akkoord nieuwe presidentsverkiezingen in Zuid-Vietnam te houden en verklaarde op 8 mei dat de Amerikaanse blokkade van Nrd- Vietnam en de militaire acties tegen dat land zouden worden gestaakt als alle Amerikaanse krijgsgevangenen zouden zijn vrijgelaten en een bestand on der internationaal toezicht in heel Indo-China van kracht zou zijn geworden. Amerika zou dan ook over gaan tot volledige terugtrek king van zijn troepen uit Viet nam binnen vier maanden waarna de Vietnamezen zelf zouden kunnen onderhandelen over een politieke regeling. Na een verwijzing naar Nixons voorstellen van 8 mei vroeg de 'Newsweek'-redacteur Pham: 'Dus er komt eerst een wapenstilstand gevolgd door Amerikaanse terugtrekking en daarna directe onderhandelingen tussen de Voorlopige Revolutio naire Regering en het bewind in Saigon?' Het antwoord van de Noordvietnamese premier luidde: 'Dat is de huidige evo lutie en die is positief. Er zul len dan in het zuiden twee le gers en twee regeringen zijn en zij zullen, gegeven die nieuwe situatie, hun eigen regelingen moeten uitwerkenNu is voor beide kanten de tijd aan gebroken de stappen voor waarts te durven doen.' Andere belangrijke punten die uit het interview naar voren kwamen: O Pham Van dong uitte be reidheid tot rechtstreekse onder handelingen met Saigon over Vietnams toekomstige politieke constellaties; hij verklaarde met nadruk dat er door Hanoi geen pogin gen zullen worden gedaan een coalitieregering omver te wer pen of tegen te werken, en geen bloedige repressailles tegen aanhangers van het huidige be wind in Saigon zullen worden genomen. over het tijdstip van alge mene verkiezingen merkte hij op: 'iemand heeft een termijn van ongeveer zes maanden ge noemd.... en dat komt ons rede lijk voor'. Pham verklaarde dat Amerika, omdat het 'verant woordelijk is voor alle ons toe gebrachte materiële schade de dwingende plicht heeft bij te dragen aan het herstel van onze vernietigde economie'. Op de vraag waarom h et noorden niet zou trachten een coalitieregering in het Zuiden onder controle te krijgen, ant woordde de Noordvietnamese premier: 'Zoiets dwaas zullen wij niet doen. Je kimt niet het onmogelijke doen. En wij zijn niet stom. Wij willen niets on dernemen dat de nationale een dracht in gevaar zou brengen. Wij willen nu buitenlandse ver deeldheid en hervatting der vij andelijkheden vermijden. Dat is ons doel.' Represaille-acties waren 'ondenkbaar'. Die zouden 'alles op losse schroeven zetten'. Dergelijke fouten moesten tot elke prijs worden vermeden. 'Als er in Amerika en andere Westerse landen mensen zijn die praten over een bloedbad, dan is dat simpelweg een kwes tie van kwade trouw', aldus Pham Van-dong. Aan het slot van het interview zei hij tot de ■Newsweek'-redacteur: 'Mijn vriend, wij hebben intelligent en heldhaftig gestreden - niet om u te vernederen maar om een einde te maken aan de Amerikaanse inmenging in onze volken. Samen moeten wij een nieuw tijdperk inluiden'. SAIGON (Reuter, AP, UPI, AFP) Nixons speciale adviseur is vandaag naar Washington teruggekeerd om president Nixon verslag te gaan uitbrengen over het intensiefste vredes overleg tot nu toe over de oorlog in Indo- China gevoerd. Inmiddels zouden de Zuid-Vietname zen zich gereed maken voor een mogelijk staakt-het-vuren. Kissinger verliet de luchtmachtbasis Son Nos-t, na in de afgelopen vijf dagen zes maal te hebben geconfereerd met dictator Thioe. In Zuidviet namese kringen werd vernomen dat Thioe officieren van lagere rang, luitenants