JSSF 10 JAAR GELEDEN. COUPONS 3.50 per sfu MARINIERSKAPE? 16.- 10.-* Stoffengroothandel Driessen B.V, Turfmarkt 5 - Leidt administratief assistente in de GROENOORDHAL 49 1475* KLEDINGMAKERS fjz Leiden Levendaal Wassenaar u u Rijksstraatweg 324 497** Leidsenhage Eglantier 18-19 Heeft» zoiets al GOEDKOOP Kunt U nagaan NU10 jaar later (waarde f 10,tot f 14, voor welgeteld 178 klanten Du», zolang de voorraad strekt niet te geloven so'n COUPON voor Dat 's weer zo'n anti-inflatiestunt van Et De verkoop begint vandaag om 9 uur prei (neem er 3 of 4 mee). Het bedrijf: De afdeling Betonfabrieken van de Hollandsche Beton Groep nv, met fabrieken te Utrecht, Tilburg, Wezep, Hoogkerk en Valkenburg [zh]. Deze fabrieken vervaardigen betonelementen voor de woning- en utiliteitsbouw. De vacature van assistente voor de admini strateur heeft betrekking op de fabriek te Valkenburg [zh]. De funktle: Deze omvat het verrichten van allerhande administratieve werkzaamheden op een kleine afdeling van 3 a 4 personen. Onder leiding van de administrateur van de fabriek zal onze nieuwe medewerkster onder meer worden ingeschakeld bij de loon administratie. De persoon: Wij denken hiervoor aan een enthousiaste jongedame van 17-25 jaar met een MULO/MAVO-opleiding en een type-diploma. Enige administratieve ervaring is eveneens vereist. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, richt dan uw schriftelijke of telefonische sollicitatie aan de direktie van de Hollandse!» Beton Groep nv, afdeling Betonfabrieken, Katwijkerweg 33, Valkenburg [zh]. Telefoon 01718-1 66 41. Ook 's avonds kunt o bellen voor inlichtingen, na 19.00 uur tel. 02521 - 39 97. afdeling betonfabrieken 27 OKTOBER A.S. optreden van de der Koninklijke Marine o.l.v. Majoor J. P. Laro Voor de pauze werken van L. Sharpe, Leonard Bernsl Carl Maria von Weber, Ted. Huygens Sibelius.. Na de pauze dansmuziek, dixieland, Hongaarse mui etc., etc. Na afloop (plm. 22.30 uur) BAL tot 01.00 uur, onder u ding van de dixielandgroep uit de kapel. Aanvang 20.15 uur. Kaartjes f 7,50 aan i Voorverkoopadressen: V.V.V. Katwijk V.V.V. Noordwijk V.V.V. Leiden Het Leidsch Dagblad De Groenoordhal. Voor lezers van Leidsch Dagblad, kaarten f 6,l' haald aan onze kantoren. B Leuke japon in moderne kleurcombinaties. Polyester (goed wasbaar), uni contrast nzet, geheel gevoerd C 'n Sportief getinte coat voor u, mevrouw! Suèdine, de grote mode. En helemaal gevoerd met warme borg. Brandenbourg sluiting. In beige en bruin E Ravotten müg in deze sterke battle-dress van poolvast tinneroy. Diverse kleuren. F "Bere-sterk" suèdine jack met Borg kraag en voering. Ritssluiting. Dit stoere jack in bruin of groen. Maten 116-170 Junior staat z'n mannetje In corduroy jeans met opgestikte zakken en klok-pijp. Volop keus in kleuren. Maten 116-167 en vlotte ruit pantalon, wijde pijp met omslag. Tel. 01710-26351 150-152 Koopavond op donderdag. [VFAMIU™ TeL 01751-2545 toestel 01 D Wat een machtig jack! Vier klepzakken, lederknopen, krulborg voering en kraag. Het heet: Diolen caban-jack en de kleuren zijn bruin, whiskey, groen en marine, maten 116-172 De spijkerbroek, die elke jongen wil. Blue denim, wijdpijp, contrast stiksels, maten 116-164 leidsenhage Koopavond op donderdag. A Weer volkomen in de mode! Angora pullover - ronde hals, korte mouw. Leuk te combineren bü jersey blouse G Zo'n jas kan wat hebben! Bruin of beige corduroy - capuchon, rits, klepzakken, stevige ceintuur enlekker warm gevoerd! Maten 116-164 Altijd leuk om te zien, maar vooral ook praktisch nu het kouder wordt: acryl coltruien, effen en gestreept in tal van soorten en kleuren vanaft kleine stijging per maat. Gazan heeft eigen fabrieken uw garantie voor kwaliteit. En Gazan heeft eigen winkels al 38 in 5 jaar tijds. Géén tussenhandel, dat is de kortste, dus de goedkoopste weg, U betaalt de eerlijke prijs voer gedegen kwaliteit. Zo wint u guldens, elke keer weer.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 14