en kapiteins, bevel had gegeven in geval van een staakt-het-vuren de taak over te nemen van de dorps hoofden, hetgeen burgers zijn. Kort na het vertrek van Kissin ger riep Thioe de vier bevelhebbers van de militaire districten en de bij zijn regering gedetacheerde provin ciehoofden bij zich. Dit overleg van de president met alle militaire burgerlijke autoriteiten is hoogst ongewone gebeurtenis. Basisakkoord Twee vooraanstaande Amerikaan se weekbladen, Time en Newsweek, schreven gisteren dat Noord-Viet- nam en de Verenigde Staten al 'n basisakkoord voor een vredesrege ling hebben bereikt. Time meldde dat Hanoi er voor de eerste keer in heeft toegestemd dat president Thioe aan de macht blijft tot een "interimregering" is ge vormd. Noord-Vietnam komt hier mee tegemoet aan de eis van pre sident Nixon dat hij niet wil mee werken aan de val van Thioe. Newsweek meende dat de kwes tie van de deelneming van neutra listen aan een driepartijencoalitie, het grootste struikelblok is. Thioe wil geen neutralen omdat hij vreest dat de door het Bevrijdingsfront in gebracht neutralen wel loyaal zou den blijven maar die van hemzelf niet. Volgens Newsweek hebben Ha noi en Washington Frankrijk aan vaard als neutrale mogendheid die toezicht zou moeten houden op ver kiezingen in Zuid-Vietnam na de wapenstilstand en de vorming van een voorlopige regering. Heel Indo-China Als het tot een bestand komt zal dit volgens Zuidvietnamese krin gen ook voor Laos en Cambodja gelden. Beide landen worden door de Noordvietnamezen gebruikt om hun troepen en de Vietcong in Zuid Vietnam te bevoorraden. In Parijs zei premier Souvanna Phoema van Laos dat de persbe richten over een op handen zijnde regeling van de oorlog in Indo-Chi na over het algemeen gefundeerd zijn. De premier was op weg naar de Verenigde Staten voor een on derhoud met de secretaris-generaal der Verenigde Naties, Kurt Wald- heim. President Nixon zei gisteren in 'n rede ter gelegenheid van de dag van de oudstrijder dat het einde van de "lange en moeilijke militaire be trokkenheid" van de Amerikanen in Vietnam nabij is. Hij voegde, hulde brengend aan de Jonge Ame rikanen die in Vietnam gestreden hebben, daaraan echter toe: "Wij zullen hun offers niet belachelijk maken door voor de vijand te ca pituleren". Intussen gaat de strijd nog voort. Regeringstroepen verdreven giste ren troepen van het Bevrijdings front uit een 25 km noordelijk van Saigon gelegen dorpje. De nabijge legen luchtmachtbasis Bien Hoa, werd door meer dan zestig vietcong- raketten getroffen. In het Centrale Hoogland wordt nog hevig gevoch ten. Verzet Of Thioe inmiddels met het Ame rikaanse plan voor een bestand in gestemd heeft is niet onthuld. Men acht de kans dat hij zijn verzet te gen een coalitieregering van drie partijen heeft laten varen evenwel uiterst gering. Terwijl Kissinger in Saigon confe reerde voerde de Amerikaan Wil liam Sullivan, plaatsvervangend on der-minister van Buitenlandse Zaken voor het Verre Oosten, gesprekken NEW YORK Het Amerikaanse weekblad „Newsweek" schrijft dat generaal Doeong Big Van-minh voor Thioe in de plaats zou kunnen ko men. Minh wiens persoonlijke popu lariteit een aanvaardbare facade zou zijn voor de nieuwe regering, is voor Washington een aanvaardbare kan didaat, aldus het blad. Minh wiens besluiteloosheid spreek woordelijk zou zijn, zou een gemak kelijk manipuleerbare bewindsman zijn. Een hoge Amerikaanse functio naris zou gezegd hebben, dat Minh een groot karkas zal worden waar omheen de gieren vliegen. met politieke leiders in Laos en Thai land. Sullivan zei in Bangkok, dat 'n staakt-het-vuren in Indo-China voor de deur staat. Hoofdlijnen „Time" zegt dat het uit Zuidviet- kringen de hoofdlijnen heeft de regeling waarover Amerika en Noordvietnam het vori ge week in Parijs in beginsel eens zijn geworden. Volgens het Ameri kaanse blad kunnen met de volledige uitvoering van de complexe pakket overeenkomst „vele maanden zyn ge moeid" maar wil het Witte Huis „voor de verkiezingsdag, op 7 no vember, in staat zijn een beginsel akkoord over het pakket bekend te maken al zal de eerste stap van een bestand wellicht nog niet zo snel mogelijk zijn". Volgens „Time" voorziet de over eenkomst in een bestand onder in ternationaal toezicht, de vorming van een nieuwe Zuidvietnamese re gering die een nieuwe Zuid vietnamese regering en verkie zingen voor een constituerende assemblee die een nieuwe grondwet voor Zuid-Vietnam zal moeten op stellen. Het militaire gedeelte van het akkoord behelst volgens het blad een wapenstilstand waarbij alle troepen in Zuidvietnam „op de plaats" worden bevroren en alle mi- liaaire activiteit wordt gestaakt, met inbegrip van de Amerikaanse bom bardementen op het noorden. Ver volgens zouden onderhandelingen be ginnen over de terugtrekking van al le Amerikaanse troepen gekoppeld aan de terugkeer van de Amerikaan se krijgsgevangenen. Het bewind in Saigon en de „Voorlopige Revolutio naire Regering" zouden in recht streekse onderhandelingen een inte rimregering moeten samenstellen die het bewind van Thioe zal opvolgen en het land moet voorbereiden op verkiezingen voor een grondwetge vende vergadering. Na het tot stand komen van een nieuwe grondwet zouden opnieuw verkiezingen worden gehouden voor een regering op bre de basis, met deelneming van het Bevrijdingsfront. Twee commissies In de diverse procedures worden volgens „Time" twee commissies in geschakeld: de internationale controlecom missie, nu bestaande uit Canada, Po len en India, die echter met meer landen zal worden uitgebreid en ook meer mankracht krijgt om toe zicht uit te oefenen op de naleving van het bestand. O een commissie bestaande uit alle vier partijen in de oorlog Amerika, Noord-Vietnam, Thioe- aanhangers en de „Voorlopige Revo lutionaire Regering" die met de controlecommissie zal samenwerken om uit te maken wie op het tijdstip van het van kracht worden van het bestand welk gebied beheerst en om te onderhandelen over de terugtrek king der troepen en de vrijlating der krijgsgevangenen. Newsweek oppert de mogelijkheid dat er een „coalitie-comité" komt van achttien tot dertig leden, dat de verkiezingen moet voorbereiden. Een „uitvoerend comité" van kleinere sa menstelling zou intussen de lopende zaken in Zuid-Vietnam afhandelen. Hierin zouden de partijen evenredig vertegenwoordigd zijn. Kissinger, die zondag tweemaal een onderhoud met Thieo had, maak te van de pauze tussen deze gesprek ken gebruik om even naar het na burige Cambodja te vliegen voor een ontmoeting van drie uur met presi dent Lon Nol in Pnohn Penh. Over het besprokene is niets bekendge maakt. In Pnomh Penh blijft men spreken over berichten dat ergens in Cambodja politieke onderhandelin gen worden gevoerd tussen vertegen woordigers van Lon Nol en de guer rillabeweging. Deze zouden bedoeld zijn om de guerrillastrijders te pol- REGGIO De drie grote vakverbonden in Italië hébben opgeroepen morgen in het héle land te staken uit protest tegen vijf aanslagen die dit iveekeinde zijn gepleegd op de spoorwegen om te verhinderen dat treinen met leden van vakbonden in Reggio aankwamen, waar een vakbonds congres wordt gehouden over de ontwikkeling van het zuiden van Italië. De aanslagen, waarbij vijf mensen werden gewond, zijn het werk van neo-fascisten. Een gisteravond door 50.000 arbeiders in Reggio gehouden betoging verliep zonder incidenten. Bij de gevechten die zich enkele uren tevoren tuisen aanhangers van links en rechts voorde den vielen enkele gewonden (zie foto). SANTIAGO ("Reuter) President ze gehandhaafd. Het uitgaansverbod Salvador Allende van Chili heeft drie geld van middernacht tot zes uur buitenlandse persbureaus DPA, AFP en AP verweten dat ze in het buitenland een "geprefabriceerde verdraaide sfeer" scheppen door on juiste weergave van de elf dagen oude expeditiestaking. Volgens staatssecretaris van Bin nenlandse Zaken Daniel Vergara is de toestand in het land weer bijna normaal. De legerleiding heeft haar drie da gen oude verbod op levering van ben zine aan particuliere autobezitters opgeheven. De avondklok voor San tiago en vier andere provincies heeft Overleg in Berlijn De ambas sadeurs van Engeland, Frank rijk, de Sowjet-Unie en de V.S. zijn vanochtend in Berlijn besprekingen begonnen over de kwestie van hun rechten en verantwoordelijkheden Duitsland tegen de achtergrond i een mogelijk verzoek om toela ting van de Bondsrepubliek en de DDR tot de V.N. 's morgens. Allende verklaarde op een perscon ferentie in zyn paleis dat de Chileen se arbeiders pogingen van kledne za kenlieden om het land lam te leggen, hadden verydeld. "De staking, die tot een algemene staking had moeten uitgroeien, is mislukt, absoluut mislukt", zei Ad- lende. Kok kaapt treiler De Britse autoriteiten hebben de scheepvaart op de Noordzee gewaarschuwd voor een Deense treiler met slechts één man aan boord. Het schip, de "Nordkap", voer voor de ogen van de verbijsterd op de kade staande kapitein de haven van Aberdeen uit met aan boord alleen de kok, die de kapitein toeriep dat hij naar Denemarken terugging. Volgens de kapitein moet de man stomdronken zijn. Het schip levert gevaar voor de scheepvaart op. Het zou ergens onder de Nederlandse kust varen. Grieks vliegtuig stort in zee ATHENE (UPI, Reuter) Een vliegtuig van de Griekse luchtvaart- maatschappij Olympic Airways is za terdagavond in een hevige onweers bui by het vliegveld van Athene in zee gestort. Van de 53 inzittenden f49 passagiers en vier bemannings leden) zyn er vermoeledyk 37 om het leven gekomen. Van de 16 over levenden wisten de meesten zwem mend de kust op honderd meter af stand te bereiken. Het ongeluk gebeurde enkele minu ten voordat het toestel na een vlucht vanaf het eiland Korfoe op de lucht haven van Athene zou landen. Mo- gelyk is het vliegtuig door de blik sem getroffen. Het kwam in ondiep water terecht maar zonk vry snel. Eén der Griekse stewardessen ver telde later hoe zy en mede-inzitten den in het donkere vliegtuig eer wanhopige stryd leverden tegen het binnenkoikende water, tenslotte toch uit het toestel kwamen en vervol gens naar de kust zwommen waar tegen de rotsen opklauterden. Pas na aankomst van de eerste drenke ling werd alarm geslagen en vo boten uit. De gezagvoerder had wegens het slechte weer sinds het vertrek van Korfoe geen contact meer met de verkeerstoren gehad. fDoor onze correspondent) ANKARA De Turkse kapers die een Turks hjnvliegtuig dwongen naar de Bulgaarse hoofdstad Sofia te vlie gen, hebben eisen gesteld die de in druk mak ener meer op berekend te zijn de aandacht van de wereld te vestigen op de Turkse toestanden dan voort te komen uit hoop op ver wezenlijking. Deze eisen zyn herstel van de oude grondwet, erkenning van het stakingsrecht, doorvoering van een landbouwhervorming en de in middels al afgezwakte eis tot vrijla ting van alle 3000 politieke gevange- Niet alleen op principiële gronden, ook praktisch is het voor de Turkse regering natuurlyk onmogeüjk van het ene uur op het andere de grond wet te veranderen. De kapers zou den de Turkse regeerders voor een groter dilemma plaatsen, als ze by- voorbeeld de eis stelden tot uitleve ring van slechts een van hun kame raden: Zija Jilmaz, momenteel de enige veroordeelde in Turkye die op korte termijn het vonnis moet nog door het parlement worden bekrach tigd de doodstraf wacht. (Hy was verwikkeld in de ontvoering van de later vermoorde Israëlische consul- generaal in mei vorig Jaar) Het zou dan voor de autoriteiten een hard gelag worden de executie van een ,,stadsbandiet" prioriteit te geven boven het redden van 65 on schuldige vliegtuigpassagiers. De Turkse regering zal ook nog wel niet vergeten zyn ook al trok het toen nauwelijks de aandacht en mocht het in de Turkse pers niet worden gepu bliceerd dat Bulgarije met mei jl een klacht heeft ingediend by An kara na de executie van drie Turkse activisten die, zo zei Sofia, in schril contrast stond met de succesolle af handeling van 'n gelyksoortige situa tie op het vliegveld van Sofio twee dagen tevoren. Maar zoals de eisen nu schynen te liggen, wordt de hoop levend dat het deze keer niet gaat om desperado's, maar dat het de kapers vooral gaat om him eigen vrygeleide en om zo veel mogelyk publiciteit voor de toe standen in hun land. Aanklachten na rassenrel op Kitty Hawk HONOLOELOE (AFP) 25 Neger opvarenden van het Amerikaanse vliegdekschip Kitty Hawk zyn in staat van beschuldiging gesteld naar aanleiding van de rassenincidenten die zich op 12 en 13 oktober op het sohip hebben voorgedaan. By deze gevechten werden zesenveertig per sonen gewond. Een woordvoerder van het opper bevel van de Amerikaanse vloot inde Stille Oceaan die dit in Honoloeloe bekendmaakte, zei dat er geen blan ken in staat van beschuldiging zyn gesteld. De vyfentwintlg negeropvarenden bevinden zich niet in arrest, eenen twintig van hen zullen zich de be schuldiging van agressie en aanzet ting tot muitery voor een krygsraad aan boord moeten verantwoorden. De overige vier zullen alleen voor het plegen van agressie terecht moeten staan. Doden door heroïne Elke zes uur sterft in de Verenigde Staten iemand aan heroïne, aldus een rap port van de gezondheidsinspectie. De gemiddelde leeftijd van de slachtoffers is 25 Jaar. Zestig procent is zwart en twintig procent zijn vrouwen. Tussen 15 otkober 1971 en half oktober 1972 zijn tenmin ste 1123 Amerikanen aan heroïne overleden. Opstand onderdrukt Een woordvoerder van de Philippijnse re gering heeft zondag bekendgemaakt dat de Philippijnse overheid een communistische opstand heeft on derdrukt, die 26 mensen het leven heeft gekost in de overwegend mo hammedaanse stad Marawi, 640 knj ten zuiden van de hoofdstad Manil la. CAIRO (Reuter, AFP, UPI) Egyptische regeringskringen hebben ontkend dat officieren gepoogd hebben het bewind van president Sadat omver te werpen. Eerder had de BBC gemeld dat als gevolg van een samenzwering twee- tot drie honderd Egyptische landmachtoffi cieren waren gearresteerd. Volgens de Britse omroep waren op 12 oktober twee groepen leger officieren een van het garnizoen Gezira, de andere van Heliopolis met tanks en pantserwagens Caïro binnengereden om er de macht over te nemen. Het complot mislukte volgens de BBC doordat zy in het centrum van Caïro toe vallig door een lid van de militaire politie werden aangehouden. Hoog geplaatste Egyptische functionaris sen reageerden schamper op het bericht en noemden het een verzin sel. zy vertelden dat een kapitein op de bewuste dag met een eenheid van drie pantserwagens met onge wapende manschappen naar het plein voor de Hoessein-moskee in het centrum van Caïro was gereden en daar de gelovigen had opgeroe pen tot een onmiddellyke heilige oorlog tegen Israël. De kapitein was samen met zyn manschappen gearresteerd en uit een onderzoek was gebleken dat hy psychisch gestoord was. Zyn man schappen stonden er geheel buiten en waren in vryheid gesteld. Reizigers die uit Caïro in Beiroet arriveerden, vertelden niettemin dat zy sinds een week in sommige delen van de Egyptische hoofdstad ongewoon scherpe veiligheidsmaat regelen hadden gesignaleerd. Van een poging tot een staatsgreep wis ten zy echter niets af. Volgens het Libanese dagblad Daily a/I- ii Star, dat uit Caïro komende reizi- gers aanhaalt, deden lagere officie ren die ontevreden zyn over de voorgenomen unie met Libië, op 12 oktober een poging de macht over te nemen. Zy waren van plan de residentie van president Sadat aan de oever van de Nyi, het hoofd kwartier van de Federatie van Ara bische Republieken en de Hoessein moskee te bezetten. Het komplot werd evenwel op het laatste ogen blik ontdekt en alle officieren wer den gearresteerd, aldus het blad. In de Moskee zouden de meeste ka binetsleden byeenkomen voor avondgebeden op de eerste dag van de heilige maand. Ramadan. Er zou by de Moskee een kort vuurgevecht hebben plaatsgevonden. Egypte ter Jemens Volgens het Libanese dagblad „Al Anwar", dat pro-Egyptisch is, heeft de Sowj et-Unie Egypte beloofd su- persone straaljagers van het type Mig-23 te leveren. Deze wyziging van het Sowjet standpunt om geen offensieve wagens aan Egypte te le veren, is één van de belangryke positieve resultaten van het bezoek dat premier Aziz Sidky afgelopen week aan Moskou heeft gebracht, aldus „Al Anwar". Het blad schrijft dat de tyd nu ryp is voor een Russische-Egyptische topconferentie. Het geeft echter te kennen dat geen van belde party en de kwestie van terugkeer Jet deskundigen n sprake zal brengen. Pantsers Israël heeft de sterkte van zyn pantserkorps verdubbeld sinds de Arabisch-Israëlische oorlog van 1967, gedeelteiyk door veroverde tanks van Sowj et-mak eiy in ge bruik te nemen. De korpscommandant, generaal- majoor Abraham Adan, die dit mee deelde, zei dat veranderingen in de Russische tanks zyn aangebracht waardoor ze beter zyn dan „die welke by onze vyandige buren in gebruik zyn en in sommige gevallen ook beter dan die welke door de Sowjet-strydkrachten worden ge bruikt". De premiers van Noord- en Zuid- Jemen hebben erin toegestemd el- ^aar donderdag in Caïro te ont moeten om de geschillen tussen beide landen uit de weg te ruimen. Radio-Caïro citeerde premier Noh- sen Al-Aimi van Noord-Jemen, die heeft gezegd, dat hy in een tele foongesprek met zyn collega van Zuid-Jemen, Ali Nasser Mohammed de datum overeenkwam. In de Egyptische hoofdstad is al een vredesgesprek gaande tussen delegaties van de regimes in Sanaa en Aden.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 4